Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 4., péntek 18:16

Remy írta:Egy szó: Bullshit 7/10
Pedig szerintem van olyan jó, mint a Blöff. Mindkettő megér egy 8-8.5-et simán.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. október 4., péntek 18:01

Az első Godzilla teaser: http://www.youtube.com/watch?v=FfeGh-EgwHA

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. október 4., péntek 14:41

Elég jó lett a Gravity. A sovány (de tökéletesen elég) sztorira bőven elég a játékidő, nem fullad unalomba. Az atmoszféra, a hangulat, a képek folytogatóak, és gyönyörűek egyszerre, csodálatos és félelmetes egyszerre. :) Elég sokszor eszembe jutott a 2001 híres jelenete, amikor HAL kilövi az űrbe az egyik űrhajóst, kedvet is kaptam az újrázáshoz.

Két dologtól féltem a filmmel kapcsolatban: Clooney-tól, és a befejezéstől. Előbbivel jelentem, nincs nagy probléma, pedig távolról sem csípem (Bullockot imádom :sziv: ), de teljesen korrekt minden tekintetben az öreg. A befejezéssel már akadnak gondjaim, de ez inkább a saját rigolyám, mintsem a film problémája. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Számomra az lett volna katarzis, ha Ryan is ottmarad, nem pedig a "csodával határos módon" való megmenekülése. És ez volt a fő gondom: az első perctől lehetett tudni, hogy Ryan túléli, de végig reménykedtem, hogy nem...biztos én vagyok az idióta. :mrgreen: Amikor a kabinban kikapcsolja a gépeket, és el akar aludni...na ha ott vége, én leborulok Cuarón előtt (vagy ha később még drámaibban megszivatja főszereplőnket), de ez a halott társ "víziója" által elért lelki fordulat ez nagyon nem akart lemenni a torkomon.

Ellenben Clooney távozása szerintem stílusos.


A Gravity volt a negyedik film, aminél a 3D-t (Imax) nem csak bazári mutatványnak, hanem a koncepciót kiszolgáló, megerősítő technikának éreztem, és CGI ide vagy oda, az operatőri munka is parádés teljesítmény, engem kilóra megvettek.

Összeségében tényleg egy nagyon jó filmről van szó, mely történetileg semmi meglepetést, csavart nem tartogat, viszont kellően drámai (és jól eljátszott) ahhoz, hogy a székbe szegezze a nézőt. Komoly darab, na, egyedül a spoilerben felhozott dolgokat tudom hathatós negatívumként felhozni.

8/10

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 4., péntek 14:32

nmate írta:10/10? :mrgreen: Na gecó erre kíváncsi vagyok.
Moziban érdemes megnézni! :)

A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső

Az elejétől a végéig sose láttam, de most a Statham filmográfia miatt meg kellett néznem. Egy szó: Bullshit :lol: 7/10

(A Blöff a legjobb, még mindig, ha Guy Ritchie)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 4., péntek 3:04

10/10? :mrgreen: Na gecó erre kíváncsi vagyok. Don Jon is érdekel. Jövő héten meg megyek művészmoziba, Adéle életére. Exarchopoulos és Seydoux kisasszony performanszát nagyon megnézném már.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 4., péntek 0:14

francois írta:
Remy írta:A Gravitáció ereje a naturalista ábrázolásmódban rejlik
az milyen? :lol: Remy, ne idegesíccs' már ezzel a kritikus nyelvezettel :lol: néha már úgy érzem kissé kezd az agyadra menni a blogolás :lol:
Igazából full :cens: -ot írtam :lol: na jól van hosszú volt ez a nap (és tényleg... :-@ ). Realisztikus-t szerettem volna, de nem nagyon jött össze...

kösz, javítottam :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: francois » 2013. október 4., péntek 0:04

Remy írta:A Gravitáció ereje a naturalista ábrázolásmódban rejlik
az milyen? :lol: Remy, ne idegesíccs' már ezzel a kritikus nyelvezettel :lol: néha már úgy érzem kissé kezd az agyadra menni a blogolás :lol:

de h ne offoljak, nagyon várom én is, de amitől marhára félek az a két főszereplő, egyikért sem vagyok oda, sandra bullockot meg még nullának is tartom :hmmm:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 3., csütörtök 23:35

Gravitáció

Minden évben árgus szemekkel nézzük a filmes felhozatalt, és gyakran feltesszük a kérdést, hogy vajon melyik lesz az a film, ami az egyediségével, az újításaival kitűnik a mezőnyből, és akár 20-30-40 év múlva is beszélni fogunk róla. Lesz-e új filmtörténeti mérföldkő, vagy sem? Miután megnézzük a Gravitációt, rájövünk, hogy itt bizony egy olyan alkotásról van szó, amiről sokáig fognak még beszélni.

Dr. Stone és Matt Kowalski az űrben ügyködnek a Hubble űrteleszkópon, amikor Houston felszól nekik, hogy törmelékek haladnak feléjük, és óriási veszélyben vannak. Az orosz műhold darabkái elképesztő sebességgel érkeznek feléjük, és pillanatok alatt megsemmisítik a bázist. Ezek után a két asztronauta az űrben, egymáshoz kötözve sodródik, és a helyes döntéseket másodpercek alatt kell meghozniuk, ha életben szeretnének maradni…

Cuarón a történetet nem bonyolította túl, hiszen leegyszerűsítve az egész, arról szól, hogy a karaktereknek el kell jutniuk A pontból B-be. De Cuarón nem is ebben akart kitűnni, hanem a story tálalásában. Ugyanis még nem kaptunk egyszer sem olyan filmet, amiben ennyire realisztikusan, és precízen oldották volna meg az űrbéli témát.

A Gravitáció ereje a naturalista ábrázolásmódban rejlik, aminek hatására a játékidő alatt végig érezzük a világegyetem félelmetes és rideg atmoszféráját, amiben nagy szerepet játszott Emmanuel Lubezki zseniális operatőri munkája. Elképesztő könnyedséggel tárja elénk a gyönyörű, de mégis hátborzongató látványt, amit egy bő negyedórás snittel indított, amivel nagyon magasra tette a lécet, és amit a későbbiek folyamán nem vert le. A kamerája nem állt meg, hanem lubickolt, és ehhez a 3D-s hatás még rá is tett egy lapáttal.

Cuarón legnagyobb húzása a csend volt, hiszen az űrben nem terjed a hang, így nem dolgozhatott vele, és ezt nagyon jól is tette. Így lett igazán hatásos az összkép, ami sokáig ott fog motoszkálni a fejünkben. Ugyanakkor nem ez volt az egyetlen zseniális lépése a direktornak, hiszen olyan elemeket dobott bele a filmjébe, amiket nagyon kevesen használnak fel, főleg ha egy blockbusterről beszélünk. A filmben előtérbe kerül a feladás, a halál elfogadása, ami nem egyszerű, de talán ez a lépés könnyebbé teszi az utolsó perceket. Ezek mellett elérte azt is, hogy együtt lélegezzünk Bullockkal és Clooneyval, ami szintén nem elhanyagolható.

A mexikói rendező a tálalással emelte a magasba a Gravitációt, és ennek hála olyan filmet hozott létre, amit még nem láttunk, ha a világűrről volt szó. Kaptunk tőle drámát, és sci-fit, de a legfontosabb, hogy megkaptuk tőle a csodálatos végeredményt, azaz a Gravitációt. Igazából nem is szaporítanám tovább a szót, mert ezt a filmet látni, és érezni kell, az olvasás (kritika) jelen esetben nem sokat ér, tehát irány a mozi! Az év filmje, és valószínűleg az is marad. 10/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 3., csütörtök 22:48

A bűn éjszakája

A sztori miatt érdekelt a film, de hatalmas csalódás volt. Ebből a sztoriból ki lehetett volna hozni egy remek akciót, drámát, bármit, ehelyett kaptunk egy nagy fost. Kiszámítható, gyenge. Nagy csalódás volt.

3/10.

Másnaposok 3

Szerintem a kettőnél jobb volt, ez pedig már haladás a készítők részéről. :mrgreen:
Mondjuk kb. kétszer nevettem rajta, mert egy erőltetett valami... Gyengus, de mondjuk ezt már a megnézése előtt is tudtam, szóval itt legalább nem volt csalódás.

3/10.

The Call

A végére hagytam a legjobbat. Halle Berry-t nem láttam a Felhőatlasz óta, azt pedig még máig nem sikerült feldolgoznom, úgyhogy ott nem tudtam értékelni. :mrgreen:
Na a lényeg, hogy remek volt. Végig pörgős, iszonyatosan jó. Egy percig nem ül le a film.
Volt benne néhány klisésebb dolog, de szerintem egy a másfél óra, remek kikapcsolódást nyújt. Még akkor is Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ha van benne pár dolog, ami felbassza az agyam.. amikor leejti a telefont, mert persze, hogy leejti, meg a végén szerintem már nem kellett volna, hogy oda lekötözik.. de persze még egy csavar kellett.. Na mindegy. Nézzétek meg szerintem, ajánlani tudom.

8/10.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 3., csütörtök 19:15

nmate írta:de valamiért kétlem, hogy nagy mérföldkő lenne ez a film, én így előzetesen max. egy értelmes katasztrófafilmre számítok.
:vivo: :mrgreen: na, minnyá meglátjuk B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. október 3., csütörtök 19:12

Van Damme meg az Infernója mennek a film+-on a TV-be' :mrgreen:

Egyébként egy filmet szeretnék ajánlani, ha valaki vágyik valami jó kis drámára. Nem régen olvastam egy olasz szerző monológját, és lényeg a lényeg, ebből a rövidke monológból 1998-ben csináltak filmet is. A könyv címe nemes egyszerűséggel Novecento (900), a filmmé La leggenda del pianista sull'oceano, nálunk pedig Az óceánjáró zongorista legendájaként fut. Nálam 8/10-es.

A történet Danny Boodman T.D. Lemons 1900-ról szól, akit egy hajó legénysége fedez fel 1900-ban, mikor kikötnek. A szülei magára hagyták, így aztán a legénység veszi magához. A fiú hihetetlen zongoraművésszé növi ki magát, de soha, életében egyszer sem hagyja ott a hajót, amelyen kétségtelenül született, és amelyen élt, majdnem ötven évig.
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 3., csütörtök 11:26

Egy kis Macskafogó.
Demes írta:A Gravity-ről elég jókat írnak eddig, RT-n 97, metacritic 95.
Már várom :)
Én is kíváncsi vagyok, de valamiért kétlem, hogy nagy mérföldkő lenne ez a film, én így előzetesen max. egy értelmes katasztrófafilmre számítok.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 3., csütörtök 11:14

Demes írta:A Gravity-ről elég jókat írnak eddig, RT-n 97, metacritic 95.
Már várom :)
http://smokingbarrels.blog.hu/2013/09/2 ... io_gravity

Kíváncsi leszek rá én is. :)

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. október 2., szerda 21:28

A Gravity-ről elég jókat írnak eddig, RT-n 97, metacritic 95.
Már várom :)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 2., szerda 12:02

A nagy trükk (2003)
Sylvester Stallone és a svindlis kártyások világa. Ha Sly nem is főszereplő, de a film vége felé jól hozza a legjobb pókeres szerepet is. Főszerepben egy csaló-páros, akik minden lehetőségre lecsapnak, hogy kifosszanak valakit. Egyik nap bevesznek a játékba egy afro srácot is (Jamie Foxx) illetve még valakit, de sajnos a rossz ember pénzét nyerték el. Ígyhát kénytelenek egy újabb játszmába is belemenni, de az nem úgy sül el, ahogy azt ők gondolták. Jó volt a csavar a végén. =====> 6,5/10


Hulk és A hihetetlen Hulk (2003-2008) =====> Első 6/10, másik 7,5/10
Két film a nagy zöld lényről. Előbbiben tetszett pár dolog (mint pl amikor különböző látószögeket is mutattak egyszerre a képernyőn), de a lényeg, hogy megérte újra csinálni a történetet. A második verzió sokkal jobb lett, bár Liv Tyler néha sok volt! A végén pedig az a jelenet jól felvezette a Bosszúállók filmet.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Film közben azt hittem, hogy a másik szörnyszülött jön be emberként (Tim Roth), de aztán megjelent Tony Stark és pár mondattal jól felvezette a Bosszúállókat.


Kinek a papné (1996)
Aranyos, kedves történet a szeretetről, összetartásról és a hitről: Denzel Washington és Whitney Houston főszereplésével. A főszereplő pap mindennel foglalkozik, csak a családjával nem. Mígnem jön egy angyal (Denzel), aki szép lassan megváltoztatja a körülötte lévők hozzáállását. ======> 6/10



CGI / kulisszák mögött - The Avengers
1978-2003-2008-2012-es Hulk átalakulások
1977-2002-2012-es Pókemberek
(A 70-es évekbeliek jó gagyik voltak... :lol: )
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 1., kedd 20:49

Masnaposok 3 (2013)

En is pont tegnap este neztem meg lakotarsammal, jot rohogtunk rajta.
Gabo írta:A filmmel magával nincs gond, de akkor ne másnaposok 3 legyen a címe.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az irok is elmondtak, hogy ez a resz nem arrol fog szolni, hogy berugnak, az egyikuk meg eltunik vagy elraboljak. Ha pedig ez lett volna benne, akkor mindekni azt mondta volna, hogy ugyan az mint az elso ket resz. Azert Masnaposok 3 a cime, mert a Masnaposok 1 es 2 film szereploirol szol.(egyebkent meg a film vegen a stablista utan mutatjak, hogy rendesen berugtak es az egyiknek ... nott :lol )
Gabo írta:a poénok gyengék, a legjobbat lelőtték a trailerben,
Nem tudom miota nezel filmeket, de szerintem egyertelmu, hogy egy vigjatek eseteben hulyeseg trailert nezni, mert a legjobb poenokat lelovik benne.
Gabo írta: a zsiráfos jelenet nem tudom mi akart lenni. ez egy akciófilm volt ami próbálkozott valami humor félével. rasszista kínai, retardált dagadt, a film elején eltűnő személy.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem vicces volt ahogy a zsirafnak lecsapta a hid a fejet :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 1., kedd 17:48

A filmmel magával nincs gond, de akkor ne másnaposok 3 legyen a címe.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha meg újra állatra innák magukat meg buliznának akkor az lenne a baj.

Na mindegy ízlések és pofonok, de szerintem akkor is a jobb vígjátékok között szerepel amit az utóbbi 4-5 évben kiadtak.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 1., kedd 17:36

Nem is néztem meg azokat a filmeket. :)
De ez akkor is egy erőltetett dolog volt számomra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. október 1., kedd 17:35

realistahuni írta:Másnaposok 3

Ahhoz képest, hogy hányan fikázzák, nekem teljesen bejött, jobban mint a második rész.
No offense R24, de ha ez 2/10 akkor az ilyen edemszendler féle nagyfiúk meg a hasonló tucatszaroknak -11/10-nek kellene lenniük legalább.
Pontszámot nem is írnék, de nagyon tetszett nekem ez a három rész egész jól elszórakoztam mindhárom film nézése alatt. :)

A filmmel magával nincs gond, de akkor ne másnaposok 3 legyen a címe. a poénok gyengék, a legjobbat lelőtték a trailerben, a zsiráfos jelenet nem tudom mi akart lenni. ez egy akciófilm volt ami próbálkozott valami humor félével. rasszista kínai, retardált dagadt, a film elején eltűnő személy. 3. alkalommal már nem vicces.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 1., kedd 17:16

Másnaposok 3

Ahhoz képest, hogy hányan fikázzák, nekem teljesen bejött, jobban mint a második rész.
No offense R24, de ha ez 2/10 akkor az ilyen edemszendler féle nagyfiúk meg a hasonló tucatszaroknak -11/10-nek kellene lenniük legalább.
Pontszámot nem is írnék, de nagyon tetszett nekem ez a három rész egész jól elszórakoztam mindhárom film nézése alatt. :)
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég