Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 30., kedd 22:11

Mondjuk most ahogy olvasom, szinte androiddal működik rendesen, iOS-en nem műkszik a hangerőszabályozó. :ozil: Ez nálam elég nagy fekete pont. Pont Lumia-t akarok majd venni...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 30., kedd 21:48

sonic írta:En amugy azt remelem leginkabb, hogy nem torik el a kabel par het hasznalat utan mint az eddigi osszes 10-15 fontos fulesemben amit vettem. Legutobb egy philips, azelott sony, most egy iphone headsetet hasznalok es ez is mar csak bizonyos allasokban szol... :(
Ne is mondd, rohadt idegesito tud lenni. Nekem jelenleg van 2 Sony fulesem, az egyiknek a bal, a masiknak a jobb hangszoroja nem megy, szoval egy elosztoval a ket felig rossz fulesbol csinaltam egy normalisan mukodot. :D

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 30., kedd 21:41

tucsoki írta:
dodi írta:én egy xiaomi piston-t nyúzok, ár/értékben még mindig az egyik legjobb. én itt vettem (itt valóban eredetit adnak), de azóta van egy újabb modell is.
Kis bestbuy
Ilyet venne nekem valaki akkor? Kifizetem. :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 30., kedd 21:20

tucsoki írta:Ehhez a kiszereléshez nem jár. 2000 forintot ez a "butított", Youth változat is bőven megér, a hasonló árkategóriában fekvő márkás cuccokhoz képest jó. A sima változata 4-5-6 ropi körül van. Ezt ismerem.
Hangzasban mennyire lehet kulonbseg a sima es a youth kozott? Ha jol latom leginkabb az anyagokon sporoltak. Nincs kevlar boritas meg fem helyett muanyag.

En amugy azt remelem leginkabb, hogy nem torik el a kabel par het hasznalat utan mint az eddigi osszes 10-15 fontos fulesemben amit vettem. Legutobb egy philips, azelott sony, most egy iphone headsetet hasznalok es ez is mar csak bizonyos allasokban szol... :(
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 30., kedd 21:15

tucsoki írta:Ehhez a kiszereléshez nem jár. 2000 forintot ez a "butított", Youth változat is bőven megér, a hasonló árkategóriában fekvő márkás cuccokhoz képest jó. A sima változata 4-5-6 ropi körül van. Ezt ismerem.

A Sennheiserekről (azon kívűl hogy minőségiek) azt mondják hogy ár/érték arányban nem biztos hogy megfelelő hangzást ad át, ebben az árkategóriában meg pláne. Bár lehet ez csak szőrszálhasogatás, mint pl. nekem, akinek elég annyi hogy a madárcsicsergés ne nyomja el a zenét. Az biztos hogy egy Media Marktban nem árt ha szemügyre veszi az ember. Kényelem, méret, hangerő, stb..
A Media Marktban fel lehet próbálni a cuccokat? :ozil: Megyek. :mrgreen:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 30., kedd 20:55

Ehhez a kiszereléshez nem jár. 2000 forintot ez a "butított", Youth változat is bőven megér, a hasonló árkategóriában fekvő márkás cuccokhoz képest jó. A sima változata 4-5-6 ropi körül van. Ezt ismerem.

A Sennheiserekről (azon kívűl hogy minőségiek) azt mondják hogy ár/érték arányban nem biztos hogy megfelelő hangzást ad át, ebben az árkategóriában meg pláne. Bár lehet ez csak szőrszálhasogatás, mint pl. nekem, akinek elég annyi hogy a madárcsicsergés ne nyomja el a zenét. Az biztos hogy egy Media Marktban nem árt ha szemügyre veszi az ember. Kényelem, méret, hangerő, stb..

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 30., kedd 20:40

tucsoki írta:
dodi írta:én egy xiaomi piston-t nyúzok, ár/értékben még mindig az egyik legjobb. én itt vettem (itt valóban eredetit adnak), de azóta van egy újabb modell is.
Kis bestbuy
Én ódzkodok a külföldi vásárlástól. :D Egyébként nekem nagyon tetszik, hogy van ilyen kis doboza, amibe bele lehet tenni. :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 30., kedd 18:35

tucsoki írta:
dodi írta:én egy xiaomi piston-t nyúzok, ár/értékben még mindig az egyik legjobb. én itt vettem (itt valóban eredetit adnak), de azóta van egy újabb modell is.
Kis bestbuy
Thx! Vettem is egyet gyorsan. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 30., kedd 18:23

dodi írta:én egy xiaomi piston-t nyúzok, ár/értékben még mindig az egyik legjobb. én itt vettem (itt valóban eredetit adnak), de azóta van egy újabb modell is.
Kis bestbuy

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2015. június 30., kedd 12:18

rashidm írta:Hali!

Én fülhallgatót szeretnék vásárolni, azt jobban el lehet rakni, ha éppen utazok és nem hallgatok zenét/filmet/rádiót. Milyen márkájút, esetleg konkrét fülhallgatót érdemes vásárolnom? Sennheiser-ről hallottam, hogy jó márka, bár ár/érték arányban nem igazán jó...

Nem vagyok egy nagy zenei művész, én szimplán használni szeretném, de azért fontos számomra:

-minőségi cucc legyen
-strapabíró, tehát fél év után ne törjön el a kábelje pl.
-nagyon max 15k-ig mennék el.
prohardveren elég up-to-date lista, mi az ajánlott

én egy xiaomi piston-t nyúzok, ár/értékben még mindig az egyik legjobb. én itt vettem (itt valóban eredetit adnak), de azóta van egy újabb modell is.
tick. tick. tick.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. június 30., kedd 0:06

pheco írta:Nekem pl egy 6k-s agybadugós Sennheiser van lassan 2 éve és nincs vele semmi gondom.
Imádom őket, szerintem a legjobbak. Nekem januárban ment tönkre a 2006-ban vett (9 éves!!!) fülesem, pedig nyüstöltem rendesen ez idő alatt, persze, hogy megint azt vettem. :mrgreen: És ráadásul rohadt jól szól.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 29., hétfő 23:50

pheco írta:
rashidm írta:Hali!

Én fülhallgatót szeretnék vásárolni, azt jobban el lehet rakni, ha éppen utazok és nem hallgatok zenét/filmet/rádiót. Milyen márkájút, esetleg konkrét fülhallgatót érdemes vásárolnom? Sennheiser-ről hallottam, hogy jó márka, bár ár/érték arányban nem igazán jó...

Nem vagyok egy nagy zenei művész, én szimplán használni szeretném, de azért fontos számomra:

-minőségi cucc legyen
-strapabíró, tehát fél év után ne törjön el a kábelje pl.
-nagyon max 15k-ig mennék el.
Szerintem egy 10k körüli Sennheiserrel vagy Sonyval nem igazán tudsz mellélőni. Nekem pl egy 6k-s agybadugós Sennheiser van lassan 2 éve és nincs vele semmi gondom.
Nos igen, ezt mondtam én is az egyik fórumon, de hát "hogy hangzásban odaverik a sennheisert... 50k-ért meg nem veszek azért fülhallgatót/fejhallgatót, hogy jó "hangzása" legyen. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. június 29., hétfő 20:15

rashidm írta:Hali!

Én fülhallgatót szeretnék vásárolni, azt jobban el lehet rakni, ha éppen utazok és nem hallgatok zenét/filmet/rádiót. Milyen márkájút, esetleg konkrét fülhallgatót érdemes vásárolnom? Sennheiser-ről hallottam, hogy jó márka, bár ár/érték arányban nem igazán jó...

Nem vagyok egy nagy zenei művész, én szimplán használni szeretném, de azért fontos számomra:

-minőségi cucc legyen
-strapabíró, tehát fél év után ne törjön el a kábelje pl.
-nagyon max 15k-ig mennék el.
Szerintem egy 10k körüli Sennheiserrel vagy Sonyval nem igazán tudsz mellélőni. Nekem pl egy 6k-s agybadugós Sennheiser van lassan 2 éve és nincs vele semmi gondom.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 29., hétfő 7:21

tucsoki írta:BarcaNorbi, itt egy alternatíva: ThinkPad T420s
Vedd figyelembe hogy akksi nem jár hozzá (némi plusz pénzért tudsz hozzá venni, kijön a keretből), és a billentyűzet sem magyar, de magyarosítható.

Ez eleg fasza. Mar le is foglalta valaki ha jol latom. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 28., vasárnap 20:13

Hali!

Én fülhallgatót szeretnék vásárolni, azt jobban el lehet rakni, ha éppen utazok és nem hallgatok zenét/filmet/rádiót. Milyen márkájút, esetleg konkrét fülhallgatót érdemes vásárolnom? Sennheiser-ről hallottam, hogy jó márka, bár ár/érték arányban nem igazán jó...

Nem vagyok egy nagy zenei művész, én szimplán használni szeretném, de azért fontos számomra:

-minőségi cucc legyen
-strapabíró, tehát fél év után ne törjön el a kábelje pl.
-nagyon max 15k-ig mennék el.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. június 26., péntek 15:02

BarcaNorbi, itt egy alternatíva: ThinkPad T420s
Vedd figyelembe hogy akksi nem jár hozzá (némi plusz pénzért tudsz hozzá venni, kijön a keretből), és a billentyűzet sem magyar, de magyarosítható.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. június 26., péntek 14:05

Sziasztok tudnátok nekem ajánlani kb 140e Ft-ért (nagyon max 150e) laptopot? Valószínűleg használt lesz belőle, de nagyon nem értek hozzá, ezért fordulok hozzátok.
kitételeim:
-nvidia videó kártya előny, még ha kicsit gyengébb tudású is mint ha atis gép lenne mert mérnöknek tanulok és vannak olyan programjaink amiket nem támogat az ati

-ssd (vagy micsoda :D ) amitől kummagyors lesz a gép előny lenne, de nem létfontosságú.

Köszi a segítséget, én is keresgetek, de ismétlem magam, nem értek hozzá, így nem tudom, hogy az adott videókártya pl. mennyire használja ki a procit, meg ilyesmik.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. június 19., péntek 18:50

Valami offline cuccra gondoltam, mert ezzel is az a baj, hogy meglehet csinalni a videot, de aztan fotoalbumba pedig nem menti le nekem.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. június 19., péntek 17:17

tubatibi írta:Az instagram videófelvevőjéhez hasonló van? Tehát, hogy meglehessen állítani a videót és utána onnan folytatni? iOS.
Vine?

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. június 19., péntek 17:00

Az instagram videófelvevőjéhez hasonló van? Tehát, hogy meglehessen állítani a videót és utána onnan folytatni? iOS.
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég