Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: volt » 2014. december 5., péntek 14:41

csabi* írta:gyerekek nem tudja valaki, hogy androidos telómon miért nem tudok a pláy áruházban semmit letölteni?
mindig azt írja ki, hogy nincs hely az eszközön pedig van kb. 4gb helyem és még egy szaros 10 megás játékot se enged leszedni :-@
Ezt nekem is szokta csinálni/csinálja. Mindig kitörlöm a Play áruház frissítéseit és működik. Kár ,h később visszafrissíti magát.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 5., péntek 14:33

Akkor passz... Belső memória tuti nincs tele szeméttel? Akkor szokott szívózni. Amúgy én az fb alkalmazás frissítéseit letiltottam a 'csába, mert qrva sokat foglalnak. Chrome-t is terveztem, de nem töröltem végül, mert a többi böngésző is sokat foglal meg szarabbak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 5., péntek 14:23

Kerlon írta:
csabi* írta:gyerekek nem tudja valaki, hogy androidos telómon miért nem tudok a pláy áruházban semmit letölteni?
mindig azt írja ki, hogy nincs hely az eszközön pedig van kb. 4gb helyem és még egy szaros 10 megás játékot se enged leszedni :-@
belső memórián van a az 4 gb szabad hely vagy sd-n?
összesen :Đ
belsőn van 1,5 gb sdn a többi 2,5 gb szabad
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 5., péntek 13:48

csabi* írta:gyerekek nem tudja valaki, hogy androidos telómon miért nem tudok a pláy áruházban semmit letölteni?
mindig azt írja ki, hogy nincs hely az eszközön pedig van kb. 4gb helyem és még egy szaros 10 megás játékot se enged leszedni :-@
belső memórián van a az 4 gb szabad hely vagy sd-n?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 5., péntek 13:30

gyerekek nem tudja valaki, hogy androidos telómon miért nem tudok a pláy áruházban semmit letölteni?
mindig azt írja ki, hogy nincs hely az eszközön pedig van kb. 4gb helyem és még egy szaros 10 megás játékot se enged leszedni :-@
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 4., csütörtök 13:42

http://hvg.hu/tudomany/20141204_mar_let ... fficet_kap
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8525
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. december 3., szerda 21:47

igen, go+ egészen pontosan a csomag neve.
5000 a havidíja, de korlátlan hálózaton belül a hívás és sms, hálózaton kívül 150 perc és sms van benne illetve 500 mega net.
ez nekem elég is, így meg :
amúgy nekem is ilyen van, csak mivel 26 év alatti vagyok, ezért az 500 mb net helyett 1 giga jár
pláne.

ezen felül kell havi 2 vagy 3 ezer forintot fizetni (készülékfüggő) magáért a telóért, 24 hónapig, cserébe 1 ft-os jelképes áron elhozható.
lebutítva, ami 2000 forintos, az 48000, ami 3000 forintos, az 72000 forintban jön ki összesen, csak ugye 2 éves futamidőre.

most az előfizetés az más tészta, eddig is előfizus voltam és majdnem 5000-et fizetek jelenleg is havonta.

egyébként eddig a samsung s4 minit, se e3 nfc-t és a lumiát 735-öt ajánlották itt, pü-ben vagy ismerősök közül, szóval szűkül a kör. :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. december 3., szerda 16:59

ha részletre szeretnéd vásárolni
ja, hogy ő részletre szeretné venni...ez eszembe sem jutott
elnézést kívánok :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. december 3., szerda 16:57

A csomag és a készülék havidíja az két különböző dolog. :)

Tehát van x összegért egy csomagod, amiben van a lebeszélhetőség, net, stb és ezenfelül van a készüléknek havidíja, ha részletre szeretnéd vásárolni.
Tehát shutter kb 7-8 ezret fog fizetni havonta a telóra, amit, ha megnézünk 180-190 ezer körül fog mozogni két évre.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. december 3., szerda 16:31

vodafone go csomagban (5000 a havidíja, de korlátlan hálózaton belül a hívás és sms, hálózaton kívül 150 perc és sms van benne illetve 500 mega net) vannak telefonok, melyek 1ft-ért elhozhatóak és 2 vagy 3 ezer forint a havi díjuk 24 hónapra.
hogy lehet 2-3 ezer a havi díjuk, ha a csomagnak 5 ezer?
de egyébként ez nem a go+ lenne? mert szerintem a sima go-ban csak 150 mb net van

amúgy nekem is ilyen van, csak mivel 26 év alatti vagyok, ezért az 500 mb net helyett 1 giga jár
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 3., szerda 15:37

ezek közül a 735, ja.

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: dodi » 2014. december 3., szerda 14:25

'shutterisland írta:..
Legkevesebb gondod a lumia 735-tel lenne, teljesen jó készülék. Ha android, akkor S4 mini.
tick. tick. tick.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8525
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. december 3., szerda 14:13

telefonvásárlásban kérnék segítséget.
vodafonos a család 10 éve, szóval ott szeretnék előfizuval egy okostelót.
ez lesz az első, szóval igazán nem értek hozzájuk, magas igényem nincsen és most költeni sem szeretnék, viszont a mostani telóm 5 év után tönkrement, így kénytelen vagyok lépni most már én is előre egyet. :mrgreen:

vodafone go csomagban (5000 a havidíja, de korlátlan hálózaton belül a hívás és sms, hálózaton kívül 150 perc és sms van benne illetve 500 mega net) vannak telefonok, melyek 1ft-ért elhozhatóak és 2 vagy 3 ezer forint a havi díjuk 24 hónapra.

lg l70 nfc (2000x24)
samsung galaxy s3 mini (2000x24)
samsung galaxy ace 4 (2000x24)
nokia lumia 630 (2000x24)
alcatel pop c7 (2000x24)
sony xperia e1 (2000x24)
sony xperia e3 nfc (2000x24)

htc desire 610 nfc (3000x24)
huawei ascend g6 nfc (3000x24)
samsung galaxy s4 mini nfc (3000x24)
samsung galaxy xcover 2 (3000x24)
nokia lumia 735 nfc (3000x24)
sony xperia m2 aqua nfc (3000x24)

minden tapasztalatot, véleményt szívesen veszek, jöhet inkább pü-ben, ha úgy van. :)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 1., hétfő 22:35

filatáska írta:Emberek laptopot szeretnék vásárolni kb 150 000 ft értékig. :) A hozzáértők segítségét szeretném kérni. Nincs különösebb igényem. Ne legyen 1-2 év után elavult, lassú. Alap dolgokra kellene. Játszani, programozni nem akarok rajta. Egy ismerősöm 3 márkát írt: apple, lenovo, dell. Leginkább a lenovot ajánlja.

Tudnátok segíteni? :)
Ha újat akarsz én egy Fujitsu LifeBook A544-et ajánlanék. Árához képest brutál jól lett összerakva, strapabíró, nem recseg, nem horpad, nem törik el a zsanérja 1 év múlva, stb. A legerősebb i3-as procival szerelték fel, korrekt hűtés, üzemidő, 2 év gyári oda-vissza futáros garancia. Plusz 30 ezerért nem igazán találni olyat ami ettől sokkalta jobb vétel lenne, ezt bátran ajánlom. Ha úgy alakul még egy SSD-vel is lehet bővíteni, mivel elég baráti áron adják a gépet.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. december 1., hétfő 22:07

filatáska írta:Emberek laptopot szeretnék vásárolni kb 150 000 ft értékig. :) A hozzáértők segítségét szeretném kérni. Nincs különösebb igényem. Ne legyen 1-2 év után elavult, lassú. Alap dolgokra kellene. Játszani, programozni nem akarok rajta. Egy ismerősöm 3 márkát írt: apple, lenovo, dell. Leginkább a lenovot ajánlja.

Tudnátok segíteni? :)
Ha találsz Macbookot 150.000-ért, akkor szólj nekem is, veszek még egyet a mostani mellé :D

Amúgy viccet félretéve a Macbook a legjobb, de egyben a legdrágább is. A Delleknek hamar be szokott dögleni az akksija, azt szerintem ne vegyél, a Lenovo viszont teljesen jó, nagyon megbízható kis gépek, az egyik ismerősöm csak arra esküszik.

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Laci » 2014. december 1., hétfő 21:09

Hali, a következő problémám lenne:
ritán, de ezzel a kékhalállal dobál ki egy ideje a notebookom. Ha jól emlékszek azóta, amióta +4GB ramot kapott, pedig elvileg minden paramétere ült. (ddr3 1333mhz, cl9)

Meg lehet ezt oldani Ram-csere nélkül is valahogy? Vagy már az adott ram cseréje se segítene? :mrgreen:
köszi előre is!!! :)

ps. bocsi a képminőségért, számológéppel készült

filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: filatáska » 2014. november 30., vasárnap 23:18

Emberek laptopot szeretnék vásárolni kb 150 000 ft értékig. :) A hozzáértők segítségét szeretném kérni. Nincs különösebb igényem. Ne legyen 1-2 év után elavult, lassú. Alap dolgokra kellene. Játszani, programozni nem akarok rajta. Egy ismerősöm 3 márkát írt: apple, lenovo, dell. Leginkább a lenovot ajánlja.

Tudnátok segíteni? :)

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: volt » 2014. november 29., szombat 20:00

milyen fejhallgatót vegyek a PS4-hez?
ez milyen?

Avatar
Limaten
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014. február 23., vasárnap 15:52
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Henry, Modric, Zidane, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Limaten » 2014. november 29., szombat 13:02

P. Krisz írta: ???
A Samsunggal miért kellene villogni ? Úgy írod mintha a Samsung bóvli márka lenne .
Azért nem bóvli, nem erre céloztam, inkább arra, hogy a másik kettő minőségibb nála. Samsungéknál arra mennek rá, h minél eladhatóbb legyen a dolog, dizájnosabb, okosabb, meg minden ilyesmi. Tehát ha lenne egy videóanyagom amit mondjuk el szeretnék adni, azt valószínűleg Samsung tv-n mutogatnám. Szóval előbb veszek Sasmungot mint mondjuk egy Hyundait, de elsősorban a fentebb írt 2nél néznék körül ha otthonra vennék.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. november 29., szombat 12:24

wZoLee7 írta:TV-t készülök venni, de nem mondhatnám, hogy a téma szakértője vagyok. Mondhatnátok pár dolgot, hogy mire érdemes odafigyelni, tapasztalatok a márkákkal stb...Köszi!
Ha játszol is rajta:

Sony Bravia KDL-40R471A
Sony KDL42W805B


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 205 regisztrált és 0 vendég