Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 4., hétfő 13:57

peti_madrid írta:
Realista24 írta:Köcsög euronics ma jól beszopatott, rendeltem egy tv-t 1.200.000 helyett 120.000ért és nem akarják teljesíteni a rendelést, nem is értem, hogy miért :-( pedig a 189 centi jól mutatott volna a nappaliban :mrgreen:
Screenshotoltad a rendeléskor? :D Csak mert ha igen, és így nem akarják teljesíteni, akkor jöhet a fenyegetés a fogyasztóvédelemmel. Ha annyi volt kiírva és te akkor rendelted, akkor kötelességük annyiért eladni neked. Az meg más kérdés, hogy ki baszta el, őket nem fogja érdekelni :D
Áh, tudtam előre, hogy ez lesz, mert az ászf-ben le vannak védve, hogy nem vállalják a felelősséget a webshopban feltüntetett árakért. :-( :mrgreen: Egy próbát megért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2016. január 4., hétfő 13:56

Realista24 írta:Köcsög euronics ma jól beszopatott, rendeltem egy tv-t 1.200.000 helyett 120.000ért és nem akarják teljesíteni a rendelést, nem is értem, hogy miért :-( pedig a 189 centi jól mutatott volna a nappaliban :mrgreen:
Screenshotoltad a rendeléskor? :D Csak mert ha igen, és így nem akarják teljesíteni, akkor jöhet a fenyegetés a fogyasztóvédelemmel. Ha annyi volt kiírva és te akkor rendelted, akkor kötelességük annyiért eladni neked. Az meg más kérdés, hogy ki baszta el, őket nem fogja érdekelni :D

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. január 1., péntek 21:47

Kapják be, én már megrendelni sem tudtam.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 1., péntek 20:36

Köcsög euronics ma jól beszopatott, rendeltem egy tv-t 1.200.000 helyett 120.000ért és nem akarják teljesíteni a rendelést, nem is értem, hogy miért :-( pedig a 189 centi jól mutatott volna a nappaliban :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. december 27., vasárnap 13:32

Nos. Én i7es U vegzodesu procis laptopot nem vennék csak ha komoly gamer laptop mint pl asusnak a rog. Igy láthatatlanban nem lehet ajánlgatni. Tegyük fel te most egy 220e ftos laptopot akarsz venni amibe beleszerencsetlenkedtek egy i7et..felejtsd el. Tulmelegszik aztan egy ket ev utan baszhatod . Foleg ilyen szoftverek hasznalata kozben. Ha nem jatszani akarsz akkor en inkabb ajanlanek egy Amd procis laptopot amik jobban muzsikalnak grafikai programok hasznalata soran.

Rashidm: ugyan az a laptop van nekem is mint amit venni akarsz. Hala egnek en 186ert jutottam hozza akciozva. Ajanlom is meg nem is. Uj jatekok 50-60fps kozott ugralnak. Gta 5 is. Max witcher 3 30fps de az a csucs pcknel se er el kurva magasat. Bszott gyors. Hatranya hogy komolyabb jatekoknal 80fokra fog felmelegedni, coolpad egy fokot nem segit pedig eleg dragat raktam ala. A kijelzoje pedig nem matt. Ig ha rasut a napocska majdnem elvezhetetlen a jatek. Oh megvalami. Nem tudom mennyiert adjak most az asus k501et de ha teheted inkanb szerbald azt. Aranylag jobb az anyaghasznalata es duplahutessel rendelkezik. A procija pedig nem fogyaszt annyit. Igaz benabb is. Persze ettol fuggetlen az uj gemek meg menni fognak.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 27., vasárnap 13:30

köszi a válaszokat :salute:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. december 27., vasárnap 13:00

Mike írta:8 giga ram, és vmi normális 2 gigás videokártya adott. A kérdés:
i5 proci (pl 5200U) + ssd, vagy pedig i7 proci (pl 5500U) + hdd
- En a helyedben az i7+hdd-t vennem meg, par honap mulva pedig szereznek hozza egy SSD-t (emagon 16k-ert mar lehet venni 120-ast, vagy 25k-ert 240-est. A HDD Caddy, amit a dvd iro helyere tehetsz, 5-10 dollar korul mozog ebay-en)
- Ha pedig egyaltalan nem akarsz tobb penzt kolteni a laptopra, akkor i5 + ssd

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 27., vasárnap 12:49

tervező progihoz, sok ram meg ssd a lényeg, a többi mellékesebb
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. december 27., vasárnap 12:37

Én is ha lehet 4 magosat vennék és máshol fognék vissza.

Ssd óriási különbséget csinál, de azt utólag pár hónap múlva is ki tudod cserélni.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. december 27., vasárnap 12:36

Mike írta:az a baj, hogy négy magos cucc minimum 70 ezerrel többe kerül, mint az említett verziók (ha csak az intel procisakat nézem)
akkor eldőlt:
i5 és ssd
Kép
Kép
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 27., vasárnap 12:34

az a baj, hogy négy magos cucc minimum 70 ezerrel többe kerül, mint az említett verziók (ha csak az intel procisakat nézem)
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. december 27., vasárnap 12:29

Mike írta:Szakiktól kérdezném

Laptopnál melyikkel járnék jobban? A lényeg a teljesítmény, gyorsaság, lehessen akadásmentesen dolgozni vele. Tervező programokhoz kellene (autocad, axisvm, ilyesmi). Játékra nemigen kell.

8 giga ram, és vmi normális 2 gigás videokártya adott. A kérdés:
i5 proci (pl 5200U) + ssd, vagy pedig i7 proci (pl 5500U) + hdd
Szerintem az SSD-s verzióval jobban járnál. Persze, ha az i7-nél lenne ssd akkor az i7 a nyerő. :mrgreen: Ahogy néztem neten, sok különbséget nincs a két proci között. Bár ha i5 akkor talán a 4200h-s jobb lenne mint az 5200u.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. december 27., vasárnap 12:27

Mike írta:Szakiktól kérdezném

Laptopnál melyikkel járnék jobban? A lényeg a teljesítmény, gyorsaság, lehessen akadásmentesen dolgozni vele. Tervező programokhoz kellene (autocad, axisvm, ilyesmi). Játékra nemigen kell.

8 giga ram, és vmi normális 2 gigás videokártya adott. A kérdés:
i5 proci (pl 5200U) + ssd, vagy pedig i7 proci (pl 5500U) + hdd
az U-val végződő i7-es prociért felesleges a több pénzt kiadni, az ugyanugy csak 2 magos, mint az i5.
Ha van rá keret vmi 4 magos 8, de inkább 16 giga ramos motyót vennék.
nézd meg, hogy hogy éri meg jobban, hogy vmi lófaszjóska hdd van-e benne, amit utána kicserélsz ssd-re (samsung 256 gigásakat egész jó árban lehet már kapni) és akkor még lesz is egy kis külső vinyód, vagy lehet 2 vinyód is, ha kiszeded a dvd írót (már ha van a gépben, nem sokan használnak ma már ilyet, pendrive megoldja).
vagy lehet már eleve ssd van a cuccban, és úgy olcsóbb, mintha külön vennék meg.
sztem az ssd-hdd hibrid motyók nem jók túl sok mindenre.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 27., vasárnap 12:15

Szakiktól kérdezném

Laptopnál melyikkel járnék jobban? A lényeg a teljesítmény, gyorsaság, lehessen akadásmentesen dolgozni vele. Tervező programokhoz kellene (autocad, axisvm, ilyesmi). Játékra nemigen kell.

8 giga ram, és vmi normális 2 gigás videokártya adott. A kérdés:
i5 proci (pl 5200U) + ssd, vagy pedig i7 proci (pl 5500U) + hdd
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. december 27., vasárnap 12:15

Commanderben pedig , Beállítások ------ Általános beállítások ------ Képernyő ------ Rejtett fájlok megjelenítése .
Remélem elég lassú volt . :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 27., vasárnap 12:08

semmi ilyen, a gyors keresgélés, másolás, jobb átláthatóság miatt kell
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 27., vasárnap 12:03

Kerlon írta:a total commandert meg annak ellenére is képtelen vagyok megszokni, hogy a munkahelyen azzal dolgozom :D
Melóban letöltött játékokat crackelsz? Vagy van más funkciója is a Total Commandernek? :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 27., vasárnap 12:01

nálam elengedhetetlen kellék. kb 7 éves korom óta használom ezt és elődjeit. új OS felrakásánál az első dolog mi felkerül a rendszerre :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 27., vasárnap 11:59

amúgy régebben is vágtam, hogy valami ilyesmi, de mindig elfelejtettem, hogy hol kell beállítnai...

a total commandert meg annak ellenére is képtelen vagyok megszokni, hogy a munkahelyen azzal dolgozom :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 27., vasárnap 11:58

vagy használj total commandert.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég