Szerencsejátékok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: filatáska » 2017. december 28., csütörtök 19:39

Én is nézegettem ezt, de ez úgy lenne jó, ha egy adott ligában minden meccs más időpontban lenne. Általában a 10-ből legalább egy meccs döntetlen.
Vagy ti hogy csináltátok? Mindig egy adott csapat meccsére raktatok? Vagy kinéztetek több meccset egy adott hétvégére mondjuk?

Esetleg tudtok olyan oldalt, ahol hasznos tippek vannak? Mármint melyik meccsekre mit érdemes rakni adott nap. Annyi ilyen oldal van, hogy nem tudom melyik megbízható mondjuk, vagy melyik full amatőr. Privátban is jöhet, ha itt ez nem engedélyezett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára filatáska 2017. december 28., csütörtök 19:42-kor.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Santi » 2017. december 28., csütörtök 19:36

Én is az X-est játszottam, csak a csapatom 13 fordulón keresztül nem játszott döntetlent, aztán már nem bírtam pénzzel. Kitalálhatjátok mit játszott a 14. fordulóban. :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. december 28., csütörtök 19:25

___Samy___ írta: Én hasonlót játszottam, csak mindig x-re (3-as odds mindig megvolt). Egy buktatója van, hogy bazi nagy tőke kell hozzá. Ha ez megvan, akkor lehet vele szakítani.
Én is ezt a verziót ismerem és játszottam. Működött csak túl sok pénz kell hozzá.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. december 28., csütörtök 19:15

filatáska írta:Több lépcsős, duplázós fogadással van valakinek tapasztalata? :roll:

Gondolkodom rajta, hogy megpróbálkozom vele. Hány lépcső lenne a biztonságos? Ugye minél több lépcső van, annál kisebb a kockázat. Így viszont nagyobb össz tőke kell, ezért gondolkodom, hogy eleinte kisebb tétekben csinálnám, amíg el nem érem azt az összeget, amivel nagyobb tétben csinálhatnám a biztonság szempontjából megfelelő számú lépcsővel.

Ha mondjuk 6 lépcsővel csinálnám, akkor szerintem nem túl rizikós, 6 db kettes szorzójú szelvényből azért csak be kell jönnie egynek. Vagy ti mit gondoltok?

Próbálkozott már itt ezzel valaki? Mi lehet a hátulütője?
Én hasonlót játszottam, csak mindig x-re (3-as odds mindig megvolt). Egy buktatója van, hogy bazi nagy tőke kell hozzá. Ha ez megvan, akkor lehet vele szakítani.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 28., csütörtök 18:47

filatáska írta:Több lépcsős, duplázós fogadással van valakinek tapasztalata? :roll:

Gondolkodom rajta, hogy megpróbálkozom vele. Hány lépcső lenne a biztonságos? Ugye minél több lépcső van, annál kisebb a kockázat. Így viszont nagyobb össz tőke kell, ezért gondolkodom, hogy eleinte kisebb tétekben csinálnám, amíg el nem érem azt az összeget, amivel nagyobb tétben csinálhatnám a biztonság szempontjából megfelelő számú lépcsővel.

Ha mondjuk 6 lépcsővel csinálnám, akkor szerintem nem túl rizikós, 6 db kettes szorzójú szelvényből azért csak be kell jönnie egynek. Vagy ti mit gondoltok?

Próbálkozott már itt ezzel valaki? Mi lehet a hátulütője?
Hogy nem jon be. Szívesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: filatáska » 2017. december 28., csütörtök 18:37

Több lépcsős, duplázós fogadással van valakinek tapasztalata? :roll:

Gondolkodom rajta, hogy megpróbálkozom vele. Hány lépcső lenne a biztonságos? Ugye minél több lépcső van, annál kisebb a kockázat. Így viszont nagyobb össz tőke kell, ezért gondolkodom, hogy eleinte kisebb tétekben csinálnám, amíg el nem érem azt az összeget, amivel nagyobb tétben csinálhatnám a biztonság szempontjából megfelelő számú lépcsővel.

Ha mondjuk 6 lépcsővel csinálnám, akkor szerintem nem túl rizikós, 6 db kettes szorzójú szelvényből azért csak be kell jönnie egynek. Vagy ti mit gondoltok?

Próbálkozott már itt ezzel valaki? Mi lehet a hátulütője?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. december 5., kedd 23:27

M1Ö írta:Borzasztó amúgy, hogy mindig (legalábbis jó ideje ilyen szériám van) 1 gólon múlik, legalább menne el simán... :mrgreen:
Nekem ez volt majdnem 3 hónapig :( Le is fényképeztem őket, volt vagy 20 ilyen szelvény, folyamatosan buktam... :cens: :vivo: :vivo: azóta leálltam.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. december 5., kedd 22:56

sebydani írta:Én már múltkor szóltam neked, hogy hagyd abba
Borzasztó amúgy, hogy mindig (legalábbis jó ideje ilyen szériám van) 1 gólon múlik, legalább menne el simán... :mrgreen:
nzooli93 írta:Tenyleg minden bl fordulo utan jossz ide irni valami csalodott szoveget meg sokszor hetvegen is..engedd el szerintem a fogadast,nem jo semmire hidd el
Nem jó, csak mikor ott vagy a cél előtt, akkor valami rá beszél, hogy a következő mixen már nem fog hiányozni az a kicsi. :( :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1362
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. december 5., kedd 22:52

Tenyleg minden bl fordulo utan jossz ide irni valami csalodott szoveget :mrgreen: meg sokszor hetvegen is..engedd el szerintem a fogadast,nem jo semmire hidd el :) :D

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. december 5., kedd 22:49

Én már múltkor szóltam neked, hogy hagyd abba :mrgreen: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. december 5., kedd 22:48

Dzeko a fantasztikus 90. perces, lábtörős lövésével beverte az utolsó szöget a tippszmix karrierembe. Nem tudom, hogy láttátok-e, de nézzétek vissza. Eddig se sokra tartottam, mostmár pénzzel is lóg... :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

DavidKing
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017. december 2., szombat 2:01
Kedvenc játékosaid: BALE :D, CR, Ramos, Casemiro
Kedvenc csapatod: Real, MU ,Juve

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: DavidKing » 2017. december 2., szombat 2:44

OSasuna meccs elmaradt a havazás maitt de gondolom lejátsszák vmikor, most akkor beírják holnap a mixem (szombaton) vagy nem? Osasuna 1,x kell még a szelvény 100%hoz....ráadásul ez kb. 1.10es odds növelő volt h kerek összeg legyen a story. :lol: :D Remélem leszarjk és látja a rendszer h ma már nem lesz újrajátsszás sőt valszeg 48 órán belül nem így beírhatnák már holnap nem kéne vacakolni a pénzzel.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. november 27., hétfő 14:14

A skrillen lévő pénzt hogyan tudom visszautalni a számlámra?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. november 24., péntek 19:54

Sopron-Kisvárda meccsen az emberünk az utolsó előtti percben gólvonalról ment, hogy egyem azt a kis ügyes lábát... :lol: Arról nem is beszélve, hogy a soproni gól előtt a csávó először visszahúzza egy métert a labdát, aztán még egyet az alapvonal felé, mert ő úgy érezte, hogy túl közel a sorfal... A spori persze nem szól rá és természetesen gól a beadás vége. CRnek is szabadon kéne igazgatnia, mindjárt nem csak minden 100. szabija lenne gól...

Ja meg csókoltatom Huybrechtset is, ő is fantasztikusan játszott ma a 85 körüli átlagával. :agree:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. november 1., szerda 16:47

meg jo, hogy vegul nem fogadtam tegnap :lol:

mara ezt neztem:

napoli-city gol-gol
tottenham-real gol-gol
dortmund-apoel (0-1) H
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. november 1., szerda 13:19

Tottenham-Real 2,5-nel kevesebb es V.
Sevilla-Spartak D
Dortmund-Apoel (0:2) D
Liverpool-Maribor 3,5-nel tobb es H
Besiktas-Monaco mindket csapat szerez golt es D
Porto-Leipzig mindket csapat szerez golt es D
Napoli-City mindket csapat szerez golt es H
Sahtar-Feyenoord D

Ezeket raktam kombinaltban.
:goat:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. november 1., szerda 13:04

még alakul

Napoli-City 2,5 felett
Porto-Lipcse gól-gól
Tottenham-Real gól-gól
Besiktas-Monaco gól-gól
esetleg ha Salah kezd a Poolban akkor még egy Salah bármikor gólt szerez mellé

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. november 1., szerda 12:45

mia san mia írta:Mára kinek mik a gondolatok? :)
Én most nézelődök..

Napoli-City 2,5 fölé
Besiktas-Monaco H
Porto-Lipcse 2,5 fölé
Spurs-Real gól-gól

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. november 1., szerda 12:41

14bol 8. Szép munka :D
Mára kinek mik a gondolatok? :)

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. november 1., szerda 8:01

Tnap kipróbáltam az online sportfogadást. Sosem voltam nagy szerencse játékos, tippmixelni is talán gimiben 3x, nem fogott meg a dolog, de tnap gondoltam ezt kipróbálom. Hát ilyen könnyen, gyorsan és kényelmesen se buktam meg el egy 10 -est. :lol: :'( :hmmm: :agree:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég