Zene

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Zene

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. november 2., hétfő 22:21

nmate írta:2016. május 11.
HANS ZIMMER Budapest
:rock:
Árakról van már valami hír? Baromi szívesen elmennék rá, de gondolom ez drágább lesz, mint a Havasi koncert volt talán tavaly, pedig már az is meghaladta a költségvetésem.. :/
Inception - Time - live :sziv:

Legjobb hangzású verzió, többi remekműve is mekkora jó lehet élőben.. Áh, de elmennék!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 2., hétfő 22:19

nmate írta:2016. május 11.
HANS ZIMMER Budapest
:rock:
Got a room for another one? :lol:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Zene

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 2., hétfő 22:16

Azt már kipipáltam 2 éve :mrgreen: Hidegrázós volt.

Hans Zimmer - Injection :sziv:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zene

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. november 2., hétfő 22:15

Akkor én is :mrgreen:
2016. január 17.
Morricone :rock:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Zene

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 2., hétfő 21:47

2016. május 11.
HANS ZIMMER Budapest
:rock:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. november 2., hétfő 18:52

sebydani írta:Steve Angello feat. The Presets - Remember
Spotyn fent van meg Apple Musicon tegnap óta, de így youtuberól könnyebb linkelni. Remélem nem kapják le hamar :mrgreen:
Szerintem zseniális az öreg új dala, még akár nem elektronikus zene kedvelőknek is bejöhet. Nagyon rég hallottam ennyire érzelem dús dalt elektronikus köntösben. :salute:
:salute: Ez ott van :)

Axwell /\ Ingrosso - #ThisTime (Amsterdam Dance Event Launch)
Ez meg pénteken jön :mrgreen: B-)

Shaun Frank & KSHMR - Heaven (feat. Delaney Jane) [Official Lyric Video]
Dada Life - Kickout The Epic Motherf**ker (Official Video Clip)
A-Trak - Ray Ban Vision
Paul Oakenfold - Otherside (Future House Mix)
Delerium feat. Sarah McLachlan - Silence (Tiesto's In Search of Sunrise Remix)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 2., hétfő 17:31

Steve Angello feat. The Presets - Remember
Spotyn fent van meg Apple Musicon tegnap óta, de így youtuberól könnyebb linkelni. Remélem nem kapják le hamar :mrgreen:
Szerintem zseniális az öreg új dala, még akár nem elektronikus zene kedvelőknek is bejöhet. Nagyon rég hallottam ennyire érzelem dús dalt elektronikus köntösben. :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zene

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. november 2., hétfő 10:15

Egy csodás szám majd' 40 évvel ezelőttről. Számomra talán a valaha hallott legkedvesebb gitártéma dolgozik a szám alatt. Úgy tartják, hogy az egyik, ha nem a valaha volt, legjobb elektromos gitáros kémiát hallhatjuk Don Felder és Joe Walsh közt, mely különösen pikánssá teszi a számot. Don Henley énekhangja már csak hab a tortán, egy apró kis fűszer, mely szinte tökéletessé avanzsálja a művet.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Zene

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 1., vasárnap 20:23

Kendrick - These Walls

Imádom a klipet :D :salute:
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 1., vasárnap 13:20

Amigod - Hősöd
Keresztes Ildikó - Adj valamit
ByeAlex és a Slepp - Még mindig
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. november 1., vasárnap 13:15

Kendrick Lamar - These Walls ft. Bilal, Anna Wise, Thundercat

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 1., vasárnap 12:51

d.gergo írta:
sebydani írta:Pár napja az Apple Musicot nyomom, a 3 havi próbaidőszak miatt, viszont eddig tapasztalataim alapján ezért tuti nem fogok fizetni ha lejárt, sokkal de sokkal jobb a Spotify, gépen amúgy is arról hallgatok zenét( vagy Youtube), aztán ha lejárt az Apple Music próbaidőszak előfizetek Spotify prémiumra, hogy tudjam telón is hallgatni.
Nekem is hasonló tapasztalataim vannak, annyival megspékelve, hogy annyira nem jött be a Spotify után, hogy nagyjából két hétig használtam és teljesen megfeledkeztem róla - aztán hirtelen azon kaptam magam, hogy jött a számla a havidíj levonásáról a 3 hónap után :lol: (hú de jó, hogy szóba került, most gyorsan le is mondtam mielőtt megint úgy járnék :ozil: )

Nekem nagyon rendezetlen az Apple Music, az iTunes-t alapból sem komáltam nagyon, az sem segített - nekem mindig is lassú lejátszó volt, netes streameléssel meg pláne. Nekem sppeciel nagyon hiányzik az ismétlés gomb (tudom, ha az ember előfizet korlátlan zenére, miért hallgassa ugyan azt a számot folyamatosan, fuck logic de na, nálam már itt eldőlt a párbaj...). Persze, ha adtam volna neki időt, biztos meg lehetne szokni, de egyáltalán nem látom többnek, mint a Spotify, sőt...

A két hetet is csak azért adtam neki, mert spotival ellentétben itt elérhető Taylor Swift :shutup: Az meg tényleg igaz, hogy kell egy erős net hozzá, nekem 2 gigát simán megevett 3 hét alatt. Az offline hallgatás jó móka, de én részben végül amiatt mondtam le az előfizetést, mert azt a néhány lementett számot hallgattam folyamatosan a mobilon, holott az a szabadság lenne a lényeg benne, hogy bármit bármikor meg tudjon hallgatni az ember, azt a pár számot inkább megszereztem innen-onnan.

Amúgy Spotify-on én a webes klienst ajánlom ha gépen vagytok, most épp nincsen előfizetésem de így is reklám- és korlátozás mentesen megy a zene. Aztán ki tudja meddig, talán egyszer észreveszik. Vagy direkt lenne így? :)
Valami próba idő miatt szokott reklám mentesen mennie gy darabig, nem? Amúgy még a Deezer bejövős cucc, ha valaki elő akarna fizetni ilyenekre, de ott is van próbaverzió. Nekem az pl. jobban bejött, mint a spotify.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 31., szombat 21:17

Nem tudom, hogy ki mennyire szereti az ITI-t, de ez valami fergeteges, szeressétek Ti is! :) :sly:
ja és jöjjenek már a fesztiválok a tél helyett... :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=ri9RgEpDSdo
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Seraf » 2015. október 29., csütörtök 21:20

Bushido X Shindy - G$D (Gott sei Dank)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. október 28., szerda 21:58

Kendrick Lamar "LOOK OUT FOR DETOX"

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. október 28., szerda 19:52

our last night - drag me down cover
.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Zene

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 27., kedd 23:18

d.gergo írta:mert azt a néhány lementett számot hallgattam folyamatosan a mobilon, holott az a szabadság lenne a lényeg benne, hogy bármit bármikor meg tudjon hallgatni az ember, azt a pár számot inkább megszereztem innen-onnan.
Mondjuk én ritkán utazok, de akkor sokat. Ez esetben pedig közvetlen előtte letöltök 3-4 albumot vagy listát és ledarálom a vonaton.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Zene

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. október 27., kedd 22:07

sebydani írta:Pár napja az Apple Musicot nyomom, a 3 havi próbaidőszak miatt, viszont eddig tapasztalataim alapján ezért tuti nem fogok fizetni ha lejárt, sokkal de sokkal jobb a Spotify, gépen amúgy is arról hallgatok zenét( vagy Youtube), aztán ha lejárt az Apple Music próbaidőszak előfizetek Spotify prémiumra, hogy tudjam telón is hallgatni.
Nekem is hasonló tapasztalataim vannak, annyival megspékelve, hogy annyira nem jött be a Spotify után, hogy nagyjából két hétig használtam és teljesen megfeledkeztem róla - aztán hirtelen azon kaptam magam, hogy jött a számla a havidíj levonásáról a 3 hónap után :lol: (hú de jó, hogy szóba került, most gyorsan le is mondtam mielőtt megint úgy járnék :ozil: )

Nekem nagyon rendezetlen az Apple Music, az iTunes-t alapból sem komáltam nagyon, az sem segített - nekem mindig is lassú lejátszó volt, netes streameléssel meg pláne. Nekem sppeciel nagyon hiányzik az ismétlés gomb (tudom, ha az ember előfizet korlátlan zenére, miért hallgassa ugyan azt a számot folyamatosan, fuck logic de na, nálam már itt eldőlt a párbaj...). Persze, ha adtam volna neki időt, biztos meg lehetne szokni, de egyáltalán nem látom többnek, mint a Spotify, sőt...

A két hetet is csak azért adtam neki, mert spotival ellentétben itt elérhető Taylor Swift :shutup: Az meg tényleg igaz, hogy kell egy erős net hozzá, nekem 2 gigát simán megevett 3 hét alatt. Az offline hallgatás jó móka, de én részben végül amiatt mondtam le az előfizetést, mert azt a néhány lementett számot hallgattam folyamatosan a mobilon, holott az a szabadság lenne a lényeg benne, hogy bármit bármikor meg tudjon hallgatni az ember, azt a pár számot inkább megszereztem innen-onnan.

Amúgy Spotify-on én a webes klienst ajánlom ha gépen vagytok, most épp nincsen előfizetésem de így is reklám- és korlátozás mentesen megy a zene. Aztán ki tudja meddig, talán egyszer észreveszik. Vagy direkt lenne így? :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Zene

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 27., kedd 22:06

Szerintem megéri offline a spoti, már csak mobil miatt is. 1500 nem pénz.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. október 27., kedd 21:59

Nekem pont amiatt kéne a prémium, hogy offline is tudjak zenét hallgatni :) Úgy meg nem fogyaszt adatforgalmat.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég