Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 25., szerda 10:56

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ha már eddig elhúzták, thanos meg be lett lebegtetve jó pár éve akkor sztem ellene fognak az alapszereplok elbukni. De legyen igazad, legalább valami tétje lenne a dolognak. Amugy egy fasza Pókember kéne ebbe a csapatba, rá kíváncsi leszek
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 25., szerda 10:11

ziro4vr írta: Erre már te is kimásztál a zh tételek alól? Akkor tényleg jó lehet. :mrgreen: :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sztem kamu ez a hír, hogy meghal a kapitány, ott lesz mindenki Thanos ellen, aztán majd abban hullanak el. Vasember sem fog sehova menni, Downey Jr nélkül halottak ezek, bármennyi színészt szerződtetnek
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jó, nem vagyok egy szabolcsi, de szerintem ez könnyen előfordulhat. Nem dísznek rebesgetik a dolgot, képregényben is hasonlóan történt. Iron Mant meg azért gondolom, mert előbb vagy utóbb őt ki kell írni. Marvelnek meg kell próbálni nélküle, akármennyire is a legjobb arc.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 25., szerda 10:03

nmate írta:Ez teljesen jónak néz ki.
CA kezd érdekesség válni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy szerintem Captain meghal, Bucky lesz az új. Tony meg lelécel valahova, többet őt sem látjuk.
Erre már te is kimásztál a zh tételek alól? Akkor tényleg jó lehet. :mrgreen: :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sztem kamu ez a hír, hogy meghal a kapitány, ott lesz mindenki Thanos ellen, aztán majd abban hullanak el. Vasember sem fog sehova menni, Downey Jr nélkül halottak ezek, bármennyi színészt szerződtetnek
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 25., szerda 10:01

Ez teljesen jónak néz ki.
CA kezd érdekesség válni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy szerintem Captain meghal, Bucky lesz az új. Tony meg lelécel valahova, többet őt sem látjuk.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 25., szerda 9:57

Annyira nem tud már meghatni ez a különböző, válogatott csihi-puhi, meg idézhető egysoros. De másnak meg ez kell.
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 25., szerda 9:40

soadroli írta:Captain America: Civil War trailer
jöhet :D

Csak engem zavar, hogy nem csapta őket szét 5 perc alatt? :lol:
Mármint annyival fejlettebb,erősebb a vasember ruha mint Cap' eszközei&"képességei" :roll:
ZIDANE

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. november 25., szerda 9:28

Captain America: Civil War trailer
jöhet :D
Kép

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 24., kedd 18:53

Kiráz a hideg amikor látom hogy egy csajjal reklámozzák az SW-t..
Mivel nem leszek otthon,ezért lemaradok az első vetítésekről tutira,így hát úgy is ismerőseimtől megtudom hogy nagyjából miről fog szólni...
Szóval most azt kérem,hogy valaki leírná az eddigi spoilereket.
Mit lehet tudni miről fog szólni.. :) Előre is, :salute: .
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. november 23., hétfő 14:00

Sunsky írta: Ez bőven túlnőtt már azon, hogy a Skywalker családról szóljon az egész, az Old Republic-ban is felépítettek egy olyan világot, ami messze izgalmasabb, mint amit mi láttunk. Nekem személy szerint Revan története bőven megérne egy trilógiát, sajnálom, hogy egyelőre az ilyesmi fel sem merült, de tudom, hogy sokak kedvenc karaktere, remélem később majd találkozhatunk vele a vásznon is.
Ja-ja . Lawrence Kasdan mellett én biztos hogy Drew Karpyshyn-t is bevettem volna az írói stábba , hiszen Ő legalább akkora nyomot hagyott a Star Wars univerzumban mint Kasdan . Revan , Darth Bane , a kettő szabálya . Kár hogy a kiterjesztett kánon törlése miatt nem látunk belőle semmit .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 23., hétfő 11:19

A 8. résztől várok én sokat, Rian Johnson azért nem akárki, ha a Disney hagyja dolgozni nyugodtan, az fasza rész lehet. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk a néger jedi meg női jedi kicsit árnyalja a képet, de Luke-ot szerintem arra a részre tartogatják, sőt szinte biztosra veszem, hogy annak a végén meg is fog murdálni
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 23., hétfő 11:18

sentry írta:Lehet menni SW filmekre akkor. Azért kíváncsiságból elmegyek mikor már kicsit lecseng az SW őrület és nem egymás nyakát tiposva vesszük a jegyeket.
Ez igen soká fog lecsengeni, mondjuk ha nagyon jó lesz akkor magamból kiindulva sokan elmennek még újra.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. november 23., hétfő 11:15

Köszi az infókat srácok. Akkor megnyugodtam. :mrgreen:

Lehet menni SW filmekre akkor. Azért kíváncsiságból elmegyek mikor már kicsit lecseng az SW őrület és nem egymás nyakát tiposva vesszük a jegyeket. :mrgreen:

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. november 23., hétfő 9:16

Ez a következő 6 évben 6 SW film csak az, ami eddig hivatalos. Jövő ilyenkorra már kb. 2030-ig betáblázzák magukat, mint ahogyan a képregényeknél is ezt tették pár száz milliós bevételeknél. Az ébredő erő simán 2 milliárd körül hoz majd a konyhára csak a moziban, szóval nem állnak meg addig, amíg eladható bármi, ami SW. Ezt nem is olyan régen le is nyilatkozta Kathleen Kennedy.

Feldolgozásra is lesz bőven alapanyaguk, de mivel az egész Expanded Universe (korábbi könyvek, játékok) hivatalosan törölve lett a kánonból, így nyilván az új sztorikat fogják majd megfilmesíteni. Jelenleg ez a hivatalos kánon, majd legfeljebb amikor kezdenek kifogyni az ötletekből, akkor talán a hivatalosból töröltek közül párat újraíratnak a plagizálás határait súrolva.
sentry írta:Amúgy Lucas bácsi lemondott mindenről? Vagy van beleszólása valamibe? :hmmm:
Ő szívesen részt vett volna a projektekben, csak senkit sem érdekelt a véleménye a Disney-nél. :lol:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. november 23., hétfő 4:29

sentry írta:Ezzel egyetértek.

De szerinted - én nem vagyok SW fan - nem döntik le a SW kultuszát ?
Én rohadt sok játékkal játszottam és könyvet olvastam. Amit a filmekben eddig láttunk, az kb lóf...sz (már bocsánat) ahhoz képest, ami ebben a világban rejlik. Ahogy Faust is írta, az elmúlt évtizedekben az írók annyi történetet tettek le az asztalra, hogy bőven van miből ötletet meríteni. Ez bőven túlnőtt már azon, hogy a Skywalker családról szóljon az egész, az Old Republic-ban is felépítettek egy olyan világot, ami messze izgalmasabb, mint amit mi láttunk. Nekem személy szerint Revan története bőven megérne egy trilógiát, sajnálom, hogy egyelőre az ilyesmi fel sem merült, de tudom, hogy sokak kedvenc karaktere, remélem később majd találkozhatunk vele a vásznon is.
Mindenesetre a lényeg, hogy lehet soknak tűnik 6 év alatt 6 film, de az írói munka nagy része már el van végezve, csak ki kell találni mihez nyúljanak. :)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. november 23., hétfő 1:40

Faust írta:20 Essential Films For An Introduction To Soviet Cinema

Stalkeren és a Jöjj és lásdon kívül megvolt még valamelyik itt bárkinek? :)
Nekem innen cask a stalker volt meg... Shame! Shame! Shame! :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 23., hétfő 1:21

sentry írta:
A SW világnak abszolút kedvez a mai modern fejlett CGI-s világ. Látványban mindent űberelhetnek.
Ezt csak kiegészíteném, nem kötekedni szeretnék semmiképpen sem, főleg úgy, hogy, az eredeti trilógiát nem láttam de mostanában megnéztem az első 3 részt, a többire sajnos még nem volt időm azóta sem, viszont nagyon sok kritikát láttam már, és a legtöbb pont azt emelte ki, hogy az új trilógia egyik legnagyobb hibája, hogy túl sok a CGI, és kevés benne a "szív". Nyílván, brutál látványvilága lesz a filmnek, az első három rész is nagyon jól nézett ki, de nekem - én nem vagyok rajongója a sorozatnak- minden részben az az érzésem volt sok helyen, hogy szép-szép ez a CGI palota meg hegy meg űrbivaly de mintha már teljesen az lett volna a koncepció, hogy jó látvány=jó film+pénz. Nyílván a pénz meg is valósult. A mondanivalóm lényege csak az, hogy szerintem a látvány mindenképpen szép lesz, viszont ha a rajongók kapnak egy jó sztorit nélkülöző filmet,karakterek nélkül szerintem csalódottak lesznek és nem lesz elég az, hogy jól is néz ki, azt a paklit már kijátszották 3x. De majd ebben valamelyik fan kiokosít :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. november 23., hétfő 1:17

Ha nem döntötték le kb 20 játékkal, 300 könyvvel és mittudomén mennyi animációs sorozattal, akkor a filmekkel sem fogják.

Tudod kicsit olyan mint a halálosiramban. Ha lesz huszadik része, arra is befizetnek több millióan.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. november 23., hétfő 1:07

Faust írta:Túltolják, de van hozzá táptalaj, és közönség is. Elég, ha csak a megszámlálhatatlan SW regényre gondolunk (gondolom elég nagy a minőségi hullámzás), kb. kimeríthetetlen a téma. Az, hogy ezzel mennyit ártanak a szériának, ki tudja - de lehetett tudni, hogy ez lesz, nyilván nem a semmiért fizettek ki 4 milliárd dollárt. És egyszerűen elképzelhetetlen, hogy bukni lehessen egy SW filmmel, még akkor is, ha neadjisten az új rész szarul sikerül, nekem a TV spotok miatt már van újra némi ellenérzésem.
Ezzel egyetértek.

De szerinted - én nem vagyok SW fan - nem döntik le a SW kultuszát ?
Gondolok itt arra, hogy kicsit sok lehet ez a 12 rész. Aztán persze lehet bejön, de ez már sorozat kb nem 2 trilógia.

A SW világnak abszolút kedvez a mai modern fejlett CGI-s világ. Látványban mindent űberelhetnek. De valahogy - és lehet ez a tájékozatlanságom miatt gondolom így - úgy érzem, hogy ezzel a sok új résszel, olyan katyvaszt teremthetne a sztoriban, a Disney, ami könnyen zavart okozhat az erőben. Csak hogy stílszerű legyek. :mrgreen:

Mindenesetre meg kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle egy komoly pénzügyi háttérrel, brutális CGI-vel. Azért a SW talán az egyik legkomolyabb brand,kultusz. Bőven verheti ezzel a Disney a fórumon is már unalomig hajszolt Marcel és DC témát. Ebből a szempontból izgatottan várom, mit hoznak ki belőle.

Az összeg meg elképesztő, amiért megvásárolták a jogokat. Amúgy van egy gyanúm, hogy az SW 7. része mindent meg fog dönteni, nézőszám,bevétel, mindent! Bár ez se nagy jóslat. :mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. november 22., vasárnap 23:22

Túltolják, de van hozzá táptalaj, és közönség is. Elég, ha csak a megszámlálhatatlan SW regényre gondolunk (gondolom elég nagy a minőségi hullámzás), kb. kimeríthetetlen a téma. Az, hogy ezzel mennyit ártanak a szériának, ki tudja - de lehetett tudni, hogy ez lesz, nyilván nem a semmiért fizettek ki 4 milliárd dollárt. És egyszerűen elképzelhetetlen, hogy bukni lehessen egy SW filmmel, még akkor is, ha neadjisten az új rész szarul sikerül, nekem a TV spotok miatt már van újra némi ellenérzésem.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 22., vasárnap 23:11

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Állítólag a 9. rész meg fog ágyazni egy 4. trilógiának amit majd a 2020-as években adnak ki... :lol:

Nem szabolcsi hír, de jól esne ha megköszönnétek majd.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég