Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 13., szerda 14:22

Van itt olyan, aki nagy Excel mágus?

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 11., hétfő 9:58

k!ll3rcsöcs írta:
Szia. Egy kis szubjektív vélemény és tapasztalat...

A Samsungnak jó app kínálata van, viszont tudni kell róla, hogy a színek egy kicsit túlszaturáltak náluk (élénkek), ami van akinek bejön, van akinek nem. Nekem pl az a fontos egy TV-ben, hogy minél színhűbben adja vissza a képet, ezért is van plazmám (ami sajnos kihalt technológa...)
Az LG-k sosem hoztak lázba, bár nem mondanám rossznak, sőt, nekem a képi világ jobban tetszik a samunál.
Amit LED-ben választanék, az a Sony. Nem kicsit túlbonyolított a menürendszer (de nem kezelhetetlen), de mindent tud, ami egy átlag felhasználónak fontos, plusz képügyileg is szerintem a legjobb LED-ben, szép színekkel, jó kontraszttal. Az alsó kategória anyaghasználata kicsit bóvlinak tűnhet közelről, plusz hardveresen is itt-ott érezni a korlátokat (nem bosszantóan), ebből kifolyólag én csak középkategóriát választanék (vagy feljebb).
Családban van Panasonic LED is, nálam Sony után az áll a dobogó második fokán. Kiváló képminőség, kicsit szegényebb app felhozatal, egyszerű de könnyen kezelhető eszköz.

Summa: nézz meg minél többet, vigyél magaddal pendriveon filmet és nézd meg melyik tetszik neked... A szemed nem hazudik!
3D nem érdekes, úgy is csak kipróbálja az ember, aztán többet nem használja a funkciót (tudom, ma már szinte minden TV-ben benne van). Külső adathordozókkal ezek nem szenvednek már, viszont noname márkát semmiképp ne válassz, nem véletlenül olyan olcsók.

Ja, és ha műszaki áruházban veszed, ha márkaüzletben, alkudj! Lehet hülyén hangzik, de engedni fognak az árból akár 5-10%-ot is. Ha nem, akkor keress másik boltot, ahol engednek :)

Remélem segítettem kicsikét :D
Nagyon szépen köszönöm,az a baj hogy kissé későn vettem észre. :D

LG-t vettem. Nagyon kis patent,smart van benne 3d,de ahogy mondtad,nem gondolom hogy igazán fogom használni.
Holnapi meccsre föl is avatom úgy igazán. :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sander » 2016. április 10., vasárnap 21:42

reeed_ati írta:
Köszi a véleményt! :)
Ami miatt a z2-re esne a választásom, az a kinézete, a fehérnél baromira bejön, hogy az előlapi része fekete ellenben a z3-al.
Azt elfelejtettem írni hogy a hátránya még sztem annyi hogy a képernyőről elvesznek valamennyi helyet a billentyűk. Mert ugye a többi telon máshogy van...remélem érted hogy mire gondolok mert pontosan nem tudom megfogalmazni... A három gombra gondolok amúgy...jaaaaaa és még annyit hogy az érintő képernyője nagyon finom. Nem kell erőteljesen megnyomni hanem szépen finoman mindenre reagál. A céges telom Samsung....szerintem köröket ver rá ez a Sony ebben a tekintetben. Maga az érintő képernyő része is szerintem sokkal lágyabb..sajnos ezt is nehéz megfogalmazni de ha esetleg tényleg ilyet veszel akkor majd te is észre fogod venni. Illetve azt is vedd figyelembe hogy bár több ram van benne de nem biztos hogy gyorsabb is mert lehet hogy a processzora viszont gyengébb és így lassabb lehet, bár hozzá teszem nem tudom hogy milyen processzor van abban amit kineztel.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2752
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. április 10., vasárnap 18:29

sander írta:....

Remélem valamelyest tudtam segíteni.
Köszi a véleményt! :)
Tetszenek a sony-k formára nagyon. Ahogy nézegettem, hiába jött ki a z-3, meg a z-5, olyan hatalmas fejlesztéseket nem toltak, csak ráncfelvarrásokat.
Sőt a z2-ben amit kinéztem 3gb-ram van, z3,z5 kompaktban csak 2gb. Z5-ben jobb már a kamera és van ujjlenyomat olvasó, ez mondjuk annyira nem fontos nekem, hogy 20-30-al többet kiadjak érte..
Ami miatt a z2-re esne a választásom, az a kinézete, a fehérnél baromira bejön, hogy az előlapi része fekete ellenben a z3-al.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sander » 2016. április 10., vasárnap 7:01

reeed_ati írta:Valakinek van esetleg ilyen telója?
Gondolkozok most vásárláson, kb. ennyiért még bele is férne és ezek tetszettek mindig is.
Mobilarénán igen dicsérik és különösen ajánlott plecsnit kapott anno.
Valakinek esetleg valami tapasztalat, vélemény? :)


Bár nem ilyen telom van hanem Sony z3 compact. De megmondom őszintén én kellemeset csalódtam benne. Jó képeket csinál, nálam eddig még nem fagyott be (kicsivel több mint egy éves). Igaz hozzá tartozik az is hogy nem nagyon játszok játékokkal és semmi hülyeségét sem töltöttem rá. A menüje jó, könnyen át lehet látni az egészet. Az aksija is jó bírja. Egyszer viszont elofordult hogy elég hosszú videót vettem fel és túlmelegedes miatt nem tudta menteni, de akkor sem fagyott le.... Nem voltam Sony fan.... Igaz most sem vagyok az de ha esetleg egyszer új telot kellene vennem akkor szerintem újra Sonyt vennék. És szerintem elég gyors is. Már persze ahhoz viszonyítva hogy mennyibe kerül és hogy alapból mik vannak bent, nyilván vannak nála jobb és gyorsabb telefonok de szerintem ár érték arányban nagyon jók.

Remélem valamelyest tudtam segíteni.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2016. április 9., szombat 22:13

miro írta:Srácok,egy kis idő után megint aktuális lett a TV vásárlás nálam.
120-as vagy egyel kisebb.

Valaki valami tippet tudna adni a tapasztalataiból?
Samsung,LG,nekem tök mindegy ha szép,jó.. :agree:
Szia. Egy kis szubjektív vélemény és tapasztalat...

A Samsungnak jó app kínálata van, viszont tudni kell róla, hogy a színek egy kicsit túlszaturáltak náluk (élénkek), ami van akinek bejön, van akinek nem. Nekem pl az a fontos egy TV-ben, hogy minél színhűbben adja vissza a képet, ezért is van plazmám (ami sajnos kihalt technológa...)
Az LG-k sosem hoztak lázba, bár nem mondanám rossznak, sőt, nekem a képi világ jobban tetszik a samunál.
Amit LED-ben választanék, az a Sony. Nem kicsit túlbonyolított a menürendszer (de nem kezelhetetlen), de mindent tud, ami egy átlag felhasználónak fontos, plusz képügyileg is szerintem a legjobb LED-ben, szép színekkel, jó kontraszttal. Az alsó kategória anyaghasználata kicsit bóvlinak tűnhet közelről, plusz hardveresen is itt-ott érezni a korlátokat (nem bosszantóan), ebből kifolyólag én csak középkategóriát választanék (vagy feljebb).
Családban van Panasonic LED is, nálam Sony után az áll a dobogó második fokán. Kiváló képminőség, kicsit szegényebb app felhozatal, egyszerű de könnyen kezelhető eszköz.

Summa: nézz meg minél többet, vigyél magaddal pendriveon filmet és nézd meg melyik tetszik neked... A szemed nem hazudik!
3D nem érdekes, úgy is csak kipróbálja az ember, aztán többet nem használja a funkciót (tudom, ma már szinte minden TV-ben benne van). Külső adathordozókkal ezek nem szenvednek már, viszont noname márkát semmiképp ne válassz, nem véletlenül olyan olcsók.

Ja, és ha műszaki áruházban veszed, ha márkaüzletben, alkudj! Lehet hülyén hangzik, de engedni fognak az árból akár 5-10%-ot is. Ha nem, akkor keress másik boltot, ahol engednek :)

Remélem segítettem kicsikét :D

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2752
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. április 9., szombat 20:40

Valakinek van esetleg ilyen telója?
Gondolkozok most vásárláson, kb. ennyiért még bele is férne és ezek tetszettek mindig is.
Mobilarénán igen dicsérik és különösen ajánlott plecsnit kapott anno.
Valakinek esetleg valami tapasztalat, vélemény? :)

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 6., szerda 11:38

Srácok,egy kis idő után megint aktuális lett a TV vásárlás nálam.
120-as vagy egyel kisebb.

Valaki valami tippet tudna adni a tapasztalataiból?
Samsung,LG,nekem tök mindegy ha szép,jó.. :agree:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: mocsok » 2016. április 4., hétfő 16:56

Nagyonszepenkosziszepen

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 4., hétfő 14:36

mocsok írta:haligali.
elromlott a fejhallgatóm úgyhogy sürgősen újat keresek, de természetesen nem értek hozzá.

eddig egy akg k404-esem volt, évek óta megvan és imádtam.

15 ezernél többet nem nagyon tudok rászánni.
jó lenne ha összecsukható lenne, mert utcán hordanám.

most így kapásból ezt találtam ami elég jónak tűnik: http://www.edigital.hu/hifi-fejhallgato ... 56112.html

vélemények?
Érdemes itt körülnézni szerintem: http://mobilarena.hu/tema/nagy_fejhallg ... _1-50.html Én a füllhallgató topicból néztem ki a mostani fülesemet. Meg vagyok vele elégedve.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: mocsok » 2016. április 4., hétfő 14:23

haligali.
elromlott a fejhallgatóm úgyhogy sürgősen újat keresek, de természetesen nem értek hozzá.

eddig egy akg k404-esem volt, évek óta megvan és imádtam.

15 ezernél többet nem nagyon tudok rászánni.
jó lenne ha összecsukható lenne, mert utcán hordanám.

most így kapásból ezt találtam ami elég jónak tűnik: http://www.edigital.hu/hifi-fejhallgato ... 56112.html

vélemények?

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 3., vasárnap 21:13

ziro4vr írta:
Kerlon írta:én valami ezeréves philips hajvágóval nyomom, zsinóros :Đ de nem tép, nem húz, nyír szépen, pedig a karbantartása csak annyi, hogy lesöpröm róla a szőrt
Jó de mi arcról beszélünk nem intímnyírásról. :mrgreen: Fúj.
Lebuktam... :lol: :lol: :lol:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. április 3., vasárnap 21:09

Most ezzel szemezek, esetleg van vkinek ilyen?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 21:00

ziro4vr írta:
Kerlon írta:én valami ezeréves philips hajvágóval nyomom, zsinóros :Đ de nem tép, nem húz, nyír szépen, pedig a karbantartása csak annyi, hogy lesöpröm róla a szőrt
Jó de mi arcról beszélünk nem intímnyírásról. :mrgreen: Fúj.
:fpalm:

menj aludni,tuti rád fér, mert ahogy viselkedtél a megy a meccs topikban tegnap.... :| :lol: amúgy ittam!!!! és nem az instantban
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. április 3., vasárnap 20:56

Valera beauty trim .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. április 3., vasárnap 20:51

ziro4vr írta:
Kerlon írta:én valami ezeréves philips hajvágóval nyomom, zsinóros :Đ de nem tép, nem húz, nyír szépen, pedig a karbantartása csak annyi, hogy lesöpröm róla a szőrt
Jó de mi arcról beszélünk nem intímnyírásról. :mrgreen: Fúj.
Asszem a dezodor használati témát sikerült alulmúlni, vagy felül? :D

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. április 3., vasárnap 20:51

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Made my day :Đ
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 3., vasárnap 20:50

Kerlon írta:én valami ezeréves philips hajvágóval nyomom, zsinóros :Đ de nem tép, nem húz, nyír szépen, pedig a karbantartása csak annyi, hogy lesöpröm róla a szőrt
Jó de mi arcról beszélünk nem intímnyírásról. :mrgreen: Fúj.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. április 3., vasárnap 20:48

___Samy___ írta:Szakál vágókkal hogy álltok? Használ valaki? Ha igen, tudnátok nekem ajánlani egy párat? Volt egy Remingtonom, egy év után beszart benne az akksi, aztán már egy ideje nincs gépem.
Nekem ennek az elődje van https://www.arukereso.hu/hajvago-szakal ... 75930977/#. Lehet hálózatról is és aksiról is üzemeltetni. Maximálisan meg vagyok elégedve. Az elődje csak aksis volt, kb 10 évet bírt :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 20:48

én valami ezeréves philips hajvágóval nyomom, zsinóros :Đ de nem tép, nem húz, nyír szépen, pedig a karbantartása csak annyi, hogy lesöpröm róla a szőrt
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 223 regisztrált és 0 vendég