Madridom Filmklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. június 16., kedd 18:14

Filth:

Tetszett a zenei alafestes, es ahogyan a film a kepi vilagaval szurrealis hangulatot teremt. Voltak eleg eros jelenetek ilyen szempontbol, kifejezetten a dokis reszek - ezeknel a jeleneteknel mar kicsit hajazott a clockwork orange-re a film. (Es 2001 poszter is volt - valaki ugy latszik nagy kubrick rajongo). Szoval feeling a filmben vegig bejott. A szokasosnal is morbidabb fekete humort vonultat fel, nehol kicsit sok, de tobbnyire jol all a filmnek. A cselekmeny elegge csapongo ezert neha nehez volt fent tartani a sajat erdeklodesemet. Ami konzisztens viszont az Robo leepulese, es az ahhoz vezeto ut/hatter kibontasa. Ez szepen folyamatosan van adagolva, ami miatt sikerul a nezot a kepernyo elott tartani. Ettol fuggetlenul is ugy erzem hogy lehetne kicsit osszeszedettebb a script / kevesbe kaotikus. Mr McAvoy szerintem kivaloan alakit, a tobbieket viszont mintha csak talalomra melle raktak volna, kozepes volt mindenki. Nem zavaro, mert itt tulajdonkeppen a tobbi szereplo csak kellek fohosunk karakterenek kibontasahoz nem volt ra szukseg hogy barki mas maradandot hozzon. Osszessegeben tetszett masodjara is, jo kis film.

Nekem egy valami okozott nemi zavart:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Lehetseges hogy bizonyos szereploknek tobb neve volt? Pl bruce ha jol hallottam hivjak Frank-nek is, aztan a szemuveges fickot is mintha tobbfele neven szolitanak, de nem birtam rajonni hogy miert.


7/10


Ugye most penteken meg ndm en jovok az ajanlassal? Ha igenakkor ki szeretne cserelni? :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: füst » 2020. június 16., kedd 12:40

Szerintem:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Azt ugye lehet tudni, hogy Bruce a családja fekete báránya volt, miután egy baleset során megölte a testvérét. Ez rányomta az életére a bélyegét, minden problémának ez a forrása. Felnőtt életében sikerült lepleznie belső vívódásait, sikerült ehhez mérten életet élnie, még köztiszteletben álló nyomozó is lett... amíg el nem vesztette a feleségét és lányát. Miután elhagyták, kicsúszott Bruce lába alól a talaj.
Eztán vált "mocsokká", mint ahogyan sokszor el is mondja Carole képében, hogy 1 esélye van visszanyerni a családját, és ezáltal a boldogságot, mégpedig ha előléptetik. Erre tesz fel mindent, a morális gátak felszakadnak, és a cél szentesít minden eszközt, hogy visszakapja a családját.
Egy ideig úgy néz ki sikerül elérni a célját, hisz a munkahelyi vetélytársak sorra esnek ki az előléptetési versenyből. Viszont a lelkét felőrli a folyamat, az alkohol, a drog és a magány (erre ráerősít, hogy Karácsony előestjén csöppenünk a sztoriba), és az egyre jobban feltörő bűntudatba szép lassan beleőrül.

A film közben ugye egyfajta lelki mentőövként szerepel a magára maradt özvegy, és a fia. Amikor őket látta Bruce, mindig azonnal áramütésszerűen helyreállt az értékrendje, a hőn áhított boldogságot látta bennük, amit szeretne elérni.

Bruce egészen addig küzd a démonai és a bűntudata ellen, amíg lát esélyt arra, hogy visszakapja a családját. Amikor katasztrofálisan ért véget az ügy, amivel megbízták, minden esélyét elvesztette, az előléptetésre, ezáltal arra hogy visszanyerje a családját. Pedig igazából soha nem volt erre esélyre, hisz a felesége már mással volt boldog, az utolsó szög a koporsóban az volt amikor összefutott a tekintetük a boltban, akkor jöhetett rá ő maga is, hogy végig esélytelen volt. Ezen a ponton elvesztette az értelmét az élete, és utolsó cselekedetével a vélt/valós barátjának akart jót, hisz igazából senki se maradt neki.

Itt van egy kis Nagy Imre effektus.
Akármekkora mocsok lehetsz az életben, ki lehet szállni ebből az életből tisztességgel. Az utolsó dolog amit teszel az életedben, nagy mértékben javítja az összképet. Nem mentesít fel a sok mocsok dolog alól, de tiszteletet érdemel, ha valaki úgy száll ki a mókuskerékből, hogy megpróbálja kijavítani a bűnét, akkor lehet róla úgy beszélni, hogy;
Irtó nagy mocsok volt. De legalább...

És ugye a lelki mentőöv, az özvegy és a fia, akik letéríthették volna Bruce-t erről az útról, akár az utolsó pillanatban is... csak mindig elkerüli Bruce-t, vagy mert figyelmetlen, vagy mert ignorálja, vagy mert amikor már ott van a szeme előtt, akkor már túl késő.


Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2020. június 16., kedd 11:30

Filth

A Mocsok remek fekete komédia, bár a film végéhez közeledve veszít erejéből és ezért elmarad a már említett és hasonló stílusú Trainspotting zsenialitásától, mert míg Danny Boyle végig viszi a lezüllés stációit és nem akarja hozzánk közelebb hozni filmje figuráit, addig Baird eléri, hogy szinte megszánjuk Bruce Robertsont, pedig semmiféle együttérzésre nem "jogosult".
A McAvoy által alakított Bruce Robertson figurájához szerintem hasonló a Nicolas Cage megformálta Terence McDonagh alakja (Mocskos zsaru - New Orleans utcáin). De itt követte el Baird a hibát is: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! amíg McDonagh semmilyen megbánást nem tanúsít és így a rendező végig viszi a főszereplő jelleme által meghatározott logikát, itt ezt nem látjuk. Bár az öngyilkosság a főszereplő cselekedeteinek és lezüllésének logikus lezárása, de előtte a megbánás és a múltból hordozott bűntudat (öccse haláláért és családja elvesztéséért érez felelősséget) esendővé és szánni valóvá teszi Bruce-t
Kiemelendő még a filmben használt állatszimbolika. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az egyértelmű, hogy saját magát miért látja disznóként a betépett Bruce, de a többi szereplő állatpárjait nehezebb megfejteni :hmmm: Ti mire jutottatok?
Összességében remekül szórakoztam és fogom még nézni párszor, az osztályzatom: 7/10
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. június 15., hétfő 19:58

2,5-et, annak tényleg minden pillanata agyrák volt számomra, itt csak az említett jelenetek. :lol: :lol: :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 15., hétfő 19:28

2/10 vagy mennyit toltál Mickey filmjére, ez a 7/10 maga az álom. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. június 15., hétfő 19:13

Pâfekuto burû
Perfect blue

Na mielőtt Faust kidob. Szóval, külön köszönöm az ajánlást, ezt filmklub nélkül is meg akartam nézni, pontosan Aronofsky miatt. Így legalább rá voltam kényszerítve és előbb meglett, gg és köszönöm. :mrgreen:

Tetszett hogy csak 80 perc, tetszett hogy gyakorlatilag a harmadik másodpercben már pörög az esemény, nem tököltek sokat, nagyon sok jelenet nagyon erős volt, de egyszerűen nem tud megfogni egy anime, attól tartok. Vagy ha igen, akkor max sorozatban, húsz percekre. Az animációs filmekkel nincs bajom, de valahogy ez a japánkodós túlzás taszít - pedig nem a túlzásokkal van problémám, azt imádom. Egyszerűen azt hiszem van valami amitől nem tudom élvezni ezeket és nem tudom megmagyarázni, hogy mi.

Ettől függetlenül voltak nagyon erős jelenetei a filmnek, az alapötlet zseniális. Viszont aki lopásról beszél, annak küldeném sok szeretettel ezt a kis rövidfilmet, ami amúgy egy ripacskodás, de az alapötlet szerintem zseniális:

https://www.youtube.com/watch?v=-2EePkT ... =emb_title

Perfect blue nélkül is létezne Aronofsky, Requiem for a Dream, Wrestler, Black Swan és a többi, az átvett jelenetek nekem nem tűntek fel amúgy. Talán Faust linkelte be youtubeon, az tetszett, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!de azért valljuk be őszintén, a Requiem for a dream nem attól jó film, mert Jared Leto beleordít a kádba, ahogy a Black Swan sem attól jó, hogy tütüben kiáll a színpadra Natalie Portman.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az nagyon tetszett, hogy voltak kapaszkodók a filmben: pl aki nagyon kecsesen, bájosan mozgott, az szinte mindig a képzelet szüleménye volt (ez az utolsó harcjelenetben teljesen egyértelművé válik), azért párszor meg kell még nézni hogy teljesen fel is fogja az ember. Az itteni spoileres eszmefuttatáshoz: szerintem a torz csávó is pont ilyen embertelenül torz, és pont azért, mert a képzelet szüleménye. Annyira ronda ő, mint amilyen kecsesen mozog a tündér. Illetve a megerőszakolós jelenetnél volt eegy pillanat amikor ott fekszik egymás mellett a torz csávó meg a főszereplő főnöke/menedzsere/felettese/akárkija - én ebből arra következtettem, hogy minden őt ért támadás, inzultus, rossz az annak a torz alaknak a kivetülése, mert nem akarja beismerni, hogy a szakmájában alapvetés hogy ilyen embereknek kell megfelelnie. Aztán lehet hogy csak túlmagyarázom.

Ami nem tetszett, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogy belerobban az arcába a levélbomba és azt mondod neki hogy "it was just a prank." Nem, geci, nincs ilyen, ilyet nem mond senki, ez nem vicces, nem, nem, takarodj, így senki nem reagál, ennyire embertelen ember nem létezik baszod. Nagyon felkúr az ilyen, elnézést. A másik, de az már tényleg csak szőrszálhasogatás: 97-ben nagyon sok popsztár-színésznő utazott metrón Tokióban anélkül hogy bárki felismerte volna? :D Na jó, ezt már inkább le sem írom, a levélbombás reakció az szörnyű volt.

Megegyeztem magamban egy 6,5-tel, ami imdb-n 6-os volt, de a filth miatt egy picit feljebb került, imdb-n is áttettem amúgy 7-esre közben.

Még egy esélyt biztosan fogok neki adni a későbbiek folyamán, egyrészt mert nem tiszta, másrészt mert megérdemli. Majd egy másik hangulatban. :)

7 / 10

ps: a Black Swan sokkal jobb. :-* :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. június 15., hétfő 18:58

Filth

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem McAvoy ripacssága teszi kellően abszurddá az egész filmet, kell ez, hogy antihős tudjon maradni és ne sajnáljuk annyira a szenvedéseiért illetve a film vége miatt, mert amúgy egy kis faszkalap amúgy.
Tök jól pörög fel a film és egyre nagyobb a káosz a vége felé, ami mellé szintén passzol McAvoy alakítása.


Jó film ez, csak a helyén kell kezelni, nem Trainspottingot várni tőle. Anno jobban tetszett, nagyon nem is rémlett a pontos sztori így újra kellett néznem. Könyvben lehet többet ad, azt nem vágom. 7

Avatar
Limaten
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014. február 23., vasárnap 15:52
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Henry, Modric, Zidane, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Limaten » 2020. június 14., vasárnap 16:56

Remy írta:
Limaten írta:
Valaki tudja, h mit jelent a film címe? :hmmm:
A "blue" szót a japánok meglehetősen rendhagyó módon vették át az angol nyelvből, mivel gyakran nem a hagyományos melléknévi értelemben (kék) használják azt, hanem az "into the blue" (az ismeretlenbe) kifejezésből kiragadott formában és értelemben. A Perfect Blue helyes magyar értelmezése tehát: Tökéletesen ismeretlen vagy Abszolút feltáratlan.
Ilyet találtam róla.
Hmm.. :hmmm: tetszik :D
Köszi

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 14., vasárnap 16:20

Limaten írta:
Valaki tudja, h mit jelent a film címe? :hmmm:
A "blue" szót a japánok meglehetősen rendhagyó módon vették át az angol nyelvből, mivel gyakran nem a hagyományos melléknévi értelemben (kék) használják azt, hanem az "into the blue" (az ismeretlenbe) kifejezésből kiragadott formában és értelemben. A Perfect Blue helyes magyar értelmezése tehát: Tökéletesen ismeretlen vagy Abszolút feltáratlan.
Ilyet találtam róla.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Limaten
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014. február 23., vasárnap 15:52
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Henry, Modric, Zidane, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Limaten » 2020. június 14., vasárnap 16:17

Perfect Blue

Egy jó pszichothriller mindig jöhet, és ez bizony az volt. Számomra a film erősségét a jól adagolt feszültségek és a plot csavarok adták, Faust írja le jól:
Mindig amikor épp összeraknád a dolgot, megkavar kicsit, viszont nem annyira, hogy ledobjon magáról a film, ezt rohadt nehéz megcsinálni.
Ez ami pl nálam nem működött az előző körös The Invisible Guestnél.
Csatlakozom a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"valós volt a biztiőr" csoporthoz (hú de creepy volt, te jó ég), szerintem is Rumi egyfajta cinkostársa volt. Bejött a brutalitása a filmnek Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!, örültem, hogy nem csak annyiból állt egy-egy kill, hogy az áldozat nagyon megijed, a kamera elfordul, az áldozat sikít egyet aztán a következő képkocka meg már másnap van.

Nem hittem volna, hogy lesz egy olyan 80 perces film, aminek elégedett leszek a hosszával, furcsa ezt leírni, de tényleg, pont olyan hosszú, amilyennek lennie kell. Nem volt tömör érzete, nem kapkodtam a fejem.
Zene hatalmas +1. Mindig jókor, mindig a kellő hatást érte el.
Gondolkodtam negatívumokon, és nem igazán jutott eszembe semmi, annyit tudok felhozni, hogy a fentiek ellenére se tudott engem beszippantani, ez nekem hiányzott, maga a történet nem fogott meg.
8/10

Valaki tudja, h mit jelent a film címe? :hmmm:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. június 13., szombat 15:44

Perfect Blue

Huh. Az animekkel még mindig barátkoznom kell. Ha ez az egész film formájában lett volna elkészítve, akkor valószínűleg zseninek tartanám, de így egyszerűen bármennyire is akartam, nem tudott annyira elkapni a hangulata. Ettől függetlenül jó volt.

A rajzolás nekem teljesen megfelelt, sőt, valamiért jobban is tetszett, mint a Mickey által korábban ajánlott animében. A 80 perces játékidő tökéletes hosszúságú volt, örülök, hogy nem húzták el az egészet.

Aronofskyt többen is említettétek, na én tőle amiket eddig láttam az csak a Rekviem (nem rossz), a Forrás (tetszett), és a Black Swan (érdekes élmény, inkább rossz mint jó, kiráz a hideg tőle, ha erre a filmre gondolok :lol: ).

Na ez a film hasonló hatásokat váltott ki, mint a Forrás és a Black Swan összemosódva. Néhol már kellemetlenül, kényelmetlenül éreztem magam, miközben néztem, a vége fele pedig már kb hátborzongató volt az egész, de én magam sem tudom, hogy miért. :mrgreen: Tényleg hasonlóan vagyok a másik két filmmel is, a Forrás pl ténylegesen tetszett, a zenéjét elképesztően imádom, de nem hiszem, hogy kb 3 éven belül újranézném.

Spoileresen két dolgot fűznék hozzá, az egyik:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Eleinte én is azt hittem, hogy a biztiőr él, majd utána teljesen biztos lettem benne, hogy csak képzelni az egészet, majd a végére megint bizonytalanná váltam. Viszont a filmben volt vagy 2-3 srác (az egyik tuti szemüveges), akik mindig az új hírekről a csajokkal kapcsolatban, és ez a biztiőr kb mindig mögöttük állt meg hallgatózott. Ha valós lenne, nem tűnt volna fel nekik? Meg baszki annyira bűn ronda volt, tuti meg kellett volna valaki szólítsa. :lol:

A másik, hogy ugye mondtátok többen is, hogy hasonlítanak részletek a Rekviem/Memento/Eredet/Black Swan filmekre. Viszont nekem a film legvége egy másik filmre emlékeztetett egyből:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor kiderült, hogy Rumi dilis, az nem emlékeztetett titeket a Viharsziget legvégére? Szerintem totál ugyanaz, mint mikor a diliháznál ott van di Caprio, és a valóság vs képzelet témával játszanak.

Összességében nálam ez filmként szerintem tényleg nagyot üthetett volna, animeként annyira nem, de így is simán jó egy 7/10-es pontszámra. Köszönöm az ajánlást!

Szerk.: Számomra a Filth teljesen jó ajánlás, én még nem láttam. :kalapos:

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2020. június 13., szombat 2:41

Én nem láttam füst e filmet, így én örülök az ajánlásodnak és a hétvégén meg is nézem :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: füst » 2020. június 13., szombat 1:55

Az is egy nagyon jó film, és aki nem látta, annak érdemes pótolnia. De mostmár nem szeretném módosítani a választásomat, hacsak nem ragaszkodtok hozzá. A mocsok lényegesen frissebb film, és jobban előtérben van, ezért várható volt hogy többen is láttátok. De biztos vagyok benne, hogy második nézésre is szolgáltat újat, aki pedig többször látta, bizonyára kedveli annyira hogy szívesen kiöntse a véleményét.
Végignéztem a korábbi ajánlásokat, és biztos vagyok benne hogy a későbbiek során lesz majd annyi rétegfilm, amiről még csak nem is halottunk, hogy nem lesz hiány új filmélményben. A döntésemnél ezt is figyelembe vettem, szóval ez most egy ilyen kör lesz. :)
Legközelebb talán majd ajánlom az Experimentet, vagy talán majd valaki más.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2020. június 13., szombat 0:45

Az Experiment jobb lett volna, arról a filmről rengeteget lehetne beszélni. :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. június 13., szombat 0:42

Szépen kilövöldözitek a watchlistemet, köszi, nagyok vagytok, így tovább. :mrgreen: Szóval nem láttam még, de tervben volt már. :mrgreen:

A perfect blue megvolt, de nem tudom hova tenni egyelőre. A napokban írok róla, ami biztos hogy az anime nem az én műfajom és hogy azért az univerzum alapigazsága érvényben marad, Darren Aronofsky >>>>>>>>>>>>> bárki, bárhol, bárhogy, bármivel, bármikor.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2020. június 12., péntek 20:42

A láttam táborát erősítem, ajánlásként nem föltétlenül rossz, de itt sok a junkie :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: füst » 2020. június 12., péntek 12:00

Nos igen, az várható volt többen is láttátok ezt a filmet, de bíztam benne hogy ennyire nem volt ez hírhedt. :mrgreen:
Ettől függetlenül is kiváncsi vagyok kiben mit váltott ki, szóval hajrá.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. június 12., péntek 11:53

Kíváncsi leszek, hogy hányan nem láttok ezt. :mrgreen: McAvoy rohadt ripacs, de nem tudom azt mondani, hogy nem bírom.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. június 12., péntek 11:18

Én már láttam, kb akkor mikor kijött, úgyhogy ideje újranézni :D
Kép

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. június 12., péntek 10:34

Fu en nagyon nem szeretem McAvoyt. :lol: De jo ajanlas, kivancsi leszek!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég