Szerencsejátékok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. április 3., szerda 14:13

Igen szerintem ezt a X-es dolgot ismeri mindenki, csak ugye ez meg nem nagyon éri meg,pont aaz miatt amit te is írtál. Sok pénzt kell beletolni, kis profit reményében. Nem számoltam utána,de gondolom ezt a kis profitot ,amit a példákban írtál , egy bizonyos összeg befektetett sima állampapír is hozná 1 éven belül. Nem tudom azok ,hogy mennek , de abba nem kell munkát,ideget,időt rakni ,és ezt a kis profitot hozná az is :)

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Santi » 2024. április 3., szerda 14:08

Amit én találtam anno, az egyetlen fixen profitábilis fogadási stratégia a döntetlenre fogadás.
1db meccs X-re, legrosszabb esetben is 2x szorzóval mennek, de inkább több.
Viszont nagy tőke kell hozzá és a befektetett pénzhez képest rohadt keveset hoz, de fixen hoz, mert mindenki játszik döntetlent egy bajnokság alatt, többet is. A La Ligában jelenleg a legkevesebb döntetlen az atma neve melett van, de még ők is 4x remiztek már.

Szerintem sokan ismerik, de aki nem, a stratégia rohadt egyszerű, bukás esetén duplázod a tétet, győzelem esetén visszamész alaptétre és mindig ugyanazt a csapat meccsét rakod.

Példa, alaptét 10ezer és mondjuk buksz ötször, aztán hatodjára tolnak egy ikszet.

1. meccs 10ezer - bukó
2. meccs 20ezer - bukó
3. meccs 40ezer - bukó
4. meccs 80ezer - bukó
5. meccs 160ezer - bukó
6. meccs 320ezer - win

2x szorzónál legrosszabb esetben 640ezret nyertél, a befektetett összeg eddig a pontig 630ezer forint, ami azt jelenti 10ezer forint a profit.
Magyarul ha ezt rakod folyamatosan azt atmára idén, akkor 40ezer profitban lennél, de ha ezt mondjuk egy Mallorcával játszanád, akinek már 13 döntetlenje van akkor most +130ezerrel állnál. :)

Igen nagyon minimális a profit, de ez az egyetlen olyan fogadási forma, ami fixen hoz és nem kell hozzá ész, tőke annál inkább, ha kifogsz egy szériát, hogy mondjuk a csapatod már 10 meccse nem ikszelt, (mivel ugye szerencsejáték és lehetsz ilyen szerencsétlen :mrgreen: ) akkoris bírjad lóvéval.
Nyilván egy alsó-középmezőnybeli csapatot érdemes választani ehhez, nem egy atmát vagy realt. Bár már nekünk is van 6 ikszünk.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. április 3., szerda 13:52

Erről mindig eszembe jut az Al Pacinos film, mikor tippeket adtak el tv-ben, és a végén már jelzálogba vágtak mindent,szarrá mentek idegileg, meg pénzügyileg is, Matthew McConaughey volt a tippadó, vártak tőle egy utolsó tippet, végén meghozta, megrakta mindenki, és utána megkérdezték,hogy jól átgondolta-e, aztán benyögte ,hogy csak feldobott egy érmét :lol: :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. április 3., szerda 13:46

ahogy en latom :

akit en szemelyesen ismerek es hosszu tavon egesz jol keres ezzel, az full time meloban csinalja.
sportfogadas, kaszino, stb.
allandoan 2 monitor elotte, ejszakankent felkelegetes, allando matek, allando kiskapu keresgeles (bonuszok, bla bla), cirkuszolni ki-be fizetgetesekkel, lelott/felfuggesztett/mas nevevel futtatott accountok forgatasa, es meg melle a stressz.

szerintem aki ennyi effortot beleol, az megerdemli, de konnyu penz szerencsejatekban hosszu tavon nincs.

ezen kivul mindenki, aki jatszik, az 90 szazelakban minuszban van vagy felszepiti nullasra a merleget, a maradek a szabalyt erosito kivetel.
illetve az nyer tobbsegeben, aki amugy is tele van penzzel mas forrasbol mert az gondolkodas nelkul felnyomja a 100 ezret egy dontetlenre heccbol es le se szarja, ha epp elmegy.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. április 3., szerda 13:42

ferni írta: Nézem a statokat, utánanézek stb, de szerencse az egész. Ha foglalkozol vele eleget azért nem olyan mint egy érmefeldobás, hogy 50-50, tudnak jobbak lenni az esélyeid, de mindig történik valami váratlan kb.
https://i.kym-cdn.com/photos/images/ori ... 01/40f.png

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8382
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. április 3., szerda 13:30

Én élem most a dolgokat, de ebből fixen pénzt keresni nagyon nehéz.

Full hullámvasút az egész.

97t betettem, felvittem 300k-ra, visszabuktam szépen lassan 84-re... :lol: Erre most megint megy a szekér, 380-on állok.


Nézem a statokat, utánanézek stb, de szerencse az egész. Ha foglalkozol vele eleget azért nem olyan mint egy érmefeldobás, hogy 50-50, tudnak jobbak lenni az esélyeid, de mindig történik valami váratlan kb.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. április 3., szerda 13:13

fiore írta:
'Az írta: Üdv!

Érdeklődnék, valakinek van itt esetleg tapasztalata a vegas.hu-val kapcsolatban?
Főleg az érdekelne, hogy mennyire megbízható/biztonságos kifizetés szempontjából.

Jelenleg jobb híján a TippmixPron megy a dolog, de kezd eléggé idegesítő lenni az oldal a néhol irreálisan alacsony oddsaival, főleg ilyen kétesélyes fogadás terén.

Illetve ha esetleg valaki tud valami mást, jobbat, azt kérem ne tartsa magában. :mrgreen:
3-4 munkanap alatt kifizetnek, nekem nem volt még problémám velük. Befizetéssel mondjuk több tapasztalatom van. :mrgreen:
Jajj ezen most felrohogtem :lol: a jo oreg 1 gólon ment el, meg a végén lett bukó sztorik :D középsuliba meg egyetemen anno nagyon elhittük,hogy ebből pénzt lehet csinálni, regi szép idők :kalapos:

Avatar
fiore
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: fiore » 2024. április 3., szerda 13:00

'Az írta: Üdv!

Érdeklődnék, valakinek van itt esetleg tapasztalata a vegas.hu-val kapcsolatban?
Főleg az érdekelne, hogy mennyire megbízható/biztonságos kifizetés szempontjából.

Jelenleg jobb híján a TippmixPron megy a dolog, de kezd eléggé idegesítő lenni az oldal a néhol irreálisan alacsony oddsaival, főleg ilyen kétesélyes fogadás terén.

Illetve ha esetleg valaki tud valami mást, jobbat, azt kérem ne tartsa magában. :mrgreen:
3-4 munkanap alatt kifizetnek, nekem nem volt még problémám velük. Befizetéssel mondjuk több tapasztalatom van. :mrgreen:
.

Avatar
'Az
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: 'Az » 2024. április 3., szerda 12:59

Üdv!

Érdeklődnék, valakinek van itt esetleg tapasztalata a vegas.hu-val kapcsolatban?
Főleg az érdekelne, hogy mennyire megbízható/biztonságos kifizetés szempontjából.

Jelenleg jobb híján a TippmixPron megy a dolog, de kezd eléggé idegesítő lenni az oldal a néhol irreálisan alacsony oddsaival, főleg ilyen kétesélyes fogadás terén.

Illetve ha esetleg valaki tud valami mást, jobbat, azt kérem ne tartsa magában. :mrgreen:

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8382
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 15., péntek 21:27

Én szétnyertem magamat jegkoronggal, mindig 1 ment el a kombiból, de be is akadt nem egyszer.

97ezerből lett 300k-m.

Aztán lejtmenet, hülyébbnél hülyébb eredmények sorban, el is ment az eddigi hasznom :lol:

Sajnos elkezdődött az alapszakasz vége és a playoff és botràny mik voltak bakker...
Előtte meg nagyon mentek a tippek.

Egyszerűen semmi nem jött be mostanában és kifogtam egy két hetes szériát ahol kb semmi :lol:

Sajnos 15-20k tétnél még ha kombi is hamar elvitte a hasznot.

Wecker
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 18:19
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric, Vinicius jr., Casemiro
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Wecker » 2024. március 15., péntek 21:00

RealVazquez írta:
pátkán írta:

na mennyi lett az annyi? :D
300 felett zartam, azota volt meg egy 260ezres profitom is a szerdai bl-lel. A tegnapi europa liga kuka volt sajnos, nem talaltam el szinte semmit.
Ha van kedved, és nem vagy babonás, az ilyeneket felrakhatnád ide, hogy miket raksz. Én nem játszom, de mindig érdekelt, hogy akik ekkorákat nyernek, hogyan és miket választanak :agree:
"A győzelem mindig jobb, mint a döntetlen.”
"Ha a csapat jól játszik, akkor nyer, ha nem játszik jól, akkor nem nyer.”
:mrgreen: Benitez
:mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6619
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. március 15., péntek 19:07

pátkán írta:
RealVazquez írta: Ujra itt, ismet a Real Madrid es a Juve marad a vegere, de elobb meg a Fradinak nem kene kikapnia ma, es a Cityt is megfogadtam hogy nem kapnak ki. Masik szelvenyemen az Ajax es a Milan jelentkezik meg gyozelemre, harmadik szelvenyemen a PSG es a Leverkusen is szeretne nagyon nyerni :kalapos: kozel 500k a varhato ossznyeremeny. Penteki es tegnapi meccsek is vannak a szelvenyeimen, ujabban tobb napos szelvenyeket rakok fel, nem korlatozom le adott napra a szelvenyt.
na mennyi lett az annyi? :D
300 felett zartam, azota volt meg egy 260ezres profitom is a szerdai bl-lel. A tegnapi europa liga kuka volt sajnos, nem talaltam el szinte semmit.
:goat:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5120
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: lestat » 2024. március 15., péntek 12:17

szotyi írta: Jött tegnap, pedig csak úgy megraktam a papírformát hogy lesz ami lesz.
Benfica
Villarreal
Milan
West Ham
5K-ból 105K
Elotte azert illik bedobni ide. Hacsak nem gyors eloben tetted.

:D

Gratula amugy. Szep fogas. :agree:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

szotyi
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:38
Kedvenc csapatod: RM

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: szotyi » 2024. március 15., péntek 11:39

Jött tegnap, pedig csak úgy megraktam a papírformát hogy lesz ami lesz.
Benfica
Villarreal
Milan
West Ham
5K-ból 105K

MVPP
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. március 13., szerda 12:57

pátkán írta:
RealVazquez írta: Ujra itt, ismet a Real Madrid es a Juve marad a vegere, de elobb meg a Fradinak nem kene kikapnia ma, es a Cityt is megfogadtam hogy nem kapnak ki. Masik szelvenyemen az Ajax es a Milan jelentkezik meg gyozelemre, harmadik szelvenyemen a PSG es a Leverkusen is szeretne nagyon nyerni :kalapos: kozel 500k a varhato ossznyeremeny. Penteki es tegnapi meccsek is vannak a szelvenyeimen, ujabban tobb napos szelvenyeket rakok fel, nem korlatozom le adott napra a szelvenyt.
na mennyi lett az annyi? :D
Nulla.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: pátkán » 2024. március 13., szerda 12:18

RealVazquez írta: Ujra itt, ismet a Real Madrid es a Juve marad a vegere, de elobb meg a Fradinak nem kene kikapnia ma, es a Cityt is megfogadtam hogy nem kapnak ki. Masik szelvenyemen az Ajax es a Milan jelentkezik meg gyozelemre, harmadik szelvenyemen a PSG es a Leverkusen is szeretne nagyon nyerni :kalapos: kozel 500k a varhato ossznyeremeny. Penteki es tegnapi meccsek is vannak a szelvenyeimen, ujabban tobb napos szelvenyeket rakok fel, nem korlatozom le adott napra a szelvenyt.
na mennyi lett az annyi? :D
joabulicsak

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6619
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. március 10., vasárnap 13:04

Ujra itt, ismet a Real Madrid es a Juve marad a vegere, de elobb meg a Fradinak nem kene kikapnia ma, es a Cityt is megfogadtam hogy nem kapnak ki. Masik szelvenyemen az Ajax es a Milan jelentkezik meg gyozelemre, harmadik szelvenyemen a PSG es a Leverkusen is szeretne nagyon nyerni :kalapos: kozel 500k a varhato ossznyeremeny. Penteki es tegnapi meccsek is vannak a szelvenyeimen, ujabban tobb napos szelvenyeket rakok fel, nem korlatozom le adott napra a szelvenyt.
:goat:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8382
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 21., szerda 23:40

Ez okés lenne ha egy komoly csapat ellen tolnák.

21 gólt lőttek az elmúlt 5 meccsen.
4 feletti átlag.
A nagy körbeszopott PLben.

Majd jön egy Porto és kaput eltalált lövés nélkül kikapnak :lol:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1253
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. február 21., szerda 23:14

ferni írta: Szép volt Arsenal :lol:
Szerencse hogy belefért ez mára, mert sok minden jött.
Amiota eltoroltek az idegenbeli lott golos szabalyt,lathatoan az idegenben levo csapatok nem igazan akarnak osszetorni,hogy golt lojjenek.
En nem vagyok sportfogados,de ha megnezed,csak a real meg a city nyert,pedig mindenhol nyilvan a csoportelso volt idegenben.
Folosleges a 0:0-at kockaztatni a csapatoknak.
Nekem azaz erzesem,hogy tapogatoznak a csapatok az elso meccseken sokaig..
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8382
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 21., szerda 23:04

Szép volt Arsenal :lol:
Szerencse hogy belefért ez mára, mert sok minden jött.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég