Zene

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2024. április 11., csütörtök 11:35

ferni írta:


Kijöttek a Fishing on Orfű koncertfelvételek, sztem kb az összes is, voltak jók.

Mulató Aztékok - Fishing on Orfű 2023 (Teljes koncert)

19:15től küldeném az előttem kommentelő úriembernek... :D Nagyon forró az alap ember :lol:

haha, koszi szepen:)
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. április 7., vasárnap 19:32

Essemm & Siska Finuccsi - Kevesek vagytok (Official Music Video)


Kijöttek a Fishing on Orfű koncertfelvételek, sztem kb az összes is, voltak jók.

Mulató Aztékok - Fishing on Orfű 2023 (Teljes koncert)

19:15től küldeném az előttem kommentelő úriembernek... :D Nagyon forró az alap ember :lol:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2024. április 3., szerda 16:18

Pad'em írta:
untouchable írta:

Kik a tipikus beképzelt rapperek?
Gondolom KKevin, BSW, TDanny, Desh, Manuel, Valmar, BrunoxSpacc és co. akiknek a teljes diszkográfiájuk arról szól, hogy gazdagok és bárkit megbasznak bármikor. Hozzájuk képest azért valóban felfedezhető hofinál némi kreativitás.

Meglepő, hogy pont ő zavar ennyire a szenny magyar könnyűzenei piacon. Nem vagyok fanja, pár száma bejön ennyi, meg asszony osztálytársa volt, na ő hasonlóan kivan hogy mennyire szar zenét csinál mint te :lol:

Szerintem (legalább is nálam, mint egész életemben rap zenét hallgató, és szerető ember) igazából az bassza ki a biztosítékot, hogy ezek reppernek vannak beállítva meg eladva. semmi közük nincsen a rap zenéhez vagy a kultúrához, csak a műfajt égetik le.
egyébként az első bsw album még úgy készült el mint ahogy egy rap albumnak el kell készülni, de azt meg a mai gyerekek azt sem tudják, hogy létezik.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Zene

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. április 3., szerda 15:30

Pad'em írta:
untouchable írta:

Manuel? Valmar? Sosem hallottam őket rappelni, azt hittem nagyon ratyi popzenét tolnak tinilányoknak.
Erről a listáról nekem senki nem jutott eszembe, ebből is látszik, hogy öreg vagyok. :D

Amikor azt mondtam, hogy BH nem jó, akkor a fejemben ilyen csapatok/előadók voltak a magyarok közül: AKPH, Killakikitt, Mikee Mykanic, NKS stb. A külföldiek közül: Eminem, Cypress Hill, Snoop, Wu-Tang stb.

Fura, hogy Beton Hofi mindenkinek vagy az osztálytársa vagy az ivócimborája volt, tényleg kicsi ez az ország. (Ne értsd félre, elhiszem, hogy a barátnőd ismeri.) :D
Hát pedig ezek az újhullámos felkapott rapperkék idehaza. Akiket sorolsz vagy már nem aktívak (sajnos), vagy nem haladnak semerre 10 éve ugyanazt nyomják, a műfaj meg megváltozott. USÁ-t meg inkább ne keverjük ide.

Ja hát nekem meg Curtis volt osztálytársam. Legalábbis amíg az általános 4.osztálya meg nem haladta a képességeit. :lol:
Nyílván a csúcson lévő állapotukra gondolok, amikor összehasonlítom őket BH-val.
Mellesleg annál többet, amit AZA kihozott ebből innen Mo.-ról, nemzetközileg, nem valószínű, hogy ki lehet hozni.

Az a helyzet, hogy BH már most a 3. kiadványára egy szintet visszaesett az előző kettőhöz képest, szerintem hamarosan senki sem fog rá emlékezni a rajongóin kívül, de ez nem csak rá igaz a generációból, sajnos már a zenei előadók is olyanok lettek, mint az egyszer használatos borotva. Pocsék kritikákat is kapott és a legutóbbi koncertjeire is. (Bár, ugye nem minden kritika objektív, ezt elismerem.)
Hangsúlyozom ez nem csak rá igaz!

Miért ne keverjük ide USA színtért?
Hala Madrid y nada más 🤍

BLevi96
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2024. február 28., szerda 15:47
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: BLevi96 » 2024. április 3., szerda 15:09

A rap egyik alapeleme hogy te vagy a legjobb, röviden. Én ez alapján nem ítélnék meg valakit, inkább az után hogy magánszemélyként mit csinál.
Pl.: most ekhoe kapott egy lightos beszolást a kiadójára, ő pedig válaszként azt mondta elvágja a 6kilos torkát :lol: vagy régebbről Busta akiről ha épp nem beszéltek, beszólogatott mindenkinek: AKPH-PunnanyMassifnak hogy rosszra, drogozásra tanítja a fiatalokat :lol:
Fankadeli, Funktasztikus akik teljesen paranoidok, szerintük össze fogott ellenük mindenki, ezért nem sikeresek.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. április 3., szerda 15:07

untouchable írta:
Pad'em írta:

Gondolom KKevin, BSW, TDanny, Desh, Manuel, Valmar, BrunoxSpacc és co. akiknek a teljes diszkográfiájuk arról szól, hogy gazdagok és bárkit megbasznak bármikor. Hozzájuk képest azért valóban felfedezhető hofinál némi kreativitás.

Meglepő, hogy pont ő zavar ennyire a szenny magyar könnyűzenei piacon. Nem vagyok fanja, pár száma bejön ennyi, meg asszony osztálytársa volt, na ő hasonlóan kivan hogy mennyire szar zenét csinál mint te :lol:
Manuel? Valmar? Sosem hallottam őket rappelni, azt hittem nagyon ratyi popzenét tolnak tinilányoknak.
Erről a listáról nekem senki nem jutott eszembe, ebből is látszik, hogy öreg vagyok. :D

Amikor azt mondtam, hogy BH nem jó, akkor a fejemben ilyen csapatok/előadók voltak a magyarok közül: AKPH, Killakikitt, Mikee Mykanic, NKS stb. A külföldiek közül: Eminem, Cypress Hill, Snoop, Wu-Tang stb.

Fura, hogy Beton Hofi mindenkinek vagy az osztálytársa vagy az ivócimborája volt, tényleg kicsi ez az ország. (Ne értsd félre, elhiszem, hogy a barátnőd ismeri.) :D
Hát pedig ezek az újhullámos felkapott rapperkék idehaza. Akiket sorolsz vagy már nem aktívak (sajnos), vagy nem haladnak semerre 10 éve ugyanazt nyomják, a műfaj meg megváltozott. USÁ-t meg inkább ne keverjük ide.

Ja hát nekem meg Curtis volt osztálytársam. Legalábbis amíg az általános 4.osztálya meg nem haladta a képességeit. :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Zene

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. április 3., szerda 14:37

Pad'em írta:
untouchable írta:

Kik a tipikus beképzelt rapperek?
Gondolom KKevin, BSW, TDanny, Desh, Manuel, Valmar, BrunoxSpacc és co. akiknek a teljes diszkográfiájuk arról szól, hogy gazdagok és bárkit megbasznak bármikor. Hozzájuk képest azért valóban felfedezhető hofinál némi kreativitás.

Meglepő, hogy pont ő zavar ennyire a szenny magyar könnyűzenei piacon. Nem vagyok fanja, pár száma bejön ennyi, meg asszony osztálytársa volt, na ő hasonlóan kivan hogy mennyire szar zenét csinál mint te :lol:
Manuel? Valmar? Sosem hallottam őket rappelni, azt hittem nagyon ratyi popzenét tolnak tinilányoknak.
Erről a listáról nekem senki nem jutott eszembe, ebből is látszik, hogy öreg vagyok. :D

Amikor azt mondtam, hogy BH nem jó, akkor a fejemben ilyen csapatok/előadók voltak a magyarok közül: AKPH, Killakikitt, Mikee Mykanic, NKS stb. A külföldiek közül: Eminem, Cypress Hill, Snoop, Wu-Tang stb.

Fura, hogy Beton Hofi mindenkinek vagy az osztálytársa vagy az ivócimborája volt, tényleg kicsi ez az ország. (Ne értsd félre, elhiszem, hogy a barátnőd ismeri.) :D
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. április 3., szerda 14:12

untouchable írta:
pheco írta: Mondjuk a te kritikádban volt benne, hogy a zenéjén túl a humora sem jó és unalmas, cringe. Erre védtük meg, hogy jó kisugárzása van, nem az a tipikus beképzelt rapper. Ahogy ferni is írta a koncerteken is nagyon jól rezonál a közönséggel, én is a Parkban láttam és nagyon jó atmoszférát teremtett. De nyilván ettől nem lesz rosszabb az életünk, hogy nem tartod jónak.

///

TIRPA - ÁLL A BÁL feat KRÚBI, AZA (PRODUCED BY AZA)

TIRPA - AFTERMINATOR feat MIKEE MYKANIC (PRODUCED BY BALJÓS)

Nem meglepő módon a két legjobb trekk az albumról :kalapos:
Kik a tipikus beképzelt rapperek?
Gondolom KKevin, BSW, TDanny, Desh, Manuel, Valmar, BrunoxSpacc és co. akiknek a teljes diszkográfiájuk arról szól, hogy gazdagok és bárkit megbasznak bármikor. Hozzájuk képest azért valóban felfedezhető hofinál némi kreativitás.

Meglepő, hogy pont ő zavar ennyire a szenny magyar könnyűzenei piacon. Nem vagyok fanja, pár száma bejön ennyi, meg asszony osztálytársa volt, na ő hasonlóan kivan hogy mennyire szar zenét csinál mint te :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Zene

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. április 3., szerda 13:11

pheco írta:
untouchable írta:A végső érv mindig ez szokott lenni a rossz filmeknél is, hogy de legalább “szerethető”. :)
Mondjuk a te kritikádban volt benne, hogy a zenéjén túl a humora sem jó és unalmas, cringe. Erre védtük meg, hogy jó kisugárzása van, nem az a tipikus beképzelt rapper. Ahogy ferni is írta a koncerteken is nagyon jól rezonál a közönséggel, én is a Parkban láttam és nagyon jó atmoszférát teremtett. De nyilván ettől nem lesz rosszabb az életünk, hogy nem tartod jónak.

///

TIRPA - ÁLL A BÁL feat KRÚBI, AZA (PRODUCED BY AZA)

TIRPA - AFTERMINATOR feat MIKEE MYKANIC (PRODUCED BY BALJÓS)

Nem meglepő módon a két legjobb trekk az albumról :kalapos:
Kik a tipikus beképzelt rapperek?
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2024. április 3., szerda 11:18

untouchable írta:A végső érv mindig ez szokott lenni a rossz filmeknél is, hogy de legalább “szerethető”. :)
Mondjuk a te kritikádban volt benne, hogy a zenéjén túl a humora sem jó és unalmas, cringe. Erre védtük meg, hogy jó kisugárzása van, nem az a tipikus beképzelt rapper. Ahogy ferni is írta a koncerteken is nagyon jól rezonál a közönséggel, én is a Parkban láttam és nagyon jó atmoszférát teremtett. De nyilván ettől nem lesz rosszabb az életünk, hogy nem tartod jónak.

///

TIRPA - ÁLL A BÁL feat KRÚBI, AZA (PRODUCED BY AZA)

TIRPA - AFTERMINATOR feat MIKEE MYKANIC (PRODUCED BY BALJÓS)

Nem meglepő módon a két legjobb trekk az albumról :kalapos:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Zene

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. április 3., szerda 0:22

milyen kellemes hangszínű fess fiatalember.

az ördög visszabújt a takaró alá :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zene

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. április 3., szerda 0:01

Lorna Shore - King Ov Deception
akkor én is hozok egy masterpiecet, ajánlom azoknak akik sírnak egy kis hörgéstől, 1:42től.:mrgreen:

nyugi a zeneklubba nem dobok be ilyet :D
Kép

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Zene

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. április 2., kedd 22:52

pheco írta:
Remy írta: Metallica - Master of Puppets
Metallica - The Unforgiven

:rock:

Csak, hogy a sok "zseni" közé tényleg zsenik jöjjenek. :sziv:
Film topikot telehanyod a hitvany filmekkel, itt meg jon a lekezelo megnyilvanulas :-(

BH meg tenyleg az egyik legjobb eloado lett itthon, amihez parosul egy kurva jo kisugarzas is, ami miatt meg inkabb szeretheto. Nem tudom honnan ered Untacsi offenzivaja ellene, lehet megvolt Hofinak a noje… de ott bukik a kritika, hogy gyenge rimeket hozza fel, kozben Dopemant is elorebb helyezi, akinel neha meg a szotag rimek is neccesen vannak meg. Sot, akit meg Puzser is “lerappelt” :kalapos:
A végső érv mindig ez szokott lenni a rossz filmeknél is, hogy de legalább “szerethető”. :)
A második érvedre mit reagáljak?! Ez a legalja, ne haragudj. Megvolt neki a nőm? Komolyan? Ez ultragáz bro. Tudsz te ennél jobbat is. :D
Nagy idegességedben, mert “bántottam” a kedvenced (nem, nem bántottam, csak érdemi kritikát próbáltam megfogalmazni) azt sem vetted észre, hogy Dopemant egyáltalán nem dícsértem, szarkasztikus akartam lenni, de ezek szerint nem vetted le.
Megnyugvásul íme egy lista, akik szerintem szarabb rapperek, mint BH: Fluor, Halott Pénz, Fankadeli, az egész Punnany Massif, Pain, Speak és MC Ducky.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Zene

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. április 2., kedd 22:46

pheco írta:
Remy írta: Metallica - Master of Puppets
Metallica - The Unforgiven

:rock:

Csak, hogy a sok "zseni" közé tényleg zsenik jöjjenek. :sziv:
Film topikot telehanyod a hitvany filmekkel, itt meg jon a lekezelo megnyilvanulas :-(
csak nehogy előkerüljön a homo vin dieselről vmi kőkemény rapvideó :lol:


szerk.: oh shit.....
https://www.youtube.com/watch?v=o_0WMy4 ... el=SimoVal


:lol: :lol: :lol: :lol:


https://www.youtube.com/watch?v=84Y0tlW ... aughAction

:lol: :lol: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Zene

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2024. április 2., kedd 22:42

Na, akkor tényleg zene :D :
Linkin Park - Given Up Live In Clarkston HD
Chester hangja még mindig hideg-rázós :zoldsalas: , fú de nagy kár érte.. :-(
Anno életem egyik legjobb döntése volt, hogy dupláztam egy hét alatt Nován+Volton. :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2024. április 2., kedd 22:19

Remy írta: Metallica - Master of Puppets
Metallica - The Unforgiven

:rock:

Csak, hogy a sok "zseni" közé tényleg zsenik jöjjenek. :sziv:
Film topikot telehanyod a hitvany filmekkel, itt meg jon a lekezelo megnyilvanulas :-(

BH meg tenyleg az egyik legjobb eloado lett itthon, amihez parosul egy kurva jo kisugarzas is, ami miatt meg inkabb szeretheto. Nem tudom honnan ered Untacsi offenzivaja ellene, lehet megvolt Hofinak a noje… de ott bukik a kritika, hogy gyenge rimeket hozza fel, kozben Dopemant is elorebb helyezi, akinel neha meg a szotag rimek is neccesen vannak meg. Sot, akit meg Puzser is “lerappelt” :kalapos:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. április 2., kedd 22:02

Metallica - Master of Puppets
Metallica - The Unforgiven

:rock:

Csak, hogy a sok "zseni" közé tényleg zsenik jöjjenek. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. április 2., kedd 21:56

untouchable írta: Nem létező flow, erőltetett vekengés, nagyon gyenge rímek és igénytelen “videoklip”.
Szepen osszefoglaltad az egesz mufajt egyetlen mondatban. :kalapos: :salute:

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Zene

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. április 2., kedd 21:31

ferni írta:
ferni írta: Beton.Hofi - Fishing on Orfű 2023 (Teljes koncert - Víziszínpad)

Ahhoz képest, hogy a top50ben sincs nem rossz.... :shifty:
Bocs a dupláért, de 14:45től azt fülelje le mindenki mit alkottak össze, zseniális.
Lovasi András másnaposan másfél gramm lónyugtatóval az ereiben?
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: füst » 2024. április 2., kedd 21:26

Alphaville - Sounds Like a Melody (Moreno J Remix)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég