Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 1., hétfő 12:27

Don Jon lesz az.


gg hehe. :-(

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. június 1., hétfő 12:27

http://www.imdb.com/title/tt2229499/?ref_=nm_flmg_act_8
Kép
Kép
Kép

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. június 1., hétfő 12:23

dannen írta:egy filmet keresek, aki tudja a címét segítsen már ki. régen láttam az előzetesét, egy csávó volt benne akit csak a pénz érdekel, a saját teste (kondizott vagy mit csinált) , kocsik, meg, hogy dugja a nőket (ezt lehet már csak a képzeletem teszi hozzá :lol: ) . és ezt mondogatta az előzetesben, hogy pénz, gyúrás, kocsik vagy valami ilyesmi. ennél bénábban nem tudom körülírni, de csak ennyire emlékszem :mrgreen:
Pain & Gain?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 30., szombat 22:19

ha már szó volt róla úgyis.
kung fury 10/10 tegnap óta láttam vagy 5x :lol:
zseniális
Kép

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 30., szombat 15:15

Tényleg rohadt jó :lol: :lol: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor a két náci a bajuszon veszekedett, ott meghaltam :mrgreen: Meg hát a triceracop is zseniális volt :mrgreen:

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 30., szombat 13:51

Ez valami hatalmas volt. :lol: :lol: :lol: A szöveg legalább fele egysorosokból áll :lol: Kung Führer meg a Tank you-nál összefostam magam majdnem :D 10/10

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27396
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 30., szombat 11:28

Na, végre valaki. :salute: Viccen kívül, ez a Kung Fury volt akkora élmény, mint a Mad Max. Zseniális remekmű ez a kisfilm. Nyilván más élvezet, de valami fantasztikus.

a játék meg 2 euró steamen. Lehet megveszem. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 30., szombat 11:23

hagyjuk a mad maxet, itt az igazi baszó:

kung fury official movie
kung fury soundtrack
kung fury street rage game

:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27396
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 30., szombat 11:20

Hát azért, ha valaki nem látja a különbséget a Mad Max és a Bosszúállók vagy Furious 7 között, ott elég nagy problémák lehetnek. Mondom ezt úgy, hogy én imádom az összeset, de értékbeli különbségek vannak. Míg az egyik egy tipikus blockbuster, neves színészekkel, szuperhősökkel, vagy király verdákkal, addig a Mad Max egy zsáner csúcsrajáratása, a blockbusterek és az r-rated filmek új szintje. Instant klasszikus a Mad Max, és ezzel szerintem nem lehet vitatkozni.

Néha megéri egy kicsit jobban megvizsgálni az adott filmet, Mad Max esetében meg pláne.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 30., szombat 11:10

Csak itt nem zöld háttér előtt vagy épp csak simán egy számítógépen forgatták az egészet. Továbbá Millernek ez az egyedi, abszurd és jól kidolgozott posztapokaliptikus világa nagyon ott van, látványban veri az összes blockbustert amit eddig láttam.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. május 30., szombat 10:43

Állati jó film a Mad Max de ahogy előttem is irták nincs nagy története. Pörgős film tele akcióval és látványos. Egy popcorn mozi ugy mint a Bosszuállók, Furious stb... Mindegyik ugyanerre èpül. Szinte semmi történet csak látványos akciók. Logikai bukfencek ugyanúgy vannak ebben a filmben is. Nincs bajom az értékelèssel nálam is 9/10 de pont ugyanazt nyújtja mint a legtöbb popcorn film amiket lehúznak a történet meg logikai buktatók miatt. Na mindegy. :)

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. május 29., péntek 11:21

A marsi (The Martian) filmadaptációjának magyar címe: Mentőexpedíció. Dzsízösz :fpalm:
Kép

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. május 29., péntek 8:06

sonic írta:Mert kozel sem az, de dogoljek meg ha ertem a sok 10/10-et.
Vitathatatlan, amit írsz a végeláthatatlan akciókról. Valóban ez a leggyengébb pontja, ha unalomba fullad a nézőnél. Többségnél (nálam is) pedig a legerősebb, mivel szó szerint értelmezi az akciófilmet, sőt, valamilyen szinten talán újradefiniálja. A kritikusok is talán pont emiatt méltatják.
Nem szol semmirol, nem mond semmit. A karakterek abszolut kidolgozatlanok es jellegtelenek, a szineszeknek konkretan nincs mit eljatszani. Ehhez nem kell Tom Hardy szintu szinesz. (Egy Jason Statham is boven megtette volna, lehet meg sok is...) Az egeszbol nem tudnek felidezni 2 sornyi szoveget aminek volt barmi jelentosege.
Az első mondat nem állja meg a helyét. Igaz, nagyon aránytalanul, de egy elképesztően komplex képet fest le a történések jelenéről, miközben folyamatosan finoman adagolja a régi 3 film erős pontjait (Interceptor, Max és családja, War Rig, önkényuralmi rendszer). A karakterek pedig egy teljesen sajátságos narratíva mellett épülnek fel. Szándékosan kevés a szöveg, az akciók mentén alakítja ki jellemüket. Sablonnal élve: bajban ismerszik meg a jó barát. Éppen emiatt kellett két A-kategóriás színész a főszerepre, mert szöveg nélkül hatványozottabban nehéz megbarátkoztatni a karakterüket a nézőkkel. Egy Statham kaliberű színész biztosan alkalmatlan lett volna rá.
sonic írta:Ha egy ligaban indul az ilyen furious felekkel, meg a tobbi popkorn zabalos filmmel, akkor remek, mert 66x jobban van kivitelezve.
Blockbuster. Látványfilm. Akciófilm. Nálam ezekbe a kategóriákba tartozik, mint ahogyan pl. a Marvel-filmek is, azokhoz képest meg Te is írod, hogy sokkal jobb.

Félre ne értsd. Nem akarom megmagyarázni, hogy "csakazértistízpertíz" (nálam egyébként is 9 :D ), csak azokat, amiket negatívumként hoztál fel, értelmezhető pozitívumként is. A pontok alapján a többség inkább annak vélte.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 29., péntek 2:19

Remy írta:Kíváncsi vagyok ki lesz az első, aki azt mondja a Mad Maxre, hogy szar. (itt a fórumon) :mrgreen:
Valoszinuleg senki. Most jottem pont a vetitesrol, es nem fogom ra mondani hogy szar. :D Mert kozel sem az, de dogoljek meg ha ertem a sok 10/10-et.

Ez a film egy audiovizualis erodemonstracio, semmi tobb. Abban csillagos tizes ezt nem vitatom. A fenykepezes, a vagasok, a zene nagyon ottvannak. Gyonyoruszep a kep, A "diszlet" es a kosztum meg a maszkolas kifogastalan, egy tokeletesen megjelenitett apokaliptikus vizio. Ezenkivul oruletes tempot diktal a film. Az akciojelenetek (well, a film 95%-a) szuperul van megkoreografalva es filmre veve. Ezekben vilagklasszis. Az mas kerdes hogy nekem a 2/3-a korul mar kezdett sok lenni belole, de ez mar lehegyen az en problemam.

De minden masban max atlagos. Nem szol semmirol, nem mond semmit. A karakterek abszolut kidolgozatlanok es jellegtelenek, a szineszeknek konkretan nincs mit eljatszani. Ehhez nem kell Tom Hardy szintu szinesz. (Egy Jason Statham is boven megtette volna, lehet meg sok is...) Az egeszbol nem tudnek felidezni 2 sornyi szoveget aminek volt barmi jelentosege. Neha 1-2 percekre abbamarad az akcio, megallnak egy kicsit beszelgetni, de oszinten szolva a kutyat se erdekli, ha ezeket kivagjak legalabb nem lett volna ket oras a film, csak mondjuk 1:40. A legkevesbe sem erdekelt hogy meghalnak vagy tulelik, eljutnak-e valahova, gyoznek vagy sem. Semmilyen erzelmet nem tudott belolem kivaltani a film. Azert ok hogy ez csak egy akciofilm, nyilvan nem is volt cel, de ez megiscsak karcsu a 10 ponthoz, legalabb is nalam. Ha egy ligaban indul az ilyen furious felekkel, meg a tobbi popkorn zabalos filmmel, akkor remek, mert 66x jobban van kivitelezve. (Plusz azokba probaltak tartalmat csempeszni, de bar ne tettek volna... annal egy fokkal az is jobb ha nincs. ) De gondolom egy szinte mindenhol maxpontos filmnel nem ezek tekinthetok ellenfelnek.

Szorakoztato? Igen. Kb 30 percig nagyon is, utana egyre kevesbe. A film feletol csak ismetlodnek az egymasba fuzott majdhogynem osszefuggo akciojelenetek sora, es hiaba izzik 1000 fokon, egyszeruen unalomba fullad a nagy daralas. Utana mar kellett volna valami tobb ami fenntartja az erdeklodesemet. Porgos, de nem izgalmas. Latvanyos, de nem erdekes. Pedig a vilaga ahogy meg van almodva es ahogy azt vaszonra vittek: Ooo, te jo eg. A film utolso harmadaban mar csak 1-1 gyonyoru snittre kaptam fel a fejem. Neha tenyleg olyan kepek tarultak a szemem ele, hogy csak tatottam a szamat. Sajnalom, hogy a film tobbi eleme nem tudott felnoni ennek a kozelebe, mert akkor tenyleg elnyerhette volna a tizpertizet. Kar erte. Mint film, nalam igy "csak" 7-es elso nezes utan. (Oszinten szolva nem tudom hogy hajlando lennek-e megnezni megegyszer.)




Valaki korabban kerdezte hogy mennyire jo otlet angolul, felirat nelkul nezni. En igy neztem. Alapvetoen konnyu a nyelvezete, meg keves a szoveg, de sok helyen artikulalatlanul obegatnak a duborgo metalzenen es a motorzugason keresztul, ami miatt egy ket dolgot nehez kihallani. Viszont a film jellege miatt panjabi szinkronnal, norveg felirattal is nezhetitek nyugodtan, mert tenyleg annyira nincs jelentosege hogy ki mit mond benne.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 29., péntek 1:14

Most néztem meg a Chappie-t.
Sokkal, de sokkal többet vártam tőle. Lehet, hogy pont ezért is csak egy 10/5 számomra.
Die antwoord pedig hát... nem színészek na.... :roll:
ZIDANE

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 29., péntek 0:44

Aki nem szereti az ilyen stílusú filmeket. Nincs abban semmi baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27396
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 29., péntek 0:39

Kíváncsi vagyok ki lesz az első, aki azt mondja a Mad Maxre, hogy szar. (itt a fórumon) :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 29., péntek 0:35

Fury Road eszméletlen élmény volt. Feliratosan néztem, Művészmoziban. Mondjuk a nyakam majdnem kitört a 8. sorban is, olyan hülyén vannak az ülések, de a film überfasza.

Áhhh

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 29., péntek 0:33

Remy írta:Kung Fury

David Hasselhoff zenéje megvan mindenkinek? Na, kijött a film, amihez énekelte a főcímdalt! 30 perces rövidfilm, de annyi biztos, hogy ez az év, de talán minden idők legjobb trashfilmje! :salute: :lol: ZSENIÁLIS!!! Tömény 80-as évek.
Húúúú de gááááz :lol: atyavilág :D :D
Nekem valamiért a Dragon Ball-ból a Herkules jut róla eszembe :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 29., péntek 0:25

PEEtör írta:Az már hagyján, hogy "az idegbeteg gyökér", akinek mindene a saját munkája és hírneve, na ő bevállalja azt, hogy a Met-ben (ha jól emlékszem) a dobosa totál beégjen (beégesse). Nigga, plíz.
Miért nem volt az? :D Ez a karakter valami elképesztően irritatív volt számomra, az ilyen "pedagógiai" módszerektől hányok, biztos vagyok benne, hogy a legtöbb embernél ez károsan hat, mintsem hogy ösztönözné őket. Az mi volt már, hogy ha a srác nem hajol le, telibe vágja egy fémszék, mert a "tanár" úgy gondolta, attól majd talán jobban fog dobolni?! Agyam eldobom. Meg alapból nem tűrném el senkitől, hogy ilyen stílusban beszéljen velem, meg pofozgasson.

A mondandóm pedig arra akart célozni, hogyha valaki tényleg magabiztos, és muzikális (márpedig a srác így volt beállítva a filmben), az nem fog bepánikolni, ha esetleg nem tudja a kottáját a dalnak. Szerintem ez nem szivatás egyébként sem, hanem kihívás egy dobosnak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég