Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2022. augusztus 25., csütörtök 17:20

Felkerult a netflixre egy majd két órás domumentumfilm a figo atigazolasrol :kalapos:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 24., szerda 18:33

realbeckham írta:
Remy írta:

??? :hmmm:
10/8 egyet szoktam érteni a kritkaiddal. Ugy is mondhatnam, hogy hasonlitunk. Foleg retro vonalon. No homo..... :sziv: A maradek 2, az a rock és a Fast saga utáni imádatod.
Valószínűleg hamarabb latod a zlatant is, mint jomagam, s mivel a madridommal kelek, fekszek latni fogom az irast. Ha azt irod, hogy egy rakat szar, akkor valószínűleg nem erre szanom azt a kevés időt, ami mozizasra jut. Biztos furcsa olvasnod, de azon kevesek közé tartozom itt a forumon, aki ad a véleményedre.
Ja jól van. Full máshogy jött le. :mrgreen:

Amúgy nem hiszem, hogy mostanában Zalant fogok nézni. Aztán ki tudja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. augusztus 24., szerda 18:24

Remy írta:
realbeckham írta: Egy remy kritikát olvasnek, mielott beleporgetek majd. Az a biztos. :roll:
??? :hmmm:
10/8 egyet szoktam érteni a kritkaiddal. Ugy is mondhatnam, hogy hasonlitunk. Foleg retro vonalon. No homo..... :sziv: A maradek 2, az a rock és a Fast saga utáni imádatod.
Valószínűleg hamarabb latod a zlatant is, mint jomagam, s mivel a madridommal kelek, fekszek latni fogom az irast. Ha azt irod, hogy egy rakat szar, akkor valószínűleg nem erre szanom azt a kevés időt, ami mozizasra jut. Biztos furcsa olvasnod, de azon kevesek közé tartozom itt a forumon, aki ad a véleményedre.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 24., szerda 18:14

realbeckham írta: Egy remy kritikát olvasnek, mielott beleporgetek majd. Az a biztos. :roll:
??? :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. augusztus 24., szerda 18:09

Egy remy kritikát olvasnek, mielott beleporgetek majd. Az a biztos. :roll:

Nekem ezektől a focisták, meg celebek eletrajzi filmektol, realitys sorozatoktol herotom van. Nevetséges némelyik, hogy 30 évesen már eletrajzi filmje van.

Zlatan ebben mas. Kb a foci chuck norrisa. Én szívemből gyulolom a nagy pofaja miatt, de lehet jora sikeredik pont emiatt, illetve a könyve anno. Na abban voltak rohadt jo dolgok.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. augusztus 24., szerda 17:40

Zlatan film a mozikban.
Látta már esetleg valaki?
Vagy ez inkább amolyan otthon nézős film?!

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 24., szerda 17:30

nem nosztalgia geci. tényleg minden jobb volt régen :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. augusztus 24., szerda 17:15

Néha azt érzem már, hogy be van savanyodva mindenki és képtelenek élvezni a filmeket. (Most ezt a Top Guntól függetlenül mondom)
Ezzel nagyon egyetértek, de egyébként nem csak filmekkel van így. Kurva régi jelenség az életben az ami most itt a fórumon is megfigyelhető: ahogy öregszik az átlagéletkor (mert a fiatalok ugye nem fórumoznak, a társaság két évtizede nagyjából ugyanaz, aktív-inaktív periodósukkal), jön elő a nosztalgia meg a régen minden jobb volt mentalitás. A világot itt mindenki kristálytisztán ki tudja elemezni, csak saját magát nem nézi senki objektíven :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. augusztus 24., szerda 16:36

Pipita írta:
Faust írta: Megnéztem Mubi-n két rövidfilmet, a Nestet és a Nimicet, előbbi egy rohadt szép és egyszerűségében nagyszerű izlandi cucc, a másik Lanthimos rövidfilmje, full trademark, nekem még mindig túl sok ez a faszi. Nem tetszett.
Fent vannak valahol legálba', vagy torrentezni kell ezeket?

Amúgy ne hallgassatok Faustra, nem ért hozzá. :mrgreen: Nézzen mindenki Lanthimost, isten a csávó, Aronofsky után a legnagyobb király. :mrgreen:
Tudok 30 napos ingyen linket adni, csak ne felejtsd el lemondani.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 24., szerda 16:32

nálad minden szar is tizbőltiz :mrgreen: , ugyhogy ez nem jelent semmit.
en csak azt mondom, hogy voltak szamomra olyan szembeötlő dolgok, amik kis ráfordítással odafigyeléssel sokkal többet adhattak volna, es nagyobb ,több, reálisabb élményt jelentett volna a nézőnek (Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!pl több dolog is miután lelőtték őket a gecibe)
a látvány jó, mint a mad maxnél, hogy nem a varázslásos cgi szart kell nézni (Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!bár val temetésén a 4 röpcsi ahogy csikot húz, khm... na mindegy, lehet még egy szemműtét kell)
es igen remy bazzeg, savanyu es szar mai szemmel a filmes felhozatal, pláne mikor az ember olyan szineszeket, történeteket, forgatókönyveket, filmes megoldásokat lát a sorozatokban, amik kurvamagasara teszi a lécet, de valahogy a filmes vonal nem veszi a lapot, lehet nem éri meg ma már annyira, nem tudom. a hbo, netflix, apple, disney biztos, hogy jol odabasztak a filmstúdióknak.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2022. augusztus 24., szerda 15:51

Faust írta: Megnéztem Mubi-n két rövidfilmet, a Nestet és a Nimicet, előbbi egy rohadt szép és egyszerűségében nagyszerű izlandi cucc, a másik Lanthimos rövidfilmje, full trademark, nekem még mindig túl sok ez a faszi. Nem tetszett.
Fent vannak valahol legálba', vagy torrentezni kell ezeket?

Amúgy ne hallgassatok Faustra, nem ért hozzá. :mrgreen: Nézzen mindenki Lanthimost, isten a csávó, Aronofsky után a legnagyobb király. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 24., szerda 15:06

hehetheoriginal írta: na megnéztem en is a topgunt, ha jol emlékszem itt mindenki odakat zengett rola.
nyilvan latvanyos, hogy nem minden cgi volt.
de a better call saul utan ezek a szinesznek nevezett egyenek benne, hugeci mi botrany :lol:
aztan a logikai bukfencek, inkabb a hypera meg a koritesre/erzesre mentek ra, de nem raktak tortenelmi kontextusba vagy keretbe az egeszet, ilyen gagyi kitalalt mesefilm az egesz, de kozben valos motyokkal megy a harc. aztan gondolom mar a kerozin mellett nem maradt péz rendes setupra meg diszletekre, olyan üresnek, semmilyennek hat az egesz, kb 3 helyszin az egesz film, fura volt. nyilvan ennek is örülni kell ma már az ultragagyi doktor strange es hasonlo amerikai szarok es netflixes bugyutasagok utan, de azert na
Újráztam. Ez az "ennek is örülni kell ma már" egy érdekes megközelítés. Mindamellett, hogy SZERINTEM, illetve látva az internet, az ismerősök és bárkinek a véleményét, BÁRHOL. Talán az egyik, ha nem a legtöbbet dicsért film, amióta élek. Ennyire egyöntetű dicséretet blockbuster még nem kapott. Szinte nem, vagy alig találkozni olyannal, akinek nem tetszik.

Aki tud ellenpéldát, az hozhatja, kíváncsi vagyok.

Egy vadászrepülős blockbuster, az öreg Tommal. Mégis mit vártál? Ilyen alapon az összes Mission Impossible filmje is mese. (Mert lényegében azok, mi mások lennének) Sztori szempontjából nem nagy durranás a film, az tény, de őszintén, kellett volna ennél több? Vagy miben kellett volna többnek lennie? Akkor meg lehet az lenne a probléma, hogy túl nagyot akart és a játékidő miatt összecsapottá vált. Így volt idő legalább mindenre, főleg egy viszonylag hosszú, több felvonásos végjátékra. Van, mikor a kevesebb néha több.

A hype meg körítés/érzés dolog valós. Ahogyan már az első Top Gun filmnél is az volt a lényeg. Nem hiába a hatásvadász zenék, beállított képek. De hát basszameg, vadászpilótákról szól a film, naplemente, tengerpart, anyahajó, vadászrepülő, napszemüveg.

A színészek leszólása meg pláne vicces. Kivel volt gond? Vagy egy Top Gun filmnél, vagy bármilyen ilyesfajta filmnél hova kéne több? Vagy az elvárások a nagyok, inkább másként fogalmazva, olyan elvárások vannak, amiket lehetetlen teljesíteni. Néha azt érzem már, hogy be van savanyodva mindenki és képtelenek élvezni a filmeket. (Most ezt a Top Guntól függetlenül mondom)

Aztán hétvégén meg megnézel egy 80-as évekbeli akcióhősfilmet, aztán csettintesz egyet, hogy hú mennyire király még mindig. Aztán, ha jól megnézed, olyan ultragagyi mellékszereplőkkel voltak azok teletűzdelve, hogy az a szint arra nem lenne most elég, hogy kávét hozzanak a rendezőnek.

Nálam 10/10 a cucc. És nem, nem mondom, hogy mindenkinél annak kell lennie. De látva, a belefektetett energiát, a látványt és a megvalósítást. Vadászrepülős film ilyet még megközelítőleg sem adott. A 21. század egyik legfontosabb akciófilmje.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. augusztus 23., kedd 13:28

de a better call saul utan ezek a szinesznek nevezett egyenek benne, hugeci mi botrany :lol:
A színészi tehetség, és a fizikai képesség amit megkövetelt az a film nem feltétlen találkozik egy emberben. Navy kiképzéseket, tréninget hogy megtanuljon vadászgépet vezetni gondolom nem vállalnak A listás sztárok.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 23., kedd 13:11

na megnéztem en is a topgunt, ha jol emlékszem itt mindenki odakat zengett rola.
nyilvan latvanyos, hogy nem minden cgi volt.
de a better call saul utan ezek a szinesznek nevezett egyenek benne, hugeci mi botrany :lol:
aztan a logikai bukfencek, inkabb a hypera meg a koritesre/erzesre mentek ra, de nem raktak tortenelmi kontextusba vagy keretbe az egeszet, ilyen gagyi kitalalt mesefilm az egesz, de kozben valos motyokkal megy a harc. aztan gondolom mar a kerozin mellett nem maradt péz rendes setupra meg diszletekre, olyan üresnek, semmilyennek hat az egesz, kb 3 helyszin az egesz film, fura volt. nyilvan ennek is örülni kell ma már az ultragagyi doktor strange es hasonlo amerikai szarok es netflixes bugyutasagok utan, de azert na
thereisonly1ronaldo

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. augusztus 15., hétfő 18:49

Jogos. :mrgreen: Vagy direkt csinalta. Altatott
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. augusztus 15., hétfő 18:43

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A szarvas ellen bőven hibázott, a nyulak ellen is. :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. augusztus 15., hétfő 18:17

Remy írta: de Ron Perlman.... RON FUCKING BADASS PERLMAN!!!! Miatta már megérte megcsinálni ezt a filmet. :D :mrgreen: B-) :sziv:
Imádom, mikor előjön belőled ez a remy style. :lol:


Prey után ujraztam en is a loret. Rohadt jol esett. Meg a Predi 2 is, mikor 40 fokban a valltomeses zakoban flangal mindenki. Jo...ezen nottunk fel.
Prey amúgy üdítő kis esti kikapcs volt. Par dolog viszont
szamomra kizökkentett.Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nincs gondom vele, hogy csajszi. Azzel sem, hogy meggejvor hozza képest kutyafasza, viszont legalabb egyszer, csak egyszer lattuk volna azt, hogy törékeny, hölgy, aki hibazik és fél. Egy... legalább egy baltadobása mellé ment volna, vagy mikor agyonveri a vadasz srácot, annak ellenére, hogy egy alaojáraton gyűjtögető, loot os szerepkört tölt be a törzsben. A szohasznalat sem epoen korhű. A parkour ozás a fákon, már hab a tortán.

Remek a kor. Remek az easter egg utalás, remek a predi
nekem kifejezetten tetszett, hogy most egy atletikusabb, valtozatott kaptunk. Örültem volna, ha a film komolyabban veszi magát. Tovabbra is az első részt überelni nem lehet.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 15., hétfő 17:45

A TIZENHÁRMAK: Talán Ron Howard mozija nem is adja át azt a horrort, amit a fiúk átéltek a thaiföldi barlangban, sem azt, amit a mentősök, a katonák és mindenki más abban a jó néhány napban. Mégis egy elképesztően hatásos filmről beszélünk, amiben tényleg igazi hősök a karakterek. :agree:

Prey után megjött a kedvem néhány Predi filmhez, ami után végül az Alienek is megérkeztek. :D

ALIEN VS PREDATOR: 2 hibája van ennek a filmnek. Az egyik, hogy PWSA rendezte, a másik pedig, hogy annyira gyér a casting, hogy elkúrja az egész filmet. A film nem jó, de kellően élvezhető trash. Sok ilyen van, csak azokban legalább a cast fasza és emlékezetes tud maradni. Gondoljunk csak az egész 80-as és 90-es évekre.

ALIEN VS PREDATOR 2: Sok év után újrázva... de most egész jól tudott esni, DE... Sötét, kurva sötét, de minden hibájáért kárpótolni tud a badass Predator. És nagyjából ennyit lehet a filmről mondani. A Predi rohadt király benne, de minden más hulladék.

ALIEN 3: Imádom ezt a részt is, de amikor a CGI Alien megjelenik, az annyira kizökkent, hogy arra nehéz szavakat találni. Botrányosan hányinger. Pedig atmoszférában, helyszínben, KARAKTEREKBEN (!), de még sztoriban is iszonyat jó. Szeretem.

ALIEN 4: "kicsit" elrugaszkodott, de megvannak a pillanatai. A vége kurvarossz (Ó, hogy bazdmeg, de kurvarossz), de Ron Perlman.... RON FUCKING BADASS PERLMAN!!!! Miatta már megérte megcsinálni ezt a filmet. :D :mrgreen: B-) :sziv:

Végül pedig tegnap voltam a Graz mellett Schwarzenegger múzeumban. (szülőháza). Valami csodálatos. Óriási élmény!!! Aki teheti és a környéken jár, kötelező darab.

Előtte rá is hangolódtam kicsit.

VÉGKÉPP ELTÖRÖLNI: Tipikus 90-es évekbeli, tékából sokszor kikölcsönzött akciózás Schwarzival. Se több, se kevesebb. Nem kifejezetten erős darab, de van néhány jópofa egysoros, badass pillanat, szóval csúszik az.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 12., péntek 23:55

Elvis

Elég komoly filmet sikerült készíteni Elvisről. Bár nem tudom, hogy vajon mennyire írhatták át a valós dolgokat, de mindezek ellenére a végeredmény igencsak erős. Mozog, mint Elvis a színpadon. Kicsit furcsa is volt az elején, hogy ilyen energiával csap bele a sztoriba és nem a megszokott lassú építkezős életrajzi cucc.

Hanks és Butler parádés, előbbi kb fix Oscar, de nem lepődnék meg, ha mindkettő vinné a szobrot.

Elvis nagyságát senkinek nem kell bemutatni, de elég sok új dolgot mutattak meg a filmben, ami nálam kimaradt. Így nézve az életútját hát... kurva szomorú. Mennyi maradt ebben az emberben...

Nézzétek!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. augusztus 12., péntek 22:34

Megnéztem Mubi-n két rövidfilmet, a Nestet és a Nimicet, előbbi egy rohadt szép és egyszerűségében nagyszerű izlandi cucc, a másik Lanthimos rövidfilmje, full trademark, nekem még mindig túl sok ez a faszi. Nem tetszett.

Táncos a sötétben

Na ez eléggé ütött, legalábbis (érdekes módon) az első bő 45 perc-1 óra engem szokatlanul megviselt, azután már úgyis tudod, mire megy ki a játék, de amúgy kurva kegyetlen egy film. Björk zseniális benne. És, lelkemnek, illetve annak hiányának nagyon kedvesen, de egészen kiváló musicalfikkantó paródia is egyben :mrgreen: bár még itt is rosszul voltam a zenei betétektől, pedig itt még helye is van.

Aki szereti a drámákat vagy/és Trier filmjeit, ajánlom, de azoknak is, akik a rendezőt az újabb filmjei alapján nem túlzottan szeretik, itt még jóval kevesebb az öncélú polgárpukkasztó faszság és több az érték, és a gondolat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 117 regisztrált és 0 vendég