Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 28., hétfő 22:20

ziro4vr írta:
Remy írta:Kit érdekel a sok főszereplő... Csak Stallone kapjon szobrot. :coffee:
Jajj Remy, pedig olyan jóban voltunk mostanában, de mindig elcseszed. :mrgreen: :lol:
:-( Akkor megyek is nézni tovább a Pamela Andersonos (Dark Horse Comics) képregényfilmet. :-( :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 28., hétfő 22:18

Remy írta:Kit érdekel a sok főszereplő... Csak Stallone kapjon szobrot. :coffee:
Jajj Remy, pedig olyan jóban voltunk mostanában, de mindig elcseszed. :mrgreen: :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 28., hétfő 22:16

Kit érdekel a sok főszereplő... Csak Stallone kapjon szobrot. :coffee:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 28., hétfő 22:15

Nem kell neki reklám, azt csinál amit akar, azt vállal el amit akar, közbe meg yachtozgat a lányokkal, vagy egyes hírek szerint a fiúkkal. :mrgreen:

A szeplős gyerek ha zsinorban nyer kettőt, egyszer egy fogyatékos, egyszer pedig egy nő eljátszása után, akkor felrobbantom hollywoodot. :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 28., hétfő 22:11

ziro4vr írta:Alapjáraton én imádom Tarantino párbeszédeit, de egyre inkább kezdi elveszíteni az ollót, ha már így fogalmaztam. A Basterdsben ez még minimális volt, aztán a Djangóban már zavart itt-ott, most meg majd meglátjuk.

Szerintem Fassbendernek fogják adni a Jobsért, Di Caprionak meg maradnak a mémek. :lol:
De amúgy Di Caprionak ez is akkora reklám, hogy nem veszíthet. KEMÉNY
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. december 28., hétfő 22:03

Radmayne megint ott lehet , csakúgy mint Keaton a Spotlight miatt .
De szerintem is Fassbender lesz .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 28., hétfő 21:57

Alapjáraton én imádom Tarantino párbeszédeit, de egyre inkább kezdi elveszíteni az ollót, ha már így fogalmaztam. A Basterdsben ez még minimális volt, aztán a Djangóban már zavart itt-ott, most meg majd meglátjuk.

Szerintem Fassbendernek fogják adni a Jobsért, Di Caprionak meg maradnak a mémek. :lol:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. december 28., hétfő 21:55

Tényleg nem komoly a felhozatal, jó esély DC-nak, hogy megkapja.
Mondjuk Fassbendert sem felejteném én el.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. december 28., hétfő 21:52

Kerlon írta:Nem láttam a filmet, de azon sem lepődnék meg, ha Leo soha nem kapna Oscart, mert amúgy addig mindig rá lehet sütni majd a nagyobb volumenu filmjeire, hogy majd most ezért, majd most ezért. Mekkora marketing fogás.

Egyébként szerintem most megkapja. Nem igazán van kihívója idén, hacsak Samuel L. Jackson nem hozott valami istentelenül nagyot össze a Hateful Eightben, akkor talán nem is lesz. A trailer alapján nekem a Revenant abszolút egyszemélyes filmnek tűnik egyébként, amit LDC-nek kell elvinnie a hátán, és ha a film felnő az elvárásokhoz, akkor Innaritun kívül az LDC érdemének lesz elkönyvelve, és a sok kimaradt lehetőség után megkapja.
Tarantino filmről is vannak rossz hírek, amikor már a legelvakultabb fanjai is azt mondják, hogy a vágóollót megint elhagyta, akkor lehet baj van. Azért egy majdnem 3 óra kicsit sok egy egyszobás történetnek. Mindegy, ezt a kettőt meg kell nézni moziban, ennyivel megtámogatom a két rendezőt.
Nekem pont az egyszobás sztorik a zsánereim, és ez kiegészülve Tarantino stílusával... hm ínyencségnek hangzik. Amúgy meg én pont az utóbbi filmjeiért kedvelem Tarantinot, nekem a Jango elszabadul és a Becstelen Brigantik a két kedvencem tőle. Sokat elmond, hogy a Ponyvaregényt harmadjára tudtam végignézni, míg a Kill Billt csak elkezdtem, de nem hiszem, hogy valaha is befejezem. Mindenesetre én sokat várok a Hateful Eighttől, ha én sem leszek elájulva tőle, akkor kijelenthető, hogy komoly gond van azzal a filmmel. A 3 óra valóban soknak tűnik, mivel az egyszobás filmeknek pont az a lényegük, hogy karakterek nincsenek alaposan kidolgozva, és igazából 1-1 főbb jellemvonást képviselnek, és az érdeklődést a tempóval és a sokkoló fordulatokkal akarják fenntartani. Na most a trailerek alapján Tarantino karaktereket alkotott a sztori mellé, és én reménykedek abban, hogy a plusz egy (másfél?) órás játékidőt a karakterek kitöltik. No meg a mestert ismerve lenyomja a műfaj kötelező köreit, és az utolsó fél-egy órát masszív gyilkolászással tölti ki. Lényegében két filmet kapunk egy áráért. :mrgreen: Ha az összhatás jó, akkor klasszikust kaptunk, ha nem nos... Nekem azért talán így is tetszeni fog. :)

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. december 28., hétfő 21:03

Doctor Strange .
Első hivatalos kép .
Cumberbatch nagyon adja , a többiekkel se lesz gond . Várós .
Egy értelmes antagonistát végre összehozhatnának , Mikkelsennel talán sikerül .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 28., hétfő 20:49

Nem láttam a filmet, de azon sem lepődnék meg, ha Leo soha nem kapna Oscart, mert amúgy addig mindig rá lehet sütni majd a nagyobb volumenu filmjeire, hogy majd most ezért, majd most ezért. Mekkora marketing fogás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. december 28., hétfő 20:47

Egynek jo volt ez a revenant, de azert megegyszer nem lennek hajlando megnezni.
A véleményed igazolja a félelmeimet a trailer alapján. A trailerben nem láttam semmi olyat, ami alapján késztetést éreznék, hogy megnézzem a filmet, ráadásul valóban hosszú is. Az érdeklődésem inkább a DiCaprio-Hardy párosnak szól, illetve annak, hogy a komplett média azt szajkózza több, mint fél éve, hogy ez lesz az az alakítás, ami meghozza LDC-nek az Oscart, és egyszerűen kíváncsi vagyok arra, hogy mivel lesz ez több, mint a korábbi szerepei, amelyek után rendre alulmaradt.

Mivel nekem elsősorban a sztori a fontos, ezért könnyen lehet, hogy ez a film nem lesz nálam telitalálat.


SW7:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Többnyire már leírtátok a filmmel kapcsolatban a lényeget. Faust véleményével értek leginkább egyet, miszerint a nosztalgián kívül sok újat nem tud felmutatni. A spoiler-mániát sem igazán értem, hiszen 2 komoly spoiler van a filmben, amelyikből az egyik a 3. percben kiderül (Kylo Ren-Han és Leia gyereke - ugye Oscar Isaac jeleneténél, de kb. a 30. percben hivatalos lesz), a másikra pedig jó előre lehetett számítani (Han Solo halála (látok rá minimális esélyt, hogy valahogy ezt még túléli az öreg, de azért arra tippelnék, hogy valószínűleg meghalt)) A film sajnos nagyobbrészt az Új remény másolata, ugyanazok a motívumok, ugyanazok a fordulatok, az események szinte a 4. rész tükörképei. Kicsit többet vártam volna ennél. Az viszont pozitívum, hogy JJ visszahozta azt, amitől SW az SW. A hangulat, az aprólékosan kidolgozott díszletek mindent megadnak ahhoz, hogy ugyanaz az érzés fogjon el, mint az eredeti trilógia nézése esetén. Az új karakterek is rendben vannak. Rey, Finn is szimpatikus karakterek, és Kyloval kiegészülve mindhármukban sok potenciál van. A Han-Leia kapcsolat volt kissé hiteltelen, de legalább kedvenc csempészünk hozta azt a stílust, amiért kedveljük. A film ezt leszámítva nem nagy szám, már már csalódás számomra. (pláne a filmet körülölelő hype miatt. Még is messze jobb, mint bármelyik szuperhősfilm Nolan Batmanjeit leszámítva) Több merészséget vártam volna az íróktól. Azonban fennáll az a paradoxon, hogy a film megítélése a következő két rész fényében még sokat javulhat. A következő két film merész és kellő mennyiségű újdonságot felvonultató rész lesz, miközben nem felejt el SW maradni, akkor ez a film egy korrekt eleme lesz a 3. trilógiának. De ha végül a trilógia elmarad majd az elvárásoktól, akkor ennek a filmnek az ázsiója is csökkenni fog. A Baljós Árnyak ugyanezt az utat járta be. Szerintem az a film önmagában egy korrekt SW film, nem rosszabb, mint az Ébredő erő, és a hangulatára sem lehet panasz (a midikloriánokat leszámítva -de az én természettudományos nézőpontomból még ez is emészthető), de a következő két rész átgondolatlansága és az SW életérzés meggyalázása sokat rontott a Baljós Árnyak megítélésén. Ha pontoznom kellene az Ébredő Erő kapna egy gyenge 8-ast, mivel szórakoztató, és jó hangulatú film, de szerintem a készítők tudnak ennél jobbat is. Ha ez a film a következő kettőnek történő megágyazásról szólt, akkor meg fogja tartani a nimbuszt, amit az elmúlt két hétben magának teremtett.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 28., hétfő 18:29

Mondjuk a kezdeti hatalmas lelkesedésem után volt egy ilyen rossz érzetem, hogy ha már mindenki csak arról beszél, hogy milyen körülmények között készült a film, akkor lehet bűzlik kicsit a dolog. Nyilván a dicaprio hype magas lesz, ami kicsit ellendíti a figyelmet. Mindegy, moziban nézős azért.

Tarantino filmről is vannak rossz hírek, amikor már a legelvakultabb fanjai is azt mondják, hogy a vágóollót megint elhagyta, akkor lehet baj van. Azért egy majdnem 3 óra kicsit sok egy egyszobás történetnek. Mindegy, ezt a kettőt meg kell nézni moziban, ennyivel megtámogatom a két rendezőt. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. december 28., hétfő 18:21

Norbii írta:Egyetértek, viszont a látványt se lehetett különösebben kiemelni, ritkán láthattunk egy nagyobb képet a tájról.
Szerintem szep volt a fenykepezes, es ugy gondolom a film legerosebb pontja is egyuttal. Nehol meg ra is csodalkoztam egy-egy jelenetre, hogy de csudajol nez ki, ami nalam nem surun szokott megtortenni. Kicsit ugy ereztem hogy ra is jatszottak erre, de nem bantam. Az is lehet hogy azert tuntek fel, mert a tortenet nem tudott beszippantani. Nekem kicsit hianyzott a kohezio, a szalak nem igazan akartak egysegkent funkcionalni, es helyenkent ezert teljesen erdektelen volt. En ugy tudtam volna ezt elkepzelni, hogy az indianos reszeket kivenni a filmbol, amitol majd egy oraval, de feloraval biztosan rovidebb lett volna, es nem is lett volna ilyen vontatott. Nem erzem hogy annyit adtak volna hozza a filmhez hogy benne kellett lenniuk. Kerdes hogy ez eredeti forgatokonyv, vagy konyv alapjan keszult a film... Azert csalodas, mert korabbi Inarritu filmek amiket lattam (Amores Perros, Babel) szamomra tetszetosebb sztorival rendelkeztek. A zenenel is voltak furcsasagok, peldaul egy resznel felcsendult egy dallam ami nagyon gyanus hogy a Birdman-ben is hallottam, ha nem is ugyanezt akkor valami nagyon hasonlot, es nem igazan illett oda. DiCaprio es Hardy lehoztak a kotelezot, de tuzijatek azert nem volt egyikuk reszerol sem. Osszessegeben nem egy emlekezetes film, de el lehet vele utni az idot.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. december 28., hétfő 17:28

sonic írta:Egynek jo volt ez a revenant, de azert megegyszer nem lennek hajlando megnezni. A latvany nagyszeru de azon kivul nem adott semmi plusszt, es rettento hosszu.
Egyetértek, viszont a látványt se lehetett különösebben kiemelni, ritkán láthattunk egy nagyobb képet a tájról. Próbált néhol egyedi is lenni a film (flashback), de nem igazán jött össze neki, sőt értelmét se láttam annak ellenére hogy tudom mire akartak kilyukadni vele.
Leo meg ezért a filmért nem fog oszkárt kapni. Jó ha 3x-4x hallhattuk szavakat tőle, annak a fele meg ordibálás volt.:D

amit nem értettem:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mikor a halálán volt és hörgött akkor miért volt csukva a szája? Hogy lehet csukott szájjal olyan hangokat kiadni?

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. december 28., hétfő 14:32

Remy írta:Leo végre megkaphatja az Oscart?
Erre az alakitasra szerintem nem. Nagyon meglepodnek.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 28., hétfő 9:19

sonic írta:Egynek jo volt ez a revenant, de azert megegyszer nem lennek hajlando megnezni. A latvany nagyszeru de azon kivul nem adott semmi plusszt, es rettento hosszu.
Leo végre megkaphatja az Oscart? :mrgreen:

Közben gondok adódtak az AC film forgatása közben. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. december 28., hétfő 9:13

Egynek jo volt ez a revenant, de azert megegyszer nem lennek hajlando megnezni. A latvany nagyszeru de azon kivul nem adott semmi plusszt, es rettento hosszu.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 27., vasárnap 20:38

Ez nem a Szulejmánból van? :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. december 27., vasárnap 19:57

Remy írta:Első hivatalos kép az Assassin’s Creed-ből!

Jöhetne már az első előzetes. :kivagyhe:
Az egyik bennfentes azt mondta hogy Március 25.-én lesz az első trailer .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég