Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 15., kedd 12:13

Én megértem azt, aki nem szereti ezt a szériát, és azt is, aki az első 2(3) rész után elengedte. Én imádom az első részt, de a lényeg az 5. résztől indult be.

Számomra ez a tökéletes popcorn mozizás. Újra gyerek lehet az ember, mert Dieselék lényegében azt csinálják, amit egy gyerek, miközben matchboxokkal játszik és repteti az autókat meg ugrat velük össze-vissza. Csak ők ezt 150-200 milliós büdzséből a kamerák előtt. Laza és jópofa karakterek. Tyrese, Diesel, Rock, Statham, Kurt Russell, Walker, Ludacris. Nem lehet nem röhögni rajtuk. Full tesztoszteron bomba az egész, remek hangulattal leöntve.

Számomra ez a Fast-széria. Végig fülig ér a szám.

És még vissza van a 9. résszel együtt 3 rész. B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 15., kedd 12:01

10/10? :lol: ez már a 2 pontot sem éri el, és mind1 mennyire kell komolyan venni, vagy a készítők mennyire veszik komolyan, ez egy rakás szar és a legtöbbnél már nem is gondolkodnak csak megcsinálnak valamit, hogy legyen bevétel

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 15., kedd 11:58

Hát ez alap. A tökéletes popcorn franchise! :lilasalas: :sziv:

10/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. szeptember 15., kedd 11:57

A sok Remy erre is rohanni fog a moziba. :taps: :fpalm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 15., kedd 11:52

sebydani írta:
Michelle Rodriguez ugyanis nem rég egy interjúban megerősítette, ami korábban pletyka formájában már keringett a sajtóban, csak épp senki nem merte komolyan venni, vagyis hogy a kilencedik epizód szereplői ezúttal az űrben is fognak akciózni. A részletek természetesen még homályosak, hiszen akkorát senki nem akart spoilerezni, hogy elárulja, mégis, hogyan kerül egy kidobó-autószerelő-autóversenyző a világűrbe, de biztosak vagyunk benne, hogy a forgatókönyvírók valahogy meg fogják ugrani ezt a lényegtelen kis apróságot.
Imádom :lol: :lol:
No shit :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 15., kedd 11:52

sebydani írta:
Michelle Rodriguez ugyanis nem rég egy interjúban megerősítette, ami korábban pletyka formájában már keringett a sajtóban, csak épp senki nem merte komolyan venni, vagyis hogy a kilencedik epizód szereplői ezúttal az űrben is fognak akciózni. A részletek természetesen még homályosak, hiszen akkorát senki nem akart spoilerezni, hogy elárulja, mégis, hogyan kerül egy kidobó-autószerelő-autóversenyző a világűrbe, de biztosak vagyunk benne, hogy a forgatókönyvírók valahogy meg fogják ugrani ezt a lényegtelen kis apróságot.
Imádom :lol: :lol:
ez az a sorozat amit a tokioi hajsza után az okosok elengedtek :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. szeptember 15., kedd 11:44

Michelle Rodriguez ugyanis nem rég egy interjúban megerősítette, ami korábban pletyka formájában már keringett a sajtóban, csak épp senki nem merte komolyan venni, vagyis hogy a kilencedik epizód szereplői ezúttal az űrben is fognak akciózni. A részletek természetesen még homályosak, hiszen akkorát senki nem akart spoilerezni, hogy elárulja, mégis, hogyan kerül egy kidobó-autószerelő-autóversenyző a világűrbe, de biztosak vagyunk benne, hogy a forgatókönyvírók valahogy meg fogják ugrani ezt a lényegtelen kis apróságot.
Imádom :lol: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 9., szerda 20:10

DŰNE trailer

A Lynch-féle filmet gyűlöltem, a könyveket nem olvastam, de Villeneuve minden pénzt megér. Hogy mondjam... rohadtul jól néz ki a film.

A CSEMPÉSZ: Akárki akármit mond, Clint Eastwood a filmgyártás legnagyobb alakja. 88 évesen lehozni egy ilyen alakítást, megrendezni egy ilyen filmet, hihetetlen, elképesztő. Nem ez a legjobb filmje, de baszki... nem is ez a lényeg. A csempész (is) egy kiváló alkotás.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 7., hétfő 1:42

A PÁRIZSI VONAT: Értem Eastwoodot, hogy miért akart ebből filmet csinálni, csak sajnos ez nem elég. Maga a történet megérdemli a filmet, viszont a tálalás rettentő érdektelen a film nagyrészében, egyedül a vége menti meg az egészet.

PROJECT POWER: A Netflix újra kihagyott egy ziccert, bár ezen már nem kéne meglepődni. Adott egy érdekes ötlet, két remek színész, de akkora egy határ szar a forgatókönyv, hogy az valami elképesztő.

THE OUTPOST: Lassan indul, néhol talán túlzottan is el van nyújtva, de a film második fele brutál kemény összecsapást mutat be nekünk a tálibok és az amerikaiak között. Modern háborús témában bőven nézős darab.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2020. szeptember 6., vasárnap 11:22

Hogy ne csak mindig a Tenetről legyen szó :mrgreen:
Tegnap néztem meg az egyik artmoziban a Teljes titoktartást Szerintem az egyik legjobb thriller, amit idén láthatunk: jó az alapsztori Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!egy bestseller trilógia harmadik kötetének fordítására egy nívós nemzetközi fordítógárdát gründol a kiadó vezetője, aki egy kastély bunkerében helyezi el őket, maximális biztonsági intézkedések mellett, hogy a kézirat egy részlete se kerüljön fel megjelenés előtt az internetre. Ahogy sejteni lehet, mégis kikerül az internetre 20 oldal, majd újabb fejezetek és megindul a találgatás, hogy ki lehet a szivárogtató; csavaros, bár néha kicsit túlgondolt a cselekmény; remek és tűpontos alakítások (Alex Lawther az európai film egyik nagy tehetsége, sőt ezzel az alakításával már túl is lép e kategórián); fokozatosan növekvő feszültség és bár a csattanó sejthető az utolsó 20-25 percből, de így is nagyot üt :salute:
8/10
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. szeptember 6., vasárnap 2:03

Tenet
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Így, egy hetet aludva rá: imádom Nolant, de ez messze-messze a legrosszabb filmje. Eszméletlen bugyuta párbeszédek, nevetséges főgonosz, rosszul megírt karakterek. Pattinson meg JD jók voltak(utóbbi úgy ahogy, köszönhetően a sztorinak), de én eszméletlen nagyot csalódtam. Jobb lenne ha öcsi írná a forgatókönyvet, mégha az ötlet és az utolsó fél óra megvalósítása parádés is volt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 6., vasárnap 1:07

THIS IS ENGLAND: Őszinte, nyers és rendkívül hatásos film a 80-as évek Angliájáról és a céltalan fiatalságról. Elgondolkodtat és sajnos még mindig aktuális.

NEMZET ARANYA: Pótolni próbálta a Múmia utáni űrt kaland fronton és azt kell, hogy mondjam... sikerült neki! Kifejezetten élvezetes, laza és jó hangulatú kalandfilm, egy csúcson lévő Cage főszereplésével. Annyira hiányoznak ezek a filmek.

PENTAGON TITKAI: Csúnyán aktuális a témája itthon. "A sajtónak a népet kell szolgálnia, nem a kormányt." Kicsit száraz, de bőven nézhető darab Spielbergtől. De, hogy Streep megint csak azért kapott jelölést, mert szerepelt egy filmben, az tuti biztos...

SULLY: Nem ez Eastwood legjobb filmje, de a sztori mindenképpen filmért kiáltott! Tom Hanks meg Tom Hanks... elképesztő figura.

RICHARD JEWELL BALLADÁJA: Egészen elképesztő, hogy Eastwood 89 évesen le tudott rakni egy ilyen filmet. Hihetetlen! Sam Rockwell parádé, a sztori megért egy misét, ráadásul a kivitelezés is több, mint korrekt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2020. szeptember 4., péntek 10:18

Tenet:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Biztos velem van a baj, de a vége nekem nem volt világos. Most a csaj melyik Kenneth Brannaght ölte meg?

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. szeptember 4., péntek 10:13

Faust írta: Pattinson generációja egyik legjobbja.
Elhiszem. Sajnos en is es meg rajtam kivul millio ember lemaradt az Alkonyatnal, aztan igy le van nezve. Remelhetoleg a Batman filmmel majd fordul a kocka, hiszen az nagyon sok emberhez el fog jutni.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. szeptember 4., péntek 9:49

Pattinson generációja egyik legjobbja.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. szeptember 4., péntek 9:07

Amugy Pattinson szerintem meglepoen jo volt. Viszont en is ugy jottem ki a mozibol, hogy huztam a szamat. Hianyerzet.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 4., péntek 8:39

Pipita írta: Megnéztem én is a Tenetet.

Látványos parasztvakítás volt :mrgreen: Nagyon mást nem lehet róla mondani. Nem vagyok lenyűgözve.
Nolan az Inception óta tulságosan belebuzult önmagába, és elfelejtette hogy kellenének karakterek is, meg érzelmek. A Dunkirk mondjuk moziban bejött, de azt is Zimmer vitte inkább a hátán.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. szeptember 4., péntek 1:29

Remy írta: Sorminta alapján ennek a Bond-filmnek jónak kell lennie. Meglátjuk.

Mondjuk nem vagyok rápörögve, pedig Craiget bírom Bondként, viszont inkább legyen kellemes meglepetés film.

Talán egy kicsit tényleg túl van már tolva, néhol azt éreztem, hogy ilyen Halálos iramban - James Bond crossovert nézek. :hmmm:
Ha Tom Cruise lenne a helyén, azt hinném MI trailert láttam :)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. szeptember 3., csütörtök 20:47

Megnéztem én is a Tenetet.

Látványos parasztvakítás volt :mrgreen: Nagyon mást nem lehet róla mondani. Nem vagyok lenyűgözve.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 3., csütörtök 19:22

Sorminta alapján ennek a Bond-filmnek jónak kell lennie. Meglátjuk.

Mondjuk nem vagyok rápörögve, pedig Craiget bírom Bondként, viszont inkább legyen kellemes meglepetés film.

Talán egy kicsit tényleg túl van már tolva, néhol azt éreztem, hogy ilyen Halálos iramban - James Bond crossovert nézek. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég