Madridom Filmklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. augusztus 27., csütörtök 22:12

MONOS

Fura egy film volt ez is és ezt sem fogom megszeretni. Brutál számomra ez a kör, mert egyre nehezebb csúsznak a filmek, úgy érzem, mintha mindenki valami extrémet akarna betolni, hogy már csakazért is. Na mindegy, ez saját gond, nincs ezzel probléma.

Ennek a témája is amúgy teljesen jó, sőt aktuális, elszomorító és letaglózó. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A gyermekkatonaság hatalmas probléma a világ bizonyos részein. Ez a film pedig nem a jól megszokott környzezetben, nem a jól megszokott megközelítésből tárta elénk ezt a dolgot, hanem egy egészen egyediből. Ez a film legnagyobb pozitívuma és egyben negatívuma is. Egyszerre zseniális képi világgal megáldott, hatásos zenével leöntött csoda, másrészt pedig egy filmként semennyire nem működő dögunalmas történet, már ami a forgatókönyvet illeti. Bigfooton kívól nem igazán maradt maradandó karakter...

De a legjobban úgy tudnám összefoglalni, hogy: Gyönyörű, de unalmas.

6/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. augusztus 27., csütörtök 17:45

Living in Oblivion
Csapnivaló

Igazából nagyon sokat nem tudok írni erről a filmről. Fasza volt, tetszett, ültek a poénok, jó volt belelátni picit hogy hogy is zajlik egy ilyen forgatás, hogy hány helyen mehet teljesen csúnyán félre egy film. Nem kis dolog fasza dolgot összerakni, örülök hogy van egy ilyen kis óda a filmkészítőknek, ötletes húzás. :mrgreen: Rövid volt és tömör, nem tudtam unatkozni (szerencsére :mrgreen: ) egy percre sem, és még Tyrion is játszott benne. :mrgreen: Sosem ahllottam még a filmről amúgy. Köszönöm az ajánlást, jó volt!

7,5 / 10

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. augusztus 26., szerda 17:11

Tropa de Elite
Elit halálosztók

Örültem az ajánlásnak, mert régóta meg akartam már nézni, szóval jár a pacsi. Fasza film volt, nem kellett csalódnom, de azért nem is lesz egy maradandó örökös filmélmény. Nem igazán tudtam hogy mire számítsak, de abszolút nem az vártam, amit kaptam.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nagyon tetszett a rendpri intézményrendszer bemutatása, amit gyakorlatilag a létező összes szemszögből láthatunk. Le vannak fedve a tisztességes rendőrök és nézeteik, le vannak fedvee a hataloméhes, korrupt rendőrök, akik csak kihasználják azt a csepp kis hatalmat, amit a kezükbe dobtak fentről. Bemutatták az egyszerű átlagembert, akik alkalmazkodnak és próbálnak megfelelni a korrupt rendőrök által teremtett és fenntartott szabályoknak, be vannak mutatva a legszegényebb, lecsúszott rétegek is - szerencsére nem csak drogdílerként és bűnözőként. És külön imádtam a gazdag, fehér, városi tüntetős réteg bemutatását is, ami nem csak a brazil favellák szintjén volt ütős fricska. Imádtam amikor megkapták hogy pont ők tartják életben és támogatják a drogbárókat, akik ellen elvileg tüntetnek.

Ezek a dolgok nagyon tetszettek, azonban valami mégis hiányzott nekem belőle, és nem is tudom igazán megmondani, hogy mi.

Mindenesetre a film jó volt, a favella lakóinak pedig üzenem hogy baszd fel a kéket, baszd fel a kéket!

7 / 10

Amúgy a Monos is megvolt már, jövök a többivel is, ahogy tudok, még egyszer elnézést a késésért.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. augusztus 24., hétfő 21:20

Kicsit elkestem, elnezest erte. Sokkal jobb hangulata van mindenkivel egyszerre nezni a filmeket, de kicsit suru lett a programom.

Short Term 12

En nagyon szeretem Brie Larson szineszi jatekat igy mar elozetesen is orultem, hogy ez a film jott szembe. Korabban meg nem hallottam rola es mivel a kisebb filmek nagy szerelmese vagyok, vartam, hogy vegre leulhessem ele.

Nem is kellett csalodnom. Fontos temat boncolgat, amirol eshetne tobb szo. Jok voltak a szineszek is, a hangulat is beszippantott.

Sokkal tobbet nem irnek rola igy kicsuszva az ertekelesbol, igy a pontszamom meg idebiggyesztem: 7,5/10

A valtoztatas jogat fenntartom. :)

Tropa de Elite

Egy film, ami mar nagyon regota a watchlistemen volt, megsem jutottam el addig soha, hogy meg is nezzem. Szegyelltem is magam erte, igy tok jo, hogy vegre "be kellett" potolnom ezt a mulasztasom. Sok jot hallottam errol az alkotasrol, igy kulonosen erdekelt, hogy a szamomra izgalmas temabol mit sikerul kihozni.

Azzal kezdenem, hogy nem tetszett a narracio. Nem ereztem a hozzaadott erteket. Kicsit egyebkent magarol a cselekmenyrol es a fokuszrol is azt ereztem, hogy nem ad igazi erteket. Kapargatja a felszint, de igazan a melyere nem megy le komoly kerdeseket felteve, akar valaszt is adva rajuk.

Egyebkent sikerult a kepernyo ele szegeznie, unatkozni nem unatkoztam. 6,5/10

A Monosszal a heten jovo, megprobalom a Living in Obliviont is besuriteni. Koszi a fenti ajanlasokat!

Avatar
Limaten
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014. február 23., vasárnap 15:52
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Henry, Modric, Zidane, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Limaten » 2020. augusztus 23., vasárnap 15:17

Living in Oblivion

Hát ez tényleg könnyedebb volt, mint az eddigiek :mrgreen:. Szórakoztató volt, de azért nem a könnyesre röhögős, fajtából, hanem a kellemesen/furcsán humorosból. Ugyanakkor ez nekem kevés volt, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! bénák bénán bénáznak. Az ilyen limonádé filmeknél az egyhelyszínesség nekem ellentmondásos . Túlfókuszáltam a dolgot, aztán nem tudtam annyira elengedni magam benne. Vagy csak szimplán nem volt nekem való. Bugyuta volt, de nem az Adam Sandler féle módon, hanem kifinomultan volt az, de így se ütötte meg nálam azt a bizonyos szintet, hogy azt mondhassam rá, hogy jó volt. Viszont nem volt rossz film, pláne nem volt rossz ajánlás.

Ez már a sokadik 6,5/10-em ebben a körben, kezdem azt hinni, hogy velem van a baj :D .

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. augusztus 21., péntek 20:13

Monos

Na, ez nem volt rossz. A kép és a hang mindenképpen hibátlan, azonban ez azért a történetvezetést és a forgatókönyv flowját eléggé megtöri.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igaz nem túl bonyi a sztori, leginkább karakterek vannak középpontban, de őket is fel kell valahogyan építeni. Azonban én egyedül Bigfootnál éreztem némi konzisztenciát és logikát, a többiek vagy sótlanok vagy céltalanok voltak. Nem igazán vett le a lábamról a képi világot leszámítva sajnos.
Érdekes volt ez a kultúra, amiben élnek. Wolfot teljesen megviselte a kudarc, hogy mint csapatvezető hibázott és az ő buliján lőtték le a tehenet. A többieket kevésbé rázta meg, talán fél ember volt úgy, hogy ő Wolffal van, aztán igazából mindenki hamar túllendült a halálán is. A sok intenzív érzelmi jelenet azért volt erős, mert mindenhol elvek, szabályok voltak körülöttük, amiket amikor saját maguk voltak csak egymás között - hamar felrúgtak.


Szóval jó volt, de inkább egy hosszú, szép videóklippnek mondanám, mint egy koherens filmnek.

7

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2020. augusztus 21., péntek 17:46

Sziasztok!

Valóban én vagyok az e heti ajánló és ha nem bánjátok előbb hozom a szokásos időpontnál (épp nyaralok még és okostelefonról pötyögög így nem tudok ide hivatkozást beilleszteni) a vita és kritika tárgyát képező filmet, amely most a Raazi című (2018) indiai alkotás.
A bollywoodi filmekkel (ami nem magát az indiai filmgyártást jelenti) kapcsolatban van egy kialakult előítélet leggyakoribb zsánertípusa, a sok énekléssel és tánccal narrált romantikus alkotások miatt, mely szerint csupán könnyed, könnyfakasztó de többnyire happy enddel végződő sztorik jellemzőek a kontinensnyi ország filmgyártására.
E vélekedést cáfolandó olyan film megtekinését ajánlom, mely épp e tipizálást kerüli ki: igaz történet alapján készült izgalmas kémtörténet, mely az 1970-71-es indiai-pakisztáni fegyveres konfliktus idején játszódik és egy női kém történetét kísérhetjük nyomon. Persze a zenei narrációnak itt is van dramatúrgiai szerepe, de a színészi játék és a cselekmény az átlag fölé emeli e mozgóképet.
Megtekinteni magyar felirattal a Hundia.hu weboldalon tudjátok Microsoft fiókkal bejelentkezve. Jó szórakozást!
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. augusztus 20., csütörtök 18:49

Limaten írta:
sonic írta: Holnap nekem kell ajanlani?
Táblázat szerint Raúlito jön, utána pedig a Te ajánlásoddal záródik a kör.
Oke, koszi. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Limaten
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014. február 23., vasárnap 15:52
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Henry, Modric, Zidane, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Limaten » 2020. augusztus 20., csütörtök 17:04

sonic írta: Holnap nekem kell ajanlani?
Táblázat szerint Raúlito jön, utána pedig a Te ajánlásoddal záródik a kör.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. augusztus 20., csütörtök 16:15

Holnap nekem kell ajanlani?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2020. augusztus 18., kedd 11:06

Elküldtem a hsz-t, de nem voltam bejelentkezve, mikor visszaléptem elveszett minden. Hogy a faxba? :cens: :-@

Tropa de Elite
Itt szinte teljesen egyetértek nmate kollégával. Jó film, tetszett hogy nyers, realisztikus. A hangulata is egyből elkapott. Kicsit néha leült, de szórakoztató volt. Wagner Moura már itt is kiemelkedett, jól állt neki a szerep,de azért Escobarként jobban bírtam :D
Szinte már mindent leírtatok róla, kár hogy mostanában nem nagyon készüknek ilyenek.
7,5/10

Short Term 12.

Ezt is újráztam. Szeretem az ilyen indie cuccokat. Fontos témát feszeget, a hangulata is gyors elkapott. Itt még bírtam Brie Larsont, nélküle nem lenne ilyen jó a film. De a többi szereplő is nagyon jó volt, ugye már köztük ketten Oscar díjasok (Malek, Brie). Igazából újat nem tudok mondani róla, erős film, köszi az ajánlást. 8/10

Living in Oblivion

Most hallottam róla először, de kellemes meglepetés volt. Valahogy így képzelem el az ilyen kis költségvetésű filmet készítését, de majd Faust megmondja mennyire élethű.
Jókat röhögtem rajta, főleg Buscemi kiakadásán. Hatalmasat játszott a pali, de a többi karakter is jó volt. Azt nem értettem miért kellett az elején fekete-fehérbe nyomniuk, de igazából nem zavart.
Néha már kicsit fárasztó volt hogy sokadjára veszik fel ugyanazt a jelenetet, aki nem vevő azt ilyen humorra annak elég szenvedős lesz. Én elvoltam vele, köszönöm az ajánlást. 8/10

A többivel is jövök majd lassan.
Kép

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: füst » 2020. augusztus 16., vasárnap 13:23

Short Term 12

Múlt héten megnéztem, de fel van adva a lecke, mert a film témája és hangulata is nagyon távol áll tőlem. Nem volt rossz megnézni, fenntartotta az érdeklődésemet, de csak sodródtam az árral. Nem tettem fel magamban kérdéseket, nem éltem bele magam a szereplők helyzetébe, szóval úgy érzem távol áll tőlem ez az egész.
Nem értek a pszichológiához, nem tudom hogyan és miként alakul ki mentális probléma valakinél, hogyan lehet szakszerűen felismerni kezelni és végül megoldani. De az egy dolog hogy nem értek hozzá, a másik az hogy nem is érdekel. Én mérnök vagyok, és ez az egész számomra nem egzakt, nem kézzel fogható.

Szóval a tisztességes és udvarias távolságtartás mellett néztem végig a filmet. Nem volt rossz, voltak benne mosolyt keltő jelenetek, érdekes párbeszédek, de sajnos nem én leszek az akivel kiadósan lehet erről beszélgetni.
Mindazonáltal fontos hogy készüljenek ilyen filmek, sokakban kattanhat egyet az elme, hogy hahó itt egy probléma amivel érdemes foglalkozni, tökre emlékeztet ez a srác a búvalbaszott sanyira a szomszédból. Lehet hogy jó lenne meglátogatni azt a sanyit, hátha tudnék rajta segíteni, vagy mert hátha jól esne neki. Vagy ilyesmi.

6/10.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: géza » 2020. augusztus 16., vasárnap 0:04

Short term 12

Ezt a filmet mar lattam jo par evvel ezelott, de ujraztam, es igazabol minden reszlet uj volt nekem, szoval jol tettem.

Remek film, remek alakitasok. Nekem is az volt bennem, mint Remyben,Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! hogy kibaszottul elszomorito, hogy leteznek ilyen szulok/emberek.

A film nagyon jol bemutatta azt a szorongast, amit ilyen esetek valtanak ki az emberbol. Kulon tetszett, hogy bemutattak Brie Larson karakterevel, hogy ezek nem csak gyerekkori traumak, hanem sok esetben vegervenyesen nyomot hagy a szenvedo felben.


Pipita spoilerere:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nyilvan kulsos szemmel nezve ugy jon le hogy egy szarkent viselkedett, de ez velemenyem szerint nem az o hibaja. A film elejen van is egy jelenet, amikor Masonnal elkezdenenek akciozni, es atjuk, hogy a srac folyton kerdezi, hogy jo-e ez neki, biztonsagban erzi magat, stb. Lehet nem mondta el neki a lany, hogy mi tortent vele, de valoszinuleg volt amugy sejtese. En ugy velem, hogy amikor olyan emberrel vagy kozeli kapcsolatban (barati/szerelmi), akit bantalmazas ert, akkor neked kell extra turelmesnek lenned, minden tekintetben, es ha a bantalmazott mar megbizik benned elegge/eleg komfortosan erzi magat, akkor ugy dont hogy elmondja, de nem szabad nyomast helyezni ra, es szerintem vegkepp nem szabad azt ereztetni, hogy egy szar azert, mert nem mondja el. Es ha soha nem fogja elmondani, az is rendben van, ez sajnos benne van a pakliban. Ilyen szempontbol en abszolut meg tudtam erteni a karaktert, es szerintem eleg valosaghu abrazolas is.

Osszesegeben az is egy 8/10

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. augusztus 14., péntek 15:27

Gondoltam hozok valamit ami komoly témával foglalkozik, Lars von Trier vagy Szabó István volt terítéken, de ahogy elnéztem ki hogyan áll, valószínűleg vége is lenne a körnek.

Ezért valami könnyedebb felé mozdultam, a kilencvenes évek közepéről. Ami miatt szerintem zseniális, hogy szinte önmaga szatírája ez a film és pont emiatt válik igen szórakoztatóvá.

Living in Oblivion

Jó filmezést :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. augusztus 14., péntek 11:46

Tropa de Elite

Ezer éve watchlisten volt már a film, így kifejezetten örültem az ajánlásnak. Összességében csalódtam, de ez nem jelenti azt, hogy nem egy jó film.

Könnyen csúszott, ami a mostani filmklubban eddig nem igazán akart összejönni a filmeknek. A hangulata jó, a karakterekkel sem volt kifejezett problémám. Több akciót vártam, illetve azt, hogy valamilyen elemében kiemelkedő legyen. Ez utóbbi nem sikerült neki és talán emiatt volt lényegében csalódás a film. Ódákat zengenek róla, mégsem érzem azt, hogy ez egy igazi mestermű, de még a kiválót sem éri el nálam. Egy szimpla jó film, érdekes témával, elfogadható tálalással.

Bár kommandós szemszögből felépítve a film megadta a sava borsát az egésznek, azt hiányoltam nagyon, hogy magát a riói nyomornegyedet nem kaptuk meg olyan mélyen, mint ahogyan azt az Isten városa átadta. Ott sokkal nagyobbat ütött az egész nálam. 7/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Limaten
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014. február 23., vasárnap 15:52
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Henry, Modric, Zidane, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Limaten » 2020. augusztus 13., csütörtök 20:33

Tropa de Elite

Örültem végre egy jó akciófilmnek. Hát sajna nem kaptam meg :D. Nem volt rossz amúgy, de az igazi sem.
Volt egy hangulata, ami fenntartotta az érdeklődést, de más nem igazán. A narrációt mindig adom, ha van a filmben, itt azért már határon volt. Hozzáadott az előbb említett hangulathoz ahogyan mesélt a főszereplő, és mindig jó hallgatni egy karakter észjárását. Csakhogy itt nem kiegészítette a szereplő cselekvéseit és megszólalásait, hanem azokat ismételte vagy fordítva, nem nagyon adott pluszt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ami kiemelendően bosszantott, az a főszereplő hozzáállása a világhoz, hogy "minden droghoz köthető ember dögöljön meg és csak a kommandósok a királyok, mindenki bekaphatja". Nyilván ezt valamennyire saját tapasztalata mondja, amire a kommandós kiképzése rátett egy lapáttal, mint Mastias és Neto esetében. De akkor is, na :D. Hosszan lehetne erről is vitázni, hogy a félcivilizált világok h jutottak idáig, kik a felelősek, mit lehetne csinálni, ..., de az nem ez a topik. A film se bonyolítja túl, ez amit hiányolok, semmit sem kérdőjelez meg, úgy van, ahogy a főszereplő mondja és kész. Nem erre akarták rakni a hangsúlyt, megértem, de akkor lett volna legalább akciófilmesebb, nekem ahhoz ez kevés volt.
Semmiben nem volt kiemelkedő, nem kötött le igazán, kivéve a hangulatot. Arra megkapja a 6,5/10-t, és ebbe már benne van az is, h volt egy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Calma! Calma! is :mrgreen: .
A rossz filmtől messze van, de a jót meg nem súrolja.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. augusztus 12., szerda 20:14

Tropa de Elite

Másodjára nem tetszett annyira, mint anno. Sajnos alapvetően sok a közepes motívum, de sokkal jobban és érdekesebben van felépítve, mint a Pájaros de verano, sokkal inkább tartja magát egy élvezetesen követhető főszálhoz és a narratíva is jót tesz neki.
Abszolút nyers, hiteles, kellőképpen dokumetarista hangulattal aminek jótt tett a szerény budget.
Sok mindent ezen nem lehet ragozni, érdemes megnézni kategória.

7

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. augusztus 12., szerda 13:07

Igen, jövök borzolni a kedélyeket. Meg addig értékeléseket is hozok. Aztán aug 20-30 között majd megint eltűnök :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. augusztus 11., kedd 20:40

Elvileg. :)

Avatar
Limaten
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014. február 23., vasárnap 15:52
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Henry, Modric, Zidane, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Madridom Filmklub

HozzászólásSzerző: Limaten » 2020. augusztus 11., kedd 19:16

Pénteken elvileg Caraway kiesése miatt nmate-tól várhatunk ajánlást. Ez valid?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég