Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. május 29., hétfő 11:49

ziro4vr írta:XXX 2, donor szerintem te mást néztél...véletlenül nem sok fekete bácsi és egy törékeny szőke hölgy szerepelt benne? :lol:
Most hogy mondod :hmmm: , a múltkor hehe linkelte a meccs közvetítést online. Na ott a meccset nem találtam, de egyéb érdekes film eposzokat igen :lol: :mrgreen:

Idősorrendben:
xXx: http://www.imdb.com/title/tt0295701/
xXx2: http://www.imdb.com/title/tt0329774/ (feltétlen pótolni, akinek kimaradt :mrgreen: )
xXx3: http://www.imdb.com/title/tt1293847/

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. május 29., hétfő 11:18

XXX 2, donor szerintem te mást néztél...véletlenül nem sok fekete bácsi és egy törékeny szőke hölgy szerepelt benne? :lol:
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. május 29., hétfő 11:05

Realista24 írta:
donor írta: A kettőben nincs is benne Neymar. Itt nagy keveredések vannak :hmmm: :lol:
Akkor ez melyik volt? Ez a Neymaros :lol: Hogy ez már a harmadik?
Úgy bizony. 3 remekmű készült. A 2. rész annyira nívósra sikeredett, hogy még Fing Dízel se merte eljátszani a főszerepet :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 29., hétfő 10:13

ericco írta:
Realista24 írta:Logan, John Wick, TriplaX2, a három film ért egyet nagyjából. Vagy velem van a baj, vagy a filmekkel, de nagyon régen kötött le igazán egy film.
A Logan jó volt, üdítő kivétela mai felhozatalban. Karakterek, story, ritmus, feszültség, akciók, stb., mind az átlag felett. Nem lesz egy mérföldkő, de engem végig lekötött és a legtöbb dolog rendben volt.
Szóval Veled lesz a baj :mrgreen:
Izgalom és feszültség? Nem azt írom, hogy az első perctől, de nagyon hamar lehetett tudni a végét, minden karakterhez kapcsolódóan. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Annyira adta magát, hogy a nőt kinyírják, a kiscsaj révbe ér, az öreg és Logan meghal, stb. Egyszerű vonalvezetésű sztori,meglepetések nélkül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 29., hétfő 10:11

donor írta: A kettőben nincs is benne Neymar. Itt nagy keveredések vannak :hmmm: :lol:
Akkor ez melyik volt? Ez a Neymaros :lol: Hogy ez már a harmadik?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. május 29., hétfő 10:09

BarçaNorbi írta:
ziro4vr írta:Tudnám mi késztetett téged arra, hogy a tripla x kettőt megnézd..
Neymar jelenete :ike:
A kettőben nincs is benne Neymar. Itt nagy keveredések vannak :hmmm: :lol:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. május 29., hétfő 9:59

Realista24 írta:Logan, John Wick, TriplaX2, a három film ért egyet nagyjából. Vagy velem van a baj, vagy a filmekkel, de nagyon régen kötött le igazán egy film.
A Logan jó volt, üdítő kivétela mai felhozatalban. Karakterek, story, ritmus, feszültség, akciók, stb., mind az átlag felett. Nem lesz egy mérföldkő, de engem végig lekötött és a legtöbb dolog rendben volt.
Szóval Veled lesz a baj :mrgreen:
Merci Zizou!

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. május 29., hétfő 9:48

ziro4vr írta:Tudnám mi késztetett téged arra, hogy a tripla x kettőt megnézd..
Neymar jelenete :ike:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 29., hétfő 9:25

ziro4vr írta:
Realista24 írta:Logan, John Wick, TriplaX2, a három film ért egyet nagyjából. Vagy velem van a baj, vagy a filmekkel, de nagyon régen kötött le igazán egy film.
Tudnám mi késztetett téged arra, hogy a tripla x kettőt megnézd..
Gondoltam kezdem a legaljával, hogy az agyonszopkodott Logan még jobban üssön :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. május 29., hétfő 8:43

Realista24 írta:Logan, John Wick, TriplaX2, a három film ért egyet nagyjából. Vagy velem van a baj, vagy a filmekkel, de nagyon régen kötött le igazán egy film.
Tudnám mi késztetett téged arra, hogy a tripla x kettőt megnézd..
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 29., hétfő 8:25

Logan, John Wick, TriplaX2, a három film ért egyet nagyjából. Vagy velem van a baj, vagy a filmekkel, de nagyon régen kötött le igazán egy film.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2017. május 28., vasárnap 21:14

na ki lett a legjobb színész cannesban?
<----- :D
Ruben Östlund (Lavina) Square című filmje nyerte az Arany Pálmát a Cannes-i Filmfesztiválon. Nicole Kidman különdíjban részesült, a legjobb rendezőnek Sofia Coppola-t választották a Csábításért, a legjobb színésznő Diane Kruger lett az In the Fade c. Fatih Akin filmért, a legjobb színész Joaquin Phoenix a You Were Never Really Here című filmért, a Zsűri Díját a Loveless című orosz film kapta, a Grand Prix díjat pedig a 120 Beats per Minute című mozi kapta. Mundruczó Kornél Jupiter Holdja című mozija nem részesült elismerésben a gálán.
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 25., csütörtök 18:22

Karib 5

Ez viszont nem volt rossz. A förtelmes 4. részt el kell felejteni és ezt kell 4. résznek tekinteni. Akkor kerek is a sztori. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8464
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. május 24., szerda 23:44

Karim the king írta:Artúr király


Le kell írnom, mert ezen besírtam a film közben.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Guy Ritchienél Artúr király, mielőtt király lett, strici volt! és ettől behugyozok a nevetesben. Hogy lehet ilyet kitalalni? Őrült :lol:

Amúgy szórakoztató volt.
Hát én is csak szórakoztam rajta Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Beckhamestül, mindenestül..... :lol: Mint film nem volt a legjobb, a sok érdekes dolgon viszont utólag lehetett mosolyogni :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mikor megjelentek az elején a 8 hegy magas elefántok, azt az ormányukra volt kötve 1-1 bontógolyó azt vártam, hogy rázoomolnak és rajta lovaglik Miley Cyrus....
:lol:


Engem nagyon lefárasztott a film a végére, humoros akart lenni, az is tudott lenni, de biztos másra ülnék be.

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2017. május 24., szerda 23:29

Artúr király


Le kell írnom, mert ezen besírtam a film közben.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Guy Ritchienél Artúr király, mielőtt király lett, strici volt! és ettől behugyozok a nevetesben. Hogy lehet ilyet kitalalni? Őrült :lol:

Amúgy szórakoztató volt.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. május 24., szerda 15:18

El Flaco írta:Egy random poszt tőlem mára. Ajánlom a Get out c. thrillert. Szerintem az elmúlt 10 év egyik legjobban sikerült darabja a témában. Végig van benne egy nyomasztó feszültség és a rendezés is elég fasza lett. Főleg annak a tekintetében, hogy milyen irgalmatlan farokságokat csinált korábban a rendező úr. :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kapd el nagyapa


Fakk mí, lehet újra elkezdek fórumozni. :mrgreen: :ike:
Köszi az ajánlást, és gyere többet. :mrgreen:

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2017. május 24., szerda 14:35

Realista24 írta:
El Flaco írta:Egy random poszt tőlem mára. Ajánlom a Get out c. thrillert. Szerintem az elmúlt 10 év egyik legjobban sikerült darabja a témában. Végig van benne egy nyomasztó feszültség és a rendezés is elég fasza lett. Főleg annak a tekintetében, hogy milyen irgalmatlan farokságokat csinált korábban a rendező úr. :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kapd el nagyapa


Fakk mí, lehet újra elkezdek fórumozni. :mrgreen: :ike:
Aztarohadt :ozil: :ozil: Flakesz a fórumon! :salute:
Véletlenül benéztem, de a fasza nick-em odaveszett, ahogy látom. Pedig még admirálom az alkoholikát... :mrgreen: Na, de nem akarok off-olni. :coffee:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 24., szerda 14:32

El Flaco írta:Egy random poszt tőlem mára. Ajánlom a Get out c. thrillert. Szerintem az elmúlt 10 év egyik legjobban sikerült darabja a témában. Végig van benne egy nyomasztó feszültség és a rendezés is elég fasza lett. Főleg annak a tekintetében, hogy milyen irgalmatlan farokságokat csinált korábban a rendező úr. :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kapd el nagyapa


Fakk mí, lehet újra elkezdek fórumozni. :mrgreen: :ike:
Aztarohadt :ozil: :ozil: Flakesz a fórumon! :salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2017. május 24., szerda 14:30

Egy random poszt tőlem mára. Ajánlom a Get out c. thrillert. Szerintem az elmúlt 10 év egyik legjobban sikerült darabja a témában. Végig van benne egy nyomasztó feszültség és a rendezés is elég fasza lett. Főleg annak a tekintetében, hogy milyen irgalmatlan farokságokat csinált korábban a rendező úr. :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kapd el nagyapa


Fakk mí, lehet újra elkezdek fórumozni. :mrgreen: :ike:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. május 23., kedd 22:18

Alien covenant
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ahogy visszaolvasgattam, nem csak nekem volt hatalmas csalódás. A Prometheus jobban tetszett, pont egy hete néztem meg, hogy erre el tudjak menni moziba, de az sokkal jobban lekötött.
Itt nulla a sztori, nullák a karakterek, én egy másodpercig sem tudtam izgulni semmin és senkiért, szóval valami nagyon el volt cseszve.
Kő buta mindenki, amit a szöszi művelt lenn, az kb. olyan volt, mintha vmi alien paródia filmet néznék épp. :mrgreen:
Aztán egész addig, amíg nem volt tiszta az alienek "teremtése", sokkal misztikusabb volt ez az egész, megfoghatatlan és pont ez a jó benne. Ezt szerintem hiba volt elvenni, vagy ha már elveszi a rendező, akkor ne ilyen faék egyszerű és bugyuta sztorival, hogy a furulyázó androidnak épp kedve szottyant Alieneket gyártani ááá
A többi kínos jelenetet meg már kitárgyaltátok..

Az Űrben játszódó részeknél csak én vártam baromira, hogy valamikor végre betoppan Vader nagyúr???. :mrgreen: :D Ő még esetleg megmenthette volna a filmet. :D

Na és ezt az egészet megspékeltük egy kis 4dx élménnyel, nem tudom ti hogy vagytok ezzel, hát nekem ez inkább elvesz a filmélményből, minthogy adna hozzá.
Kipróbáltam, de ennyi bőven elég is volt belőle, a 3d-t sem szeretem, de az több pluszt ad, mint ez a rángatózás, meg, hogy néha vizet locsolnak a képembe.. :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég