Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: gkovi » 2023. október 18., szerda 12:32

EmbroZZ írta:
hehetheoriginal írta:
Ennyiert mar veszel uj, nem hasznalt galaxy watch 4 classicot, 46mm meretut pl, kb ugyanaz, mint a joval dragabb legujabb 6 classic, mechanikus lunettaval, aztan mindent tud, amire szukseg van, plane ha lte modellt veszel.
Vagy akar 5 prot is, sztem 90kba belefer.
Nekem 4 classic van, teljesen baba, masfel-ket napot kihuzok vele altalaban egy toltessel, vettem hozza vedo lunettat meg applewatch szerű szijat ebayrol (kinabol) par dodiert.

Ha strapabírósag fontos, akkor casio g-shock :lol:
Igen, abban is gondolkodtam, de fitness/sleeping funkcionalitásban az amazfit lenne a perfect (nemíromle, hogy fit :D). Nem vágom, hogy samsung órákra van-e olyan app, ami mondjuk readyness levelt mér, vagy smart alarmmal okosít... (persze egy google keresés sokat segítne, de alapból nem is gondolkozom, mert úgyis a madridom bővíti legjobban az ismereteket :) de a protektor is fasza ötlet, a huaweit már ki is lőttem :D
Huawei abban jobb a Samsung/Apple-hoz képest, hogy nem kell 2 naponta tölteni, hanem kibir simán 7 napot.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 18., szerda 11:16

Mar elmondtam a mondokam, most mar chill meg weekendplans megy :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 18., szerda 11:05

Meeting mi? :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 18., szerda 10:45

ja alvashoz nincs fenn nekem, csak nap közben, szoval errol a reszerol nem tudok mit mondani, neha gps-nek hasznalom a google mapsen keresztul, meg altalaban üzeneteket nezek rajta.
neha sport közben is hasznalom, tetszik, hogy automatikusan felismeri a mozgas tipusat a szokasoktol fuggoen, es nem kell manualisan elinditani. fitness, es mindenfele meres szempontbol aranylag pontos cucc, ahogy eszrevettem, de mint mondtam ez a resze annyira nem erdekel.
igazabol, ha akarna az ember kivaltana a telefont egy napra, de nyilvan nem tul kezenfekvo.
en nem bolondoznek mas android oraval, csak a samsung, aminek van ertelme.
vagy nyilvan lehet menni garmin es hasonlo iranyokba, de az mar kurvadraga hobbi....
thereisonly1ronaldo

EmbroZZ
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:39
Kedvenc játékosaid: Benz, Marcelo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: EmbroZZ » 2023. október 18., szerda 10:36

hehetheoriginal írta:
EmbroZZ írta: Hello-hallo. Okosóra témában valakinek tapasztalat? Nem highend, mondjuk olyan 60-90k... valaki használ esetleg Amazfit gtr4-et v Huawei gtr 3 prot? Mennyire fontos a shappire glass, mert funkcionalitásban nekem jobban tetszik az Amazfit, de 2 gyerek mellett elgondolkoznék a strapabíróbb eszközökön :) köszi!
Ennyiert mar veszel uj, nem hasznalt galaxy watch 4 classicot, 46mm meretut pl, kb ugyanaz, mint a joval dragabb legujabb 6 classic, mechanikus lunettaval, aztan mindent tud, amire szukseg van, plane ha lte modellt veszel.
Vagy akar 5 prot is, sztem 90kba belefer.
Nekem 4 classic van, teljesen baba, masfel-ket napot kihuzok vele altalaban egy toltessel, vettem hozza vedo lunettat meg applewatch szerű szijat ebayrol (kinabol) par dodiert.

Ha strapabírósag fontos, akkor casio g-shock :lol:
Igen, abban is gondolkodtam, de fitness/sleeping funkcionalitásban az amazfit lenne a perfect (nemíromle, hogy fit :D). Nem vágom, hogy samsung órákra van-e olyan app, ami mondjuk readyness levelt mér, vagy smart alarmmal okosít... (persze egy google keresés sokat segítne, de alapból nem is gondolkozom, mert úgyis a madridom bővíti legjobban az ismereteket :) de a protektor is fasza ötlet, a huaweit már ki is lőttem :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 18., szerda 10:24

EmbroZZ írta: Hello-hallo. Okosóra témában valakinek tapasztalat? Nem highend, mondjuk olyan 60-90k... valaki használ esetleg Amazfit gtr4-et v Huawei gtr 3 prot? Mennyire fontos a shappire glass, mert funkcionalitásban nekem jobban tetszik az Amazfit, de 2 gyerek mellett elgondolkoznék a strapabíróbb eszközökön :) köszi!
Ennyiert mar veszel uj, nem hasznalt galaxy watch 4 classicot, 46mm meretut pl, kb ugyanaz, mint a joval dragabb legujabb 6 classic, mechanikus lunettaval, aztan mindent tud, amire szukseg van, plane ha lte modellt veszel.
Vagy akar 5 prot is, sztem 90kba belefer.
Nekem 4 classic van, teljesen baba, masfel-ket napot kihuzok vele altalaban egy toltessel, vettem hozza vedo lunettat meg applewatch szerű szijat ebayrol (kinabol) par dodiert.

Ha strapabírósag fontos, akkor casio g-shock :lol:
thereisonly1ronaldo

EmbroZZ
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:39
Kedvenc játékosaid: Benz, Marcelo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: EmbroZZ » 2023. október 18., szerda 10:16

Hello-hallo. Okosóra témában valakinek tapasztalat? Nem highend, mondjuk olyan 60-90k... valaki használ esetleg Amazfit gtr4-et v Huawei gtr 3 prot? Mennyire fontos a shappire glass, mert funkcionalitásban nekem jobban tetszik az Amazfit, de 2 gyerek mellett elgondolkoznék a strapabíróbb eszközökön :) köszi!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. október 18., szerda 8:40

Ilyen akksi kímélő üzemmódok sajnos nem sokat érnek, mert felül vannak írva mindenféle appoknál engedélyezett background processek által, ezzel megelőzve, hogy a user panaszkodjon a szoftverről, hogy pl. nem jönnek a messenger értesítések - ugyebár melyik szolgáltatást nyújtó cégnek kell ez a szitu.

Legkímélőbb a mobilnet, bt, wifi kikapcsolása amikor teheti az ember, meg okosan tölteni.

Lényeg, hogy valószínűleg nem merül gyorsabban, csak kb. ugyanúgy, de közben elvárnád, hogy ne ugyanaz legyen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 18., szerda 8:32

En nem panaszkodaskeppen irtam, csak kivancsi voltam, hogy a telommal van egyedi problema, vagy altalanossagban ez a jellemzo.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 18., szerda 8:30

De most őszintén,min vagytok meglepodve, amikor maga a gyarto (marmint az anyaceg es nem a melyszegeny kisgyerekeket dolgoztato tavolkeleti osszeszerelouzem :lol:, az anyaceg artatlan :kalapos: ) jelentette ki hivatalosan, hogy igen ahogy oregszik, szoftveresen ilyen a dolog, hogy kimeljek az akkut.
Vegyel ujat, mit panaszkodsz :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 18., szerda 8:08

nmate írta:
Realista24 írta: Csak én tapasztalom hogy az aksi kímélő üzemmódban jobban merül a telo?
13 Mini.
Nekem az tűnt fel, hogy 1 éves gari előtt 98%-os volt az akksim, 3 hónapra rá most 89% :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!azösszesmobilgyártógecikurvaanyját
Dettó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27403
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 18., szerda 8:05

Nem tudom, nem használom az aksi kímélőt, viszont nekem a 17-es frissítés óta érezhetően jobban merül a teló. És ezt haver is mondta, mikor beszéltünk erről, pedig korábban ő semmire nem panaszkodott.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. október 18., szerda 8:02

Realista24 írta: Csak én tapasztalom hogy az aksi kímélő üzemmódban jobban merül a telo?
13 Mini.
Nekem az tűnt fel, hogy 1 éves gari előtt 98%-os volt az akksim, 3 hónapra rá most 89% :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!azösszesmobilgyártógecikurvaanyját

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. október 18., szerda 7:58

Realista24 írta: Csak én tapasztalom hogy az aksi kímélő üzemmódban jobban merül a telo?
13 Mini.
Nekem 14 PRO van.
iStyle ba azt mondtak ne hasznaljam. Semmire nem jo es az aksi elettartalmat jobban roviditi
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 18., szerda 7:25

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Csak én tapasztalom hogy az aksi kímélő üzemmódban jobban merül a telo?
13 Mini.
Nem 13 mini, hanem apple :kalapos:
Mar akkor megbantam, amikor elkuldtem :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 18., szerda 7:24

Realista24 írta: Csak én tapasztalom hogy az aksi kímélő üzemmódban jobban merül a telo?
13 Mini.
Nem 13 mini, hanem apple :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 18., szerda 7:22

Csak én tapasztalom hogy az aksi kímélő üzemmódban jobban merül a telo?
13 Mini.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 14., szombat 20:35

tubatibi írta: Hi!

Hozzám került egy Kicx RTS-4.60 erősítő, Én nem fogom beépíteni, mennyiért tudom eladni és hol érdemes hirdetnem? Facebook csoportok, jófogás, hardverapro?

Őszintén semmit nem konyítok hozzá.
Hehe megveszi.

Aztán visszakéri a pénzt és megtartja a cuccot.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. október 14., szombat 20:18

Hi!

Hozzám került egy Kicx RTS-4.60 erősítő, Én nem fogom beépíteni, mennyiért tudom eladni és hol érdemes hirdetnem? Facebook csoportok, jófogás, hardverapro?

Őszintén semmit nem konyítok hozzá.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2752
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. október 11., szerda 0:46

ANDS írta:
reeed_ati írta: Köszi, ránèzek majd ezekre. :)

ssd-re raktam az ableton-t, viszont a vst-ket már a hdd-re.
Az Audacity egy ingyenes program. Próbáltad már? Lehet, azzal nem lenne ilyen gondod, én 2007 óta használom több gépen is, nulla probléma..
Mivel tetszik az ableton, meg már meg is szoktam a használatát, ìgy semmikèpp sem akarok váltani.
Sonic academy-n elèg sok jò cucc van, a kedvenc zenei stìlusomhoz ès abletonhoz, amikből sokat lehet tanulni.

Egyèbkènt, èrdekes mòdon, másnap, ùjraindìtás után már nem ette annyira a procit az ableton, 50%on megoldotta a zene lejátszását.
Lehet tènyleg a melegedès lesz majd a baja..
Majd ránèzek a hőmèrsèkletetre, ha megint gondom lesz. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 128 regisztrált és 0 vendég