Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2015. szeptember 3., csütörtök 10:10

csabi87 írta:
hamesz írta:Valaki eltudná mondani, hogy kell bekapcsolni Windows 10-ben a cortanát? Mert én már mindent próbáltam, de sehogy se akar működni. Kinek hogy sikerült működésre bírni? Vagy valami jó leírást tudnátok linkelni róla? Mert amiket eddig én találtam és próbáltam az nem volt jó. :/

A Cortana jelenleg Magyarországon nem működik.
de ha átállítod a régiót UK-ra, vagy US-ra akkor működni fog.
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. szeptember 3., csütörtök 9:29

hamesz írta:Valaki eltudná mondani, hogy kell bekapcsolni Windows 10-ben a cortanát? Mert én már mindent próbáltam, de sehogy se akar működni. Kinek hogy sikerült működésre bírni? Vagy valami jó leírást tudnátok linkelni róla? Mert amiket eddig én találtam és próbáltam az nem volt jó. :/

A Cortana jelenleg Magyarországon nem működik.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. szeptember 3., csütörtök 9:25

én is ejtettem már le párszor, igaz nem ilyen durva módon, csak kijelzőre esett aszfaltos helyen, meg csempén stb, de nem igazán van baja. Max annyi hogy látszik egy két kisebb horpadás.

Mondjuk én laptopot is ejtettem már le párszor. Emlékszem az elején nagyon vigyáztam rá mert első laptop és mindig is vágytam rá. Aztán másnap reggel beleakadt a lábam a töltőkábelébe, én meg ideges voltam hogy már megint mi a fsz ez, és rántottam egy nagyot. Laptop meg nyitott kijelzővel zuhant. Ott azért megállt a szívem egy időre. Azóta "csak" 2x esett le, de még mindig nincs baja. MÉG.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. szeptember 3., csütörtök 8:38

BB Q5ömmel jártam úgy, hogy kiesett a kezemből, és van egy hülye szokásom, hogy ha valami esik le akkor megpróbálom lábbal "levenni", hogy mégse essen akkorát. Én hülye simán belerúgtam és szállt még 5-6 métert mire földet ért. Odafele már bevillant, hogy "úgy is van rajta biztosítás". De egy karcon kívül semmi hibája nem lett. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. szeptember 2., szerda 23:40

Nekem a kedvencem, amikor haverom az emeleten volt, en meg a lepcso elott vartam hogy vegre jojjon le es induljunk, o meg veletlenul elore kuldte a iphone-jat. :lol: Minden masodik vagy haradik lepcsofokon pattant egyet, raadasul a vegen kepernyovel lefele allt meg. De vegul nem lett semmi baja B-)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 2., szerda 22:19

Kerlon írta:Nekem az eset ki a zsebemből aszfaltra, mikor egykerekezni próbáltam, akkor már fogtam a fejem, aztán ránéztem, semmi baja, működött és neki álltam megint egykerekezni :mrgreen:
Azért te is tudsz veszélyesen élni. :mrgreen: Azt hittem akkora vadállat vagy, hogy utána még átmentél rajta cangával is. :lol:

Nekem a max mondjuk egy próbafülkés kiesés volt a zsebből öltözés közben, de az is igaz, hogy a pesti éjszakázásokkor általában a kettes számú mobilt viszem magammal, több okból is. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 2., szerda 22:14

Nekem az eset ki a zsebemből aszfaltra, mikor egykerekezni próbáltam, akkor már fogtam a fejem, aztán ránéztem, semmi baja, működött és neki álltam megint egykerekezni :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 2., szerda 22:09

Kerlon írta:és tényleg

amúgy egy galaxy mini sem tört össze meg a desire 500 sem... az alcateltre meg úgy fogok vigyázni, mint a hímes tojásra
2 hétig, aztán ugyanúgy használod mint a mostanit :lol:

Btw. nekem is volt htc-m, mondjuk az fém házas volt, de nagyon durván bírta.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 2., szerda 22:06

és tényleg

amúgy egy galaxy mini sem tört össze meg a desire 500 sem... az alcateltre meg úgy fogok vigyázni, mint a hímes tojásra
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 2., szerda 22:01

Kerlon írta: telibe találtad... pedig a 3210 áll széttörhetetlen hírnevében
Inkább a 3310-es.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 2., szerda 21:58

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Baszki, nem tudom,h ogy tudjátok betörni a kijelzőt/elrontani. Nekem már esett le lépcsőn, asztalról, pattant le ágyról, biciklizés közben aszfaltra... semmi. Még egy karc se rajta, pedig még tokot sem használok. Bár most az újra már veszek.
Mi nem ragadtunk le a 3410-esnél.
telibe találtad... pedig a 3210 áll széttörhetetlen hírnevében
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. szeptember 2., szerda 21:39

Én is ejtettem már le betonon, itthon is kőre, parkettára és semmi baja nem lett. Pedig csak egy kis vékony szilikon tok van rajta.
De amúgy vannak ilyen emberek. Haverom 1 évig berepedt kijelzővel használta a 4S-t, megcsináltatta végre, egy hét múlva megint be volt repedve neki :D Másik haverom meg zsír új telóját megkapta és másnap buliban neki ment az asztal sarkának és berepedt a kijelző :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 2., szerda 21:16

Engem pl hívtak és lerezgette magát az asztal széléről... :lol: :vivo:
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 2., szerda 21:12

Kerlon írta:Baszki, nem tudom,h ogy tudjátok betörni a kijelzőt/elrontani. Nekem már esett le lépcsőn, asztalról, pattant le ágyról, biciklizés közben aszfaltra... semmi. Még egy karc se rajta, pedig még tokot sem használok. Bár most az újra már veszek.
Mi nem ragadtunk le a 3410-esnél.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 2., szerda 19:15

Megkérdem, koszi. :)

Amugy passz. Zsebemben hordom javareszt, egyszercsak szar lett. Soha le sem esett komolyabban.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 2., szerda 19:12

Baszki, nem tudom,h ogy tudjátok betörni a kijelzőt/elrontani. Nekem már esett le lépcsőn, asztalról, pattant le ágyról, biciklizés közben aszfaltra... semmi. Még egy karc se rajta, pedig még tokot sem használok. Bár most az újra már veszek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. szeptember 2., szerda 18:58

nmate írta:Lumia 625. Igazabol hasznalhato, most is arrol irok, csak eleg körülményes mert egy savban nem erzekel a kijelző, a sav két szelet meg ha eltalalom akkor dupla karaktert ut.

Lehet eladom alkatrésznek aztán gyujtok ujra.
De akkor neked nem kijelzőt kell cserélni, hanem csak az érintőpanelt. Az szerintem közel sem olyan drága mint maga a kijelző. Én bevinném egy nokia szervizbe, megmondják mennyi az annyi, és eldöntöd megér-e neked annyit.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 2., szerda 17:10

nmate írta:Lumia 625. Igazabol hasznalhato, most is arrol irok, csak eleg körülményes mert egy savban nem erzekel a kijelző, a sav két szelet meg ha eltalalom akkor dupla karaktert ut.

Lehet eladom alkatrésznek aztán gyujtok ujra.
Szerintem jobban jársz, én is ezt csinálgatom.
Mondom, nekem még érzékelési hiba sincs hála az égnek, de úgy döntöttem, hogy nem cserélek.

kb 60 ezret ér most a telefonom és 25-30 lenne a javítás GSM-ben, márkaszervizben meg 40-45 elvileg.
ZIDANE

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 2., szerda 16:39

Lumia 625. Igazabol hasznalhato, most is arrol irok, csak eleg körülményes mert egy savban nem erzekel a kijelző, a sav két szelet meg ha eltalalom akkor dupla karaktert ut.

Lehet eladom alkatrésznek aztán gyujtok ujra.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 2., szerda 16:16

nmate írta:Ismer valamelyikotok Bp-en megbízható es relative olcso mobilszervizt? Kijelzocsere a téma.
Necces kérdés, nálam is ez a probléma már lassan 2 hónapja.
Leesett a telefon és azóta fakó a kijelzője, bár érzékeléssel nincs gond szóval használható.
Sokat olvasgattam utána, ha nem márkaszervízben csinálja az ember akkor ugye a megmaradt garanciád kapásból ugrik.
De ez még a kisebb gond lenne. Sok helyen a kijelző behelyezése után pár hónapra halott pixelek jelennek meg vagy akár már a csere után is észrevehetően gyengébb a panel minősége (ez általában akkor van, ha utángyártottat és nem eredetit kapsz bele. Márpedig nem véletlen lesz fele áron a kis GSM-ben a csere)

Szóval nehéz kérdés...
Milyen telefonod van amúgy?
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég