Szerencsejátékok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 5., hétfő 20:53

Feltel a Navtol, igaz Casso. Mókás figurák :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. január 5., hétfő 20:03

Bassza meg a tanulás, itt a mai:
GSW -2.5
Hawks +5.5
Nuggs +4
Pacers +2.5
Mavs -6

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. január 5., hétfő 19:57

Én ismerek egy srácot, aki elképesztően érzi a gólokat és élő fogadásban rak a mérkőzés képe alapján arra, hogy lesz még gól vagy sem.
az élőt én is szeretem, igazából az over/under fogadásaim egy jó része élőfogadás.
mondjuk ott is bele lehet szaladni, mert favágó csapatok helyzet nélkül is képesek két lecsorgó szögletet bekotorni, úgy, ahogy 30 helyzet is lehet a meccsen, ha nem tudják berúgni.
de többségében én is érzem.

ellenben például a klasszikus, 3 esélyes fogadásban baromira nem vagyok jó, de említhetném még a döntetleneket/félidő döntetleneket is, soha nem érzem meg.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Casso » 2015. január 5., hétfő 19:46

nmate írta:Te melyikeket szoktad nézegetni? Gondolom nem olaszban utazol
Messze elkerülöm az olasz bajnokságot. Esetleg a másodosztályban szokott lenni pár underes találkozó, de amúgy az egyik legrosszabb. Egy bővebb átfogó posztban majd kitérek erre is.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 5., hétfő 19:43

Remy írta:Félreértés ne essék, én elhiszem mindenkinek, hogy nyer, csak gondoltam, ha már valaki jól tolja az ipart, akkor ossza meg, hogy más is nyerhessen. :)
Ezt nem értem miért lenne kötelező megosztani.

Amúgy szerintem azért nehéz focira fogadni, mert nagy a szerepe 1-1 eseménynek. Tehát egy 93. percben lőtt gól szétbaszhat mindent, miközben 92 percig tökéletes volt a gondolatmenet. Oké, egy NBA meccsen is ott van hogy 0.1 másodperccel a vége előtt benyel a csapatod egy buzzert, de a két esemény közül előbbi jóval gyakoribb.
Kis bajnokságokban lehet több potenciál van, ezt nem tagadom. Te melyikeket szoktad nézegetni? Gondolom nem olaszban utazol :lol:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Casso » 2015. január 5., hétfő 19:41

Remy írta:Félreértés ne essék, én elhiszem mindenkinek, hogy nyer, csak gondoltam, ha már valaki jól tolja az ipart, akkor ossza meg, hogy más is nyerhessen. :)
Erről leszoktam. 3-4 éven keresztül ezt csináltam a blognál. Hiába volt 10-11-es nyerő szériám, ha a 12 meccs bukott, akkor megjelentek az irigykedők, kárörvendők. Elképesztő, hogy mennyi ilyen ember van.Voltak még egyéb okok, de erről nem szeretnék beszélni.
'shutterisland írta:egyébként számomra örök favorit az over/under, főleg az over 1.5, az under 3.5 és a félidő over 0.5, ezeket érzem a legeslegjobban.
a fogadásaim szerintem fele ilyen.
Érdemes is ezt csinálni. Ha ezeket érzed a legjobban, akkor specializálódj csak ezekre a fogadásokra. Én ismerek egy srácot, aki elképesztően érzi a gólokat és élő fogadásban rak a mérkőzés képe alapján arra, hogy lesz még gól vagy sem.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 5., hétfő 19:40

'shutterisland írta:
egyébként számomra örök favorit az over/under, főleg az over 1.5, az under 3.5 és a félidő over 0.5, ezeket érzem a legeslegjobban.
a fogadásaim szerintem fele ilyen.
en is az over 1,5re eskuszom. siman ossze lehet hozni 2 ilyen esemennyel + 1 haromeselyes hazaival 2x oddsot. 3 esemeny pedig boven eleg a szelvenyre.

jo mondjuk hetvegen jol megszoptam. sevilla valamint barca meccsen a 1,5 overt,még ha az utobbit nem is banom.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 5., hétfő 19:35

Félreértés ne essék, én elhiszem mindenkinek, hogy nyer, csak gondoltam, ha már valaki jól tolja az ipart, akkor ossza meg, hogy más is nyerhessen. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. január 5., hétfő 19:31

számomra nem kell berakja ide a tippeket ahhoz, hogy bizonyítson, mert én régen a blogot is olvasgattam (manapság mintha felhígult volna) és tényleg az egyik vezére volt a csapatnak casso.

egyébként számomra örök favorit az over/under, főleg az over 1.5, az under 3.5 és a félidő over 0.5, ezeket érzem a legeslegjobban.
a fogadásaim szerintem fele ilyen.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Casso » 2015. január 5., hétfő 19:28

Remy írta:Mert amúgy sok helyen látom, hogy húúú így nyerek úgy nyerek, de akkor lássuk is azokat a tuti tippeket, ne csak utólag.
Nem igazán értem ezt. Nem szoktam dicsekedni a tippjeimmel. 1-2 éve pedig szokásom, hogy sosem dicsekszem, ha nyerek egy nagyobb összeget. Ha valaki nem hiszi el a szavamat, hát akkor így jártam, nekem ettől nem lesz rosszabb.

Hétvégén jönnek a sok meccsek, majd beírok pár tippet én is.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 5., hétfő 19:00

Jó, akkor írd be ide a tippjeidet, aztán mindenki jól jár. :) :D Mert amúgy sok helyen látom, hogy húúú így nyerek úgy nyerek, de akkor lássuk is azokat a tuti tippeket, ne csak utólag.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Casso » 2015. január 5., hétfő 18:55

Szerintem a focira való fogadást, a fogadók 95%-a ott rontja el, hogy topbajnokságok mérkőzéseire fogad és attól várja a pénzt. Nyilván vannak ott is lehetőségek, de higgyétek el, ha valaki ért hozzá és jól olvas a sorok között, akkor fociból is lehet profitot lehozni. Szombat, Vasárnap nálam mindig óriási pluszos. Rengeteg idő míg átnyálazom a meccseket, de olyan kincseket találok, hogy nagyon megéri. Fociban a statisztikán alapuló under/over fogadások sem elhanyagolhatók. Nem szoktam a major sportokra fogadni, de kérdezem tőletek, hogy miért, mivel gondoljátok, hogy jobb, másabb mint a futball?
nmate írta:Mindenesetre olvasgatok a szabadidőben a témáról, próbálgatok stratégiákat, ismerkedek sportokkal stb. Szerintem senki nem indult mindjárt úgy, hogy rommá nyerte magát, kell egy tanulószezon.
8 éve fogadok ebből az első év totális bukás. A második, harmadik, negyedik év volt az aranykorszak. Az itt kevésbé ismert Tippmix Blogon 500 ember várta naponta a tippjeimet. Elképesztően jól ment. A 'distán linkeltem is pár szelvényt, de nem sokszor. Most az utóbbi években romlott az átlagom, de az elmúlt fél évben megint jól működnek a dolgok. Tapasztalatból mondom, hogy rengeteg bukás kell, míg végül rátalálsz a helyes útra.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 5., hétfő 17:45

Nekem ez a szezon tudom, hogy megy a kukába olyan szempontból, hogy nem lesz nagy profitom, de azért próbálok minél kisebb buktát begyűjteni. :lol: Jelenleg -8,31 unit ha nem számolom a kockázatmentes fogadásokat, amikkel tulajdonképpen a bet365 pénzt adott a kezembe :lol: Mindenesetre olvasgatok a szabadidőben a témáról, próbálgatok stratégiákat, ismerkedek sportokkal stb. Szerintem senki nem indult mindjárt úgy, hogy rommá nyerte magát, kell egy tanulószezon.

Foci meg...szerintem is neccesebb. A legneccesebb.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. január 5., hétfő 17:37

Én is excelezek. De amúgy igen, szerintem a focira való fogadások a leglutribbak.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Casso » 2015. január 5., hétfő 14:09

Mindenesetre visszaolvastam az oldalakat és jól gondolkodtok a sportfogadásról (Zsombi, nmate, Peetör) Én tartom azt, hogy mindenki csak abban a sportban fogadjon, amelyhez a legjobban ért. Bankjának körülbelül 3-4%-ával És nem szabad 10-20 meccseket rakni egyes kötésben. Legyen az max 6-7 darab. Egyetlen egy dologgal nem értettem egyet az Zsombi állítása, miszerint a focira való elemzés totálisan fölösleges, meg hogy bukó. (Nem tudom mit írtál pontosan, javíts ha olyat írtam ami nem helytálló.)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 5., hétfő 14:00

Hát nem tom, nekem ennél jobb nem kell, sportok alapján, fogadástípusok alapján is összegez nekem mindent, ráadásul abszolút felhasználóbarát.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Casso » 2015. január 5., hétfő 13:56

Köszi. Én is excelben, de megkérdeztem hátha tudtok valami jobbat.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 5., hétfő 13:52

Én ilyenben vezetem.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Casso » 2015. január 5., hétfő 13:42

Zsombi, mate vezetitek valahol a fogadásaitokat? Ha igen, hol?

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. január 5., hétfő 12:21

Enrique írta:2-1, végre elkaptam egy meccset ebből a Pistons szériából, remélem most túlértékelik őket a bukik, aztán lehet ellenük is menni a következő 2-3 meccsen.
raktam 3/2-es kötésben én is, amit beírtál, végül is jött 800 forint, de bántó, hogy jöhetett volna 10k, ha a pacers nem adja le a végére...és így is csak 3 ponton múlott.

wimbledon - pool V (1.28)
lazio - samp HD (1.2)
kilmarnock - celtic félidő over 0.5 (1.25)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég