Szerencsejátékok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. április 12., vasárnap 19:31

Köszi a tippet, ment rá 3 ezer ahogy leírtad :lol: A végén izgultam, de bíztam benne, szóval a vége előtt 11x odds mellett megakartam rakni megint, erre mikor már feldolgozás alatt volt a dolog felfüggesztették az összes lehetőséged, 1 percre rá jött a gól. Nem bunda :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 12., vasárnap 17:53

PEEtör írta:
PEEtör írta:Lamezia - Paganese, olasz harmad.

A remit 2.30 körül mérik, alacsonyabban, mint a hazai vagy vendégsikert, nem bunda. :lol:
Jó néhány iroda lezárta a meccset, az odds marathonon már csak 2.00 (!!!), és erősen lekorlátozva a maximum tét nagysága. Hű de kíváncsi leszek erre. :lol:
2 alatt is volt már meccs előtt az odds, aztán 53. percben vezetést szerzett a Paganese, gondolom véletlenül. A 95. percben aztán kínkeservesen ki tudott egyenlíteni a Lamezia, egyből le is fújták a meccset.
Belegondolni is rossz, hányan ébredtek volna lófejjel az ágyukban reggel, ha ez az egyenlítés nem jött volna össze, szerencsétlenek, hogy izgulhattak. :lol: :lol: :lol:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 12., vasárnap 17:51

Azt gólt megnézném :lol: :lol:

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2015. április 12., vasárnap 17:50

PEEtör írta:
PEEtör írta:Lamezia - Paganese, olasz harmad.

A remit 2.30 körül mérik, alacsonyabban, mint a hazai vagy vendégsikert, nem bunda. :lol:
Jó néhány iroda lezárta a meccset, az odds marathonon már csak 2.00 (!!!), és erősen lekorlátozva a maximum tét nagysága. Hű de kíváncsi leszek erre. :lol:
95.percben 1-1 :lol: :lol:
Köszi a tippet! :agree:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. április 12., vasárnap 15:26

rashidm írta:Mint kezdő tippmixelő kérdezem: Ti mi alapján választjátok ki a megfelelő eseményt? Én 4x játszottam, 200 Ft téttel. 4-ből 4x 5-ből 2-3 mérkőzés ment el. :lol: De olyanok, amik tuti meccsek voltak az oddsok alapján.
Fölösleges a szorzót nézni. Tegnap 1200-al játszottam meg a következő szelót:
Dinamo Volgográd-Baia Mare H 1.32
Vardar Skopje-Kielce H 1.50
Eger-Honvéd H 1.10

Ebből az utolsó kettő elment :lol:

Tehát általában megérzésre hagyatkozok. Jött már be 12.50-es szorzó, de ment már el 1.06 is.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4277
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. április 12., vasárnap 15:16

rashidm írta:Mint kezdő tippmixelő kérdezem: Ti mi alapján választjátok ki a megfelelő eseményt? Én 4x játszottam, 200 Ft téttel. 4-ből 4x 5-ből 2-3 mérkőzés ment el. :lol: De olyanok, amik tuti meccsek voltak az oddsok alapján.

Nem vagyok nagy pro, de sose odds-ok alapján mixelek.
Hiába tuti az odds, az 1,1-1,5 szorzójú meccsek is mehetnek a levesbe nagyon könnyen, lásd pl Juve tegnap.

Teljesen megérzés az egész, néha megnézem egymás elleniket,formát, mennyi a hiányzó,de full felesleges, szerencse az egész.
Most pl ráéreztem a Getafe-Villareal X-re, meg a Zenit-Kazany X-re is, de semmi koncepció alapján raktam, csak megérzésre.

Érdemes amúgy szerintem 4/3, 5/3as kombókat rakni, 1,6-nál nagyobb szorzójú eseményekkel, nekem ez a leginkább bevált taktika most.
Ezek mellett szoktam apróval minden hétvégén megjátszani a fő esélyeseket, real,barca,chelsea,bayern,juve,psg,porto...de nagyon ritka amikor minden favorit nyer, sőt,szinte sosincs ilyen hétvége...pedig papíron ugye,ezeknek simán jönni kéne.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. április 12., vasárnap 14:50

Mint kezdő tippmixelő kérdezem: Ti mi alapján választjátok ki a megfelelő eseményt? Én 4x játszottam, 200 Ft téttel. 4-ből 4x 5-ből 2-3 mérkőzés ment el. :lol: De olyanok, amik tuti meccsek voltak az oddsok alapján.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 12., vasárnap 14:21

PEEtör írta:Lamezia - Paganese, olasz harmad.

A remit 2.30 körül mérik, alacsonyabban, mint a hazai vagy vendégsikert, nem bunda. :lol:
Jó néhány iroda lezárta a meccset, az odds marathonon már csak 2.00 (!!!), és erősen lekorlátozva a maximum tét nagysága. Hű de kíváncsi leszek erre. :lol:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 12., vasárnap 10:59

Lamezia - Paganese, olasz harmad.

A remit 2.30 körül mérik, alacsonyabban, mint a hazai vagy vendégsikert, nem bunda. :lol:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 11., szombat 23:12

Grat. :)

A mai nap nem lett túl fényes, de jobban zavar, hogy a magasan főtippp Celta lapok is valszeg mennek, mert ez az irreális eredmény alakulás nagyon káros volt a lapoknak. :vivo:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. április 11., szombat 21:55

Ment a mixem :cheers: De ez most nem zavar:)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 11., szombat 20:49

Végre kirakhatok ide valamit. :Đ :Đ :Đ :happy:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 11., szombat 19:37

Conley, Allen hiányozhat, Grizz b2b, Clips visszakapta Crawfordot, volt 3 nap pihi beilleszteni őket és nem mellesleg nagyon bitangul játszik a Clips, főleg otthon, a Grizz meg szó szó.
A kezdeti -6.5 jó volt, a 8.5 már necces, de 10-zel azért nyerhet a Clips szvsz, nem raknék a Grizzre, nekem inkább Clips vagy no play ez.

Amúgy Utah ajándék +6-tal is, Aldridge, Affalo nincs, Hayward bounce-back nap, és elég jól meccsel a Jazz a Blazers ellen. Warriors 1h-n is gondolkodok, meg a Raps SU győzelmen, le kéne nyomniuk a Heatet, de ha Johnson és/vagy Ross sem lesz, akkor no play inkább.
6ersnél nem lesz Noel, a Bulls simán átrohanhat rajtuk, pláne, hogy Butler és Rose is játszik, bár utóbbi lehet, hogy nem annyira jó a spread szempontjából.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 11., szombat 19:06

Clips-Macik meccsen miért 8.5 a spread? Soknak érzem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 11., szombat 18:20

morientes írta:gladbach-dortmund D
Mainz-L'kusen V
Padernborn-Ausburg V
Hamburg-Wolfsburg H
West Ham-Stoke H

3/5 kombi :luck:
tipikus majdnem?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. április 11., szombat 17:45

Na nem baj este vigye a másikat a Barca akkor nem idegeskedem:)

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. április 11., szombat 17:43

Na a Tot-Avl köszi viszi is az egyik szelót.... :cens:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 11., szombat 17:40

nmate írta:Aztán figyelj, lehet hogy 1 helyzetből lő 1-et, aztán ösztönös zseninek lesz kikiáltva :lol:
:lol: :lol: :lol:
Megy ez nektek Markyval :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 11., szombat 16:53

Aztán figyelj, lehet hogy 1 helyzetből lő 1-et, aztán ösztönös zseninek lesz kikiáltva :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 11., szombat 16:51

Jó, hát tudtam, hogy nem egy Maradona, de hogy 45 perc alatt egy Eibar ellen ne legyen egy helyzete se :lol: :lol: :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég