Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 4., kedd 20:52

cart írta:A Robocop 2-3 is elég gagyi volt már, nagyon nem tud mit lerombolni...
azokat nem is Verhoeven rendezte :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 4., kedd 20:45

Anis:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!épp ráesik egy hatalmas üveg, vagy leesik a lépcsőn és beleáll az esernyő hegyesebbik vége. csupa abszurd esemény. valahol 6 réz után dobtam.
Én sem vagyok vevő erre. Szerintem az Another nem az ilyenekért volt jó anime. Hanem a rejtély és a misztikum, ami körüllengi az animét olyan hangulatot ad, amit kevés anime tud megadni. Ezen felül a történet is rendesen felcsigázott, mert szépen fokozatosan adagolták az infókat, a fordulatokat és lehetett agyalni a dolgokon. :)

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2014. február 4., kedd 20:40

A Robocop 2-3 is elég gagyi volt már, nagyon nem tud mit lerombolni...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 4., kedd 20:08

Faust írta:
Remy írta:Csütörtök Robotszaru... kíváncsi vagyok mennyire döntik romba, azt amit anno Paul Verhoeven létrehozott.
És te ezért elmész moziba?
Idén még nem voltam. Áprilisig alig lesz értékelhető film a mozikban. Belefér...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. február 4., kedd 20:05

Remy írta:Csütörtök Robotszaru... kíváncsi vagyok mennyire döntik romba, azt amit anno Paul Verhoeven létrehozott.
És te ezért elmész moziba?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 4., kedd 19:58

soadroli írta:Remy blogjára majd hamarosan(még a héten elvileg) kikerül egy Joaquin Phoenix TOP10, és én követem el az írását :D :coffee:
A Need for Speed 3D-be kerül majd a mozikba, most találták ki, de a premier nem csúszik, szóval tuti hogy szép, igényes 3D-t kapunk :lol:


Nem lesz rosszabb a 3D, mint maga a film... :roll: :mrgreen:

Csütörtök Robotszaru... kíváncsi vagyok mennyire döntik romba, azt amit anno Paul Verhoeven létrehozott.

Hétvégén meg Lego-kaland :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. február 4., kedd 19:40

Remy blogjára majd hamarosan(még a héten elvileg) kikerül egy Joaquin Phoenix TOP10, és én követem el az írását :D :coffee:
A Need for Speed 3D-be kerül majd a mozikba, most találták ki, de a premier nem csúszik, szóval tuti hogy szép, igényes 3D-t kapunk :lol:
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 4., kedd 17:26

Irány az anime topic....ize, sorozatok, ha nagyon muszaj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: poronty » 2014. február 4., kedd 17:21

Ha már anime, most kezdtem el nézni a Kuroko no Basuke-t, valaki látta már? Eddig bejövős.
Én nézem ,de sztem visszaesett a minősége már egy ideje...Slam Dunk sokkal jobb, mert abba nincsenek speciális képességek.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 4., kedd 17:11

Ha már anime, most kezdtem el nézni a Kuroko no Basuke-t, valaki látta már? Eddig bejövős. :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 4., kedd 17:10

Linkelj mar egy általad fordított animet. Kiváncsi vagyok
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 4., kedd 16:47

h3x0r írta:Elnezve a listatokat, nem is tudtam hogy ennyire kedvelt mufaj az anime.
alap. face-n van is egy Anime fan!!! klub (csoport), ahol 7300 tag van, de van több ilyen csoport is, szóval... plusz gondolom nem sokan tudnak itt róla, de több tucat anime fordító csapat létezik és aktív Magyarországon, én is tagja vagyok az egyiknek (jobbiknak). Japánban egy anime szezon 3 hónapból áll, ahol leadnak egy 12-13 részes animet, amit rá pár napra átfordítanak angolra, mi meg azt lefordítjuk magyarra és ez így megy évek óta. És minden szezonban kb 30-40 anime kerül lefordításra (plusz a folytatások, sokadik évadok és OVA-k, anime filmek és egyebek). Szóval nagyon is népszerű műfaj a filmek s sorozatok mellett ez is. :D KÉP B-)
h3x0r írta:Sorozatoknal, ahol jobban szamit a szereplok jellemfejlodese, en is igy vagyok vele. Van par magyar sorozatom is (castle, simpsons, family guy, two and a half men, stargate atlantis), de ezeket leginkabb olyankor nezem, amikor kevesbe tudok figyelni, pl. kajalas kozben. Viszont a filmeket inkabb magyarul nezem, eleg ritka hogy angolul kezdjek el valamit.
Ezzel én is pont így vagyok. Filmet SOHA nem nézek feliratosan, viszont a sorozatoknál is csak azokat amikhez nincsen magyar szinkron. és manapság bár elég hamar elérnek Mo-ra a jobb sorozatok, de attól még több régihez illetve frisshez nincsen sub, vagy valamit nem folytatnak itthon, szóval a sorozatok nálam megoszlóak.
Matt009 írta:Jah már most eszembe jutott a 10-es listán egy változás, a 10-dik helyre az Anothert pakolnám, 3 hete néztem meg, és már elfelejtettem, hogy láttam, pedig ledaráltam 2 nap alatt.
én meg az ilyenekre nem vagyok vevő, ahol az emberek feltrancsírozása a téma, hogy melyik tini hogy hal meg. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!épp ráesik egy hatalmas üveg, vagy leesik a lépcsőn és beleáll az esernyő hegyesebbik vége. csupa abszurd esemény. valahol 6 réz után dobtam.

Matt:
Ha van rá időd és kedved, akkor nézd meg mondjuk a School days című animet. Több embernek is ajánlották már, nekem is úgy tolták elém, hogy nézzem meg. Eléggé "simán" indul, de olyan fordulat van a végén, hogy akivel eddig beszéltem róla, mind úgy voltak vele, ahogy én, hogy tátott szájjal néztük, hogy most mi is van tulajdonképpen? :mrgreen: Plusz még talán a Fate / zero animet is tudom ajánlani, nem csak nekem, de sok embernek nagy kedvence: egy kis mitológia, a Szent grálért való küzdelem, sok mitikus alakkal (Gilgames).
A listám első helyén lévő Clannad az animes imdb (alias MAL) listán a 4. legjobb a pontszámok alapján. Egy alapjáraton sulis történet, de több olyan elemmel vegyítve, ami miatt örök kedvencem marad illetve felejthetetlen darab.

Viszont van pl MARVEL anime is, a Wolverine-t láttam, a Vasembert is megnéztem korábban. de van mondjuk a Penge (Blade) filmhez is anime verzió, illetve ha jól emlékszem készül a Bosszúállós verzió is.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 4., kedd 12:48

Cowboy Bebop?
Ez pont kimaradt, mikor adta az Anime+ akkor gyerekesnek tűnt a reklámok alapján, és azóta el is felejtettem. Azóta sokaktól hallottam, hogy jó, lehet bepótolom.
semmi nincsen a ti két listátokon ami az enyémen igen! :D
de remélem azért nektek mondanak valamit ezek a címek
Hát a második 10-ből már van 1-2, de az első 10-ből nem (lehet az angol cím hiánya miatt, de nem valószínű). Az az igazság, hogy én nagyon finnyás vagyok, és eléggé megválogatom, hogy mit nézek (téma -humoros/komolytalan animék alapból kilőve, ezért a Vampire Knightot is az első rész 10 perce után offoltam, vagy pl.: a Basilisket 3 rész után kaszáltam, mert nem keltette fel az érdeklődésemet), és van egy csomó, amit ismertető alapján kilőttem, hogy azt nem. Nincs túl sok időm animéket nézni inkább a vizsgaidőszak utolsó hetei meg az új félév első heteiben nézem őket, meg van 1-2 ami csalódás volt.

Jah már most eszembe jutott a 10-es listán egy változás, a 10-dik helyre az Anothert pakolnám, 3 hete néztem meg, és már elfelejtettem, hogy láttam, pedig ledaráltam 2 nap alatt. :D Amúgy a 10 helyért még a Darker than Black és a Gungrave versenyzett a Supnattal és most már az Anotherrel, de azok azért maradtak le, mert a befejezésük után hiányérzetem maradt, és az utolsó részeik inkább rontottak az anime összképén, mint ahogy indult.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 4., kedd 12:43

Norbii írta:A többi tipikus szenny. Wall street farkasa is eléggé pocsék lett. Nem is értem hogy a ws farkasával jelöltették nem a Gatsbyvel. Legalább 5 kört ver rá.
Szerencsére ezzel a véleménnyel egy eléggé szűk réteget erősítesz. :) Gatsby volt egy túlhypeolt giccstenger... 1-nek jó volt, de amúgy...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 4., kedd 10:29

Jackass Presents: Bad Grandpa Nem értékelném. Bár, ahhoz képest, hogy a legtöbb Jackass produkciót utálom, ebben még jó poénok is voltak. De, amúgy nagy parasztság. Nagyon nagy.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. február 4., kedd 10:27

Van köztetek olyan aki látta mind az Angyalok városát mind a Berlin felett az eget ? Eddig csak az Angyalok városát láttam de több helyen olvastam hogy a Berlin jobb film , érdemes megnézni azt is ? :)
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. február 4., kedd 9:48

Út a vadonba

Nagyszerű film. Hangulatával és a képi világával egyaránt megfogott engem. Talán egy picit hosszú, de ez még bőven belefér.
Amúgy elég sok Túlélés törvényeit néztem, ezért egy jelenetet nem találtam épp logikusnak. :Đ
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor elhatározza, hogy otthagyja a buszt, majd nem tud átkelni a folyón, miért nem megy fennebb, a folyással szembe? Minél közelebb vagy a folyó eredési helyéhez, annál keskenyebb és sekélyebb lesz a víz, szerintem megpróbálhatta volna, biztos jobb ötlet lett volna mint visszamenni a buszhoz, aztán meghalni. Bear Grylls vagy a bölcsegyetlen igazmondó Bartos röhögve élte volna túl az ilyen helyet. :mrgreen:

Végülis lényegtelen, megkapja a tőlem a 9/10-et csont nélkül a film, nagyon megragadott a mondanivalója.
Love football, hate antifa.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Norbii » 2014. február 4., kedd 9:36

Mindenki azt nézte gyerekkorában.:D

Én elég sokra emlékszek. Izgalmasak voltak.:9

Én nem igazán szeretem az Animéket..főleg az újakat. Mint pl Naruto, meg bleach stb. Túlságosan is sok szánalmat érzek nézés közben. Tipikus buta ázsiai szereplések jellemzik. Pl a csukott szemmel járás, a szerelmi szálakat túlpörgetik..Olyanmint egy rossz latin szappanopera.

Death Note-ra rávedt haverom. Huh, hát nagyon bejött..egészen a 20. részig ahol megint visszatértek a tipikus ázsiai hibák.

Amit meg érdemes megnézni moziban Philips kapitány, Wallter Mity titkos élete, Hobbit 2, meg ezen kívül még 1-2 aminek most nem jut eszembe a címe..A többi tipikus szenny. Wall street farkasa is eléggé pocsék lett. Nem is értem hogy a ws farkasával jelöltették nem a Gatsbyvel. Legalább 5 kört ver rá.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 4., kedd 7:31

Elnezve a listatokat, nem is tudtam hogy ennyire kedvelt mufaj az anime. Gyerekkoromban a Dragon Ball, yu gi oh, Pokemon, Beyblade 4-est neztem, de visszagondolva nem sokra emlekszem mar beloluk, talan 1-2 momentumra.
Ket evvel ezelott az elejetol a vegeig megneztem a Dragon Ballt, hatalmas kedvenc, viszont ennek ellenere sem vonz annyira ez a mufaj.
ericco írta:
h3x0r írta:Enkórra felkerult a Phillips kapitany magyarul
A filmek talán 5%-t nézem meg magyar szinkronnal, főleg ha az valami új alkotás. Hihetetlenül le tudja rombolni az élményt. Sorozatoknál ez hatványozottan igaz szerintem.
Sorozatoknal, ahol jobban szamit a szereplok jellemfejlodese, en is igy vagyok vele. Van par magyar sorozatom is (castle, simpsons, family guy, two and a half men, stargate atlantis), de ezeket leginkabb olyankor nezem, amikor kevesbe tudok figyelni, pl. kajalas kozben.
Viszont a filmeket inkabb magyarul nezem, eleg ritka hogy angolul kezdjek el valamit.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 4., kedd 1:24

Matt listájából csak a DBZ-t láttam és a Slayersből pár részt. :mrgreen: poronty listájából meg egyet sem.

semmi nincsen a ti két listátokon ami az enyémen igen! :D
de remélem azért nektek mondanak valamit ezek a címek:
1 Clannad és Clannad After Story (2.évad)
2 Angel Beats
3 Toradora
4 Zero no Tsukaima
5 Shakugan no Shana
6 Tears to Tiara
7 Baka to Test to Shoukanjuu
8 Kanon
9 Sora no Otoshimono
10 Papa no Iukoto wo Kikinasai!

(11-20ig: Full Metal Panic Fumoffu, Ano Hana, The Tower of Druaga, Dragon Crisis, Kaichou wa Maid-sama, Toaru Kagaku no Railgun, Kami nomi zo Shiru Sekai, Hidan no Aria, Highschool of the Dead)

a felsorolásban utolsó, 20. zombis menekülős, szóval az sztem tetszenek pár itteni embernek! :mrgreen:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég