Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Faust
El director de fotografía
Kedvenc játékosaid: Raúl, Alonso, Ramos

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. május 7., csütörtök 18:21

Igen, a Blade runner. :lol:

Ertheto egyebkent nelkule, de azert tobbet ad ha vagod az elozmenyt, meg hat, kotelezo mu az is.

Villeneuve haverjai csinaltak meg harom kisfilmet, ami a ket film kozott jatszodik, azok is megernek egy megtekintest.

sanko.
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: sanko. » 2020. május 7., csütörtök 18:13

srácok, esti filmterv a blade runner 2049. viszont mintha olyasmit mondtak volna nekem, hogy ennek van egy előzmény filmje, vagy egy másik film amit meg kell nézni, hogy ezt megértsem. vagy ez egy teljesen különálló film?

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. május 7., csütörtök 8:18

Bloodshot tényleg nem egy túl eszes darab :lol:
Nem nézhetetlen, de hát semmi extra szegényke, hozza a minimumot (se), amit egy ilyen filmnek hoznia kell azt ennyi.

Elég sok filmet megnéztem amúgy mostanában, amik kimaradtak vagy újak.

-Seven Pounds fasza volt.
-Ad Astra..... Nem jött át annyira, nagyon semmilyen volt a vége nekem. Csalódott voltam a film után.
-A Prayer Before Dawn, ezt ma néztem, tetszett, nagyon átadja a dolgokat, megérte megnézni.
-In The Shadow of the Moon, na ez is érdekes volt, tudom ajánlani, ha kifogyott valaki a filmekből teljesen korrekt alkotás lett.
-Long Shot, könnyedebb alkotás, nekem átjött, lehet rajta mosolyogni párat, de sokat nem kell tőle várni.
-Mortal Engines, ez is tetszett, érdekes világot festett fel, tetszett az alapelképzelés.

-Spies in Disguise, a végére egy kis animáció, moziban láttam az előzetesét anno és annyira abszurd volt már akkor is az alaphelyzet, hogy megakartam nézni. Ez is jó volt.

Igen, nincs most túl magasan a léc, mert már nem tudtam mit megnézni, ez épp az nC seeder toplista válogatás..... :mrgreen: :lol: De amit nem untam szarrá és nem csalódottam keltem fel előle és megért másfél órát az már pozitívum volt nekem :mrgreen:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 7., csütörtök 7:07

Remy írta:
ziro4vr írta: ennél még a Genisis is jobb.
Jesus. Pedig annál lejjebb nincs. :mrgreen:

Bloodshotot nézzétek, az kell nektek ilyen időkben. :D

Vágyak szigete is megér egy misét mondjuk. :mrgreen: :lol:
Bloodshot. Fogadom meg élvezted is :lol:
Nem gondoltam hogy két hét alatt három ilyen hulladék filmet fogok megnezni :roll:

Jóságos ég. És van aki erre gerjed.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. május 5., kedd 18:10

Örülök, hogy csak én nem értem mi volt ebben a jó :lol:

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 5., kedd 16:37

db97 írta: Ha már erről van szó

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy én azt mostanáig sem értem, hogy az indiai csávó minek támadt rá kriszhemszvörszre? Nem ő béreltette fel? Ha jól emlékszem a gyerek apja megbízta őt, hogy találja meg mindenképpen a fiút, és erre az volt az indiai csóka válasza, hogy tud valakit, aki ezzel foglalkozik. Ebből én arra következtettem, hogy közvetve ő bérelte fel kriszhemszvörszöt (azt tudom, hogy személyesen az a nő ment el hozzá, akiről szintén semmi se derül ki). Szóval nem igazán értettem, minek támadt rá a főszereplőre, amikor az épp próbálta kimenekíteni a srácot. De lehet csak én néztem be valamit, olyan fordulatos volt a cselekmény, hogy facebookoztam közben inkább. :D

Amúgy nem volt rossz, csak a jó nem ilyen.
Hát, faszán nézted te is a filmet :lol:
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. május 5., kedd 16:12

Yazid írta: az a baj az embernek kurva kevés az ideje és rohadt sok jó film van amit nem látott az ember ( 5ös lottó után se néznem meg mondjuk ezt a foshalmazt akkor lehet lenne ra idő). trailerből lattam talán 10masodpercet elég is volt. jól mondjatok lerágott csont. meg ez a chris gyerek, nem lehet komolyan venni olyan bugyuta ezzel a szakall kigyurt test kombóval. Rushban talán jó asszondjak
Rush nem rajta mult.
Thor jol all neki, mert pont olyan, mint a karaktere.
AntiCRclub vezető

Yazid
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Asensio

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. május 5., kedd 16:05

az a baj az embernek kurva kevés az ideje és rohadt sok jó film van amit nem látott az ember ( 5ös lottó után se néznem meg mondjuk ezt a foshalmazt akkor lehet lenne ra idő). trailerből lattam talán 10masodpercet elég is volt. jól mondjatok lerágott csont. meg ez a chris gyerek, nem lehet komolyan venni olyan bugyuta ezzel a szakall kigyurt test kombóval. Rushban talán jó asszondjak

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. május 5., kedd 15:58

db97 írta: Ha már erről van szó

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy én azt mostanáig sem értem, hogy az indiai csávó minek támadt rá kriszhemszvörszre? Nem ő béreltette fel? Ha jól emlékszem a gyerek apja megbízta őt, hogy találja meg mindenképpen a fiút, és erre az volt az indiai csóka válasza, hogy tud valakit, aki ezzel foglalkozik. Ebből én arra következtettem, hogy közvetve ő bérelte fel kriszhemszvörszöt (azt tudom, hogy személyesen az a nő ment el hozzá, akiről szintén semmi se derül ki). Szóval nem igazán értettem, minek támadt rá a főszereplőre, amikor az épp próbálta kimenekíteni a srácot. De lehet csak én néztem be valamit, olyan fordulatos volt a cselekmény, hogy facebookoztam közben inkább. :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mert Thor bacott sokba kerül és nem volt rá cash. A terv az volt, hogy elvégezteti a csapattal a munkát, utána meg kinyírja őket és hazaviszi a gyerkőcöt ingyen.
Vinicius--Haaland--Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

db97

HozzászólásSzerző: db97 » 2020. május 5., kedd 15:38

Ha már erről van szó

realbeckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. május 5., kedd 15:26

Nem volt ez rossz, de azért jobb lett volna, ha nincs Thor, hanem az indiai zsoldos karakterét látjuk egy teljes filmben. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ezt a halhatatlan? Bánatos, emlékektől es a múlt demonaitol menekülő badass karaktert 100x láttuk. Az autós uldozesen kivul, ami popecul lett megcsinalva, klisérengetegbol all. A főgonosz meg ki is volt? Elmeletileg a fürtös hajú halkbeszedű fazon, akiből kaptunk 3percet. Hype van, de valojaban ez egy 10/5. bocs Remy
Inkább egy pofon az igazságért, mint kitüntetés a hazugságért
A Toda Madre o Un Desmadre
The Walking Dead
Tolkien all, Max Brooks all, S.King all, S. Jackson & Ian Livingstone

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 5., kedd 15:07

Kapjátok be. :mrgreen:

Simán jó volt. Nyilván nem Szemtől szemben akciófilmet kell várni egy ilyentől.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. május 5., kedd 14:58

Realista24 írta:
Remy írta: Extraction

Remekül kivitelezett, kellő drámai töltettel ellátott, pörgős és kegyetlenül látványos és jól koreografált akciófilm Chris Hemsworthszel. Ezt a Netflix most odarakta!
Na csak most realizálom, hogy Remy írt jót róla valóban, és nem olyan, akinek adni is lehet a szavára.
Mybad :fpalm:
Semmi gond, tudjuk, hogy hibázni szoktál. :mrgreen: Szerintem abban a filmben tényleg csak a kiszabadítós jelenet volt értékelhető, illetve a motiváció. Minden más zs.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. május 5., kedd 14:57

Elvileg akkora siker hogy bejelentették a folytatást :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 5., kedd 14:41

Remy írta: Extraction

Remekül kivitelezett, kellő drámai töltettel ellátott, pörgős és kegyetlenül látványos és jól koreografált akciófilm Chris Hemsworthszel. Ezt a Netflix most odarakta!
Na csak most realizálom, hogy Remy írt jót róla valóban, és nem olyan, akinek adni is lehet a szavára.
Mybad :fpalm:
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Faust

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. május 5., kedd 12:01

Realista24 írta:
Faust írta: Sajna a netflix hogolyo rengeteg ilyen nezhetetlen szart szul, bar meg mindig nem kell vegignezni ha nem tetszik. :mrgreen:
Igazából ideális volt, mert hat este is elaludtam úgy 5 perc alatt :mrgreen:

Amúgy itt egész jókat írtak róla...de mennek is az érintettek a feketelistára :lol:
Jo de ki irt rola jot? Aki most irt egy top 15 rock listat, hagyjadmar. :mrgreen:

Az Otodik pecset meg teljesen elkepeszto. Mintha nem magyar film lenne.

alexoxladjackoxi
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Özil, Koscielny, Xhaka
Kedvenc csapatod: Arsenal

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. május 5., kedd 11:24

Az ötödik pecsét: Hát ja, legjobb magyar film. Olyan párbeszédek vannak benne, hogy lehidalok, nagyon komoly erkölcsi kérdéseket feszeget, és belekóstolhatunk a Szálasi-rendszerbe is. Őze Lajos hatalmas, bexarás milyen kisugárzása volt annak a palinak, de a többiek is jól hozzák a szerepüket. A kocsmai jelenet teljesen beszippantja az embert, mintha ott lennénk kb. 10/10 :salute:

Meg ha már felmerültek itt az akciófilmek, tegnap megnéztem a Túszdrámát. Teljesen korrekt, élvezhető akciófilm. Pár éve tizenévesen nagyon bírtam a régi nagyokat (Stallone, Van Damme, Willis, stb.), ha elsőre nézi az ember a filmjeiket, szerintem tudnak élvezetet nyújtani, de persze helyén kell őket kezelni, nyilván kicsit gagyik mai szemmel. Na meg persze hozzátartozik, hogy itt elsősorban a régi filmjeikre gondolok, amikor még volt egyáltalán igény az ilyesmi filmekre, egy újabb fajta Van Damme mozi pl. már tényleg szinte a nézhetetlen kategória sajnos (2000-es évekből alig akad értékelhető filmje, nekem speciel a Bosszú mindhalálig tetszett az egyik legjobban, jól állt neki a züllött zsaru szerep, milyen meglepő :mrgreen: ) még annak is szerintem, aki kedveli az akciófilmeket, és bírja vagy bírta az Öregeket. A Túszdráma komolyabb szerintem, meg Willis is kilóg némiképp a sorból, neki azért voltak komoly szerepei, meg hát ő színészkedni is tud némiképp. :mrgreen:

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. május 5., kedd 10:23

Faust írta: Sajna a netflix hogolyo rengeteg ilyen nezhetetlen szart szul, bar meg mindig nem kell vegignezni ha nem tetszik. :mrgreen:
Igazából ideális volt, mert hat este is elaludtam úgy 5 perc alatt :mrgreen:

Amúgy itt egész jókat írtak róla...de mennek is az érintettek a feketelistára :lol:
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Faust

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. május 5., kedd 10:08

Sajna a netflix hogolyo rengeteg ilyen nezhetetlen szart szul, bar meg mindig nem kell vegignezni ha nem tetszik. :mrgreen:

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. május 5., kedd 9:46

Leírások alapján, méltó ellenfele a F&F szériának. :lol:
ZIDANE

Vissza: “Minden más”