Szerencsejátékok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. december 29., hétfő 13:57

h melyik "tuti" jött be.
Nem hiába van az a mondás, hogy úriember biztosra nem fogad.
Tutival nem lehet konstans nyerni, sokszor az a legtutibb ebben, hogy elmegy. Ráadásul a "tuti"-ra adott szorzók megjátszása teljesen értelmetlen a kockázat és várható nyeremény nagysága miatt. Használják a Joe Public nevű elnevezést is, főleg major sportokban, ami szintén nem véletlen, kb. annyi dióhéjban, hogy ha a tömeg valakira 80-90%-ban megy, akkor nyugodtan teheted az ellenkezőjét, mert a tömeg ilyenkor és sok esetben téved. Hozzáteszem, ez egy nagyon nagyon sarkított példa volt.

Sokan a pókerre is azt mondják, hogy szerencse, pedig nem teljesen. Ugyanez van a sportfogadással, az a dolgod, hogy kiválaszd a legjobb helyzetet, a legjobb lépést tedd meg, ami az információd szerint helyes.
Mindkettő játék az információk nagy nagy játéka.
Vannak a sharpok, vagy úgynevezett wiseguys-ok, akiket az irodák mindenképpen el akarnak kerülni, egyfajta Vegas-i lapszámlálóknak tekinthetők, akik amikor kijönnek a line-ok, odds-ok, egyből lereagálják, és információik és matek után megrakják azokat, ahol az iroda számításuk alapján hibázott. Márpedig szoktak hibázni, és ők észreveszik ezt.
Van, hogy nem is a meccseket teszik, nem is a csapatokat nézik, hanem a line-ok és odds-ok közti összefüggést.
Na ők a profik, ők hosszútávon óriási profitot termelnek, mondanom sem kell, hogy messze vagyok ettől, mint ... mittomén. :D

Persze, ettől függetlenül fogsz bukni és ők is, mert a szerencse avagy véletlenek és változók nem kikerülhetők, és hagyhatóak el teljesen. De ha a fentiek alapján próbálod csinálni, többször fog bejönni, mint nem és így lehetsz hosszútávon sikeres benne, csak piszok nehéz.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 29., hétfő 13:40

Fociban lehet nem is, a major sportoknál elég sok értelme van elemezgetni.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. december 29., hétfő 13:36

nehéz ez mindehogy, én mindenestre arra jöttem rá, h egyáltalán semmi értelme már elemezni meg statisztikázni. régebben órákat ültem rajta (szó szerint, iskolai órákat, mindig megvolt melyik nap ki hozza be a szerencsemixet :mrgreen: ) aztán itthon átnéztem, kiveséztem, hiányzók, sérültek, motiváció, stb.. és imádtam. főleg a bajnokság utolsó pár fordulóját. mindegy volt, h francia 2. osztály vagy premier league.. aki bl-re hajtott és otthon tolta 1,4-1,5 oddsért (hasamraütöttem most) az jött. aki bajnoki címért azt azért raktam.. megvan még jó pár ilyen szelvény. 10-11 esemény egy szelvényen, német, angol, francia, spanyol, olasz.. nem volt ennyi buzizás, mint az elmúlt 2 évben durván. olyan, h papírforma mostmár tényleg nincs, lásd city-burnley. nem mondom, h régebben nem voltak meglepetés eredmények, de nem ilyen mennyiségben. kutatni kellett, h bazdmeg ezek megszívattak, ma azt kell kutatni nagyítóval, h melyik "tuti" jött be.

kerestem egy régi képet.
sportingbetes hiba
manchester 0 - 1 besiktas

fordult már ilyen elő vkivel? :mrgreen:

más, hajnalban nhl
arra tippek? rágyúrok az elemzésre, kíváncsi vagyok.
de lehet inkább megnézem a newsroom pilotját előtte. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 29., hétfő 13:11

Toti írta:ez az nba fogadás szempontjából hosszabbtávon sztem egy nagy rakás szar. :mrgreen:
aki itt mittudomén 2 hét után kitud jönni belőle profittal úgy, h amire azt lehet mondani, h értelmes (mondjuk megduplázza a pénzét) azelőtt megemelem a kalapom.

és most nyílván nem az én ilyen bohóckodós páros-páratlan szelvényekre gondolok.

mondjuk lassan a focit sem tartom többre, évekkel ezelőtt vmiért teljesen más volt a helyzet. sokkal könnyebb volt nyerni, sokkal több biztos meccs jött be.
Olyan nincs, hogy valaki 2 hét alatt megduplázza a pénzét sportfogadásból. Persze, lehet, hogy bejön valami 10-es gyűjtő, de hosszú távon úgy is buksz az ilyenekkel. Itt pont a hosszú táv a lényeg. Pár hete értelmetlen, több unitos élőfogadásokkal lementem a bankrollom felére. Most 3 hét alatt visszajöttem. Türelem kell az egészhez. Fel kell fogni, hogy vannak rossz esték, meg van, hogy arra is fogadhatnál hogy megfektetem Kate Uptont és bejönne.
Sportfogadók 97-98%-a veszteséges. Hogy miért? Nem kritizálásból, de itt szerintem Peetört, Mátét és engem kivéve mindenki pakolja folyamatosan az 5-6-os gyűjtőket, amiknek az ég világon semmi értelme. Az oddok csak iránymutató jelleggel vannak, hiába van 1.1-es odds, meg mondjuk 1.9-es, ugyanannyi az esély, hogy buksz. Számtalan olyan szelvény kering az interneten, hogy megpakolt a gyerek 10 darab 1.1-es oddsú meccset 20 ezerért, aztán elment belőle így is 2-3 alsóhangon.
Mi rakjuk 1.9-es oddsért, singleben az eseményeket. Kiválaszt az átlag sportfogadó ötöt mondjuk, megrakja gyűjtőben. Mi is kiválasztjuk azt az ötöt, megrakjuk külön-külön. Melyiknek van több értelme? Itt mindenki hirtelen akar kurva sokat nyerni, és ez egyáltalán nem kifizetődő stratégia. Tudom, 2-3 éve ezeket toltam én is. Váltottam, és ennek sokkal több értelme van. Csak tartanod kell magad a kitűzött célokhoz és nem tolni olyanokat, mint én hirtelen felindulásból pár hete.
A focinál fogadhatatlanabb sport meg nem nagyon létezik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 29., hétfő 13:06

Meccs előtt rakom: Swansea +1,5
Élőben kezdő sípszó után: Liverpool -1,5

Amennyiben az első jön be: (1,4*3000)-3000=1200 Ft profit [...mivel az élő fogadást visszakapom...], amennyiben a második, azaz az élő fogadás nyer (2,8*3000)-3000-3000 tehát 2400 Ft profit. Lehet játszani, hogy olyat húzok ahol mindkét lehetőséggel kb. azonos profit jön, de kicsit jobban bízok a Poolban.


Azt meg ne hidd Toti, hogy bármit elérhetsz ezzel az élőfogadásos taktikával :lol: :lol: Kisebb osztályú meccseknél esetleg akkor jöhet be ha kint vagy meccsen és telóról élőben baszatod, ott van esély, hogy lassabban reagálják le.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. december 29., hétfő 12:47

élő fogadás témában.

volt tegnap a southampton - chelsea meccs. néztem tv-n élőben és közben 2 külön ablakban meg volt nyitva bet365. egyiknél következő gól chelsea, másiknál southampton. mikor melyik támadott az az ablak volt előtérben.

az a baj, annyira gyorsan reagál az iroda, h lehetetlen kijátszani amint gól van, mert a fogadás megtétele után 1-2 másodpercig feldolgoz, addigra meg le is zárja így nem engedi megtenni.

ott volt például mané gólja. mikor kiugrott nem mertem rákattintani a fogadásra, féltem, h kihagyja. pedig sztem még belefért volna. ráutazok az ilyenre. :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. december 29., hétfő 12:40

there is only one team that has not won a 1st half in the last 11 GAMES.

Amazingly it is Liverpool !

So in 22 combined 1st halves, Liverpool and Swansea have managed to draw 17 of them, winning 3 and losing 2.

So a 1st half draw rate of 77%
Én eléggé gondolkozok az első félidős x-en 2.3-ért, de:
An interesting fact is that Swansea have scored first in every away game this season (other than 0-0), however they have only went on to win 2 times (utd & hull).
a Pool hátrányból nyer-re van egy laza 8.00-s odds, és az első félidős 1-1 is elgondolkodtató ugyanennyiért, első találat Swansea meg 2.87.
Élőben meg a mérkőzés állásától függően gólokra vadulok.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 29., hétfő 12:39

mondjuk lassan a focit sem tartom többre, évekkel ezelőtt vmiért teljesen más volt a helyzet. sokkal könnyebb volt nyerni, sokkal több biztos meccs jött be.
Dehogy jött :)
Csak akkor ment a szekér,most meg nem annyira :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. december 29., hétfő 12:34

Ismét megszólalnék, este ajánlom mindenki számára bet365-n a Pool-Swansea kockázatmentes élőfogadást, ha meccs előtt teszel egy fogadást és élőben az ellentétét, garantáltan pénzt veszel ki a meccsből. Múltkor Chelsea meccsen próbáltam, működött. Csak olvassátok el a részvételi feltételeket.
én ezeknél a kockázatmentes élőfogadásoknál alibizni szoktam, meccs előtt mindig megrakom a szerintem esélyesebb csapatot, majd amint elkezdődött a meccs megrakom x-re. :D

mára én pool + döntetlent rakok, ha nyer a pool +2000 jön, ha döntetlen lesz akkor kb +4500, ha meg nyer a swansea akkor rábasztam. :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. december 29., hétfő 12:25

ez az nba fogadás szempontjából hosszabbtávon sztem egy nagy rakás szar. :mrgreen:
aki itt mittudomén 2 hét után kitud jönni belőle profittal úgy, h amire azt lehet mondani, h értelmes (mondjuk megduplázza a pénzét) azelőtt megemelem a kalapom.

és most nyílván nem az én ilyen bohóckodós páros-páratlan szelvényekre gondolok.

mondjuk lassan a focit sem tartom többre, évekkel ezelőtt vmiért teljesen más volt a helyzet. sokkal könnyebb volt nyerni, sokkal több biztos meccs jött be.
Ismét megszólalnék, este ajánlom mindenki számára bet365-n a Pool-Swansea kockázatmentes élőfogadást, ha meccs előtt teszel egy fogadást és élőben az ellentétét, garantáltan pénzt veszel ki a meccsből. Múltkor Chelsea meccsen próbáltam, működött. Csak olvassátok el a részvételi feltételeket.
na, te mit pakolsz rá? :D
akkor vmi nagy oddsot kellene rá dúrni nem?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 29., hétfő 11:57

3-2 éjszaka, a kis pluszt is meg kell becsülni. A negyedekre való fogadások 1-2 eredménnyel zárultak, de látok ebben rációt.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. december 29., hétfő 10:32

tegnap sikerült lehúznom egy duplát és egy triplát,
carpi 2.12
besiktas, bournemouth 3.1
mondjuk a besiktas beszaratott a végén :lol:

ma is valami hasonló szelót/szelókat szeretnék tölteni. én óva intek mindenkit a liverpool meghúzásától :roll:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 29., hétfő 10:06

Ismét megszólalnék, este ajánlom mindenki számára bet365-n a Pool-Swansea kockázatmentes élőfogadást, ha meccs előtt teszel egy fogadást és élőben az ellentétét, garantáltan pénzt veszel ki a meccsből. Múltkor Chelsea meccsen próbáltam, működött. Csak olvassátok el a részvételi feltételeket.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 29., hétfő 8:41

Denver meg a Suns 1Q nem jött, amúgy jó lesz ez. Inkább az underdogokra kéne ráfeküdni, főleg mondjuk b2b napokon majd.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 29., hétfő 2:28

Dallas 2. negyedes dolog el is úszott, Carlisle 1. negyed után azt hitte megvan a győzelem és 0 perces Feltont is behozta. Fent volt, 5 pontot kaptak fél perc alatt, azóta keresik csak magukat. Pedig Westbrook 1/6.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. december 29., hétfő 1:28

Brutál nap volt, és hozzá hasonlóan óriási hullámvasút, végeredményben nagyon picit pluszos. NFL-ben kb 8. hét volt utoljára ennyire off. Egy buliszeló van még érvényben fél unitért, ezzel megint tegnapihoz hasonlóan nagyot akaszthatnék.
Panthers +3.0 pipa
Detroit +7.5 pipa
OKC +4.0
OKC Over 211.5
Houston Under 197.5
Knicks +12.5

:luck: :luck: :luck:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 29., hétfő 1:17

nmate írta:2-es gyűjtőben:
POR Trail Blazers -9.5 @ 1.57
PHX Suns ML @ 1.54
2. sorozatnak egy kötés:
Cavs 1Q @ 1,47 (ez már jött, amúgy itt megállnék egy ásónyomra és röhögnék egyet Jamesen :D )
Suns 1Q @ 1,66
3. sorozat
Denver ML @ 2.20

Egyelőre ezen a 3 vonalon megyek majd végig, minden nap kinézek max 3 jópofa underdogot, ha kevesebb van ami tetszik, akkor pedig feltöltöm ilyen 2-es kötésekkel 1,4-1,6 közötti szorzókkal megspékelve.

Persze, ha nyerek új sorozatot indítok.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 29., hétfő 0:19

Dallas 4. negyed -0.5 @ 1.9
Dallas 2. negyed -1 @ 1.95
Phoenix 1. negyed -1 @ 1.83
Közben nincs Chandler a Dallasnál.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 28., vasárnap 21:59

Illetve ment a Minnesota-Saints ML kettes eredőért.
Na, visszajött a Saints így ez pipa. Atlantát kell kivuduzni.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 28., vasárnap 20:30

Nem tudom mi a faszért erőltetem az NFL-t, fekete lyuk az egész.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég