Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. április 26., hétfő 19:18

Hala a jo egnek hogy a Sound of metal semmi “extrat” nem nyert, oriasi kozepes az egesz.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: portillo » 2021. április 26., hétfő 19:17

soadroli írta: A Sound of Metal, The Father, és a Promising Young Woman megér egy nézést, jó filmek. A többit én se láttam :D
A Sound of Metal tényleg érdekes, megéri megnézni, és a Minari sem volt rossz. A Mank nekem nem jött be annyira, bár jól össze van rakva, A cihicagói 7-ek sztem tök átlag.

Kiváncsi vagyok a The Father-ra, de lehet, a többi jelölt is sorra kerül majd.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. április 26., hétfő 12:07

A Sound of Metal, The Father, és a Promising Young Woman megér egy nézést, jó filmek. A többit én se láttam :D
Kép

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 26., hétfő 12:01

wZoLee7 írta: Ja hogy most volt oscar? Durva de kicsit sem mozgat mar meg. Igazabol elolvastam a gyozteseket, de nem sokat mondanak
A Pixar mesén kívül egyiket se láttam, de meg hallani se hallottam róluk :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 26., hétfő 11:55

Ja hogy most volt oscar? Durva de kicsit sem mozgat mar meg. Igazabol elolvastam a gyozteseket, de nem sokat mondanak

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. április 25., vasárnap 21:25

Mortal Kombat
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Szerintem sokkal több is lehetett volna ebben..
Eleve ha több részt terveznek, akkor hova a kapkodás?
Első részként bőven elég lett volna egy Scorpion vs Sub Zero sztori..
Szerintem a kevesebb sokkal nagyobbat ütött volna, meg amúgy is nagyrészt rájuk volt kíváncsi mindenki.
Van egy DC animáció, nem tudom vágjátok-e? Scorpions Revenge, na ha azt egy az egybe lemásolják, megfilmesítik, hatalmas epic lehetett volna.. :-(

A casting egyik fele rendben, a másik fele nagyon gyenge lett, ilyen elcseszett raident én még életemben nem láttam, nem így képzelek el egy istent na.. :D , liu kang, meg a ketrecharcos gyerek is elég gyatra..
Aztán akik nagy Mortal fanok, azok vágják, hogy Goro azért elég vadállat.. :mrgreen:
és akkor őt ennyivel lerendezni?? Méltatlan na..
Mmá-s gyereknek is ennél gagyibb szuperképességet nem lehetett volna kitalálni, legalább hajazott volna valamiben a skorpióra.. :roll:


Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 25., vasárnap 12:24

Ígéretes fiatal nő. Na, ezt nézzétek, ez jó cucc. Nem akarok nagyon írni a filmről, mert spoileres lehet bármi, de jelölték most 5 Oscarra.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. április 24., szombat 1:13

MK
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Liu Kang nagyon rossz választás volt és nekem Raiden sem tetszett. Kano vitte a hátán a filmet. Kung Lao patent volt, meglepődtem hogy ki is nyírták. Ez a Cole szál nagyon nem kellett volna bele, csak feleslegesen vitte az időt, nélküle bőven jobb lett volna ez az egész, lett volna idő kifejteni egyes karakterek hátterét, motivációját, semmit sem tudunk abból, hogy Bi-Han miért akarja megölni Hanzot. Az, hogy Goro megnyer 9 tournamentet, aztán simán kinyírják, az nevetséges volt. Sokkal sokkal több volt ebben a filmben, ha lesz folytatás, abból bőven ki lehetne hozni jobbat, elég nagy azért az univerzum.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 23., péntek 22:11

Kerlon írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!- Scorpion Sub-Zero final fight-ba minek keverték bele Cole-t
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pfú, igen ez... azt nem is értettem. Annyira elbaszta az egészet. Valamint oda rohadtul mehetett volna a rendes ikonikus MK zene.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 23., péntek 22:08

Szerintem MK-ból sokkal többet nem lehet kihozni, fan service volt, új megközelítések voltak (Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogy nyerik képességüket ), közismert karaktereket futtaták rendesen stb.

Ami nem tetszett:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
- Cole gagyi lett, most ez az aquaman erőelnyelő páncél mi a szar? :lol: főleg, hogy egy kultikus karakter leszármazottja a karakter...
- Goroval való harca gagyi
- Scorpion Sub-Zero final fight-ba minek keverték bele Cole-t
- Reptile teljesen elgyíkosítása
- nyikhaj Liu Kang


Aki szerette a játékot, az azért biztos szívesen megnézi majd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kerlon 2021. április 23., péntek 22:11-kor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2021. április 23., péntek 16:17

MK

Szerintem teljesen rendben van, a fatality-k egész pofásak lettek. Viszont kicsit azt éreztem, hogy túl sok mindent akartak belezsúfolni egy filmbe, egy sorozat sokkal jobban feküdne ennek a témának. Sok karakter van, mindegyikhez kellenének minimális infók meg háttérsztori, erre egy filmben nem sok idő van. De igazából azt kaptam amit vártam.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Ez a Reiko amúgy mi volt? Full nem így néz ki a játékokban :lol: A többi karakter okés volt, nagyjából hasonlítottak a játékbeli változatokra
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 23., péntek 12:42

füst írta: 1. A Mortal Kombattól azt várom, hogy legyen brutális, gore, látványos és pörgős.

2. Egy filmtől azt várom hogy legyen érdekes és értelmes sztorija. Emellett minimális szinten elvárom hogy legyenek a karakterek normálisak, normális motivációval... és legalább 2 mondatot sikerüljön értelmesen egymásra fűzni.

Ha a kettő együtt megvan, akkor megvan a ma esti filmem. :D
1 - Pörgősebb sajnos lehetett volna.
2 - Ez még mindig egy Mortal Kombat.

De tök egyszerű. Szereted az MK-t?
Igen -> Teszel vele egy próbát
Nem -> Minek néznád egyáltalán meg?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 23., péntek 12:34

1. A Mortal Kombattól azt várom, hogy legyen brutális, gore, látványos és pörgős.

2. Egy filmtől azt várom hogy legyen érdekes és értelmes sztorija. Emellett minimális szinten elvárom hogy legyenek a karakterek normálisak, normális motivációval... és legalább 2 mondatot sikerüljön értelmesen egymásra fűzni.

Ha a kettő együtt megvan, akkor megvan a ma esti filmem. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 23., péntek 12:24

Mondjuk őszintén, mit vársz egy MK filmtől? Sztorit? Részben megoldották. Fatalityt és bunyót? Az van és látványos is. A karakterek hűek a játékhoz. Szóval, mint játékadaptáció igazából működik. A kivitelezés meg azért a gagyitól messze van.

Az, hogy ez végeredményben kinél mire elég, az meg szubjektív.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 23., péntek 12:19

Ezt osszam el kettővel, vagy vonjak gyököt? Csak mert nem tudom megnézzem-e. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 23., péntek 12:01

MORTAL KOMBAT (2021): Teljesen vállalható feldolgozás egy rakás utalással és jól kivitelezett fatality-vel. A sztori olyan amilyen, azt még lehetett volna foltozni, de a karakterek működnek. Amit hiányoltam; Több Skorpió, jobb játék a zenével, nagyobb katarzis a végén.

- Maga Skorpió sztorija kurvajó.
- Sub-Zero zseniális.
- Kano sokak kedvence lesz.
- A kivégzések tényleg brutálisak. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. április 22., csütörtök 16:06

THE CONJURING 3: THE DEVIL MADE ME DO IT Trailer
Kép

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: géza » 2021. április 17., szombat 19:47

Ujraztam megint az SW filmeket a kilencedik kivetelevel, par eszrevetelt itt hagyok egy-ket jelenetrol:

Baljos arnyak & Klonok tamadasa: sokkal unalmasabbak voltak ezek a filmek, mint amire emlekeztem, az Anakin es Padme jelenetekert meg valakit bortonbe kene zarni. :mrgreen: Qui-gon meg mindig egyik legjobb karakter.

Sithek bosszuja: Mindig is benne volt a top 3-ban nekem a RoTs, de miutan megneztem a Clone Warst azota sokkal inkabb van sulya Anakin egesz tortenetenek, kulonosen az Obi-Wannal valo kapcsolatanak. Mace Windut meg minden ujranezessel jobban megvetem. :mrgreen:

Uj remeny: Most lattam ugy eloszor a filmet, hogy mind a Rebelst es mind a Clone Warst megneztem elotte, es ezt a filmet is jobban tudtam igy ertekelni. Tarkin OP, kar hogy vegul nem szallt be a mento urhajoba. :D

Birodalom visszavag: Csinalhatnak barmennyi filmet, mindig ez lesz a legjobb. Tokeletes film, nincs hibaja. 10000000/10.

A Jedi visszater: Full hulye vagyok, de most jottem ra, hogy a cim nem Lukera utal, hanem Anakinra. Nagyon jol bemutatja a vivodast, ugy kezelem hogy a kilencedik resz nem tortent meg, hogy ne tegye teljesen tonkre Anakin aldozatat.

Solo: Moziban lattam meg, akkor jo kis popcorn filmnek tartottam, de semmi extranak. Igazabol nem nagyon valtozott a velemenyem, jo film volt, ezt is jobban tudtam ertekelni, hogy tudom kik voltak azok a karakterek akikre neha utaltak (Bossk, Aurra Singh). Ehrenreich szerintem fantasztikus munkat vegzett, egy percig nem ketelkedtem benne, hogy Han Solot neztem, es mindezt ugy tette, hogy nem akart Harrison Ford lenni. Bravo.

Zsivany egyes: Nagyon jo film, osszekapcsolodik a Rebels par reszevel is, tokeletes felvezetese az Uj remenynek, az utolso jelenet meg zseni.

Force awakens: Uj remeny remake, semmi kockazatot nem vallal, megalapozott par jo karaktert, akik vegul semennyire nem valtottak be a hozzajuk fuzott remenyeket.

The Last Jedi: Az a film mutatja be az ero milyenseget a legjobban, imadom az osszes uj, friss vonalat amit kaptunk. Nekem nagyon ultek a tortenetbeli fordulatok is, a karaktereket is imadtam, Kylo ebben a reszben csucsosodik ki, es valik az egyik legerdekesebb SW karakterre a szememben, a Reyyel valo dinamikaja meg fantasztikus volt, es egy igazan epikus utolso resznek agyazott meg.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 14., szerda 19:20

Gyengék vagytok. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 14., szerda 19:18

Kerlon írta: 20 mp után kaszáltam
Rá se kattintok.
Légy okos, mint Laci.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég