Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 29., hétfő 19:20

Remy írta:Nagyobb rendező úgysem fog aláírni ilyen munkát.
Nem hiszem, hogy ez így lenne. Igazából eddig nem is adaptáltak olyan játékot amiből egy igazán jó, egyedi filmet lehetett volna csinálni. Ezért nem csodálom, hogy gyenge rendezők készítettek eddig játékadaptációt

Nem hiszem, hogy például egy AC vagy egy Bioshock adaptáció nem érdekelne nagyobb rendezőket

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 29., hétfő 19:19

P. Krisz írta:
Nagyobb rendező úgysem fog aláírni ilyen munkát
pedig eddig úgy áll a dolog hogy John Carpenter rendezi a Dead Space filmet :coffee:
Az a baj, hogy neki is már csak neve van. Amilyen magasra tette anno a lécet, olyan nagyot zúgott a mélybe :/ De azért hátha.... ha kap egy zsák pénzt, akkor még talán jól is elsülhet a dolog.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2013. július 29., hétfő 19:13

Nagyobb rendező úgysem fog aláírni ilyen munkát
pedig eddig úgy áll a dolog hogy John Carpenter rendezi a Dead Space filmet :coffee:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 29., hétfő 19:06

Wertz írta: Biztatóan indult neki a Ubisoft a filmkészítésnek. Viszont miután bejelentették, hogy Bay fogja rendezni a Ghost Recon filmet el is ment minden kedvem az Ubisoftos filmektől.
Nem hiszem, hogy baj, ha Bay rendez egy filmet, mert most a Pain & Gain is jónak tűnik, több helyen is dicsérték. + Bay azért rendezett már jó filmeket. Armageddon, Szikla, Bad Boys, Transformers 1

Jó nem a legjobb, de mondjuk úgy, hogy a kevésbé rossz, aki készíthet játékból filmet. Nagyobb rendező úgysem fog aláírni ilyen munkát.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 29., hétfő 18:58

Remy írta:Az Ubisoft filmet akar csinálni a Watch Dogsból, és elindítottak egy online szavazást, mellyel azt szerették volna megtudni, hogy ki lenne a legmegfelelőbb a főszerepre. A listán olyan nevek szerepeltek, mint: Tobey Maguire, Henry Cavill, Ryan Gosling, Paul Walker, Tom Cruise, Clive Owen, Robert Downey Jr., Andrew Garfield, Brad Pitt, és Edward Norton.
Ki se jött a játék, de már a filmet tervezik és a főszereplőt szavaztassák. Vicc :lol:

Biztatóan indult neki a Ubisoft a filmkészítésnek. Viszont miután bejelentették, hogy Bay fogja rendezni a Ghost Recon filmet el is ment minden kedvem az Ubisoftos filmektől. Pedig az Assasins Creedből jó filmet lehetne csinálni.
nmate írta:Azért az túlzás talán, de tény, ezek a tipikus MacFarlane-féle erőltetett tahóparaszt poénok, amire aztán rásüti a Family Guyban, hogy szatíra. Pl. attól nem lesz szatíra valami (mondjuk SW), ha beletesznek egy fénykardot.
Végre valaki akinek nem tetszik a Family Guy nevű hulladék

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 29., hétfő 18:16

Pipita írta:
felnőttként nem biztos, hogy szórakoztató lesz, de a gyerekeknek olyan szintű kikapcsolódást nyújthat, amit nem biztos, hogy hamar elfelejtenek
Miről beszélsz te, ember? :mrgreen: Nem emelkedik a legnagyobbak közé? Be vagy te szívva?! :mrgreen: Pár hónapja néztem újra. Isteni. Zseniális. 10/10. Nagyon imádom, nekem is gyerekkorom egyik meghatározó filmélménye volt egyébként. :)
Komolyra fordítva a szót. Akárhogy is nézzük nem nevezhetjük filmtörténeti remekműnek, DE.... így értettem :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. július 29., hétfő 18:15

felnőttként nem biztos, hogy szórakoztató lesz, de a gyerekeknek olyan szintű kikapcsolódást nyújthat, amit nem biztos, hogy hamar elfelejtenek
Miről beszélsz te, ember? :mrgreen: Nem emelkedik a legnagyobbak közé? Be vagy te szívva?! :mrgreen: Pár hónapja néztem újra. Isteni. Zseniális. 10/10. Nagyon imádom, nekem is gyerekkorom egyik meghatározó filmélménye volt egyébként. :)
Sierra írta:Igen, lényegében két eléggé külön álló részre lehet bontani a filmet. Az eleje tényleg nagyon jó, de érdekes módon nekem a második fele sokkal jobban tetszett, teljesen magába szippantott a hangulata, egy kicsit mintha tényleg én is ott lettem volna. A közepén viszont van egy kisebb rész, ami hót unalmas, de nekem feledtette a film második fele. :)
Ízlések és pofonok, engem Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az újságírós jelenetektől, egészen a sniperes részig teljesen hidegen hagyott. :(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 29., hétfő 18:09

egy kis retro

Space Jam - Zűr az űrben

Vannak filmek, melyek soha nem fognak a legnagyobbak közé emelkedni, nem játszanak benne Oscar-díjas színészek, nem a legnevesebb rendezők közül dirigálta le valaki a forgatást, de mégis olyan varázzsal bírnak, mellyel felejthetetlen élményt képesek nyújtani a nézőknek, pláne, ha valaki abban a korban nőtt fel, amikor a filmet készítették. A Zűr az űrben a tökéletes példája az említett műveknek.

Tapsi Hapsi és bandája nagy bajban vannak, mert a Földre érkező kis űrlények azzal a céllal szállták meg a bolygót, hogy elrabolják szeretett hőseinket. Mégis mit lehetne tenni ebben a helyzetben? Az ellenfél körülbelül 10 centis, míg a rajzfilm figurák viszonylag magasra nőttek.

Egyszerű a képlet; hívjuk ki őket egy kosárlabda meccsre. Könnyű is lett volna, ha kicsik nem lettek volna ennyire fifikásak, hiszen az NBA sztárjaitól loptak tehetséget, így jobb játékosok lettek, mint gondolták volna. Erre rákontrázott a nyúl és elrabolta Michael Jordant…

Tapsi Hapsi, Dodó Kacsa, Cucu malac, Csőrike, stb stb és persze a történelem egyik, ha nem a legnagyobb kosarasa egy filmben? Igen! Joe Pytka ötlete óriási őrültségnek hangzik, de elképesztően jól működik. Hiszen ki ne tudná szeretni azt a filmet, amiben a bolondos Dallamok sztárjai összecsapnak a gonosz űrlényekkel egy kosármeccsen? Megmerem kockáztatni, hogy a gyerekek 99%-a élvezte akkoriban a játékidő minden egyes percét.

Miért ne élvezték volna? Adott volt egy egyszerű, de annál jóval viccesebb alapötlet, majd ehhez társultak a karakterek, akik kivétel nélkül szállították a poénokat a film elejétől kezdve. A hatásvadász elemek persze nem maradhattak el, és ha nem egy ilyen filmről beszélnénk, akkor már bántóan sok lenne benne, de itt minden működik, minden a helyén van. Persze lehet, hogy a nosztalgiaérzés és a gyerekkor beszél belőlem, de biztos vagyok benne, hogy vannak olyanok, akik ugyanígy gondolnak erre a filmre. A filmre, mely szó szerint a nagybetűs gyerekélet.

Sok-sok móka és kacagás, majd egy ici-pici dráma, hogy aztán felállva tapsoljuk a finálét, mely nagyobbat szól, mint a legtöbb családi mozifilm. Michael Jordan nem csak a kosárlabda pályán mozgott jól, hanem a kamerák előtt is, mert jáci könnyedséggel találta meg a közös hangot az animált figurákkal.

A Zűr az űrben tehát bátran nevezhető klasszikus alkotásnak, mert többet ad, mint gondolnánk, és bár felnőttként nem biztos, hogy szórakoztató lesz, de a gyerekeknek olyan szintű kikapcsolódást nyújthat, amit nem biztos, hogy hamar elfelejtenek. 9/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 29., hétfő 0:01

Remy írta:
EnzoZidane89 írta: Egyébként titkon mindig abban reménykedem,hogy egyszer valaki lesz olyan tökös,hogy a Metal Gearből leforgat egy Trilógiát..mivel azt a történetet nem lehet 1 filmbe bele pumpálni. Bár maga a játék is felér egy filmmel.
--> :mrgreen:
link1
link2
Avi Arad, a producer (Pókember, X-Men, Vasember)

:)

Feldobtad az estémet :D

Ha Kojima felügyeli (márpedig remélem fogja), akkor reménykedhetek,hogy nem fogják elbaltázni. Ami elszomorít,hogy tavalyi hírek,és azóta semmit nem hallani róla. Úristen de jó lenne :D

Király vagy. Köszi az infót! :salute:
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 28., vasárnap 23:53

EnzoZidane89 írta: Egyébként titkon mindig abban reménykedem,hogy egyszer valaki lesz olyan tökös,hogy a Metal Gearből leforgat egy Trilógiát..mivel azt a történetet nem lehet 1 filmbe bele pumpálni. Bár maga a játék is felér egy filmmel.
--> :mrgreen:
link1
link2
Avi Arad, a producer (Pókember, X-Men, Vasember)

:)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 28., vasárnap 23:48

Remy írta:Igen, sajnos ez a baj, hogy nem adják meg az úgymond kellő tiszteletet a játéknak, így szinte bárki leforgathat egy filmet egy adott játékról. Emiatt van az, hogy 99%-ban az összes hulladék.

Bár az Uwe Boll - Postal páros jól sikerült :mrgreen:

Csak hát ugye egy neves rendező (Coppola, Nolan, Aronofsky, Abrams, stb...) nem fognak megrendezni egy játék alapján készített filmet.

1. Ez így van,nagyon sok játékból lehetne nagyon jó filmet csinálni,egyszerüen az összeset elfossák.. :roll:

2. A Postal-t nem láttam..a játékot bírom :D

3. És ez így is marad valószínűleg.


Egyébként titkon mindig abban reménykedem,hogy egyszer valaki lesz olyan tökös,hogy a Metal Gearből leforgat egy Trilógiát..mivel azt a történetet nem lehet 1 filmbe bele pumpálni. Bár maga a játék is felér egy filmmel.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 28., vasárnap 23:41

EnzoZidane89 írta:
Remy írta:GTA részekből lehetne jó kis gengszter filmet készíteni, + Batman - Arkham (bármelyik)
Ki mondtad a lényeges szót. Csak körbe kell nézni, mindegyik film adaptáció lehúzhatja magát a wc-n. Persze ez személyes vélemény,de ezeknek a 99%-a ugy ahogy van hányadék. Plusz olyan rendezőknek adják ezeket a címeket,akikről a film világ se hallott soha a büdös életbe. Néhány lelkes amatőr elfogadhatóbb munkát tesz le néha,mint ezek a bohócok. :)
Igen, sajnos ez a baj, hogy nem adják meg az úgymond kellő tiszteletet a játéknak, így szinte bárki leforgathat egy filmet egy adott játékról. Emiatt van az, hogy 99%-ban az összes hulladék.

Bár az Uwe Boll - Postal páros jól sikerült :mrgreen:

Csak hát ugye egy neves rendező (Coppola, Nolan, Aronofsky, Abrams, stb...) nem fognak megrendezni egy játék alapján készített filmet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 28., vasárnap 23:38

Remy írta:GTA részekből lehetne jó kis gengszter filmet készíteni, + Batman - Arkham (bármelyik)
Ki mondtad a lényeges szót. Csak körbe kell nézni, mindegyik játékadaptáció lehúzhatja magát a wc-n. Persze ez személyes vélemény,de ezeknek a 99%-a ugy ahogy van hányadék. Plusz olyan rendezőknek adják ezeket a címeket,akikről a film világ se hallott soha a büdös életbe. Néhány lelkes amatőr elfogadhatóbb munkát tesz le néha,mint ezek a bohócok. :)

Ezek engem kiidegelnek
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 28., vasárnap 23:31

EnzoZidane89 írta:
Remy írta:Az Ubisoft filmet akar csinálni a Watch Dogsból.
Idáig olvastam el...Nem tudom mi ez az őrület mostanában.. minden játékból filmet csinálnak.(Jelentem,hogy Need for Speed és Gran Turismo film is készül...) Nem értem mire jó ez...Nem tudok olyan filmet mondani, ami játékból lett átkonvertálva és sikeres lett.. De talán egyet.. a Prince of Persia nem volt rossz.. Én személy szerint hányok az ilyenektől.
Elég csak megnézni a Kaptárt.. a Resident Evil univerzum megszégyenítése..(bár a játék se olyan mint régen..)
WOW film is érkezik :) Szerintem nincs ezzel baj. Jöjjenek csak a játékadoptációk, DE csak akkor ha képesek minőségit készíteni. Nem átírni az egész storyt és nem felületes munkát végezni.
NFS film a mostani Halálos iramban őrület mellett, akkor baklövés, mint a huzat. Nem hiszem, hogy jövedelmező vállalkozás lesz azt megcsinálni.

GTA részekből lehetne jó kis gengszter filmet készíteni, + Batman - Arkham (bármelyik)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 28., vasárnap 23:18

Remy írta:Az Ubisoft filmet akar csinálni a Watch Dogsból.
Idáig olvastam el...Nem tudom mi ez az őrület mostanában.. minden játékból filmet csinálnak.(Jelentem,hogy Need for Speed és Gran Turismo film is készül...) Nem értem mire jó ez...Nem tudok olyan filmet mondani, ami játékból lett átkonvertálva és sikeres lett.. De talán egyet.. a Prince of Persia nem volt rossz.. Én személy szerint hányok az ilyenektől.
Elég csak megnézni a Kaptárt.. a Resident Evil univerzum megszégyenítése..(bár a játék se olyan mint régen..)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 28., vasárnap 23:12

Remy írta:Az Ubisoft filmet akar csinálni a Watch Dogsból, és elindítottak egy online szavazást, mellyel azt szerették volna megtudni, hogy ki lenne a legmegfelelőbb a főszerepre. A listán olyan nevek szerepeltek, mint: Tobey Maguire, Henry Cavill, Ryan Gosling, Paul Walker, Tom Cruise, Clive Owen, Robert Downey Jr., Andrew Garfield, Brad Pitt, és Edward Norton.
Nem tudom mi ez szóval rákerestem a googleba és rögtön Tom Cruise jutott az eszembe. Szerintem is ideális lenne erre a szerepre. Habár Nortont jobban bírom és szurkolok neki, hogy Hoolywoodnak is leessen már, hogy mekkora egy színész az emberünk.

El Mercenario
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:15
Kedvenc játékosaid: El Principe

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: El Mercenario » 2013. július 28., vasárnap 22:37

nmate írta:
cart írta:Az a film még Adam Sandler műveinél is egy szinttel primitívebb...
Azért az túlzás talán, de tény, ezek a tipikus MacFarlane-féle erőltetett tahóparaszt poénok, amire aztán rásüti a Family Guyban, hogy szatíra. Pl. attól nem lesz szatíra valami (mondjuk SW), ha beletesznek egy fénykardot.
Azért a family guyban van egy két jó poén mondjuk a starwars paródia se vol rossz : "Ki dob ki egy teljesen jó kanapét?" hát az a jelenet és utána viszi magával az űrhajóra a kanapét :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 28., vasárnap 21:15

Az Ubisoft filmet akar csinálni a Watch Dogsból, és elindítottak egy online szavazást, mellyel azt szerették volna megtudni, hogy ki lenne a legmegfelelőbb a főszerepre. A listán olyan nevek szerepeltek, mint: Tobey Maguire, Henry Cavill, Ryan Gosling, Paul Walker, Tom Cruise, Clive Owen, Robert Downey Jr., Andrew Garfield, Brad Pitt, és Edward Norton.

a dobogó:
1. - Tom Cruise
2. - Edward Norton
3. - Downey Jr.

Szerintem illene Cruisera a szerep :hmmm: (de Norton se lenne rossz)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 28., vasárnap 20:19

MyStiQ írta:Ha meg már írtam, akkor egy kis kérdezősködés.
Kinek mi volt a:
-legnagyobb moziélménye?
-legnagyobb csalódás, amit moziban nézett?
-leglátványosabb film?
- Man of Steel
- Ice Age 3
- Man of Steel
cart írta:Az a film még Adam Sandler műveinél is egy szinttel primitívebb...
Azért az túlzás talán, de tény, ezek a tipikus MacFarlane-féle erőltetett tahóparaszt poénok, amire aztán rásüti a Family Guyban, hogy szatíra. Pl. attól nem lesz szatíra valami (mondjuk SW), ha beletesznek egy fénykardot.

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 28., vasárnap 20:15

Az a film még Adam Sandler műveinél is egy szinttel primitívebb...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég