Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2016. szeptember 7., szerda 20:04

nmate írta:
___Samy___ írta:Én vagy ket hete rendeltem egy xiaomi mi band 2-t, meglátjuk mi lesz vele.

Egyébként meg van olyan eladó alin, aki EU-n belülről is tudja küldeni a telot DHL-el (azt hiszem az a neve a cégnek), és ott elvileg nem kellene vamolniuk. Én is igy akartam venni, de aztán a szoftver miatt az eustockon szereztem be.

Eddig amugy vagy 75 csomagot kaptam meg alirol, de nem vamoltak még egyiket sem. (kop-kop)
...es ilyen eladot te ismersz, vagy ezt latni a profilon valahol?
erre én is kiváncsi lennék. illetve tinydealen csak az "EU warehouse-s" termékekre nem lenne vám vagy valahogy meg lehet boltolni a kínából érkező termékekkel is?
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3920
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. szeptember 7., szerda 19:49

Apple September 2016 Event - iPhone 7 Live Stream (Press Conference & Commentary)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. szeptember 7., szerda 19:45

___Samy___ írta:Én vagy ket hete rendeltem egy xiaomi mi band 2-t, meglátjuk mi lesz vele.

Egyébként meg van olyan eladó alin, aki EU-n belülről is tudja küldeni a telot DHL-el (azt hiszem az a neve a cégnek), és ott elvileg nem kellene vamolniuk. Én is igy akartam venni, de aztán a szoftver miatt az eustockon szereztem be.

Eddig amugy vagy 75 csomagot kaptam meg alirol, de nem vamoltak még egyiket sem. (kop-kop)
...es ilyen eladot te ismersz, vagy ezt latni a profilon valahol?

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. szeptember 1., csütörtök 8:31

tubatibi írta:Szerintetek mennyivel fog lejjebb menni a 6S Plus ára a 7 megjelenése után?
Én 15-20%-os csökkenésre számítok, az SE nem volt ugye konkurenciája a 6S modelleknek, így akkor egy forintot sem esett, de most azért szerintem elkezdik majd "kisöpörni" (nagyon idézőjelben). Nagyobb csökkenésre nem számítok, azért mégiscsak a number one okosteló jelenleg :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. szeptember 1., csütörtök 8:15

tubatibi írta:Szerintetek mennyivel fog lejjebb menni a 6S Plus ára a 7 megjelenése után?
Szerintem max egy 5-ossel. Esetleg valami karacsonyi akcio vagy black friday kereten belul 10-zel, de szamottevoen nem lesz olcsobb.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. augusztus 31., szerda 23:10

Köszi, közben már megoldódott. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2016. augusztus 31., szerda 23:06

Remy írta:Az a nagy helyzet, hogy eltűnt 500 gb adatom.

Vettem egy procit és egy alaplapot. Összeraktuk a gépet, fel lett téve a win 8, de eltűnt a korábbi D: meghajtóm.

Jelenleg van egy C:, amin az op rendszer van. Van egy E: és egy F: meghajtóm, ami korábban is megvolt, minden adattal. Ezekkel nincs is probléma.

Az egyik vinyóm 1 terrás. Ebből van 500 gb az F:-re és ebből volt 500 gb a D:-re. Ez utóbbi 500-as nincs meg.

Jelenleg egy 99 megás - a rendszer számára fenntartott D. meghajtóm van, ami azt sem tudom, hogy micsoda.
Az lesz a megoldás amit h3x0r linkelt. Nekem minden windows telepítés után ezt csinálja. De amúgy röviden és tömören sajátgépen jobb klikk-->kezelés--->lemezkezelés és ott be kell adnia a meghajtódat. Aztán jobb klikk a meghajtón és meghajtóbetűjel elérési út módosítása vagy valami ilyesmi... Már nem emlékszem, hogy van pontosan írva. :)

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2016. augusztus 31., szerda 22:42

Szerintetek mennyivel fog lejjebb menni a 6S Plus ára a 7 megjelenése után?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. augusztus 31., szerda 20:59

Remy írta:Az a nagy helyzet, hogy eltűnt 500 gb adatom.

Vettem egy procit és egy alaplapot. Összeraktuk a gépet, fel lett téve a win 8, de eltűnt a korábbi D: meghajtóm.

Jelenleg van egy C:, amin az op rendszer van. Van egy E: és egy F: meghajtóm, ami korábban is megvolt, minden adattal. Ezekkel nincs is probléma.

Az egyik vinyóm 1 terrás. Ebből van 500 gb az F:-re és ebből volt 500 gb a D:-re. Ez utóbbi 500-as nincs meg.

Jelenleg egy 99 megás - a rendszer számára fenntartott D. meghajtóm van, ami azt sem tudom, hogy micsoda.
http://ccm.net/forum/affich-699602-one- ... isappeared

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. augusztus 31., szerda 20:45

Az a nagy helyzet, hogy eltűnt 500 gb adatom.

Vettem egy procit és egy alaplapot. Összeraktuk a gépet, fel lett téve a win 8, de eltűnt a korábbi D: meghajtóm.

Jelenleg van egy C:, amin az op rendszer van. Van egy E: és egy F: meghajtóm, ami korábban is megvolt, minden adattal. Ezekkel nincs is probléma.

Az egyik vinyóm 1 terrás. Ebből van 500 gb az F:-re és ebből volt 500 gb a D:-re. Ez utóbbi 500-as nincs meg.

Jelenleg egy 99 megás - a rendszer számára fenntartott D. meghajtóm van, ami azt sem tudom, hogy micsoda.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. augusztus 31., szerda 17:08

Időközben meg is kaptam a culát, semmi vám nem volt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. augusztus 31., szerda 15:19

Én vagy ket hete rendeltem egy xiaomi mi band 2-t, meglátjuk mi lesz vele.

Egyébként meg van olyan eladó alin, aki EU-n belülről is tudja küldeni a telot DHL-el (azt hiszem az a neve a cégnek), és ott elvileg nem kellene vamolniuk. Én is igy akartam venni, de aztán a szoftver miatt az eustockon szereztem be.

Eddig amugy vagy 75 csomagot kaptam meg alirol, de nem vamoltak még egyiket sem. (kop-kop)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. augusztus 31., szerda 13:59

donor írta:de benne van a rizikó (mint ahogyan mindenben, ha kínából vásárolsz )
Realista24 írta:Nekem egy 10 dolláros "okos" karperecet is kikaptak vámra.
Ettől féltem :/ Hát akkor marad az olcsóbb verzió határon belülről. Pedig már úgy bele éltem magam, hogy féláron hozzájutok az áhitott telefonhoz. :( :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 31., szerda 13:44

Nekem egy 10 dolláros "okos" karperecet is kikaptak vámra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. augusztus 31., szerda 13:41

M1Ö írta:Kis segítség kéne azoktól akik Aliexpress-ben otthon vannak. Ha rendelni akarok egy telefont, akkor mennyi eséllyel pályázok arra, hogy megúszom ÁFA és vám nélkül? Mert utána néztem és ha bele számolják az áfát is, akkor jobban járok, ha magyarországon veszem meg...
Májusban volt téma. Általában megúszod ÁFA és vámmentesen, de benne van a rizikó (mint ahogyan mindenben, ha kínából vásárolsz :lol: )

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. augusztus 31., szerda 13:05

Kis segítség kéne azoktól akik Aliexpress-ben otthon vannak. Ha rendelni akarok egy telefont, akkor mennyi eséllyel pályázok arra, hogy megúszom ÁFA és vám nélkül? Mert utána néztem és ha bele számolják az áfát is, akkor jobban járok, ha magyarországon veszem meg...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. augusztus 31., szerda 12:24

Nálam alapból ki vannak kapcsolva a frissítések, mert a hang kártya drivere nem tetszik a gépemnek, ha letölti, akkor elbaszodik a hang. Igazából elég szopas ez a win10, de már csak azért sem rakom vissza a régit.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. augusztus 31., szerda 12:01

nekem semmi baja. szintén ssd-ről

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. augusztus 31., szerda 11:52

nmate írta:most visszaraktam a 7-es
Ezen én is erősen gondolkozok egy ideje, mert felbasz ez 10-es... :shoot: :angry:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. augusztus 31., szerda 9:40

P. Krisz írta:Más is tapasztalt olyat, hogy a Win 10 a legutóbbi frissítés óta belassult ? A sima indítás ugyanolyan gyors , de újraindítás után nagyon lassan bootol. SSD-ről fut.
Nekem ezt mar egyik juniusi frissites is eljatszotta, ott untam meg es toroltem le a picsaba. Fel sem rakom tobbet. Sokaig ubuntuztam, most visszaraktam a 7-es windowst.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég