Zene

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. július 6., hétfő 22:03

A Sides & Makoto - Back In Your Arms (ft. Tali)
Könnyed, nyárias hangulatú liquid dnb. Pár napja jött ki A Sides és Makoto közös albuma, Aquarian Dreams címmel, most hallgatom, a közepénél járok, egyelőre egészen lenyűgöző. Peti_madrid kollégának tényleg kötelező darab.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. július 6., hétfő 21:03

kár hogy már nem elérhető a klip:

dsp - kattant:
https://soundcloud.com/dspmusichu/kattant

:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. július 6., hétfő 16:20

Provokatív, már-már filmszerű élmény, rengeteg mögöttes tartalommal: az év egyik legjobb lemezét készítő Kendrick Lamar olyan klippel jelentkezett, amelyről még nagyon sokat fognak beszélni.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zene

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 6., hétfő 0:18

Néha én is megpróbálkozom a magyar rapzenével, de valahogy visszatérő jelleggel mindig a Jégre Teszleknél kötök ki :D
És kiknél próbálkozol hogy ennyire nem jön be, ha szabad tudni?
Love football, hate antifa.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Zene

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. július 6., hétfő 0:10

Sierra írta:
Dragonhall írta:Young G km. Teewolution - Csak a zene
Van benne egy jó kis beszólás Bustának is! B-)
No offense, de azért egy szintet tartsunk már meg. :D
Ilyen Young G-ket, Majkákat komolyan szereti valaki?
Néha én is megpróbálkozom a magyar rapzenével, de valahogy visszatérő jelleggel mindig a Jégre Teszleknél kötök ki :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. július 6., hétfő 0:00

sentry írta:Itt az se tudja hol van
:lol: :lol: :lol:

Utána találtam egy ilyet. :lol: :lol:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Zene

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. július 5., vasárnap 22:45

Már nem tudtam szerkeszteni, szóval bocs a dupláért.

Itt egy battle Araabmuzik-kal. Itt kijön mennyivel jobb mint bárki más :lol:

Itt meg az, hogy milyen kegyetlen gyors, ez az állat.
De most tényleg.... ez már elmebeteg szint.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Zene

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. július 5., vasárnap 22:39

Realista24 írta:
Vagy Kissy Sell Out
Ez veszett egy pali
asztrofizikát tanul. hidd el nem egy hülyegyerek, a kütyükhöz meg úgy ért mint nagyon kevesek.

Jah amúgy Beardyman-t kihagytam. :lol: :lol: De ő meg az effektpadokhoz ért úgy mint kevesen. :mrgreen:

Vagy Araabmuzik-ot, akik az MPC-k királya. Nem vágom, hogy lehet ilyen gyors valaki, és ilyen kegyetlen pontos is.

Nah ők élőben teszik össze a zenét (mindketten) igaz előre begyakorolva, de a zenészek is begyakorolják a számokat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 5., vasárnap 22:34

Vagy Kissy Sell Out
Ez veszett egy pali
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Zene

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. július 5., vasárnap 22:30

'shutterisland írta:
iszont ez a Guetta, meg Fatboy Slim nem győzött meg, még így sem..., én nem is tudom egy szinten kezelni, ezeket az előadókat egy olyan csapattal szemben, ahol élőben énekelnek, gitároznak, nem csak a hangerőt tekergetik fel-le, persze csak idézőjelesen, biztos többről szól ez.
nem tudom, van e köztünk dj ( lordgabin kívül :mrgreen: ) aki tud erről bővebben, de azért egy david guetta vagy fatboy slim nem dj berci a sarki kocsmából, aki esténként 5 rugóért kever virtual dj-ről. :)
Getta egy senki. Csak jók a menedzserei, meg felépített egy brandet. Sok embernek nem számít a minőség, nekik jó a getta. Technikailag sehol nincs. Egy szotyis "senki".... Itt az se tudja hol van

Így reagált a nézősereg mikor 2011-ben kiderült, hogy ő a legjobb dj abban az évben a DJ MAG szavazásán :lol:

Régen James Zabielát tartották technikásnak sokan. De szerintem bőven vannak technikásabbak. De ős se ügyetlen az tény!
Pl: A-TRAK 15 évesen már DJ világbajnok lett
Hozzá képest getta sehol nincs.

Vagy Kissy Sell Out
Ez a mix kib_szott beteg és pörgős. De ő mindig így kever 1-1,5 perc és lekeveri a számot, és nagyon ügyesen csinálja.
Meg ő nem a kokótól pörög, hanem mindig ilyen. Már a beszédében benne van egy kettes szorzó :lol:

Szerk: itt meg lehet nézni - oks nem fog bejönni ez a stílus aki eleve nem szereti az elektronikus zenét - hogy Kissy mennyire pörgeti a zenéket! Garantálom, hogy aki életében nem volt a bulijában 2 sör után végigugrálná az egészet!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Zene

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 5., vasárnap 22:29

Röviden ennyi a véleményem: https://pbs.twimg.com/media/BudvjB1CAAEWlSg.jpg

Kolozsváron is lesz most először Untold Festival, azt mondják az ismerőseim, hogy Tomorrowland meg Sziget kaliberű dolog is lehet belőle. Idén lesz Avicii, Guetta, van Buuren, Dimitri Vegas többek között, mondjuk engem sem hoz lázba kicsit sem.
Mondjuk lesz Wu Tang Clan is, de egy napért nem utazok el.
Love football, hate antifa.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. július 5., vasárnap 22:19

Sierra írta:
Dragonhall írta:Young G km. Teewolution - Csak a zene
Van benne egy jó kis beszólás Bustának is! B-)
No offense, de azért egy szintet tartsunk már meg. :D
Ilyen Young G-ket, Majkákat komolyan szereti valaki?
Azért Majka, ahogy előttem is írták elég jó számokat csinál mostanság. Sok embernek szúrja a szemét, de a nézettségi rekordot nem a szél fújta össze. Valamint Young G-nek is van egy két száma, ami jó. Bustát meg amúgy is szeretem, ha oltják. :mrgreen: Régebben volt egy két komolyabb száma, ami jó is volt, de most már szinte hallgathatatlan. Ő szerintem pont ott rontotta el régebben, hogy állandóan szinte minden héten adott ki új zenét. Most meg már elfogyott az ember... És akkor, hogy a legtöbb szövege miről szól azt inkább hagyjuk. Essemm meg Beerseewalk fényévekkel jobb szerintem.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. július 5., vasárnap 22:10

iszont ez a Guetta, meg Fatboy Slim nem győzött meg, még így sem..., én nem is tudom egy szinten kezelni, ezeket az előadókat egy olyan csapattal szemben, ahol élőben énekelnek, gitároznak, nem csak a hangerőt tekergetik fel-le, persze csak idézőjelesen, biztos többről szól ez.
Azért valóban nem csak erről van szó. Én tudom, hogy az élő zenélés hangulata atmoszférája az egyedülálló, én is zenéltem, azonban ezeknek az előadóknak, leginkább producereknek is szükségük van elég nagy zenei tudásra és ismeretekre hogy az úgy szóljon ahogy :) Egyébként Guetta is inkább zenei menedzser mintsem csak magában előadóként kezelendő zenész, csak nagy húzónév, illetve neki sem szar gondolom, hogy bebaszva táncoltat tízezreket :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 5., vasárnap 22:03

'shutterisland írta:
iszont ez a Guetta, meg Fatboy Slim nem győzött meg, még így sem..., én nem is tudom egy szinten kezelni, ezeket az előadókat egy olyan csapattal szemben, ahol élőben énekelnek, gitároznak, nem csak a hangerőt tekergetik fel-le, persze csak idézőjelesen, biztos többről szól ez.
nem tudom, van e köztünk dj ( lordgabin kívül :mrgreen: ) aki tud erről bővebben, de azért egy david guetta vagy fatboy slim nem dj berci a sarki kocsmából, aki esténként 5 rugóért kever virtual dj-ről. :)
Marketingben meg brandingben sokkal nagyobb köztük a különbség, mint zeneileg. Btw én voltam már guettán, egy gyökér az ember és még csak nem is tud keverni.
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Zene

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. július 5., vasárnap 22:01

iszont ez a Guetta, meg Fatboy Slim nem győzött meg, még így sem..., én nem is tudom egy szinten kezelni, ezeket az előadókat egy olyan csapattal szemben, ahol élőben énekelnek, gitároznak, nem csak a hangerőt tekergetik fel-le, persze csak idézőjelesen, biztos többről szól ez.
nem tudom, van e köztünk dj ( lordgabin kívül :mrgreen: ) aki tud erről bővebben, de azért egy david guetta vagy fatboy slim nem dj berci a sarki kocsmából, aki esténként 5 rugóért kever virtual dj-ről. :)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Zene

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. július 5., vasárnap 21:44

Na hazaértünk Sopronból, megint baromi jók voltak a koncertek, nekem hatalmas élmény volt, főleg a fesztivál első fele.
Volt valaki innen?, kinek melyik nap tetszett a legjobban? :)

Rock zene párti vagyok, de bizonyos alkoholmennyiség után jöhet minden, viszont ez a Guetta, meg Fatboy Slim nem győzött meg, még így sem..., én nem is tudom egy szinten kezelni, ezeket az előadókat egy olyan csapattal szemben, ahol élőben énekelnek, gitároznak, nem csak a hangerőt tekergetik fel-le, persze csak idézőjelesen, biztos többről szól ez. :)

Viszont a feszt első fele felejthetetlen élmény Volt.
Valahogy eddig a Guns and Roses sosem vonzott, nem szoktam őket hallgatni, de ez a Slash ft. Myles most olyan hatással volt rám élőben, hogy valami leírhatatlan, életem legjobb koncertje volt. Csak Slash gitárszólóit el tudnám hallgatni napokig és hát az énekes is meglepett, mert neten azért páran fikázták, de ott élőben nekem nagyon adta, remek hangja van a csávónak.

Aztán amiért mentünk igazán az egészre, a kedvenc bandám a Rise Against sem okozott csalódást, baromira kitomboltuk magunkat, majdnem pár fogam bánta a pogózást :mrgreen: , de kit érdekel, bőven megérte. :smile:

Motörhead,Csapda,Road,Fruttik,Kowa is adták.
Fruttikon meg színpadot tévesztettünk :lol: , az elején azért picit gyanús volt, hogy Bastille feliratos dob volt fenn, meg, hogy miért van ennyi kiscsaj a színpad körül, de mivel a füzetben oda írták őket, meg már hatott a jó kis házi pálesz, így haverokkal totál meg voltunk győződve, hogy a telekomon lesznek.
Kezdéskor el is kezdtünk ugrálni, ordítani, a zene az jött is szépen a szemben lévő színpadról, csak éppen előttünk nem jelent meg senki, közben meg mindenki lesett minket, hogy mi a pitsát csinálnak ezek az idióták. :mrgreen:
Emlékezetes koncert kezdés volt nagyon. :Đ

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. július 5., vasárnap 12:54

sorry a dupláért

Essemm - Neked írom (Official Music Video)

BSW - Neked írom (Essemm 27-ik születésnapjára)

Hatalmas lett :lol: :lol:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. július 5., vasárnap 11:37

Copy Con - Vasárnap

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. július 3., péntek 15:07

Majka utóbbi 3 száma szerintem nem volt rossz (Belehalok, Csak te létezel, Mikor a test örexik). A legtöbb száma engem sem érdekel, de ezt a 3-at szeretem.
Young G-ből szintén 1-2 számot hallgatok állandó jelleggel (pl Kell egy kis botrány, Gyermekemnek), de ezeket leszámítva az ő albumjai se érdekelnek - viszont van pár jó szövege szerintem.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. július 3., péntek 15:01

Dragonhall írta:Young G km. Teewolution - Csak a zene
Van benne egy jó kis beszólás Bustának is! B-)
No offense, de azért egy szintet tartsunk már meg. :D
Ilyen Young G-ket, Majkákat komolyan szereti valaki?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég