Madridom Filmklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 25., hétfő 0:35

LG filmjével jövök holnap, bocs a késésért, kiment a fejemből.
Santi filmjét láttam azt is értékelem majd.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. május 25., hétfő 0:02

Idiocracy

Szinte minden műfajban megmutattam már magam, általában ha nem is elsöprő sikerrel, de viszonylag pozitív visszhangokkal, viszont volt 1, amivel nem találtam be és ez a vígjáték (előbb Jóska, aztán a Kung Fu Hustle). Úgy gondoltam, hogy megpróbálok javítani ebben a műfajban egy olyan filmmel, ami bár vígjáték (vagy szatíra), de elég érdekes témával foglalkozik ahhoz, hogy elgondolkodtasson és beszéljünk róla.

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: francois » 2015. május 24., vasárnap 17:33

eszeveszett mesék

jó volt nagyon tetszett :) bejött h nem egy két órás vmit kellett végigkínlódnom, hanem 6 kis történetet láttunk, hol 5, hol 30 percben. az utolsó előtti sztori volt a legyengébb a többi viszont zseniális volt. sokszor eszembe jutott közben stephen king, kb mintha az ő novellái elevenedtek volna meg, ő szokott csomó ilyen hasonló hipp-hopp bekattanós történetet írni. a 4. sztori volt a legjobb, sztem egy az egyben egy michael douglasas összeomlás volt :D vki lentebb írta, h a crash mennyivel jobb volt, hát az igazat megvallva elég komolytalan ahhoz a filmhez hasonlítani. oké, ott is sok kis történet van (és ott összefonódik), de az egy elég erős dráma, ez meg inkább morbid akar lenni, sem mint érzelmekre ható.

nemtom' ki ajánlotta, lusta vagyok megnézni, de pacsi, nagyon bejött. messze az eddigi legjobb film/legjobb ajánlás, útközben sajnos elég sok mellément film volt, fel is akartam adni a klubozást, jó hogy nem tettem

9/10

(vki írta lentebb a kilenc királynőt ricardo darinnal, anno még a barcás kluban volt, erősen ajánlott film nézzétek meg)
Kép
Kép
Kép

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. május 23., szombat 23:58

Hétköznapi vámpírok (What We Do in the Shadows) - 2014

Őszintén szólva nemigazán vagyok oda a vámpíros témákért. Sem a klasszikus vámpírtörténeteket nem kedvelem, sem ezt a mai modern elbuzult, romantikus verziót, sem a bugyuta vámpíros "vígjátékokat".
Ez viszont azt kell mondjam nem volt rossz. Ez az a fajta humor, ami hozzám erősen közel áll, bár néha kicsit még visszafogottnak éreztem, talán még elborultabb is lehetett volna ennél, mert így nem az a végig sírva röhögős film, hanem csak az a párszor elmosolyodós fajta. Persze ígyis egy minőségi paródia, de lehetett volna még hova fokozni.
Amúgy a történetlenséget hiányoltam picit én is, mint danianevem. Egy helyben toporgott a film, nem igazán éreztem, hogy haladnánk A-ból B-be, vagy lenne valami cél vagy télleg bármilyen történet. Amúgy a Braindead volt talán még ilyen horrorparódia-féle a klubban, az nagyon nem tetszett ez viszont bejövős, jó ajánlás.

7/10

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. május 23., szombat 0:11

Holnap (vagyis már ma, tehát szombaton) lesz Faust vámpíros filmje a CINEMAX 2-n 21:30-tól, ráadásul feliratosan, szóval ajánlott, akinek van ilyen csatornája és még nem látta vagy újrázná. :D
Megnéztem már én is amúgy, holnap értékelek (vagyis már ma, tehát szombaton). :mrgreen:

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. május 22., péntek 18:44

Bleeder

Talán korrektebb ha tisztázom: nem csípem Refn filmjeit. Egyszerűen vagy indokolatlanul és erőltetetten hatásvadász (Bronson), vagy valami nagyon hiányzik belőle (Only God Forgives), vagy legrosszabb esetben mindkettő egyszerre (Valhalla Rising). A Drive más kávéház, ott képes volt átlépni saját öncélúságán és Martinez tökéletes score-ja is kulcsfontosságú volt. Ettől függetlenül általában sikerül tiszta lappal indítanom egy filmet, szerintem most is sikerült, csak gondoltam inkább leírom a "miértjét" annak, ha esetleg elfogultnak tűnne a kritikám.

Na akkor a filmről: másfél órában próbált meg legalább 5 karakterdrámát prezentálni, többé-kevésbé sikerrel is járt a koncepciója. Az ötlet becsülendő, de idő igazán nem jutott egyikre sem.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pontosabban nem igazán tudtam azonosulni egyik L tragédiájával/komédiájával sem. Lenny -aki talán Refn maga volt személyiségét tekintve- egy korrekt kis karakter a maga szerencsétlenségével, különcködésével, de nem egy történet középpontjába való figura. Még Mikkelsen személye ellenére sem. Leo egy utolsó senki, akit jól alakított Bodnia, de őszintén szólva már az első Louise-zal folytatott vitája után a legantipatikusabb karakterré nőtte ki magát. Önfelszabadítása inkább nekem volt megváltás.
A többiek meg leginkább csak plot device-ok voltak, egy adott tulajdonságot/célt párosított hozzájuk az író, de különösebben nem kezdett velük semmit. Nem ütköztette a nézeteiket, csak szimplán berakta őket a sztoriba. Mondjuk örömömre így megöltötte a játékidőt, nem pedig a mély bambulásokkal húzta ki a másfél órát. Szóval a lényeg: belekezdett 5 drámába, aztán 2-t lezárt (bár Leo simán egy szembesítést érdemelt volna "Calvary módra", a halál "túl szép" befejezés volt számára, kis neonácinak detto), a maradék három pedig a levegőben maradt.

Jó ajánlás volt, már csak a gerillamarketinges aktualitása (Mad Max) miatt is, de dán drámát amúgy is mindig jó nézni. Refn munkásságában meg a jobb alkotások közé sorolnám, mert itt volt egy normális sztori, meg kezdett valamit a szkripttel. A Valhalla Risingnál jobb, nagyjából az Only God Forgives-zel van egy szinten nálam. 6,5/10

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 21., csütörtök 17:47

bocsi a csúszásért, Faust filmjére 6,5-et adnék, erre is kitérek bővebben a későbbiekben, de semmi szabadidőm. jó ajánlás volt, elég sokat röhögtem rajta, de kicsit hiányérzetem volt mégis utána.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. május 21., csütörtök 13:07

Akkor jó, számítottam rád. :-P :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 21., csütörtök 6:58

lordgabi írta:Szerintem magánügy, de örülök, hogy őszintén leírod ide a menetet. Remélem nem fog rontani az összképen, de bármennyire is különböznek egymástól, szerintem inkább később hozzad az értékelést, és told majd le egyben, de ahogyan te gondolod... :)
Szerintem nem ront, vagyis remélem, mert így is nagyon tetszik, szóval jár a pacsi B-) Lehet egybe még elsöprőbb lenne, de sajnos nincs idő és így is szinte biztos, hogy magas pontszám lesz, szóval sokat nem változtat a lényegen :mrgreen:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. május 21., csütörtök 0:36

Szerintem magánügy, de örülök, hogy őszintén leírod ide a menetet. Remélem nem fog rontani az összképen, de bármennyire is különböznek egymástól, szerintem inkább később hozzad az értékelést, és told majd le egyben, de ahogyan te gondolod... :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 20., szerda 21:31

G Úrtól kérdezem, hogy mennyire gáz, ha csak darabokban nézem az ajánlását? Eddig kettőt megnéztem egybe, egyet meg külön, később, de valószínű a maradékot is így részletekben nyomom le, mert nincs nagyon időm egyhuzamban megnézni jelenleg.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 20., szerda 10:31

ment a pü
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. május 20., szerda 10:25

De pontosan a Germanwings pilótája mit is csinált? Vagy már csak összeesküvés-elmélet? Ha tudtok linket, tegyétek közzé légyszi :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 20., szerda 10:16

danianevem írta:RealRaúl77: de igen, ez az a film.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Éppenséggel maga a film már korábban ment a mozikban, mint amikor a tragédia megtörtént, de valahogy összekötötték a kettőt.. Pl. ebben a cikkben.
Na igen, azóta én is megtaláltam, amit akkor olvastam.. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pont akkor ment mozikban, és angliában kérték is, hogy vegyék le műsorról.. AZért durva, na...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. május 20., szerda 10:08

RealRaúl77: de igen, ez az a film.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Éppenséggel maga a film már korábban ment a mozikban, mint amikor a tragédia megtörtént, de valahogy összekötötték a kettőt.. Pl. ebben a cikkben.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 20., szerda 9:53

lordgabi írta:Eszeveszett mesék (Relatos salvajes, 2014) - sajnos nem kerültem gépközelbe még mindig, nálam 8,5 vagy 9 pontos lesz, majd a vége felé fogom értékelni, jó szórakozást kívánok hozzá, remek történetek, feliratos, remek zenék, van amelyik tragikus, van amelyik humoros, és bármelyikőnkkel megtörténtet, olyan is. Nézzétek, remélem nem láttátok sokan! :)
Megnéztem a vámpírosat (majd írok róla), és belenéztem ebbe... csak az elejébe.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem olvastam utána (itt sem), de nem ez az a film, amiről felvetették, hogy "megjósolta" a nemrég megtörtént légi katasztrófát? Vagyishát... olvastam a katasztrófával kapcsolatos cikkeket, és az egyikben ezt emlegették sokat (a címre nem emlékeztem, csak a szitura, amit írtak a filmről).
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 19., kedd 19:39

Hétköznapi vámpírok

Bírom a vámpíros filmeket, és pont a napokban beszéltem haverral, hogy kevés a jó vámpíros film, ha az elmúlt 10-20 évet nézem. Nagy várakozások előzték meg a Hétköznapi vámpírokat, de végül csalódnom kellett. Mindenkitől a jót hallottam, erre kaptam egy filmet, aminek az alapötlete majdhogynem zseniális, egészen pazar, de a kivitelezés nálam nagyon mellé ment. Alapvetően egy poénos filmről beszélünk, de ennek ellenére nem tudtak meghatni a viccesebb jelenetek. Inkább mondanám erőltetettnek, mint viccesnek. Mondjuk Peter (Nosferatu) karaktere mindent vitt, kár, hogy csak keveset szerepelt. Nálam egyértelműen a film csúcspontja ő volt.

Így végül csak úgy tudok tekinteni a filmre, mint egy jó ajánlás, egy remek ötlet, de egy unalmas és erőltetett film. Kár érte. 5/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. május 19., kedd 13:23

nmate írta:Szopó, mert még ma jön :lol: Holnap sűrű napom lesz.

Refn filmet hozok, valamiért mindig találtam más filmet helyette, de most itt az ideje.
Bleeder
A második rendezése, anno a kritikusok imádták, a nézők nem voltak oda érte. A Pusher után inkább egy drámaibb darab, a középpontban nem a maffia kapcsolatok, hanem egy párkapcsolat van kivesézve. Emellett Refn ragyogóan mutatja be ezt a züllött világot amiben élünk, a saját szemszögéből. Kicsit öncélú rendező, szereti nem csak saját nézeteit, de a saját képmását is megjeleníteni a filmjeiben. Nézzétek, aztán lehet róla beszélni. Valószínű én is felelevenítem az emlékeket majd egy újrázással.
Tökéletes ajánlás, eléggé eldugott filmről van szó, mint ahogyan olvastam róla több blogon is, itt is egy Eltűntnek nyilvánítva rovatban van megemlítve, remek írás a filmről, elsőnek ezt olvastam el, miután vége lett a filmnek.
Nagyszerűen kezdett a film a főszereplőink bemutatásával, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jöttek-jöttek sorban a szereplők, már hiányoltam Mikkelsen mestert, amikor rendesen bekezdett azzal a felsorolással. :mrgreen: Korunk egyik legjobb színésze, kapott egy felettébb érdekes karaktert, hát öröm volt nézni a játékát.
Leo karakteréből sugallott a tajparasztság, az elfojtott düh, napról-napra tengődtek a párjával, aki látszólag boldog volt mellette, akkor is, ha szerényen éldegéltek, "közbejött" egy baba, a srác pedig elkezdett keményen lecsúszni.
A sógor karakterén látszott, hogy "egy kis ideges" (direkt nevezem így), alvilági körökben jártas, nem mellesleg rasszista mitugrászról van szó, Leo is tartott tőle, fegyverrel a kézben érezte biztonságban magát mellette, amikor már lassan kezdett beütni a mennykő.
Terhes nőt megütni, majd kirugdalni belőle a SAJÁT gyermekedet, hát bocsássa meg a világ, megérdemelte a kis injekciót.
Szurkoltam Mikkelsen karakterének, és a végére azért sikerült valamennyit fejlődni az élet terén, ahogyan az egyik kritika említette, kezdett felnőni, utólag kiderült a könyvmoly boltos lány Refn felesége lett.
A terhes lány is egy egyszerű, hétköznapi ember, nem nagyravágyó álmokkal, szereti a társát, szeretné, ha bővülne a család, akkor is, ha egyről a kettőre élnek, de ugye tudjuk a történetét, még barátkoznia sem szabad... :shutup:

Életszerű film, agresszió, stressz, párkapcsolat, napról-napra tengődés, remekül bemutatva, Dániában sok embernek nem tetszett, hogy ilyesmit is bemutatnak az idilli országukból, de mindenhol ott van a világban ez a jelenség. A Jay és Néma Bob jutott eszembe a helyről, ahol gyülekeztek a pénteki filmezések előtt, és úgy a színvilága is egyezett nagyjából.
Pacsi az ajánlás miatt Máté, 8/10, a végén fogok ugye módosítani, és reálisabb lesz a különbség egy-egy film között, amelyeket korábban értékeltem már.
Végre jutott egy kis időm a filmezésre is, és nem csak pontokat és egyetértést hoztam. :smile:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. május 19., kedd 9:06

ez a rövid történetes megoldás is már lefutott dolog. Egy minimális összefüggéssel is jobb lett volna, de így a Crash marad ebben a stílusban továbbra is a mérvadó.
Nem értem. Ez egy antológia film, műfaji sajátosságot nevezel meg negatívumnak... A közös nevező az emberi lélek fájdalmának ábrázolása és Szifron személye, nem kell, hogy koherens egészet alkossanak a történetek. A Crash meg egy másik műfaj...

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. május 19., kedd 1:34

Anyaka írta:Pontszám módosítással kinek kell írni?
Nekem, vagy Máténak, de akár ide is jöhet. :)
Kettőt lehet módosítani ismét, én is mindenképp ki fogom használni.
Anyaka írta:másik film jobb lett volna, amit mutattál. :mrgreen:
Majd legközelebb, de legalább téged megleptelek duplán, ha nem is a legjobban sült el, ami a pontszámot illeti. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég