Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 5., csütörtök 10:05

danianevem írta:B-kategóriás akciófilm (Wanted, Taxi 2, Rock, Statham-összes) leghülyébb jeleneteit sikerült 3 percbe sűríteni.
Ez már ZS, kétlem hogy ők is komolyan gondolnák :lol: Mondjuk ha ZS kategóriásnak készült, elég jó azért. :lol:

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. február 5., csütörtök 10:03

Furious 7? Mikor tűnt el a Fast a nevükből? Nem mintha ez lenne a legnagyobb baj vele, csak miaszösz. :lol: A trailerről annyit: azért nem semmi, hogy szinte valamennyi B-kategóriás akciófilm (Wanted, Taxi 2, Rock, Statham-összes) leghülyébb jeleneteit sikerült 3 percbe sűríteni. :lol:
GT37 írta:A négy film közül a Leviatán keltette még fel az érdeklődésemet (maga a téma és a magas pontszám miatt is :D ), majd megpróbálok arra is sort keríteni.
Hogy ne csalódj hatalmasat, a pontozási rendszerem: mindig műfajon belül értékelem, 9-es a must see, 10-es a must see+ van valamilyen a filmen túlmutató üzenet/kritika.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 5., csütörtök 10:00

Jó de ezen más miatt. Nevetséges hogyan tudnak kitalálni is ilyet, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!fut brájen a zuhanó busz tetején és elkapja az autó hátsó spoilerét, ami milliméterekre a szakadék mellett driftel. Zseniális fantázia, látni kell.

Ted első részén meg személy szerint én spiccesen sem tudtam nevetni, az annyira szar :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 5., csütörtök 9:55

Én a Ted2 traileren szakadtam egy jót :lol:
Meg lesz valami Agymanók mese. :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 5., csütörtök 9:48

https://www.youtube.com/watch?v=yISKeT6sDOg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
:lol:

Fix, hogy megnézem, ilyen jóízűt még nevetettem traileren.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. február 5., csütörtök 1:10

birdman

nem vagyok nagy filmnéző. évente megnézek kb. 5-10 filmet, meg 6*10^23 sorozatrészt. talán azért mert, a sorozatok az utóbbi 10-15 évben magasan a filmek fölé nőttek (vagy a filmek csökkentek minőségileg?), vagy mert elunom magam egy 2 órás történeten. ha moziban nézem akkor elalszok, ha itthon akkor van, hogy 1 hét alatt 10 részletben szenvedem le.

no spoiler, de jobb félni...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!viszont ezt a filmet majdhogynem megszakítás nélkül végignéztem, fantasztikus volt. ötletes, vicces, tanulságos, kézzel fogható. michael keaton minden díjat megérdemel, ahogy látom a golden globeot már megkapta, az oscarért nem tudom kik ellen harcol, de azt is megérdemli. norton is remek volt.
az operatőri munkához hasonlót még életemben nem láttam, az valami elképesztő teljesítmény.


9/10

és egy kis off: mivel januárban lejárt a bankkártyám, ma aktiválni akartam a paypalon az újat, és az aktiváló kódra várva a számlatörténetemben észrevettem, hogy január 26-án volt egy 7.1xx forintos terhelés az imdbpro-tól. WTF??? :lol:
a szar is megállt bennem, fogalmam sem volt ilyenről, gyorsan fel is mentem az oldalra, megnéztem mi a stájsz.
aztán a vérnyomásom tovább duplázódott mikor megláttam, hogy augusztus óta havonta, összesen 6x leszipkáztak 25,xx dollárral... már majdnem tárcsáztam a pápát, hogy áldjon meg mert mindjárt előtör belőlem az antikrisztus. :lol:
de szerencsére nagyon jó fejek voltak, most írtak, h az esetleges headshotaimat (??? :lol: ), rezuméimat és adataimat kérésemre azonnal eltávolították, és visszatérítenek minden egyes terhelést.

és továbbra sem tudom, h lett ez előfizetve, v h mi ez az imdbpro, még sosem jártam az oldal ezen bugyraiban. :D

TL;DR: birdman fasza, imdb-sek jó fejek.

Avatar
lui
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:58
Kedvenc csapatod: barsza

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lui » 2015. február 4., szerda 14:36

palesz77 írta:
TéOeM írta:Jurassic World spot:
https://www.youtube.com/watch?v=4mvWuky1g0g
Ez meg nagyon várós! Bár tuti szar lesz.. :lol:
Eddig nem láttam egy előzetest sem, de ezt most megnéztem. Ééés, ez mi? Géppuskával darálják a dögöket helikopterről, meg cápával etetik a nagy úszódinót, ezek után meg jön a totális roham a gyíkok részéről. Ezek után azon se lepődnék meg, ha a film közepén kiderülne, hogy valójában az LV-426-on vannak és hirtelen az egyik T-Rex mandulájából kimászna egy facehugger.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. február 4., szerda 14:21

danianevem írta:Mandarinok (Mandariinid)

Észt dráma emberségről az embertelenségben. Roppant letisztult és egyszerű nyelvezetű, de hihetetlen komoly morális kérdéseket felvető film. 8.5/10
Megnéztem én is, nagyon tetszett, köszönöm az ajánlást. Szeretem az ilyen filmeket, betekintést engednek egy itthon nem annyira ismert ország/tájegység kultúrájába, az ottani emberek életébe, néhány fontosabb eseménybe. Annak pedig különösen örültem, hogy nem volt jelen az a jellegű túlzott, erőltetett drámaiság, az események folyamatos pörgetése, az akciódússág (ha létezik ilyen szó :mrgreen: ), amely - számomra - sok filmet el tud rontani. Volt egy jó ritmusa az egésznek, a színészek nagyot alakítottak (leginkább talán az, aki Ivót játszotta), és tényleg baromi elgondolkodtató volt.

(Egyébként az alapszituáció néhány ponton emlékeztetett a Kiskakukk című filmre, amelyről már írtam korábban egy-két sort.)

A négy film közül a Leviatán keltette még fel az érdeklődésemet (maga a téma és a magas pontszám miatt is :D ), majd megpróbálok arra is sort keríteni.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. február 3., kedd 8:12

Luigi-K1 írta:Megnéztem Az ajánlat(The Proposition) című filmet...
Valaki ajánlotta itt nemrég...



Nagy kár volt....Finoman fogalmazva sem jött be... :(
A western témánál előjött az Ausztrália c. alkotás is, annak kapcsán ajánlottam. Odaírhattam volna, hogy elég sajátságos a film nyelvezete. Sorry. :-(

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. február 2., hétfő 22:21

h3x0r írta:Azt nem mondanam hogy rosszak, csak semmi ujat nem tudnak mutatni. Maga a hangulat a trilogia osszes reszeben ugyanaz. Ha az elso resz nagyon bejott, akkor a kovetkezo kettot is szeretni fogod.
Pontosan erről van szó, ha elkapott az első rész hangulata, a zenék, a beszólások, szövegek meg maga a sztori, akkor a másik kettő is tetszeni fog. Legalábbis én totálisan így voltam vele. Rohadtul bejött mind három rész, szerintem zseniális atmoszférája van (persze rengeteg tesznek ezért a színészek benne), na igen, a sztárparádéról nem is beszélve... :loveyou:

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. február 2., hétfő 21:40

Megnéztem Az ajánlat(The Proposition) című filmet...
Valaki ajánlotta itt nemrég...



Nagy kár volt....Finoman fogalmazva sem jött be... :(
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. február 2., hétfő 21:23

sentry írta:Taken 4 trailer!
Pedig ebben a sztoriban is lenne potenciál.. :D
TéOeM írta:Jurassic World spot:
https://www.youtube.com/watch?v=4mvWuky1g0g
Ez meg nagyon várós! Bár tuti szar lesz.. :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 2., hétfő 20:19

Végignéztem, pont egy 20-30 perc után kezdett kibontakozni. A karakterrajzok nagyon jók, a forgatókönyv erős, a film hossza megfelelő. Minőségi, de az év filmje címtől nálam elég messze van. Erős hetes.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 2., hétfő 18:30

Deee én mondtam, csak amíg sok volt a dolgom elfelejtettem leszedni, most meg vidéken a kibaszott tanyasi nettel örülök ha híreket tudok olvasni :lol:

Boyhood, Whiplash, Birdman, Calvary, The Best offer, új JL, Locke, John Wick... ezekre van most opcióm. Csak sok pozitív kritika miatt most belevágtam ebbe. Aztán meglássuk.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. február 2., hétfő 18:23

nmate írta:Ha ennyi Barcás jónak mondja biztos szar. trollolo
:'( :lol:
nmate írta:Mivel a Boyhood meg Birdman sem feszegeti különösebben a fantáziámat, üsse kő inkább befejezem ezt.
A Birdman is jó pedig, a Boyhood már kevésbé. Egyébként ha egyik sem, akkor nézd meg az Ip Man-t, azt mondtad majd írsz róla. :mrgreen: Vagy keverlek valakivel? :hmmm:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 2., hétfő 18:15

Ha ennyi Barcás jónak mondja biztos szar. trollolo


Mivel a Boyhood meg Birdman sem feszegeti különösebben a fantáziámat, üsse kő inkább befejezem ezt.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. február 2., hétfő 17:49

Szerintem jogos, kurvanagy film.
Kép

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. február 2., hétfő 17:48

nmate írta:Whiplasht megnézte már valaki? Jogos a hype körülötte? Ad valami extrát? Belekezdtem de kilőttem kb 20 perc után, addig ezekre negatív válasz jött.
A történet kibontakozásával arányosan egyre durvul a lelki terror a két főhős között, ha ez az elején nem fogott meg, akkor talán felesleges folytatni. Szerintem erős 8-as a film, Simmons és Teller remekelnek.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 2., hétfő 17:38

Megnéztem a The Gamblert, Mark Wahlberg...láttuk már ezerszer ezt a filmet csak más köntösben. De bőven nézhető, semmi idegesítő nincs benne.

Whiplasht megnézte már valaki? Jogos a hype körülötte? Ad valami extrát? Belekezdtem de kilőttem kb 20 perc után, addig ezekre negatív válasz jött.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 2., hétfő 9:57

messideco írta:
sonic írta:Jah, detto ugyanaz mint pl az Ocean's eleven. Semmi ertelme az ilyen filmeknel a folytatasnak.
Olyan rosszak a folytatásai? Az első nagyon bejött.
Azt nem mondanam hogy rosszak, csak semmi ujat nem tudnak mutatni. Maga a hangulat a trilogia osszes reszeben ugyanaz. Ha az elso resz nagyon bejott, akkor a kovetkezo kettot is szeretni fogod.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég