Madridom Filmklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 11., csütörtök 14:00

Pontszám? :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: realfan » 2013. július 11., csütörtök 13:58

A svindler

Imádom a régi filmeket és ez még fekete-fehér is,ezzel már megvettek kilóra :mrgreen: Érdekes története is van ezek mellett,legalább is számomra.Kicsit talán hosszú volt,a közepe táján egy kicsit untam,de aztán túllendültem a holtponton és beszippantott a film :D Ajánlásnak pedig tökéletes,mert alapból nem hogy nem láttam volna,de nem is tudnék a létezéséről :)

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. július 11., csütörtök 13:47

A svindler /nmate/

No kérem. Mivel nem tartózkodom otthon, olyan bő egy hete és még egy nagyon bő hétig nem is megyek haza, így ha nehezen is, de megnézem a filmeket és értékelni fogom. Vagyis megpróbálom. Ezt a filmet is két nappal ezelőtt tekintettem meg, azóta meg időm nem volt, hogy értékeljem. Most neki állok, aztán meglátjuk.

A filmet nem láttam, de nem csak nem láttam, még hírből sem ismertem két nappal ezelőttig, szóval leszögezhetjük, hogy egy nagyon- nagyon ismeretlen filmnek néztem, és még rajtam kívül néznek is elébe. Régi film. Nagyon régi. Fekete- fehér, ázt a mindenségit, már idejét nem tudom, hogy mikor néztem, utoljára olyan filmet, aminek a szín világa, fehér és fekete. Ajánlásnak tökéletes, ugyanakkor el is tudja rémiszteni az embert a mű megnézésétől, a film régiessége. Szeretek pozitívan neki állni mindennek, ahogyan ennek is. A film kezdete még ugyancsak érdekelt, kíváncsian néztem. Aztán szépen lassan ez az érdekeltségi vágy, lecsillapodott arra a szinte, hogy legyen már vége, könyörgöm. És körülbelül a bő két óra játszási időn belül ekkor jártam 35-40 minutumnál. Nem szeretem a hosszú filmeket, kivéve ha nem köt le. Például a Das Boot, 3 órás film, de az kimondottan érdekelt. Bár a film eleje nem valami lényegre törő, pont annál a résznél élveztem, a kíváncsiságom miatt, utána beindultak az események ugyan, de piszkosul lassan. Elég is volt belőle. Sok volt és hosszú. Köszönöm az ajánlást!

6/10
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Milanito
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 23:37
Kedvenc játékosaid: Gera, Morientes
Kedvenc csapatod: Real Madrid és FTC

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Milanito » 2013. július 11., csütörtök 8:03

Este befejezem az insomniát, és nyomom az értékelést...
csak nekem nagyon nyögvenyelős, mert nagyon mellé ment ismét nálam isti ajánlása.

na nem annyira mint a ken park

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. július 10., szerda 17:05

Álmatlanság (Insomnia, 1997)
Hát nem igazán tudom mit írjak erről, nem igazán fogott meg. A Nolan-eset még nem láttam, de rég tervben van.
Színészekkel nem volt baj, bár egyik se volt valami szimpi. Néhol eléggé untam magam. Pedig szeretem a skandináv filmeket, legalábbis amiket láttam, azok jók :D A történet nem volt rossz, egy 6/10-et megérdemel.
Kép

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. július 10., szerda 15:02

Gyorsan lelohadt a lelkesedés. Holnap éjfélig lehet jönni az Insomniával.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 8., hétfő 0:26

Álmatlanság (Insomnia, 1997)

Ahogy ígértem, visszaolvasgattam az értékeléseket, összevetettem a bennem kialakult képpel (Remy értékelését adom a legjobban ebben az esetben), és hosszabb mérlegelés után úgy döntöttem, hogy nem leszek szőrös szívű: megérdemli a pontszámát, jó ajánlás volt!
Tetszett ez a képi világ, végig uralkodott a nyers hangulat, ezért is szeretem ezeket az európai filmeket, minden jóravaló alkotás tud egy különös hangulatot, feszültséget sugározni, még akkor is, ha nincsenek szerethető karakterek, nem tudja a néző teljesen átérezni a történéseket, sok helyen így volt ebben a filmben is, de ahogyan említettem, és a pontszám is mutatja, a jó filmek közé tudom sorolni ezt az alkotást.
Egy erős, stabil 6,5 lenne, alap esetben, de kijavítottam az első bekezdés végét, ahová először leírtam a végső pontszámot, így kezdésnek legyen egy:

7/10.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 7., vasárnap 16:34

Megnéztem én is Isti filmjét, jelenleg 6,5 pontot tudok rá adni, de később, esetleg éjszaka elolvasom a többiek értékelését (mint mindig, mindenkiét), és összevetem a véleményemet az övékkel (kevesebb nem lesz a pontszám). Köszi az ajánlást, lehet megnézem a Nolan-féle feldolgozást is a jövőben. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. július 7., vasárnap 15:58

Insomnia
Álmatlanság

Good guy norvégok csináltak egy unalmas filmet Insomnia címmel, hogy el tudjunk rajta aludni. :mrgreen:
Csak én meg bajban vagyok, fogalmam sincs, hogy mégis mit írjak róla, abszolút nem fogott meg a film, unalmas volt, a történet teljesen érdektelen volt, lapos, a karaktert sem varázsolták szimpatikusra. Mondjuk ez talán pont pozitívum is az egészben, hogy ő sem volt tökéletes (sőt..), mint ahogy senki sem az, csak itt meg annyira elhanyagolhatóan mutatták be a a karaktert, hogy engem meg abszolút nem érdekelt, hogy mi történik vele.
Sokkal többet vártam a filmtől, már korábban is watchlisten volt, de nekem ez most egyáltalán nem jött át. Telibe középszerű nálam.

5 / 10

The hustler
A svindler

Hah, több mint két órás, fekete-fehér, '61-es film a billiárdról, hát elég durva hendikeppel indult nálam, és mégis megvett, tök jól szórakoztam, abszolút nem volt unalmas szerintem, egy percig sem. A játék is pont annyi volt benne, hogy még nem vált idegesítővé, a történet is jó volt, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Eddie 'átalakulása', jellemfejlődése itt szenzációsan volt bemutatva.
Magamtól soha nem találtam volna meg, vagy ha mégis, biztos hogy soha nem néztem volna meg, úgyhogy nagyon szépen köszönöm az ajánlást.
Ja, még ami feltűnt, hogy a nő eleinte igazi 60-as évekbeli kis asszonyka volt, ő mindent eltűr, tőle nem kell bocsánatot kérni, vele azt tesz a szerelme amit akar, mert ő szeret és ő nő úgyhogy ő tiszteli a férfit. Legalábbis nekem ez jött át. Aztán ő is elég durván átment a másik irányba, persze kellett is ez.

7,5 / 10

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. július 7., vasárnap 9:28

Na, látod Isti, mégis csak javul a filmed átlaga :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. július 7., vasárnap 8:37

Faust, úgy néz ki tudok jönni. El is kezdeném.

Insomnia

A legelső képsorok kurva jók voltak. Nagyon tetszettek, igazán nyomasztóak, hátborzongatóak voltak. Sajnos számomra ez is maradt a film csúcspontja.
Alapvetően nem volt rossz film, de úgy érzem az álmatlanságban, mint témában sokkal több benne van. Valami igazán nyomasztóbbat, hátborzongatóbbat, lélekmarcangolót, akár mint az első képsorok. Nem is volt nagy szerepe, csak mint egy mellékszál, legalábbis nekem nem jött ez át, nem volt fókuszban. Egy igazi lélekbaszó, feszült thriller helyett, amire számítottam (semmit sem olvastam előtte róla, nem szoktam) az első jelenetből, kaptam egy krimit.
Viszont kriminek nem volt egyébként rossz. Kellően csavaros, összetett volt. Néha kicsit átláthatatlan, bár lehet én voltam túl álmos, de néha úgy tűnt, mintha ilyen átvezető részeket kihagytak volna, magyarázó dolgokat, csak egyből odaugrott, minden felvezetés nélkül. Gondolok ilyenekre, hogy hogy jutott el odáig, miből következtetett erre, vagy arra etc. Vagy pl, mi a faszomért nyúlt fel annak a csajnak :mrgreen:
Az mondjuk tetszett, hogySpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a nyomozó hogyan bonyolódik bele egyre jobban a témába. Egy ostoba hazugságból (vagy hát nem tudom mennyire volt szükségszerű, nem tudom mennyire üthette volna meg a bokáját) egyre jobban bonyolítva maga körül, kb bűntárssá avanzsál. Kicsit arra a buzis filmre, arra a riplisre hajazott, ahogy görgeti maga előtt a hazugságokat, és azt hinné az ember, hogy elbukik emiatt, de aztán mégsem. Egy igazi görény volt egyébként az emberünk, fel is baszott vele rendesen, ki nem állhattam.
Nem volt rossz, túlzottan jó sem, néha kicsit ellaposodott, és untam, főleg az első félóra 40 percet, de voltak jó, és izgalmas, és fejtörős részek is.

7/10
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. július 6., szombat 21:26

Insomnia

Kicsit félve ültem neki így a hozzászólásokat elolvasva, de jó kis film volt, köszönöm az ajánlást. Alapvetően nem vagyok egy krimirajongó, ezzel nem volt semmi bajom, engem az sem zavart, hogy meglehetősen gyorsan kiderült, ki a gyilkos, már csak azért sem, mert egyértelműen nem az volt a lényeg, hanem a főszereplő személyisége, az a gyakorlatilag érzelmi válság, és majdnem őrület, amibe került. Valószínűleg ezért is tetszett.
Amúgy is csípem Stellan Skarsgardot, itt is nagyon jót alakított, még akkor is, ha a végletekig undorító, ellenszenves, és gyáva is volt a karaktere. Egyébként meg a többi színészre sem lehet szerintem panasz, bár tényleg nem igen voltak szimpatikusak, különösen nem a rendőrök. A rendőrcsajtól egyenesen rosszul voltam, egészen végig nem tudtam hová tenni a karakterét, és abban sem vagyok egészen biztos, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a végén tényleg rájött-e arra, hogy ki ölte meg Viket.
Egyébként az meg külön nagyon tetszett, hogy sosem volt éjszaka, számomra ez teremtette meg az alapvető feszültségforrást.

10/7
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 6., szombat 18:06

Idén úgyis elmaradtak a régebbi filmek, így örülök ennek az ajánlásnak. 8.1-es imdb meg nem is rossz + régebben már szemezgettem is vele. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Pingvin78
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 20:38

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Pingvin78 » 2013. július 6., szombat 13:24

Insomnia

Nem mondanám gyenge filmnek. Lehet, az ilyen lassú filmeknek az is inkább használ, hogy ezt is több darabban sikerült megnéznem. Előny, elfogultság révén, hogy van pszichiátriai vonulata. Erős a játék is szerintem, érdekes a nyelv is:) Erősen tökéletlen, mondhatni romlott nem egy figura, nem igazán lehet nekik szurkolni, de van komoly sztori, erős pszichodinamikával, szóval nekem tetszett.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Váratlanul ért, hogy lelőtte a társát, és onnantól a kialvatlanság és a bűntudat egymást erősítve beszippantja a pasit, ez a spirál az őrületig mehet... ehhez ügyesen nyúltak, a hallucinációk, az amúgy kissé sótlan, kemény pasin megjelenő érzelmek, amiket ugyan nem nagyon mutat ki, nem olyan fajta, de azért tapintható - hála a remek színészi játéknak. Azért jó nagy genya, meg kell hagyni, nem is értem, a rendőrnő végül miért hagyta futni. Tetszett a szexualitás vonulat is, mármint nem (csak:) exploitation szempontból, hanem az is olyan emberi, néhol beteges, tökéletlen. Nem olyan amerikai, irreális..
Elhiszem, hogy egy intenzívebb, teátrálisabb verziót is megért a sztori, nem csak a maga módján remek, de halvérű skandináv változat látott napvilágot:) A remaket valójában nem láttam, csak előítéletből írtam ezt:) 7/10 pont nekem.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 6., szombat 12:27

A Svindler
Hát hol is kezdjem. Elolvastam először a történetét, nem mondom, hogy nagyon felkavarta a lelkivilágom vagy hogy alig vártam, hogy megnézzem, de próbáltam úgy neki állni, ebből még jó is kisülhet. Láttam, nagyon régi filmről van szó, fekete-fehér darabról, így nálam egy kis fórral indult.
Az első 30-35 perc maga a dögunalom volt. Játszottak, játszottak és játszottak, majdnem leestem a székről, annyira unatkoztam. Utána megismerte a bigét, de olyan vontatott volt az egész, hogy alig bírtam nyitva tartani a szemem.
pozitívum volt a két nagy billiárdos, paul newman és jackie gleason szereplése, főleg utóbbi nyújtott szerintem hatalmas alakítást ebben a számomra túlságosan lassú és elnyújtott műben.
De. Az egészben az a fura, hogy több, mint 2 órás film volt, amiből kb bő félórát éreztem főcselekménynek, mégis ki volt minden idő rendesen töltve, tehát nem nagyon lehetett találkozni üresjárattal.
egynek elment, de ez nagyon nem az én stílusom összességében, borzalmas kettőség alakult ki bennem, mert le is pontoznám, meg nem is, tetszett is, meg nem is, viszont semmiképp sem nézném újra, mert ahhoz nagyon untam, mégis hamar lement ez a 2 óra :roll:
egy jó indulatú, pozitív:

6/10

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: francois » 2013. július 6., szombat 12:20

az egy dolog h snookert mond, de mikor leveszi az asztalrol a takarót, jól láhatóan nincs rajta lyuk, és csak 3 golyoval játszanak :)
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. július 5., péntek 22:30

francois írta:hát a végén sem snookereztek :D azt épp "karambol"-nak hívják, nem tudom mi az angol szakneve.

csak az volt a furcsa h volt csikos meg teli golyó is, és össze vissza lövöldöztek. ugy én mint kis koca biliárdos, mindig a klasszikus csíkos vagy telit játszom :D meg itt volt olyan is, hogy a felét bepakolta aztán bemondták h vége a játéknak :D

1:49:48 - nál Snooker van, azon kívül meg pool mindenhol. :)

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: francois » 2013. július 5., péntek 22:09

hát a végén sem snookereztek :D azt épp "karambol"-nak hívják, nem tudom mi az angol szakneve.

csak az volt a furcsa h volt csikos meg teli golyó is, és össze vissza lövöldöztek. ugy én mint kis koca biliárdos, mindig a klasszikus csíkos vagy telit játszom :D meg itt volt olyan is, hogy a felét bepakolta aztán bemondták h vége a játéknak :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. július 5., péntek 21:09

The Hustler

6.5|10

Néztem, néztem, és fél óra után beugrott, hogy ezt már láttam. Kevertem egy másik Paul Newman filmmel, amiben szintén volt billiárd, csak az színesben, és Tom Cruise-al. (A pénz színe) Egyébként már több filmjével találkoztam, mert kedvelem a játékát. Az Ítéletben, a Kárhozottak útjában is jól alakított.
Sok jelölést hozott a pályafutásán, de sajnos csak egyért kapott Oscar-t, pedig még egy, de talán kettő filmért is járhatott volna. Ez a film is hasonlóan jó volt, de itt más ront az összképen.
Először is a hosszúsága, amit előttem is említettek, teljesen feleslegesen lett több, mint két óra. Maximum egy és háromnegyed, vagy egy átlagos másfél órára tervezni jobb lett volna. Így kicsit vesztett a varázsából, bár dicséretére váljon az első 20-30 perc az tökéletesre sikeredett.
A másik gyengeség a női főszereplő. Nekem túl műanyag volt, ahogy előadta a szerepét. Bár amúgy sem szeretem a HP női karaktereket. (hisztis, egyben idegesítő p..) De, ha már van az legyen tökéletes, ez túl merev volt arcjátékban, testbeszédben, és néha olyan szinten artikulált, mint egy első éves filmművészetis...
Érdekes a film, de egy kis plusz elfért volna benne. Például egy másik női szereplő, aki legyen Elizabeth Taylor. Sokkal többet adott volna vele a film.
Egyébként jól voltak egyes képek beállítva, a zene is néhol nagyon tetszett, de Paul-nak van jobb filmje is. Így azokhoz viszonyítva adtam a pontszámomat.


francois:

Pool Billiard. Amit gondolom ismersz az a Snooker, ami a vége felé jön be. (A pénz színe film már ezt hozza) Egyébként ez a két film népszerűsítette, és terjesztette el újra annak idején a billiárdot. Szóval, ha már megnéztük érdemes utána olvasni is, mert így jobban megismerjük az akkori kort.

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: francois » 2013. július 5., péntek 19:22

a svindler

sajnos én is azok táborát erősítem akik ki nem állhatják a régi filmeket. a mai, felgyorsult világban nekem olyan lassunak és unalmasnak tűnnek h a 95%-uk teljesen élvezhetetlen. sokat nem tudok írni, az első órát még nagyjából élveztem, aztán a masodik felében már 10 percenként megállitottam és közben tettem vettem. a történet nem egy nagy kunszt, iszonyat sok üresjáratot éreztem a filmben, paul newman viszont nagy arc, multkor a barcás kluban volt egy masik filmje, ott is jol tolta, azt valamivel jobban élveztem (nagy balhé)
iszonyat soknak éreztem a 130 percet, egy bő fél órát nyugodtan le lehetett volna csapni..ha nem lett volna kötelező biztos h nem veszem magamtól elő.

6/10
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég