Zene

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
füst
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: füst » 2021. július 23., péntek 20:14

Bakermat - Chorale

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zene

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. július 22., csütörtök 20:38

kierkegaard írta: https://youtu.be/1Bx5licZi-E

Vegre valami hazai minoseg.
tarkónlövést mindnek.
akarom mondani, nagyon igényes szám, rendesen megérintett :mrgreen:
Kép

kierkegaard
Hozzászólások: 1655
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Zene

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2021. július 22., csütörtök 20:15

https://youtu.be/1Bx5licZi-E

Vegre valami hazai minoseg.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1952
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Zene

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. július 18., vasárnap 20:15

A korábbi Neymarról szóló szám után , most hoztak egy Mbappét!
CAPITAL BRA X FARID BANG X KONTRA K - MBAPPE
Ez kb olyan, amikor egy amerikai raplegenda számot készít pár újonccal. Ég és föld a különbség minőségben közöttük. Itt is két pösze egyén és egy 2:35-től lévő minőségibb rapper!


The Real Slim Shady ft. Sophie Turner
:sziv:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zene

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. július 7., szerda 11:00

Motionless In White - Thoughts & Prayers

Shadow Of Intent - The Heretic Prevails

ínyenceknek B-) :mrgreen:
Kép

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. június 26., szombat 22:54

Tha Patkányz - Emberméreg (közr. Smoke Factory, Funktasztikus)

Nagyon oldschool, nagyon odatették, 3,14 meg nagyon nagyot megy mostanában.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zene

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. június 26., szombat 12:08

soadroli írta: Make Them Suffer - Contraband feat. Courtney LaPlante
zeneklubban nagy sikere volt, ( :mrgreen: ) akinek tetszett tessék itt egy új számuk a Spiritbox énekesnőjével. :rock:
A videó felénél a gitáros sráctól előjöttek a crabcore-flashbackjeim :D

Én is jövök Tankcsapda-beszámolóval, tegnap volt az első évtizedes buli. Bőven volt olyan szám, ami nekem is újdonság, vagy csak futólag ismertem, de basszus sokkal jobban bejöttek azok, mint a Szevasz Öcsém és társai.
Volt pár szám, amit hiányoltam, de a Baj van és a Jönnek a férgek kihagyása még nem döntöttem el, hogy bocsánatos bűn-e.
Amúgy tök jó "visszatérő" koncert volt, a hangosítás is teljesen rendben volt, elvileg teltházhoz képest is tök kényelmes volt a küzdőtér, a bejutáshoz/mosdókhoz/pultokhoz se kellett sokat várni.

Gondolom a második évtized lesz nekem a tuti, ezek után valószínűleg azt is meglátogatom :D

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Petr » 2021. június 25., péntek 12:35

soadroli írta: Make Them Suffer - Contraband feat. Courtney LaPlante
zeneklubban nagy sikere volt, ( :mrgreen: ) akinek tetszett tessék itt egy új számuk a Spiritbox énekesnőjével. :rock:

Legkozelebb szolj, hogy hirtelen pokok is megjelennek emberek arcan es nem dobom el a szamitot.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zene

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. június 25., péntek 12:32

Make Them Suffer - Contraband feat. Courtney LaPlante
zeneklubban nagy sikere volt, ( :mrgreen: ) akinek tetszett tessék itt egy új számuk a Spiritbox énekesnőjével. :rock:
Kép

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zene

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 22., kedd 20:16

sonic írta:
alexoxladjackoxi írta:Illetve meglepően kevesen voltunk, bár ebben gondolom közrejátszott az is, hogy kötelező a védettségi.
Nem tudom, de pont az iment lattam egy legifelvetelt egy parkos halott penz koncertrol. Hat ott nem kevesen voltak enyhen szolva pedig gondolom oda is kellett az igazolvany.

Sosem fogom megerteni hogy azzal az igenytelen szar zenevel hogy lehet telthazas koncerteket csinalni... :lol:

Mi volt a helyszin a TCs koncertnek?
Jászberényben volt.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Zene

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. június 21., hétfő 15:17

reeed_ati írta: Én utoljára Sárváron voltam Tcs-n, még mielőtt beütött a szar..
Már ott is kevesen voltunk, de pont ezért volt egy kva jó fílingje, nekem akkor adta eléggé.
A pogót meg már nem is erőltetjük annyira, mint a fiatalabb éveinkben, bár most már jó lenne egyet csapatni, akár bármire is.. :D
En utoljara asszem 2 eve a park-os architects koncerten voltam koncerten. Pont egy jo kis circle pit-es moka volt. Nem mellesleg az eloadas is eleg rendben volt. Azon persze nem voltak annyian mint a halott penzen, de ilyen az elet. :D
davi10 írta: De mondom, nagyon kívancsi leszek mekkora sikere lesz a harmadik évtizedes koncertnek...
Hat ha akkora mint azoknak a szamoknak a koncerteken akkor szerintem nem tul nagy.



Bonusznak itt egy kis zene is:
https://youtu.be/d11FF4fBJsQ

:mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Zene

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. június 21., hétfő 14:19

Én utoljára Sárváron voltam Tcs-n, még mielőtt beütött a szar..
Már ott is kevesen voltunk, de pont ezért volt egy kva jó fílingje, nekem akkor adta eléggé.
A pogót meg már nem is erőltetjük annyira, mint a fiatalabb éveinkben, bár most már jó lenne egyet csapatni, akár bármire is.. :D

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zene

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. június 21., hétfő 12:57

sonic írta: Sosem fogom megerteni hogy azzal az igenytelen szar zenevel hogy lehet telthazas koncerteket csinalni... :lol:
Ne is mondd...
2018-ban a VOLT-on berakták őket az Avenged Sevenfold elé, akik akkor jártak először Magyarországon.
A koncert alatt mondta is az énekes, hogy tökre örülnek, hogy végre ide is eljutottak, de azt hitték az előzenekar miatt, hogy rossz fesztiválra jöttek :D
alexoxladjackoxi írta: Nekem nagy csalódás volt ez a Tankcsapda koncert. Szinte végig csak az újabb számaikat nyomták, kb. 4-et ha letoltak a régebbiek közül. Még a Mennyország touristot sem játszották le. :sly: Illetve meglepően kevesen voltunk, bár ebben gondolom közrejátszott az is, hogy kötelező a védettségi.
Igen, a Mennyország Touristot nem mindig játszák mostanában, gondolom a tökük tele van már vele :D
Én szerintem elnézek a pénteki koncertjükre, ez az első évtizedes tematika eléggé jól hangzik.
De mondom, nagyon kívancsi leszek mekkora sikere lesz a harmadik évtizedes koncertnek...

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Seraf » 2021. június 21., hétfő 12:41

jaja ott voltam a Halott Pénz heringpartyn, egész biztos nem játszik közre, hogy kevés a védettségi :mrgreen:


Tion Wayne - Wow [Music Video] | GRM Daily

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Zene

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. június 21., hétfő 12:10

alexoxladjackoxi írta:Illetve meglepően kevesen voltunk, bár ebben gondolom közrejátszott az is, hogy kötelező a védettségi.
Nem tudom, de pont az iment lattam egy legifelvetelt egy parkos halott penz koncertrol. Hat ott nem kevesen voltak enyhen szolva pedig gondolom oda is kellett az igazolvany.

Sosem fogom megerteni hogy azzal az igenytelen szar zenevel hogy lehet telthazas koncerteket csinalni... :lol:

Mi volt a helyszin a TCs koncertnek?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zene

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 20., vasárnap 11:41

Nekem nagy csalódás volt ez a Tankcsapda koncert. Szinte végig csak az újabb számaikat nyomták, kb. 4-et ha letoltak a régebbiek közül. Még a Mennyország touristot sem játszották le. :sly: Illetve meglepően kevesen voltunk, bár ebben gondolom közrejátszott az is, hogy kötelező a védettségi.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. június 18., péntek 18:43

https://www.youtube.com/watch?v=tzEKElcQNv4

Krúbi & Dé:Nash Gulyás Marcinál

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zene

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 17., csütörtök 10:16

davi10 írta: Nem tudom mennyire vagy pogózós arc, főleg az ilyen dolgokra írtam. Én itt találkoztam a legtöbb agresszív bunkóval akik ököllel jönnek, rugdosódnak meg dobálják a teli söröspoharat.
A legkevésbé sem vagyok az. :lol: Na sebaj, úgysem vágtak orrba mostanában. :mrgreen:

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Zene

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. június 17., csütörtök 10:11

Nem tudom mennyire vagy pogózós arc, főleg az ilyen dolgokra írtam. Én itt találkoztam a legtöbb agresszív bunkóval akik ököllel jönnek, rugdosódnak meg dobálják a teli söröspoharat.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zene

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 17., csütörtök 9:46

davi10 írta: Elég vegyes a setlist általában.
Ha a régebbi számaik érdekelnek, akkor ajánlom 25-én a Parkban őket (ha útba esik/belefér), akkor csak az első évtized dalait nyomják majd.
Aztán lesz még 2 koncert a 2. és a 3. évtized számaival, kíváncsi leszek, hogy a 3. koncerten mennyien lesznek :D

Én többször láttam őket, és készülj fel, hogy a legprolibb közönsége van egy Tankcsapda koncertnek. Voltam már sok rockegyüttes koncertjén, ilyen szempontból egyértelműen a Tankcsapda van az élen :D
Ez itt lesz közelben, azért is megyek erre. Azért elsőre hallani őket élőben, szerintem így is egy élmény lesz. Amúgy az uccsó bekezdésed miben mutatkozott meg? :D
sonic írta:
alexoxladjackoxi írta: Voltatok mostanában Tankcsapda koncerten? A régi számaikat is szokták még rendesen pörgetni a fellépéseiken? Holnap látom őket először élőben, irtó kíváncsi vagyok milyenek lesznek. Nagy kedvenceim. :salute: Bár tény, az újabb számaik sajnos nem olyan jók, mint a régiek.
En ravalyelott vagy egy evvel elotte (osszefolynak) voltam. Nagyjabol 1 regi szam 1 uj szam volt a sorminta. A hangulat is ez alapjan hullamzott. Mikor lement ket uj szam meg is ult kicsit a buli. Regen kifejezetten szerettem hallgatni oket, de azota modosult az izlesem kicsit. Viszont azert egy pokolbar, uljenek a fiuk olebe lanyok, stb szamoknal megvolt a nosztalgia faktor.
Hát ja, hidd el, én sem az új számaikért megyek el. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég