Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 28., vasárnap 21:15

Az Ubisoft filmet akar csinálni a Watch Dogsból, és elindítottak egy online szavazást, mellyel azt szerették volna megtudni, hogy ki lenne a legmegfelelőbb a főszerepre. A listán olyan nevek szerepeltek, mint: Tobey Maguire, Henry Cavill, Ryan Gosling, Paul Walker, Tom Cruise, Clive Owen, Robert Downey Jr., Andrew Garfield, Brad Pitt, és Edward Norton.

a dobogó:
1. - Tom Cruise
2. - Edward Norton
3. - Downey Jr.

Szerintem illene Cruisera a szerep :hmmm: (de Norton se lenne rossz)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 28., vasárnap 20:19

MyStiQ írta:Ha meg már írtam, akkor egy kis kérdezősködés.
Kinek mi volt a:
-legnagyobb moziélménye?
-legnagyobb csalódás, amit moziban nézett?
-leglátványosabb film?
- Man of Steel
- Ice Age 3
- Man of Steel
cart írta:Az a film még Adam Sandler műveinél is egy szinttel primitívebb...
Azért az túlzás talán, de tény, ezek a tipikus MacFarlane-féle erőltetett tahóparaszt poénok, amire aztán rásüti a Family Guyban, hogy szatíra. Pl. attól nem lesz szatíra valami (mondjuk SW), ha beletesznek egy fénykardot.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 28., vasárnap 20:15

Az a film még Adam Sandler műveinél is egy szinttel primitívebb...

El Mercenario
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:15
Kedvenc játékosaid: El Principe

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: El Mercenario » 2013. július 28., vasárnap 20:03

én ma este a ted-et nézem meg
vagyis jobban szólva befejezem
már a 46.-ik percnél tartok de eddig nem tudom mit áradoztak róla az osztálytársaim
seth macfarlane ugye a rendező tőle az american dad és a family guy eddig jobban bejön

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 28., vasárnap 19:59

Ma esti programom: Az ördögi Roy Slade. :D

Látta már valaki? :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 28., vasárnap 13:40

Pipita írta:Szóval, kár hogy két külön film lett belőle, az első része valami fenomenális volt, azt a kiképzőtisztet napokig elhallgattam volna, minden egyes szava aranyat ért. :lol: Az a rész egyszerűen zseniális volt. Aztán kikerülünk Vietnámba, ahol elvileg még hátborzongatóbbnak, még erősebbnek, még félelmetesebbnek, még kegyetlenebbnek, még jobbnak kéne lennie a filmnek... és mégsem lesz az. Engem teljesen hidegen hagyott a film második fele, sajnos.
Igen, lényegében két eléggé külön álló részre lehet bontani a filmet. Az eleje tényleg nagyon jó, de érdekes módon nekem a második fele sokkal jobban tetszett, teljesen magába szippantott a hangulata, egy kicsit mintha tényleg én is ott lettem volna. A közepén viszont van egy kisebb rész, ami hót unalmas, de nekem feledtette a film második fele. :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 28., vasárnap 13:19

Pipita írta: az első része valami fenomenális volt, azt a kiképzőtisztet napokig elhallgattam volna, minden egyes szava aranyat ért.
ami tény, az tény B-)

A bűn éjszakája

Az idei év nem csak a sci-fikről szól, hanem a horror filmekről is. No, nem azért, mert olyan jó horror alkotások érkeznek, hanem mert elég szép kis összegeket gyűjtenek össze a pénztáraknál, (Texasi láncfűrészes 3D, Mama, The Conjuring) és ezáltal a legtöbb néző látókörébe is beleesik az adott film. A Bűn éjszakája is pont ilyen alkotás. Az első trailerek után óriási elvárások voltak a filmmel kapcsolatban, de sajnos a végeredmény botrányos.

Adott egy nap az évben, amikor bármilyen bűntényt elkövethetsz úgy, hogy nem kérik számon rajtad. James Sandin pont ezt a napot használja ki, pénzszerzés céljából, hiszen a munkája abból áll, hogy biztonsági rendszereket ad el az embereknek. Ám, amikor bekövetkezik a „várva várt” nap, és a védő pajzsok leereszkednek, akkor mégis bejut egy idegen Sandinék házába, és ez a legrosszabb eseményeket indítja be…

Zseniális! Egyszerűen zseniális az alaptörténet, hiszen gondoljunk csak bele, hogy mennyi potenciál van abban, hogy adott 12 óra az embereknek, hogy azt csináljanak, amit akarnak. Gondoljunk csak bele, hogy mennyire megváltoztathatja az embereket, és mennyi dühöt válthat ki belőlük. Gond nélkül gyilkolhatnak… hátborzongató még akkor is, ha csak belegondolunk.

Azonban James DeMonaco ott rontotta el az egész filmet, ahol csak lehetett. A forgatókönyve katasztrófa, telis-tele logikai hibákkal, hiszen a szereplők a létező legrosszabb döntéseket hozzák a film minden egyes percében. Ezáltal olyan irritálóak és idegesítőek leszek az emberek számára, hogy az sem kizárt, ha idő előtt befejezik a film nézését.

Az is hiba, hogy csak és kizárólag 1 helyszínre, 1 családra fókuszálnak. Pedig annyira kíváncsi lettem volna, hogy mi történik az ország többi részén, az emberek miként cselekednek. De nem… DeMonaco minden értékelhető lépést kihagyott a filmből, és egy trágyadombot hagyott maga után.

Ráadásul ez még nem minden. A színészek, Ethan Hawke-al a fedélzeten, mind-mind katasztrofálisan szerepelnek. Mondjuk erre már az is rátesz egy lapáttal, hogy megutáltuk a játékidő alatt az összes karaktert, mert bár Hawke az egyetlen logikusan gondolkodó figura az egész filmben, de szerencsétlen annyira rosszul játszik, hogy arra nincsenek szavak.

A film kiszámítható, buta, és nem utolsó sorban csalódást keltő, holott nagyon ötletes volt az egész, de az összes ziccert kihagyták. A bűn éjszakája lélegzetelállító is lehetett volna, de összességében nézve még a közepes kategóriát sem üti meg a rengeteg hibája miatt. 4/10


néhány hír:
- Hivatalos: John Williams szerzi a Star Wars VII zenéjét!!!
- Ben Foster játszhatja el Lance Armstrongot, a kerékpáros életrajzi filmjében.
- Ismét napirenden van az xXx 3 film. Vin Diesel lehetséges, hogy visszatér.
- James McAvoy lesz Frankenstein, Paul McGuigan jövőre érkező filmjében. (Harry Potter lesz Igor)
- részelt az Elysiumból
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. július 28., vasárnap 12:27

Full Metal Jacket
Acéllövedék

Kubrick műveit igyekszem bepótolni, ezzel kezdtem. Szóval, kár hogy két külön film lett belőle, az első része valami fenomenális volt, azt a kiképzőtisztet napokig elhallgattam volna, minden egyes szava aranyat ért. :lol: Az a rész egyszerűen zseniális volt. Aztán kikerülünk Vietnámba, ahol elvileg még hátborzongatóbbnak, még erősebbnek, még félelmetesebbnek, még kegyetlenebbnek, még jobbnak kéne lennie a filmnek... és mégsem lesz az. Engem teljesen hidegen hagyott a film második fele, sajnos.
Az első óra 10/10, a második meg kb 3-4 maximum, de a befejezés még húz rajta azért.

6,5 / 10

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 27., szombat 21:49

Remy írta:Halálos iramban 6
Engem kilóra megvett,jobban is tetszett mint az 5. rész,pedig az sem volt piskóta :D SPOILER

A végén azért vártam,hogy Hobbs is becsücsül és elmormol egy imát kaja elött. :mrgreen:
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 27., szombat 21:30

Nem tudom, hogy vagytok vele, de én imádom az Halálos iramban sorozatot
Na ennél a filmnél is szoktak hülyének nézni. :mrgreen: Engem nem köt le,bár nem rossz film,de nem is maradandó.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 27., szombat 21:27

Halálos iramban 6

ÚRISTEN! Justin Lin tuti megbukott fizikából, mert amit itt bemutatott nekünk, azt a legmerészebb álmunkban sem gondolnánk. Mondhatni szuperhősöket teremtett az elmúlt évek során, melyek bár sebezhetőek és emberiek, de ha verdát kapnak, akkor bizony nincs megállás, mert a motorok felbőgnek és a benzin átáramlik az érrendszerbe.

Dom és Brian a riói balhé után élvezik az életet és lazulnak a Kanári-szigeteken. Egy nap viszont Hobbs betér Domhoz és egy megbízza őket egy feladattal, mivel úgy gondolja, hogy csak Dom és csapata képes megfékezni a rosszfiúkat. Az ügyet alaposan megnehezíti, hogy az ellenség soraiban van egy bizonyos Letty, aki Dom volt szerelme, és akit mindvégig halottnak hittek. Viszont, ha megcsinálják a kitűzött feladatot, akkor kegyelmet kapnak, és visszatérhetnek otthonaikba…

Justin Lin 2009-ben olyat vitt véghez amit csak kevesen gondoltak volna. Felvirágoztatott egy franchiset, ami a 3. résszel teljesen kisiklott a vágányról. Az idei évben már a 6. rész került a mozikba, ami mondhatjuk, hogy bőrlehúzás, de nem a Halálos iramban filmeknél. Minden egyes résznél megtudtak újulni, és egyre szórakoztatóbbak lettek (elég csak az imdb-re nézni). Egyszerűen hihetetlen, hogy ennyire virágzik ez a sorozat, aminek a végét még nem is látjuk, hiszen jövőre érkezik a 7. rész is!

No, már most az 5. rész óriási szólt, és a lécet nagyon magasra tette, mert az utóbbi évek egyik legjobb akciómozija lett. Mit lehet ebben az esetben csinálni? Egyszerű a képlet… vegyünk egy lapot, majd írjunk rá egy egyszerű, de azért élvezhető történetet (az sem baj, ha csak 2-3 soros), majd az eddigi fizikai túlzásokat emeljük négyzetre. Az sem számít, ha repülnek az emberek, vagy éppen egy személyautó beránt egy tankot, a lényeg hogy szóljon nagyot.

Nagyot is szólt, de az ötödik epizódnál nem jobb. Miért? Mert az az újdonság eltűnt már, amit az előző rész nyújtani tudott. Itt már tudtuk, hogy mire számítsunk, tudtuk, hogy agyatlan túlzások fogják jellemezni a filmet. Csalódás nem okoznak, mert akció van dögivel, a verdák jól mennek, valamint a zene is jól szól. Egy tökös blockbusterhez meg is van benne minden.

Diesel és csapata tényleg egy elit alakulat. Külön-külön semmit nem érnek, de ha együtt dolgoznak, akkor az bizony mindenkinek tetszik. Tyrese Gibsen humorizál, The Rock szúrós tekintettel néz, Paul Walker még mindig jól vezet, Ludacris még mindig ért a kütyükhöz, Sung Kang lazább, mint valaha, és Vin Diesel folyamatosan a családról papol, de közben nem ismer kegyelmet. A sötét oldalra Linék óriásit húztak, amikor leszerződtették Luke Evanset, mert végre ellenfélre találtak a fiúk, bár ezt lehetséges hogy űberelni fogják a következő epizódban.

A karakterek tehát simán elviszik a hátukon a filmet, így minden perce remek szórakozást tud nyújtani. Viszont egy másodpercig sem szabad komolyan venni, mert aki így tesz az bizony nagyon csalódott lesz. A Halálos iramban 6 egy igazi tesztoszteron bomba. 8,5/10

Nem tudom, hogy vagytok vele, de én imádom az Halálos iramban sorozatot. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 25., csütörtök 22:54

Farkas

Akarom mondani Rozsomák! Nevezhetném úgy is, hogy a Marvel Batmanje, a kívülállók kívülállója, aki egy igazi vadállat. Sajnos az utóbbi jellemzőjéből itt sem kaptunk szinte semmit, csak morzsákat, és ezzel együtt bátran ki is lehet jelenteni, hogy egészen addig, amíg nem képesek egy igazi 18-as karikás filmet készíteni Logannek, addig mindig lesznek hiányérzetek vele kapcsolatban.

Logan régi cimborája haldoklik, és az utolsó kívánsága, hogy elbúcsúzhasson attól az embertől, aki megmentette az életét. Logannek egészen Japánig kell utazni, ahol azonban olyan ajánlatot kap az idős baráttól, ami véglegesen megváltoztathatja az egész életét. A Farkas habozik, és a felhők folyamatosan gyűlnek a feje felett, valamint életek hullnak. Nem elég legyőzni az ellenséget, mert a saját démonjaival is meg kell küzdenie, de ha ezt túléli, akkor minden eddiginél erősebb Farkast láthatunk viszont…

Belecsöppenünk egy realisztikus világba, ahol már tényleg kezdjük elhinni, hogy léteznek mutánsok. James Mangold elképesztően hatásosan, és jól vezette fel a történetet, amit szerencsére folytatni is tudott egészen addig a pontig, ahol szintet kellett volna lépnie. Talán lépett is volna, de a stúdió fejesei nem engedték neki, mert a filmet a PG-13-as kategóriába kellett sorolni. Na bummm… óriási baklövés. (No, persze nem nekik, mert így fog jönni a nagy lóvé, de sajnos a film hiányos marad)

A story ugyebár Chris Claremont és Frank Miller képregénye alapján készült, amit Adósság és becsület néven dobtak a piacra. Ez mind szép és jó, mert a story tényleg a helyén van, ráadásul a Japán látképet az operatőrök rendkívül hangulatossá tudták varázsolni. Tehát minden adott volt ahhoz, hogy totálisan működjön a film, de mégsem.

Hiányzott az átütőerő, hiányzott egy kis brutalitás (még úgy is, hogy azért voltak szép kis részek benne). Nem volt elég mély, pedig volt rá alkalom, hogy drámázzanak, de ezekkel együtt is élvezhető a film, mert leköti az embert az, ami a filmvásznon történik, plusz néhol ütős poénokat is elhintettek. De a székből mégis úgy állunk fel, hogy nem vagyunk teljes mértékben elégedettek. Mosolygunk persze, de hiányzik valami. Talán ebben közrejátszik az is, hogy a kezdeti lassú áramlás egy óriási árvízzé alakul át, mely romba dönti az útjába kerülő dolgokat.

Összegezve tehát azt mondom, hogy a mozijegy árát mindenképpen megéri, mert megbánni nem fogjuk, hogy megnéztük, de a csodát sem szabad tőle várni, mert nem kapjuk meg. Korrekt popcorn mozi, de azért vannak hibái 7/10

A legvégére még idebiggyesztem Hugh Jackmant is, aki még mindig megtudja lepni az embert, mert egy született Rozsomák. Olyannyira tökéletes a szerepre, hogy a kiöregedése után egyszerűen elképzelni sem lehet, hogy mi lesz majd a karakterrel. Reméljük ez nem mostanában fog megtörténni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. július 25., csütörtök 21:44

Én is válaszolok akkor a saját kérdéseimre:
Legnagyobb moziélmény: Eredet
Legnagyobb csalódás: Szemfényvesztők
Leglátványosabb film: Acélember, TŰZGYŰRŰ

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. július 25., csütörtök 21:16

MyStiQ írta: -legnagyobb moziélménye?
-legnagyobb csalódás, amit moziban nézett?
-leglátványosabb film?
Eredet, HP7/2, Sötét Lovag-Felemelkedés
Die Hard 5
Sucker Punch, Pacific Rim, Avatar
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. július 25., csütörtök 20:36

Na, túl vagyok Rozsomák újabb kalandján.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Csalódás volt. Nem arra számítottam, hogy egy egetrengetően kíváló filmet kapok, de azért ennél jobbra számítottam. A karakterek idegesítőek voltak, egyedül a másik mutáns tetszett, de őt is egy halandó ember ölte meg. :kivagyhe: Azt sem értem, hogy a szuperhősös filmekben miért nem lehet azt megcsinálni, hogy az adott karakter a gonoszt egyedül, segítség nélkül tudja megölni. Gyakorlatilag most sem Logan volt az, aki megölte az atombomba tűlélőt, hanem az unokája. :roll:
Viszont a stáblista utáni jelenet az nagyon tetszett, jobb volt mint a film. Igazából ott sem értem, hogy miért 2 év múlt el a történések óta, mert a zárójelenet arra utalt, hogy visszamegy a többi mutánshoz.( legalábbis én így értelmeztem) Viszont tökéletesen sikerült hozzákapcsolni a következő filmhez, nagyon reméltem, hogy Magneto megjelenik. :D


Viszont azt nem értem teljesen,Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogy most akkor Logan testéből teljesen elfogyott az adamantium? Vagy lehet, hogy csak a karma helyén? :hmmm:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. július 25., csütörtök 19:42

-legnagyobb moziélménye?
-legnagyobb csalódás, amit moziban nézett?
-leglátványosabb film?
eredet
ezt úgysem akarod hallani ( :mrgreen: )
felhőatlasz

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 25., csütörtök 18:45

EnzoZidane89 írta:Viharsziget
Én a megjelenése után nem sokkal láttam, feliratosan, de épp a közeljövőben tervezem újrázni. Nagy kilences nálam. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 25., csütörtök 18:15

-legnagyobb moziélménye?
-legnagyobb csalódás, amit moziban nézett?
-leglátványosabb film?
-Amikor először voltam a MOM Parkban filmet nézni. :D
-Batman 3, Skyfall
-Felhőatlasz

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 25., csütörtök 16:56

Viharsziget

Mivel nekem ez a film kimaradt eddig Caprio-tól,és csak mostanában halottam róla(pedig 2010-es),úgy gondoltam megnézem. Scorsese filmekben amugysem csalódtam eddig.

A lényege annyi,hogy Teddy(Caprio) egy "rendőrbírót" alakít benne, és társával Chuck-al(Mark Ruffalo) a viharszigetre(ami egy gyogyó intézet)mennek nyomozni,mert egy nő megszökött a szobájából,aki megfojtotta 3 gyermekét. A nyomozások során pedig összeáll a kép Teddynél is :mrgreen:

Nem is csalódtam! Rég nem kötött le így egy film,fantasztikusak a szereplők,a történet lenyűgöző a végén hatalmas csattanóval(bár azért lehetett sejteni). Csak és kimondottan Caprio miatt ültem le megnézni a filmet,mert mostanság egész jó szerepeket kap.

9.5/10
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. július 25., csütörtök 16:33

Remy ajánlására megnéztem a Batman - A sötét löveg visszatér című mesének mind két részét..
Azt kell mondanom róla, hogy aki szereti a denevérembert annak látnia kell!!!
Nagy kedvencem az új Batman trilógia, és ez a mese kb majdhogynem annak a szintjét hozza!

8.5/10


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég