Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
alexoxladjackoxi
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Özil, Koscielny, Xhaka
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. május 1., péntek 18:03

Nekem A régi város abszolút az egyik kedvencem lett. 10/10 simán. Nagyon nehezen tudnék TOP10-et összeállítani, főleg hogy az utóbbi 1-2 évben nem is nézek szinte már csak "komoly" , magasan jegyzett filmeket, de ez tuti rajta lenne.

Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. május 1., péntek 17:53

Nalam a Rekviem egy olyan film, ami eloszor teljesen falhoz vagott, de akarhanyszor latom, egyre rosszabb es rosszabb, a zeneje vilagbajnok de amugy nem egy nagy eresztes.

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. május 1., péntek 17:30

Hidd el én sem azonosultam egyik karakterrel sem a Rekviemben, csak valahogy az egész stílusa, hangulata, képi/zenei játéka is nagy pluszt ad hozzá az egészhez.
Na, mivelhogy délelőtt óta fel-felbukkan néhány gondolat A régi városról és a történtekről benne, nem húzom le olyan szinten, mint ezelőtt hirtelen felindulásból, stabil 7 pont, de nem lesz több sose. :/
Ex-szerkesztő.
Kép
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

alexoxladjackoxi

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. május 1., péntek 17:09

lordgabi írta:
alexoxladjackoxi írta: A régi város: Hát ez valami elképesztő. Mondom keresek már valami jó kis "besülős" drámát, de ez bakker tényleg levett az életről. Viszont zseniális, ilyen nyomasztó, nehéz filmet talán még soha nem láttam. Casey Affleck is abszolúte megérdemelte érte az Oscart. Ha tudtok ilyen filmeket, mondjatok már párat pls, bár ezt nehéz lesz überelni. Pl. a Gépész vagy a Joker számomra elég karcsú így utólag ehhez képest. Max. még a Taxisofőr jut eszembe hirtelen, ami hasonlóan nagy hatással volt rám ebből a kategóriából.
Valahogy kimaradt nálam, hogy ilyen szinten díjazták volna a filmet, így neked köszönhetően megnéztem én is. Tényleg nyomasztó volt végig, vártam mindig, hogy na, most majd beindul, de hiába. Nehezen tudtam így azonosulni a szereplőkkel, hiába körvonalazódik a sztori viszonylag hamar. Szeretem a hasonló darabokat, de ez valahogy nem ütött belém, pedig minden figyelmet rá fordítottam. Hét alá. :sly:

A hetedik kontinenst ajánlom neked. Az sem nyílik meg túlságosan előtted, de ha azt akarod, hogy nyomasszon, akkor fog rendesen.

A Rekviem egy álomért c. mesterművet újráztam még valamelyik este, kiemelkedő, egyedi, a zenéje még mindig ott van és ott is lesz a legnagyobbak között. :salute: IMDb-n a tízeseim között pihent, de változott kilencesre.
A következő a sorban a Pola X lesz, amit kötelezőképp ismételnem kell, majd jönnek a Filmklubos darabok, hiányzik, csak nincs idő. :'(
Nekem speciel pont azért is tetszett, mert "nem indult be", és így életszerűbb volt az egész. Sajnos a valóság is sokszor ilyen, szóval könnyedén tudtam vele azonosulni, és át tudtam érezni Lee helyzetét. A Rekviem megvolt már, de rám az nem gyakorolt olyan nagy hatást, talán pont a drogos szál miatt nem tudtam úgy szimpatizálni a szereplőkkel. A hetedik kontinenst még nem láttam, szerintem nem sokára pótolva lesz. :)

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2020. május 1., péntek 15:53

alexoxladjackoxi írta: A régi város: Hát ez valami elképesztő. Mondom keresek már valami jó kis "besülős" drámát, de ez bakker tényleg levett az életről. Viszont zseniális, ilyen nyomasztó, nehéz filmet talán még soha nem láttam. Casey Affleck is abszolúte megérdemelte érte az Oscart. Ha tudtok ilyen filmeket, mondjatok már párat pls, bár ezt nehéz lesz überelni. Pl. a Gépész vagy a Joker számomra elég karcsú így utólag ehhez képest. Max. még a Taxisofőr jut eszembe hirtelen, ami hasonlóan nagy hatással volt rám ebből a kategóriából.
Valahogy kimaradt nálam, hogy ilyen szinten díjazták volna a filmet, így neked köszönhetően megnéztem én is. Tényleg nyomasztó volt végig, vártam mindig, hogy na, most majd beindul, de hiába. Nehezen tudtam így azonosulni a szereplőkkel, hiába körvonalazódik a sztori viszonylag hamar. Szeretem a hasonló darabokat, de ez valahogy nem ütött belém, pedig minden figyelmet rá fordítottam. Hét alá. :sly:

A hetedik kontinenst ajánlom neked. Az sem nyílik meg túlságosan előtted, de ha azt akarod, hogy nyomasszon, akkor fog rendesen.

A Rekviem egy álomért c. mesterművet újráztam még valamelyik este, kiemelkedő, egyedi, a zenéje még mindig ott van és ott is lesz a legnagyobbak között. :salute: IMDb-n a tízeseim között pihent, de változott kilencesre.
A következő a sorban a Pola X lesz, amit kötelezőképp ismételnem kell, majd jönnek a Filmklubos darabok, hiányzik, csak nincs idő. :'(
Ex-szerkesztő.
Kép
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. április 30., csütörtök 21:46

Remy írta: RAGADOZÓ MADARAK(ÉS EGY BIZONYOS HARLEY QUINN CSODASZTIKUS FELSZABADULÁSA: Margot parádé, Kenobi szintén jó lenne, ha nem ripacskodta volna túl... nem egy nagy durranás, de bőven nézhető. És bizony vannak badass pillanatai dögivel.
Gondolom a badass alatt nem a gagyi girl poweres pillanatokra gondolsz. :lol: Nem nagy szam, de azert vannak benne szorakoztato pillanatok is, egyszer nezheto. Suicide Squad-nal gyengebb.

Caraway
Kedvenc csapatod: Manchester United

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. április 30., csütörtök 0:01

Tyler Rake - Kimenekites. Hat ez egy felejtheto film. Mint mikor codba offline amator szinten jatszol, John Wick Indiaban kiadas.

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. április 29., szerda 22:32

https://index.hu/kultur/cinematrix/2020 ... _vigjatek/
Na ez nem rossz, párat tuti újra nézek.

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. április 29., szerda 9:44

Ha tudtok ilyen filmeket, mondjatok már párat pls, bár ezt nehéz lesz überelni.
regebben pont ezt kertem es kaptam is egy rakassal.
kb 16-17 oldallal visszabb megtalalod oket.

gunner

HozzászólásSzerző: gunner » 2020. április 29., szerda 5:09

Potenciális jelöltem volt a filmklubba, erős film. Hamarosan újranézem ezt is :)

alexoxladjackoxi

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. április 29., szerda 0:04

A régi város: Hát ez valami elképesztő. Mondom keresek már valami jó kis "besülős" drámát, de ez bakker tényleg levett az életről. Viszont zseniális, ilyen nyomasztó, nehéz filmet talán még soha nem láttam. Casey Affleck is abszolúte megérdemelte érte az Oscart. Ha tudtok ilyen filmeket, mondjatok már párat pls, bár ezt nehéz lesz überelni. Pl. a Gépész vagy a Joker számomra elég karcsú így utólag ehhez képest. Max. még a Taxisofőr jut eszembe hirtelen, ami hasonlóan nagy hatással volt rám ebből a kategóriából.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. április 28., kedd 19:40

kiserik írta:
Realfan1 írta:

Én voltam :lol:

Számomra egyfajta lebutított Man on fire volt a film. Az a 12 perces akciójelenet nagyon fasza.Ezzel kb minden pozitívumot leírtam. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A vége pedig nonszensz. Ott a helikopter, likvidálva a mesterlövész, simán túlélheti, erre a drámaiság kedvéért fogja és kinyiratja magát a főszereplő :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Elvileg hozzátartozik a főszereplő jellem fejlődéséhez. Már ami van neki :D A tesztvetítések alatt viszont a nézők egy nagy része sajnálta, így bekerült az utolsó jelenet, amit mindenki úgy értelmezi, ahogy akar.
A dráma szétkúrása semmi több, mint amikor a Batman és Supermanben a temetés után szívdobbanás hallatszik.

Szerintem sokkal jobb a jelent, amikorSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kiszabadítják a gyereket és a házban darál Tyler.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. április 28., kedd 15:59

Realfan1 írta:
Anthony írta: Melyik volt az??? :lol: :lol: :lol:
Kerlon írta: Hát igazi egyszer nézős, az akció is rém egyszerű, mintha low botok ellen menne egy 150es karakter. Legalabb a motivacioja ertelmes volt.
Számomra egyfajta lebutított Man on fire volt a film. Az a 12 perces akciójelenet nagyon fasza.Ezzel kb minden pozitívumot leírtam. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A vége pedig nonszensz. Ott a helikopter, likvidálva a mesterlövész, simán túlélheti, erre a drámaiság kedvéért fogja és kinyiratja magát a főszereplő :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Elvileg hozzátartozik a főszereplő jellem fejlődéséhez. Már ami van neki :D A tesztvetítések alatt viszont a nézők egy nagy része sajnálta, így bekerült az utolsó jelenet, amit mindenki úgy értelmezi, ahogy akar.
Vinicius--Haaland--Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

Realfan1
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2020. április 28., kedd 15:36

Anthony írta: Melyik volt az??? :lol: :lol: :lol:
Kerlon írta: Hát igazi egyszer nézős, az akció is rém egyszerű, mintha low botok ellen menne egy 150es karakter. Legalabb a motivacioja ertelmes volt.

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. április 27., hétfő 20:51

sanko. írta: én is megnéztem tegnap az extractiont, elég felejthetőre sikeredett nekem.
Hát igazi egyszer nézős, az akció is rém egyszerű, mintha low botok ellen menne egy 150es karakter. Legalabb a motivacioja ertelmes volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. április 27., hétfő 19:27

Szerintem valaki szerkeszti, mivel nem érhető el, de valaki beírta a gyerekeihez Remy-t meg a születési dátumát. :lol:
K

filatáska

HozzászólásSzerző: filatáska » 2020. április 27., hétfő 19:23

Mit kell nézni?

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. április 27., hétfő 17:34

qrva jó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
K

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 27., hétfő 17:33

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. április 27., hétfő 17:33

pffffffff :lol: :lol: :lol: :lol:
K

Vissza: “Minden más”