Madridom Filmklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 30., szerda 19:02

Tádám írta:Holnap akkor én jövök ugye? :mrgreen:

Bár kb. 2 értékeléssel.. nem túl nagy az aktivitás. :D
igazából még nem baj, majd jövő szerdán lesz gáz, ha nem változik :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 30., szerda 19:00

Holnap akkor én jövök ugye? :mrgreen:

Bár kb. 2 értékeléssel.. nem túl nagy az aktivitás. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 30., szerda 8:51

Én is talán ma :) No para, fog menni szvsz. :hmmm:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. október 29., kedd 20:43

Mondtam, hogy ráérünk a kezdéssel. Én ma értékelek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 29., kedd 16:01

izé.. őőő... értékelések? :mrgreen: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. október 29., kedd 0:11

Már megnéztem a filmet tegnap este, de várok az értékelésével egy kis időt. :hmmm:

Találtam egy olyan videóklipet, amely a filmen alapszik, akik már látták megnézhetik:
Gangstarr - You Know My Steez :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: francois » 2013. október 28., hétfő 0:12

nincs ebben semmi baromság. ha valaki utál egy stílust minek nézze ha nem élvezi? itt megnézem (és jó, mert vmilyen szinten kényszerítve vagyok) és ennyi pont elég.

és h még nagyobb baromnak tűnjek, kubrickot is utálom, pontosabban a filmjeit is. strangelove (20 percig bírtam), mechanikus narancs, tágra zárt szemek, acéllövedék, egyik se jött be. egyedül a ragyogás tetszett, de hát az meg nem kubrickon mulott :)
Kép
Kép
Kép

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. október 27., vasárnap 23:07

francois írta: (ezért nem néztem még meg kubrick 2001-ét sem)
Idáig olvastam. (Spoiler miatt csak. Valamikor talán én is megnézem Lucas filmjét.)
De ilyen baromság miatt nem megnézni azt a filmet, hát nem tudom. Engem is zavar a régi gagyi technika, de ezt egy pillanatig nem éreztem Kubricnél. Egyszerűen a film meg klasszikus. Nyilván nem kényszeríthetlek, hogy nézd meg, de egy olyan film marad ki, egy akkora rendezőtől, amit filmszeretőként nagyon nagy hiba lenne nem megnézni.

Elég nyomasztó, és lassú film. De a tartalma, stílusa és az utolsó 15 percért megéri. Én még a sci-fiért sem vagyok oda, de tuti megnézem majd még egyszer valamikor. Kubric zseni.

Egyszer ha van hangulatod (ez fontos!), nézd meg, végig. :) Szerintem még tetszeni is fog.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 27., vasárnap 21:38

Én is használtam az oldalt. Legalábbis néztem, hogy mik voltak ajánlva, hogy újra ne legyen az.
Holnapra szerintem én is megérkezek az értékelésemmel. A filmet már láttam, de majd megnézem újra. Csak előtte lenyomom a Yip Man negyedik részét is.

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: francois » 2013. október 27., vasárnap 16:46

én is nézegetem, főleg azért, hogy régebben mire hány pöttyöt adtam :)
Kép
Kép
Kép

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. október 27., vasárnap 10:36

Santi írta: bár kutyase használja,
Én onnan szoktam tájékozódni.
Bár a hírek közé szerintem mehetne több dolog is.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. október 27., vasárnap 10:29

Az oldal is átállt a 8. turnusra, bár kutyase használja, de azért hadd legyen. :D

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. október 26., szombat 13:23

francois írta:
RealRaúl77 írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az elején, amikor a csaj a gyógyszerekkel babrált, az mi volt pontosan? Én akkor tök azt hittem, hogy ki akarja csinálni. De később erre rácáfoltak.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sztem azért cserélgette a gyógyszereket, mert neki egyrészt kellett pluszba vmelyik nyugatótóból (emlékezz vissza, kérte a rendszert h adjanak még az XY-ból de mondták h nem kaphat már belőle), másrészt igy h a fickó abból a fajtából kevesebbet vett be, voltak érzelmei, szerette a nőt az meg élvezte a helyzetet
Ténylegigaz...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem valamiért úgy maradt meg, hogy a faszi kérte a többletgyógyszert, nem a csaj. Az érzelmi szálba meg bele sem gondoltam.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: francois » 2013. október 26., szombat 12:36

RealRaúl77 írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az elején, amikor a csaj a gyógyszerekkel babrált, az mi volt pontosan? Én akkor tök azt hittem, hogy ki akarja csinálni. De később erre rácáfoltak.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!sztem azért cserélgette a gyógyszereket, mert neki egyrészt kellett pluszba vmelyik nyugatótóból (emlékezz vissza, kérte a rendszert h adjanak még az XY-ból de mondták h nem kaphat már belőle), másrészt igy h a fickó abból a fajtából kevesebbet vett be, voltak érzelmei, szerette a nőt az meg élvezte a helyzetet
Kép
Kép
Kép

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. október 26., szombat 8:48

Bocs a dupláért, nem tudtam már szerkeszteni.

THX1138

Meg is néztem tegnap este, de csak most értem ide.
Felemás érzések vannak bennem. Tetszett a hangulata, "tetszett" az elborzasztó világkép, amit felfestett. Mindig felbasz az ilyen, már bocsánat, és a legrosszabb, hogy oly könnyű elképzelni, hogy hasonló évek múltán már nem csak egy disztópia lesz. Tegnap említettem, hogy kedvelem az ilyen témájú történeteket, mert elég jól képes hatni az ember idegeire, érzelmeit elég jól megbolygatja, elborzaszt, elszörnyülködtet, meg hasonlók, és azért ilyenkor az ember hálát tud adni az égnek, és megbecsülni azt, hogy köze sincs ilyenhez. Mindig érdekesek ezek a témák, az elképzelések, hogy az író, rendező hogy fogja meg ezeknek a lényegét. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Inkább spoilerbe teszem. Elég durva dolog az, hogy néhány ember gyógyszerek meg ki tudja mi segítségével tudta irányítani a másik embert. Ott az agyzár pl, vagy amikor a fehérségbe feküdt, és ott nyomkodták a gombokat, ő meg úgy váltott testhelyzetet. Mondjuk érdekes, hogy amikor épp szökött, akkor miért nem nyúltak ilyenhez..?
Meg ez a tömeges rész, hogy a tömegért vagy, a tömeg az első... Elég embertelen dolgok ezek. Az ember minden idegszálára képesek hatni.

Kedveltem ezt a sci-fi-s vonulatot. Túl sok sci-fi-t nem láttam, nem is olvastam, de azt hiszem eléggé bejön. Kicsit le tudnak nyűgözni azok a fiktív műszerek, technológia, még ha csak kamu az egész is. Meg van egy elég fura, különleges feelingje ettől az egésznek, és az is bejött. Egyébként nem tudom, lehet csak én vagyok így vele, de elég sok Star Warsos elemet véltem felfedezni díszlet, a technológia, a megvalósítás, néha a jelmezek is, de leginkább talán a robot hangok, meg úgy összességében a hangeffektek, meg ugye egyértelműen ott volt a C-3PO, de lehet, hogy csak bele akartam látni ezekbe. Ja ezek a robothang szerűségek is elég sokat adtak az elborzasztó hangulathoz, eléggé bejöttek, meg ezek a fura villódzó fények, képek, szóval ja ezek a tipikus sci-fi-s elemek. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyébként az kurva nagy rész volt, amikor ott imádkozott, meg pofázott, ahhoz a képhez, aztán kidobta oda a belét is, az meg mondja a szalagról ugyanazt a szöveget, hogy "Te egy igazi hívő vagy, áldás az államra, áldás a tömegekre... etc. " Érdekes dolog ez is, hogy mindenki levágja egy idő után gondolom, hogy az csak egy szalag, és ugyanazt a sablon szarságot nyomatja újra és újra, a végén egy jó adag "hipnózisos, agyformálós" propaganda szöveggel, és mégis mennyire kell nekik, és mennyire elég ez, hogy csak úgy elmondják a dolgokat, és meghallgassák ezeket a sablon közbeszólásokat.
Szóval ja, a fent írt részek eléggé bejöttek, mondhatni csillagos ötös. Viszont bár az eleje még az újdonság hatalmával élt, és nyűgözött le, ezer érzékszervet betámadott egyszerre, az ember meg kapkodta a fejét, hogy átlássa az egészet, meg átlássa a technológiát, megfejtse a rendszert, az élethelyzetet, beleélje magát abba.. Ez a része még jó is volt, érdekes volt, lenyűgöző, elborzasztó volt, meg úgy a történet is érdekfeszítő volt. Aztán a közepe sajnos nagyon ellaposodott. És sajnos ez volt a hosszabb rész. Igazából talán csak az volt nagyon unalmas, és lassú, amikor be voltak zárva, meg utána még a bolyongás. Bár ez a tökig fehér minden megoldás tetszett, de nem volt elég. Aztán kínkeservesen letelt az a rész, és az utolsó 10 perc megint izgi volt. Fura, mert egyáltalán nem szeretem az autós üldözéseket, kiráz tőlük a hideg, és rossz értelemben, de akkor lett megint izgalmas, és érdekfeszítő. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Leginkább azért, mert az ember érezte, hogy mindjárt vége, és elkezdett izgulni, hogy akkor most mit hoznak ki belőle. Elkapják, vagy kiszabadul a külvilágba. Én mondjuk személy szerint annak örültem volna a legjobban, hogy ha mondjuk sikerül elszöknie, de kiderül, hogy hiába tette mindezt, mert vagy nem juthat ki ebből a világból, mert mindent ez borít, vagy valahogy belehal az egészbe, a "külvilágba". Meg kicsit zavaró volt, hogy végül a külvilágot mi nem láthattuk, örültem volna, ha kicsit jobban bemutatja.
Viszont van néhány rész, amit nem biztos, hogy értek, meg nem teljesen tiszta.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az elején, amikor a csaj a gyógyszerekkel babrált, az mi volt pontosan? Én akkor tök azt hittem, hogy ki akarja csinálni. De később erre rácáfoltak.
Meg volt az a magzatos rész. LUH az a csaj volt, akivel kefélt néha, ugye? És arra a bödönre is LUH volt írva. Gondolom az arra utal, hogy az LUH-ból vették ki a magzatot. Mert van ezer más elképzelésem is, hogy mire utalhat, vagy minek lehet a szimbóluma ez, vagy hogy ki is az a magzat pontosan.. Csak nem tiszta így most teljesen.


Kár, hogy a közepét nem csinálták meg valahogy izgalmasabbra. De nálam még így is bejövős a film.

7/10
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. október 25., péntek 12:50

Remy írta:
igen, néhol belenyúltak. De ez divat manapság. Star Warsokat is felújították itt-ott.
Tegnap néztem pont ezt.

Ha minden jól megy, és jól haladok a tanulással, este már jövök is vele. Első blikkre elég jól hangzik ez a negatív utópia dolog (disztópia.. 1984 is eléggé bejövős volt könyvben.), aztán majd elválik.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27363
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 25., péntek 11:16

francois írta: (apropó, majd remy válaszol, én a directors cutot néztem, de szinte biztos vagyok benne, hogy ebbe utólag jócskán belenyultak, volt egy-két olyan jelenet, ami nehezen hihető h a 60-as évek végén rendelkezésre álló techinkával csinálták volna meg.)
igen, néhol belenyúltak. De ez divat manapság. Star Warsokat is felújították itt-ott.

A leírásod alapján erre számítottam. Tudtam, hogy ez a pontszámokat tekintve nagyon mellé fog menni, de mint ajánlás szerintem jól beleillik a filmklubba. Majd meglátjuk, hogy kinek hogy tetszik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: francois » 2013. október 25., péntek 11:09

akkor megnyitnám a sort

thx1138

jó ajánlás,rossz film. van egy-két fórum tag (neveket nem írok), aki garantált agygörcsöt fog kapni, és csak ugy repkednek majd a 2-3 pontok :lol: :lol:

röviden ennyiben lehetne összefoglalni. igazából már az ajánlás pillanatában tudtam, hogy nem fogom élvezni, mert ezek a 70-es évek sci-fijei egyszerűen kiborítoan rosszak és brutálisan szúrja a szemem a kor technikája ami rendelkezésre állt ennek megvalósításához. mintha egy commodore 64-el akarnál megcsinálni vmi überbrutál 3d grafikát (ezért nem néztem még meg kubrick 2001-ét sem)
ehhez képest pont ezen a ponton csalódtam kellemeset, mert 1971-es filmhez képest, sztem marha jó meg volt csinálva az egész környezet Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!pl a nagy hófehér börtön, ahol semmi nincs, nem tudni hol az eleje, hol a vége. amugy is nagy rajongoja vagyok ezeknek disztópiás cuccoknak, szóval ez itt plusz pont. tetszett ez a minden steril, minden hófehér, minden gépiesített, és tetszettek az apró ellentmondások is ezzel kapcsolatban, ami azért vmilyen szinten emlékeztetett arra, hogy mégis csak emberek vannak porondon Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem tul nagy spoiler, de azért abba tettem, szoval nekem ennek a full steril környezetnek teljesen ellentmond, pl mikor duvall üldögél vhol, minden hófehér, viszont a falon van egy-két irka-firka graffiti féleség
maga a story egyébként halomra rágott csont: a távoli jövőben, minden gépiesítve, totális kontroll által tartott, agymosott emberek, akik közül egy pár öntudatra ébred. azért nem rovom fel rossz pontként lucasnak a tartalmat, mert mégiscsak 71-et írunk, és akkor nem jöttek ki hetente ilyen filmek.
(apropó, majd remy válaszol, én a directors cutot néztem, de szinte biztos vagyok benne, hogy ebbe utólag jócskán belenyultak, volt egy-két olyan jelenet, ami nehezen hihető h a 60-as évek végén rendelkezésre álló techinkával csinálták volna meg.)
és akkor most jön ami brutálisan lehuzza a filmet: az összkép. annyira baszottul unalmas volt, hogy elképzelni nem tudom h még egyszer rávegyem magam arra h végig nézzem. a film az első kb 40 percben még ugy ahogy tartja magát, majd jön egy pont Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!bekerül a börtönbe, ahol egyébként nem tudom h egy ilyen irányított környezetben miért nincsenek halomra nyugtatózva, h ne lázongjanak), ahol az egészet elcseszik és olyan szinten sivárrá és butává válik az egész, hogy azt a minimális élvezeti faktort is elrontja ami addig megvolt.

pontot még nem írok, mert mostanában mindig gyorsan ítélkezem (amit később természetesen megbánok), de 5 pontnál kétlem h többet kapna.

ennek ellenére örülök h megnéztem, mert régóta tarsolyban volt, de a fent említett okok miatt soha nem jutottam el a megnézéséig.
Kép
Kép
Kép

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 25., péntek 6:57

Egy sima változatú director's cutot töltöttem le, ma meg is nézem :coffee: B-)
"And my heart will leave you never."

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: francois » 2013. október 24., csütörtök 18:51

én a hd-t vettem meg, de nem olyan húde verzió. nemtom' h a régi filmekből h csinálnak hd-t vagy ez h muxik, de azért a régebbi filmek joval gyengébb minoseguek
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 117 regisztrált és 0 vendég