Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 24., szombat 20:07

Eddig eléggé tablet ellenes voltam, viszont most, hogy egyre több ismerősömnek van és nyomkodom őket, valamiért úgy érzem, hogy hasznos lenne nekem is. Az lenne a kérdésem, hogy egy 50-60ezres tablet is már jó? Nem kevés az 1 giga ram? Attól félek, hogy nem használnám sokat, mivel a telóm sem éppen rossz, de suliba hasznos lenne a tab. Karácsony környékén szeretném, addig még átgondolom, hátha az árak is lejjebb mennek.

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 24., szombat 19:53

ugyanakkor ami a tabi mellett szól, h nem csak olvasásra lehet használni.
itt pont ezt a kérdést kell magadnak megválaszolnod. akarod-e/fogod-e (email, net, videó, stb) másra használni. ha igen, akkor tablet, ha nem akkor olvasó.
azt viszont gyorsan hozzáteszem, hogy a 20 ezres tableteken, a felbontás miatt nem lesz egy leányálom az olvasás.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

dodi

HozzászólásSzerző: dodi » 2013. augusztus 24., szombat 19:01

Munki_ írta:dilemma előtt állok: kellene egy e-book olvasó, viszont nem tudom, hogy egy csak ehhez értő readert vegyek, vagy vmi 7-es tabletet. volt ipadem, szerettem nagyon rajta olvasni (nagyjából csak ezt szerettem benne), de egy nagy tabletet már szükségtelennek érzek. persze, fasza akkora képernyőn olvasni, de utazás közben használnám leginkább, és pénzkidobásnak gondolom azt a plusz 10-20-30 ezret, amivel többe kerül egy 7-es kijelzőnél. ugyanakkor ami a tabi mellett szól, h nem csak olvasásra lehet használni.

szóval e-book reader, v vmi alsókategóriás tablet?
Én úgy 2 hónapja vettem ebay-en egy NOOK Simple Touch e-book reader-t, 14ezerért szállítási költséggel együtt. Szerintem olvasásra csak e-ink kijelzőt, ennyiért pedig ajándék volt. :)

És ugye az aksi sem elhanyagolható, azóta sem töltöttem még.
tick. tick. tick.

Boky
Kedvenc játékosaid: Varane, Modric, Carvajal, Navas, Isco
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. augusztus 24., szombat 12:42

Munki_ írta:dilemma előtt állok: kellene egy e-book olvasó, viszont nem tudom, hogy egy csak ehhez értő readert vegyek, vagy vmi 7-es tabletet. volt ipadem, szerettem nagyon rajta olvasni (nagyjából csak ezt szerettem benne), de egy nagy tabletet már szükségtelennek érzek. persze, fasza akkora képernyőn olvasni, de utazás közben használnám leginkább, és pénzkidobásnak gondolom azt a plusz 10-20-30 ezret, amivel többe kerül egy 7-es kijelzőnél. ugyanakkor ami a tabi mellett szól, h nem csak olvasásra lehet használni.

szerintem mindenképp megéri az a kevés plusz a tabletért. én tavaly augusztusban rendeltem a pandawill.com-ról egy yuandao n70et, akkor 140$ volt, minden gond nélkül megjött, 17 nap alatt, okosan 20$t irtak a csomagra úgyhogy semmi vám, egyéb nem volt. azóta is minden nap használatban van, az egész család használja, mindenki a maga kis dolgára.
több ismerősöm is rendelt azóta az oldalról, volt aki 2t is, senkinek nem volt problémája, 1x jött az egyik rendelés kicsit lassan.

ha ódzkodsz a külföldi rendeléstől, itthon a ghoo, prestigio, myaudio márkákat érdemes megnézni, amik az alsó árkategóriában vannak de azért jó minőségűek.
"nem a kán kán is csomót keresni"
"Dezsawü"
"unblock"
"muszály"

Itt valószínűleg megtalálod a választ, bármi legyen is a kérdésed.

Munki_
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. augusztus 24., szombat 12:25

dilemma előtt állok: kellene egy e-book olvasó, viszont nem tudom, hogy egy csak ehhez értő readert vegyek, vagy vmi 7-es tabletet. volt ipadem, szerettem nagyon rajta olvasni (nagyjából csak ezt szerettem benne), de egy nagy tabletet már szükségtelennek érzek. persze, fasza akkora képernyőn olvasni, de utazás közben használnám leginkább, és pénzkidobásnak gondolom azt a plusz 10-20-30 ezret, amivel többe kerül egy 7-es kijelzőnél. ugyanakkor ami a tabi mellett szól, h nem csak olvasásra lehet használni.

Anis
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 24., szombat 12:15

Chrome-ba be lehet valahol állítani, hogy felül a füleket amik el vannak mentve azokból a videós fajtákat ne indítsa már el mindig amikor elindítom a böngészőt?
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. augusztus 22., csütörtök 19:17

Valaki használ 10es Blacberry készüléket?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Ewr

HozzászólásSzerző: Ewr » 2013. augusztus 19., hétfő 18:42

lucifer írta:Sziasztok a következő lenne a kérdésem---->Szeretnék venni egy ps3-at. Elég húzós az ára de legalább annyival jobb ha megvan azt nem kell fejlesztgetni mint a gépet a játékokhoz hanem a játékokat igazítják a géphez. Na most a kérdésem arra vonatkozna hogy a ps 3-mal a régi eredeti lemezes játékok is indulnak. Csak mert régebben volt ps1 és ps2-őm de már mind 2 tönkrement aztán a javíttatásuk egy vagyon. De van rengeteg játékom hozzá. Ha lehetne velük a ps3-om tolni az király lenne.
Sajnos nem lehet.. :( Az első szériás ps3 még lejátszotta a ps2 játékokat, de ahhoz csak használtan lehet hozzájutni és úgy sem érdemes, hiszen sorra halnak meg. Viszont a Storeból lehet pénzért letölteni régi, klasszikus ps1-2 játékokat.

lucifer
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. augusztus 19., hétfő 18:20

Sziasztok a következő lenne a kérdésem---->Szeretnék venni egy ps3-at. Elég húzós az ára de legalább annyival jobb ha megvan azt nem kell fejlesztgetni mint a gépet a játékokhoz hanem a játékokat igazítják a géphez. Na most a kérdésem arra vonatkozna hogy a ps 3-mal a régi eredeti lemezes játékok is indulnak. Csak mert régebben volt ps1 és ps2-őm de már mind 2 tönkrement aztán a javíttatásuk egy vagyon. De van rengeteg játékom hozzá. Ha lehetne velük a ps3-om tolni az király lenne.
Kép
Kép
Kép

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. augusztus 16., péntek 14:27

chosenone46 írta:A gépem ma reggel elintézte a tipikus Windows-konfigurációs beállításait, mondjuk viszonylag nehezen, mert vagy 4szer újraindította magát, na de mióta sikerült elérni, hogy végezzen, azóta semmilyen alkalmazást nem hajlandó elindítani, (chrome,foobar, bsplayer, totalcommander, stb.) ezt a hibaüzenetet írja ki: Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc0000005). Az alkalmazás bezárásához kattintson az OK gombra.

mi a franc lehet a baja, és hogy lehetne orvosolni?
Ugyanez történt velem is, semmiféle .exe programot nem tudtam megnyitni, ugyanez az üzenet fogadott. Még van 2 hétig garanciám a laptopra, így elvittük a szervizbe, a Windows Update miatt történt, én voltam a nyolcadik két nap alatt, aki ezzel a problémával fordult hozzájuk. Újrarakták, kikapcsolták a frissítéseket, ezt ajánlották. Az ukrán srác egy vírusról beszélt, amely így támadta meg a gépeket, a frissítéssel. Minden meghalt akkor, ami .exe volt (legalábbis lehetetlen volt megnyitni, parancssorból is ugyenez, futtatás bárhonnan, bárhogyan...), telóról tudtam csak netezni, olvasgatni, de nem segített a net.
Ex-szerkesztő.
Kép
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Kyller
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. augusztus 16., péntek 8:28

@Sonny írta:Internetszolgáltatót szeretnék váltani,mert a mostani csomagom marha drága lett.
Nézegettem a különböző szolgáltatókat és a Diginél lenne egy szimpatikus csomag,a leírás szerint elvileg elég mindenre,amit én akarok,de elég furán adták meg a sebességet: 8/2 Mbps. Megfejtené ezt nekem valaki,hogy pontosan mit is takar? Én arra gondoltam,hogy 8 mega letöltés 2 mega feltöltési sebesség,de nem vagyok benne biztos,szóval jó lenne valakitől egy megerősítés. :D
Igen az azt jelenti.

@Sonny
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. augusztus 16., péntek 8:26

Internetszolgáltatót szeretnék váltani,mert a mostani csomagom marha drága lett.
Nézegettem a különböző szolgáltatókat és a Diginél lenne egy szimpatikus csomag,a leírás szerint elvileg elég mindenre,amit én akarok,de elég furán adták meg a sebességet: 8/2 Mbps. Megfejtené ezt nekem valaki,hogy pontosan mit is takar? Én arra gondoltam,hogy 8 mega letöltés 2 mega feltöltési sebesség,de nem vagyok benne biztos,szóval jó lenne valakitől egy megerősítés. :D

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 14., szerda 14:41

chosenone46 írta:annyit ír, hogy rendszergazdának kell lennem a használathoz, pedig az vagyok..
Toltsd le ezt a programot
Telepitsd, majd futtasd. Elmeletileg ez a program az egesz gepedet atvizsgalja es kijavitja a hibakat.

Forras: http://www.0xc0000005.com/

chosenone46
Kedvenc játékosaid: Agger, Beckham, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2013. augusztus 14., szerda 14:02

annyit ír, hogy rendszergazdának kell lennem a használathoz, pedig az vagyok..
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 14., szerda 13:47

chosenone46 írta:A gépem ma reggel elintézte a tipikus Windows-konfigurációs beállításait, mondjuk viszonylag nehezen, mert vagy 4szer újraindította magát, na de mióta sikerült elérni, hogy végezzen, azóta semmilyen alkalmazást nem hajlandó elindítani, (chrome,foobar, bsplayer, totalcommander, stb.) ezt a hibaüzenetet írja ki: Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc0000005). Az alkalmazás bezárásához kattintson az OK gombra.

ird be ezt a start menunel (idezojel nelkul): "sfc /scannow"

chosenone46
Kedvenc játékosaid: Agger, Beckham, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2013. augusztus 14., szerda 13:28

A gépem ma reggel elintézte a tipikus Windows-konfigurációs beállításait, mondjuk viszonylag nehezen, mert vagy 4szer újraindította magát, na de mióta sikerült elérni, hogy végezzen, azóta semmilyen alkalmazást nem hajlandó elindítani, (chrome,foobar, bsplayer, totalcommander, stb.) ezt a hibaüzenetet írja ki: Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc0000005). Az alkalmazás bezárásához kattintson az OK gombra.

"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 9., péntek 15:21

Fújasd ki kompresszorral. Az egeret is. Vagy vegyél újat. Vagy nyomd meg a megsemmisítő gombot, ha erre gondoltál. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

mocsok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. augusztus 9., péntek 15:09

nemár.
nekem olyan megoldás kell, hogy megnyomok egy gombot és már működik is minden. :D
“Elnök úr, Karim a legjobb kilences” ||| KAK = Karim A Király

"Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 9., péntek 14:56

Ilyen nekem is volt a régi gépemnél. Szerintem érintkezési hibás vagy régi... Gondolkodtam azon, hogy rossz az egerem, de a laptopom meg jó volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

mocsok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. augusztus 9., péntek 14:48

segíjjetek!
miért van az, hogy egy gép egyik pillanatról a másikra nem érzékeli se a billentyűzetet se az egeret?
kipróbáltam több egeret is, és több usb-be is dugtam. xp.
“Elnök úr, Karim a legjobb kilences” ||| KAK = Karim A Király

"Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."

Vissza: “Minden más”