Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 16., hétfő 14:35

h3x0r írta:244.373.593 Ft-os bevétellel, 182.165-ös nézőszámmal minden idők legjobb magyarországi nyitását produkálta A SZÜRKE ÖTVEN ÁRNYALATA a hétvégén – a szerdai előjátszásokkal együtt az összeredmény 264.778.105 Ft, 197.918 fő.

Az eddigi rekordot a Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja tartotta, 2005-ben 229,4 milliót hozott a hazai mozipénztáraknál.

A közelmúlt legjobb eredménye A hobbit – Az öt sereg csatája című filmé volt, 2014. decemberében, 183,8 millióval.
Jezus... :lol: Botrany.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 16., hétfő 14:32

244.373.593 Ft-os bevétellel, 182.165-ös nézőszámmal minden idők legjobb magyarországi nyitását produkálta A SZÜRKE ÖTVEN ÁRNYALATA a hétvégén – a szerdai előjátszásokkal együtt az összeredmény 264.778.105 Ft, 197.918 fő.

Az eddigi rekordot a Star Wars III. rész – A Sith-ek bosszúja tartotta, 2005-ben 229,4 milliót hozott a hazai mozipénztáraknál.

A közelmúlt legjobb eredménye A hobbit – Az öt sereg csatája című filmé volt, 2014. decemberében, 183,8 millióval.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 16., hétfő 14:28

Faust írta:Nekem pont úgy volt, hogy teljesen kiestem a filmből amikor megszólalt, annyira nem illett oda.
Hat nem lehetunk egyformak. :)

Inkabb arrol irj hogy milyenek voltak az autos jelenetek. Te vagy a zoperator, szoval te ertesz is hozza. :mrgreen: Szerintem nagyon ott voltak latvanyra. (mondjuk az egesz film...)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. február 16., hétfő 14:18

sonic írta: Noob explanation: Nagyon jol ossze volt hangolva a keppel. Akkor szolt es ugy amikor es ahogyan kellett. Kurvajol tamogatta a latvanyt szerintem, es szamomra nagymertekben hozzajarult a hangulat megteremtesehez.
Nekem pont úgy volt, hogy teljesen kiestem a filmből amikor megszólalt, annyira nem illett oda.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 16., hétfő 14:16

Faust írta:Nem trollkodni akarok, de mi tetszett a zenén? 1-2 dallamon kívül teljesen jellegtelen, néhol meg olyan mint valami elbaszott Vangelis. Fos lett a zenéje. Maga a film az nagyon jó.
Noob explanation: Nagyon jol ossze volt hangolva a keppel. Akkor szolt es ugy amikor es ahogyan kellett. Kurvajol tamogatta a latvanyt szerintem, es szamomra nagymertekben hozzajarult a hangulat megteremtesehez. :D

En nem vagyok ebben hozzaerto, de laikus szemmel szerintem nagyon illett a filmhez. Az hogy a zenet magaban hajlando lennek-e hallgatni, valoszinuleg nem, de az nem lenyeg.

realmadridfan írta:Enemy-t mindenképpen nézd meg, elborult, elmélkedős film, neked bejönne
Rendben, megnezem. Koszi! :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. február 16., hétfő 11:30

sonic írta:ake a Donnie Darko ota nem rakott le igazan komolyat, de most nagyon odatette.
Egyértelműen a NIghtcrawler a legjobb alakítása, de azért voltak még jók. Enemy, End of watch, Prisoners és félve írom, hogy Brokeback :mrgreen:

Enemy-t mindenképpen nézd meg, elborult, elmélkedős film, neked bejönne

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. február 16., hétfő 11:04

sonic írta:Nightcrawler kib@szott jo film lett. In fact, evek ota az egyik legjobb amit lattam. Kicsit elmelkedek rajta aztan irok bovebben, de elso megerzesre ez egy kilences lesz... :) A vagas, a score, Gyllenhaal es a monologjai... mind getzire ottvan. Jake a Donnie Darko ota nem rakott le igazan komolyat, de most nagyon odatette. Ez igen!
Nem trollkodni akarok, de mi tetszett a zenén? 1-2 dallamon kívül teljesen jellegtelen, néhol meg olyan mint valami elbaszott Vangelis. Fos lett a zenéje. :( Maga a film az nagyon jó. :)

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. február 16., hétfő 10:52

sonic írta:Nightcrawler kib@szott jo film lett. In fact, evek ota az egyik legjobb amit lattam. Kicsit elmelkedek rajta aztan irok bovebben, de elso megerzesre ez egy kilences lesz... :) A vagas, a score, Gyllenhaal es a monologjai... mind getzire ottvan. Jake a Donnie Darko ota nem rakott le igazan komolyat, de most nagyon odatette. Ez igen!
Volt egy videoklip amiben Gyllenhaal meg se szólal és engedelmeddel plagizálok: getzire ottvan :mrgreen:
Most ne zenei szemmel nézzétek, mert most nem az a lényeg (mondjuk én szeretem ezt a számot)
The Shoes - Time to Dance Itt is akkorát alakít, hogy az elképesztő. Én tőle nagyon vártam ezt az "áttörést" hogy b_sszon oda egy kegyetlen nagyot egy jó filmben. Most megtette, remélem ezentúl több komolyabb rendező is megkeresi, hogy játsszon a filmjében.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2015. február 16., hétfő 10:43

A keresztapa 2.

Meglehetősen régen láttam már, ezért gondoltam felfrissítem az emlékezetemet. Az első rész nagy kedvenc, a műfaj egyik legjobbja (ha nem a legjobb), ugyanakor nekem a folytatás kicsit csalódás.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hangulatában ez a film is remek, viszont nekem néhol furcsa volt a történetvezetés. Szerintem a havannai szál túl sokat tesz ki a játékidőből és így kevesebbet kapunk a családi történésekből. (Például az anya egyszercsak meghal, de semmi utalást nem kapunk előtte, hogy beteg lenne. A feleség ugyan mondogatja, hogy Michael-nek a családdal többet kellene foglalkoznia, de az abortuszos kirohanása még így is elég váratlanul jön. Illetve a főszereplő vívódását is jobban ki lehetett volna dolgozni, például az anyjával való beszélgetés a család elvesztéséről zseniális volt, ilyenekből kicsit többet is néztem volna a közel 3 és fél óra alatt.) Ezek miatt számomra a közepén mintha leült volna egy kicsit a tempó, míg a vége túl összeccsapott lett. A másik dolog, hogy az áruló kilétére túlságosan hamar fény derül, illetve Michael is hamar rájön a dolgokra, így ez a rész kevesebb feszültséget hordoz magában, legalábbis számomra. És akkor a Vito szál. De Niro egyik nagy kedvenc, de megmondom őszintén nem teljesen értem, hogy miért kapott erre az alakításra Oscar díjat. :hmmm: Számomra a Cape Fear-ben, illetve a Taxi Driver-ben klasszisokkal jobb volt, illetve még Al Pacino is sokkal erőteljesebb alakítást nyújtott ebben a filmben. Na de visszatérve a sztorira, a két idősík között szerintem remekül megoldották a váltásokat, de Vito története számomra sajnos nincs eléggé kidolgozva, pedig a történet egy önálló filmként is megállná a helyét. Ami tetszik, hogy végül mindkét szál főszereplője eléri célját (bosszút áll), ugyanakkor az apa felemelkedése - az első rész történéseit ismerve - a későbbiekben automatikusan magával hozza a fia bukását is. Viszont sem a felemelkedés, sem a bukás bekövetkezése nem elég erőteljes számomra, utóbbira remek példa Al Pacino egy másik szerepe, szerintem mindenki tudja melyikről van szó. :D :rock:

Összességében tehát jó film A keresztapa 2., de számomra nem ér az első rész nyomába.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 16., hétfő 4:03

Nightcrawler kib@szott jo film lett. In fact, evek ota az egyik legjobb amit lattam. Kicsit elmelkedek rajta aztan irok bovebben, de elso megerzesre ez egy kilences lesz... :) A vagas, a score, Gyllenhaal es a monologjai... mind getzire ottvan. Jake a Donnie Darko ota nem rakott le igazan komolyat, de most nagyon odatette. Ez igen!
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. február 16., hétfő 2:16

Kedvelem a minőségi ázsiai filmeket, találtam a gépemen egy rövidet, IMDb-n 8.1 ponton áll 63629 értékelés után, gondoltam rossz nem lehet...
Szerelemre hangolva (In the Mood for Love/Fa yeung nin wa, 2000)
A képi világa azt sugallta, hogy egy 80-as évekbeli rendezésről van szó, a zene az nem volt rossz, de ez a történetvezetés...Lehet velem van a baj, hogy mindent és mindenkit egyformának láttam benne, elolvastam a sztorit, már világos minden, de akkor sem lett volna rám nagyobb hatással, ha mindennel tisztában vagyok az első perctől kezdve. 5-6 pontot adtam nemrég jóval szórakoztatóbb filmekre, hát ennek semmi hangulata nem volt, legalábbis nálam, pedig érdekes megközelítése a témának: 4,5/10. :x
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 15., vasárnap 21:31

Leszünk barátok?

:lol:
Nem illik.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. február 15., vasárnap 21:28

Akkor fizess értük 1300-at, én megnézem őket jutyubon. :lol:
Ingyen nézem. :mrgreen:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. február 15., vasárnap 19:52

P. Krisz írta:Marion Cottilard is csatlakozott az Assassin's Creed filmhez .
Fassbender - Cotillard - Robert Downey Jr. , alakul - alakul . :shifty:
Roli , az avádon Phoenixnek elég Palik Lacis feje van . :lol:
Na, őket szeressük.
Fingom sincs ki ő, de tényleg hasonlít :D
Kép

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. február 15., vasárnap 19:42

Marion Cottilard is csatlakozott az Assassin's Creed filmhez .
Fassbender - Cotillard - Robert Downey Jr. , alakul - alakul . :shifty:

Roli , az avádon Phoenixnek elég Palik Lacis feje van . :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. február 15., vasárnap 19:38

A szürke 50 árnyalata lehet, hogy rosszul áll az imdb-n, de a nyitóhétvégén 240 milliós bevétele volt világszerte... Ennél már csak a Transformers rosszabb, azt is mindenki fikázta, de azért bőven visszahozta a költségeket. :lol:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. február 15., vasárnap 19:35

na, megvan Woody Allen új filmjének címe, és dátuma is. Szülinapomra érkezik :D Nyilván pont leszarnám a filmet, de Phoenix, meg Emma Stone... :D
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. február 15., vasárnap 19:33

Krzysztof Kieslowski munkássága pedig csak most tűnt fel.
Három szín: piros (1994), Három szín: Kék (1993), Három szín: fehér (1994), Veronika kettős élete (1991) - valaki látta már az egyiket is?
Kéket láttam, egy tanárom ajánlotta.
Kb. 20 év múlva majd visszatérek, akkor talán érteni is fogok valamit belőle. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 15., vasárnap 17:43

hamesz írta:
Aztán üljek végig 20 perc reklámot meg előzetest
Van, hogy az előzetesek jobb, mint a film. :mrgreen:
Akkor fizess értük 1300-at, én megnézem őket jutyubon. :lol:
Nem illik.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. február 15., vasárnap 17:42

Aztán üljek végig 20 perc reklámot meg előzetest
Van, hogy az előzetesek jobb, mint a film. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég