Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. december 31., szombat 13:53

Nem fő szenpont a töltő milyensége, de úgy kiemeltem, mikor lattam arukeresoben az osszehasonlitast, ezen is megakadt a szemem.

Köszi az infókat, tanácsokat.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. december 31., szombat 10:01

Én nekem most Xiaomi Redmi Note 11 Pro-m van. Előtte 10 pro-m volt, szerettem nagyon azt is. Bár a kamerájuk nem a legjobb. Én a napidroidon szoktam nézni ,mikor van külföldi oldalakon akció, és mindig ott veszek új telót.7-8 nap alatt hozza a posta. A 11 pro-mat is most nyáron vettem 90k-ért, 8 nap alatt megjött. Ha jól néztem itthon még mindig 130-140 körül van boltokban. Érdemes kihasználni, aki nem részletre vesz telefont. Megéri.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. december 31., szombat 9:27

_Bushido_ írta: de sajnos úgy tűnik az európai szankciók majdnem teljesen kinyírták a márkát.
USA uram, USA, es a gazda legjobb haverja, Trump.
Egyebkent a gyorstoltes szepen eszi az akksit is - bar nyugodtan kijavithattok, mert nekem nins ilyen telefonom - el tudom kepzelni, hogy egy 66wattos tolto padlora kuldjon egy ilyen telefont egy par ev alatt.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9176
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. december 31., szombat 7:55

_Bushido_ írta:Például a Huawei / Honor telók töltője ahogy néztem sokkal jobb, mint az összes többi telóé. 66W-os, míg Xiaomi esetében 33W, iPhone csak 20W.
Tenyleg a fo szempont a tolto? Ha nem jatszol rajtuk orakat, akkor azert mindegyik kibir egy napot, nap kozben meg 5-10 perc alatt is tolt annyit, hogy kibirja.

Az Iphone 13 toltoje is oke, hogy csak 20 W-os, de negyed ora alatt 1%-rol 30%-on van. Vehetsz hozza jobb toltot, de a telefon 20W-on van maximalizalva, a Pro verziok 27W-on.

En most csereltem le a Redmi Note 8 Pro-mat egy 11 Pro-ra, 115-117k korul volt az ara. A 10pro csak 10k-val lett volna olcsobb, ugyhogy inkabb ezt vettem. A kepernyoje nagyon szep, az ujjlenyomat olvaso is atkerult a hatuljarol (8 pro) a bekapcsolo gombra, kenyelmesebb igy. Amugy 67W-os toltovel kaptam, :kalapos: a telefon is ennyit tud. Ha filmezes kozben jatszok, neha berakom 5-10 percre, de altalaban a regi, 20W-os toltot hasznalom estenkent.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. december 30., péntek 18:58

Korábban mindig fel-felmerül az okostelefon téma.

Apukám a közeljövőben (régi Xiaomi 8as), én is jövő év elején valószínűleg újat vennék. Viszont az itt ajánlott telók többségének ára alatt nézelődünk. 100e alatt.

Ahogy néztem, itt eléggé korlátozottak az ajánlatok.

Mostani és előző Huawei telómmal teljesen meg voltam, vagyok elégedve, szívesen maradnék is ennél a márkánál, de sajnos úgy tűnik az európai szankciók majdnem teljesen kinyírták a márkát. Van belőle valami Y, de az alsó kategória. Számomra meglepő, hogy a mostani P30 Lite telómat az eMag még most is 93 ezerért árulja. Igazi WTF kategória. Nemtudom, következő fokozatként p40el gondolom nem érdemes már foglalkozni. Egyetlen egy Huawei/Honor van még, ami tűrhető szerintem ár/érték arányban. A Nova 9-es. 8 magos, 8 GB, 2,4 GHz, 1 milliárd szín. Például a Huawei / Honor telók töltője ahogy néztem sokkal jobb, mint az összes többi telóé. 66W-os, míg Xiaomi esetében 33W, iPhone csak 20W.
Másik amit még néztünk a Xiaomi. 10, 11, 10-11 Pro. De ár/érték arányban a 10 Pro tűnik a legjobbnak.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: portillo » 2022. december 30., péntek 10:20

___Samy___ írta: Milyen szolgaltatasrol van szo, tanyeros vagy ip? Ha muholdas es van olyan ismerosod, akinek szinten az van, akkor a nevukre lehetne kerni egy plusz belterit, ami par szaz vagy par ezer forint ha jol tudom, es amit te fogsz otthon hasznalni. Ha lemondod a sajatodat, az antennat ugysem kell visszaszolgaltatni, az meg pont jo lenne az uj belterihez.
IP van sajnos, uh ez nem fog működni.
gutihaz14 írta: aptoid tv appot szedd le. utana azon keresztul leszedheted a tv go appot.
Ezzel teszek majd egy próbát.

A laptop hdmi kombót kerülném, azért is vettem a chromecastot, de végső esetnek az lesz. Bár bevallom nem tudtam, hogy már laptopon is megy a TV Go, nekem régebben nem működött.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. december 30., péntek 9:59

portillo írta: Sziasztok!
Le akarom mondani a tv szolgáltatást (telekom), mert kizárólag a real meccseket nézem rajta, azért meg túlzásnak itélem.

Tudtok esetleg olyan megoldást, ahol a Real meccseket tudnám nézni Chromecast vagy Android TV segítségével, és normális árban van? Lehet akár angol nyelvű is, de még a spanyoltól sem zárkózom el.

Nézegettem MinDigTV -t, Direct One-t, ESPN Plust, stb. de egyik sem győzött meg.
Persze ha ingyenes stream megoldás van, az még jobb, csak ott nagyon idegesít a rengeteg bezárhatatlan reklám.

Tehát röviden egy kizárólag Real meccsekkel foglalkozó Netflix utánzat kéne nekem, jó áron. Létezik egyáltalán ilyen?
Milyen szolgaltatasrol van szo, tanyeros vagy ip? Ha muholdas es van olyan ismerosod, akinek szinten az van, akkor a nevukre lehetne kerni egy plusz belterit, ami par szaz vagy par ezer forint ha jol tudom, es amit te fogsz otthon hasznalni. Ha lemondod a sajatodat, az antennat ugysem kell visszaszolgaltatni, az meg pont jo lenne az uj belterihez.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

megyerimarton
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. január 9., hétfő 16:45

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: megyerimarton » 2022. december 30., péntek 1:02

El Sie7e írta: plusz újabban a vodafone tv ha nem az előfizetés vodafone netét használod nem műküdik, splíer 2 pedig amúgy sincs rajta, talán egyik ilyen online tv-n sincs ha jól tudom, de a voda-nál biztos nincs
Yettel TV-n van Spíler 1-2, és van Android TV app is hozzá.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Petr » 2022. december 29., csütörtök 23:48

csababarca írta: a telekom go-n ami csatornák vannak, ott élőben mindig sugároznak is?

Igen.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2022. december 29., csütörtök 23:23

a telekom go-n ami csatornák vannak, ott élőben mindig sugároznak is?
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Halfkey
Hozzászólások: 4408
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. december 29., csütörtök 22:58

Digionlineon nincs spíler. Telekom gon van, és nemtudom miből gondolod hogy bármi extra kell a nézéséhez, én simán laptopon szoktam nézni rajta a Real meccset mikor utazom. Ha van hdmi kábeled, onnan már a tvn is van.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2022. december 29., csütörtök 21:57

portillo írta: Azabaj, mindenki telekomos. A tv go, vagy most telekom TV vagy mi, meg tudtommal nem megy, csak telekomos okos TV-n, vagy telón vagy tableten, de TV-re kirakni nem tudom.
plusz újabban a vodafone tv ha nem az előfizetés vodafone netét használod nem műküdik, splíer 2 pedig amúgy sincs rajta, talán egyik ilyen online tv-n sincs ha jól tudom, de a voda-nál biztos nincs
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. december 29., csütörtök 21:57

portillo írta: Azabaj, mindenki telekomos. A tv go, vagy most telekom TV vagy mi, meg tudtommal nem megy, csak telekomos okos TV-n, vagy telón vagy tableten, de TV-re kirakni nem tudom.
aptoid tv appot szedd le. utana azon keresztul leszedheted a tv go appot.


vagy laptop + hdmi kabel es kesz
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
portillo
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: portillo » 2022. december 29., csütörtök 21:52

Azabaj, mindenki telekomos. A tv go, vagy most telekom TV vagy mi, meg tudtommal nem megy, csak telekomos okos TV-n, vagy telón vagy tableten, de TV-re kirakni nem tudom.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. december 29., csütörtök 21:36

portillo írta: Sziasztok!
Le akarom mondani a tv szolgáltatást (telekom), mert kizárólag a real meccseket nézem rajta, azért meg túlzásnak itélem.

Tudtok esetleg olyan megoldást, ahol a Real meccseket tudnám nézni Chromecast vagy Android TV segítségével, és normális árban van? Lehet akár angol nyelvű is, de még a spanyoltól sem zárkózom el.

Nézegettem MinDigTV -t, Direct One-t, ESPN Plust, stb. de egyik sem győzött meg.
Persze ha ingyenes stream megoldás van, az még jobb, csak ott nagyon idegesít a rengeteg bezárhatatlan reklám.

Tehát röviden egy kizárólag Real meccsekkel foglalkozó Netflix utánzat kéne nekem, jó áron. Létezik egyáltalán ilyen?
keress egy baratot aki real meccsek idejere felenged mondjuk digionlinera vagy telekom tv appra vagy upc stb. valaki ismerosod csak van
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
portillo
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: portillo » 2022. december 29., csütörtök 20:51

Sziasztok!
Le akarom mondani a tv szolgáltatást (telekom), mert kizárólag a real meccseket nézem rajta, azért meg túlzásnak itélem.

Tudtok esetleg olyan megoldást, ahol a Real meccseket tudnám nézni Chromecast vagy Android TV segítségével, és normális árban van? Lehet akár angol nyelvű is, de még a spanyoltól sem zárkózom el.

Nézegettem MinDigTV -t, Direct One-t, ESPN Plust, stb. de egyik sem győzött meg.
Persze ha ingyenes stream megoldás van, az még jobb, csak ott nagyon idegesít a rengeteg bezárhatatlan reklám.

Tehát röviden egy kizárólag Real meccsekkel foglalkozó Netflix utánzat kéne nekem, jó áron. Létezik egyáltalán ilyen?
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. december 23., péntek 10:06

nmate írta: A51-em van, igazából teljesen használható telefon még, a kamera cold start néha lassú, nem jöttem rá mikor, tök random. Én 36-ért vettem még másfél éve, kis szerencsével, annyit biztosan megért. Persze, nem azt mondom, hogy vegyél ilyet, csak kb. 2-3 év múlva ilyenre lesz elég a mostani A5_ széria.
Javítok: megkapta most az A51 a One UI 5-t (Android 13), ég és föld az előző verzióhoz képest. Apró laggok megszűntek, kamera sem akadt még be komolyabban, érezhetően gyorsabb a telefon. Ilyet sem láttam még. Kíváncsi leszek az akksi hogyan bírja, de azt hiszem egy darabig megvan még a telefonom :D

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. december 9., péntek 23:11

Pont mai: https://www.youtube.com/watch?v=sgtsocG ... l=Tech2.hu
Relevans lehet annak, aki telefont keres.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. december 9., péntek 13:50

A51-em van, igazából teljesen használható telefon még, a kamera cold start néha lassú, nem jöttem rá mikor, tök random. Én 36-ért vettem még másfél éve, kis szerencsével, annyit biztosan megért. Persze, nem azt mondom, hogy vegyél ilyet, csak kb. 2-3 év múlva ilyenre lesz elég a mostani A5_ széria.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 9., péntek 13:47

Na akkor a google kerdes is tiszta, szoval xiaomit vagy hasonlo arkategorias samsungot vegyel sztem :iszunk:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég