Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. március 12., hétfő 23:08

Igen. En nem mondtam hogy problémám van az altanositasoddal, En is szoktam. Csak ugy kezdted a monologod hogy nem érted, En meg elmondtam a véleményem. :D

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 12., hétfő 23:04

nézd, ha 100-ból 99 bűnöző cigány, akkor kimondhatjuk, hogy van cigánybűnözés, nem?
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. március 12., hétfő 23:02

Mert a filmgyartok ugyanúgy altanositanak mint ahogy te tetted az “amugy sem penge fiatalokkal”.

A többségnek ez a butyuta, ostoba film kell. Ezért ilyet gyártanak.

Legalábbis szerintem.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 12., hétfő 22:58

nem értem én ezt emberek, az egy dolog, hogy az összes superhero meg képregény movie amivel tele vannak a mozik minden héten olyan egysejtű, ostoba és bugyuta, hogy elmondani nem lehet azt a szennyet, amivel fertőzik az amúgy sem túl penge fiatalságot, de most ráadásul még a "legjobb" filmek is teljesen át vannak itatva az amerikaiak ostobaságával és 20-as iq-jával.
volt ugye a 3 plakát vagy mi, most meg ez a tonya, hát én az amcsikák helyében nem nagyon reklámoznám, hogy ilyen buta emberekkel van ott tele a társadalom.
mindkét film egyszer nézhető, gyorsan feledésbe merül.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. március 5., hétfő 19:47

Egyébként ez A víz érintése csak engem hagy totál hidegen? Szerintem nem is volt még ilyen, hogy ennyire ne érdekeljen az aktuális Oscar díjas film :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 5., hétfő 16:54

P. Krisz írta:
H.E.H.E. írta:hányok ezeken a buzi holivoodi gyökereken, már a nyitóbeszédből az jött le, hogy minden egészséges, normális fehér férfi kussoljon, sőt inkább mélyen szégyellje el magát.
aztán nyilván az összes díj meg beszéd ennek volt szentelve.
mert minden fehér férfi rasszista, szexista, nőgyülölő és erőszakos állat.
Emma Stone is milyen szöveggel konferálta fel a legjobb rendező díját. :ike:
hálistennek nem hallottam, nem láttam, de rá is szarok az érzéseikre meg a véleményükre :lol:
most megyek és szégyellem magam tovább.
lehet veszek egy ostort is.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. március 5., hétfő 16:00

H.E.H.E. írta:hányok ezeken a buzi holivoodi gyökereken, már a nyitóbeszédből az jött le, hogy minden egészséges, normális fehér férfi kussoljon, sőt inkább mélyen szégyellje el magát.
aztán nyilván az összes díj meg beszéd ennek volt szentelve.
mert minden fehér férfi rasszista, szexista, nőgyülölő és erőszakos állat.
Emma Stone is milyen szöveggel konferálta fel a legjobb rendező díját. :ike:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 5., hétfő 13:39

Anthony írta:
Realista24 írta: Azt sem tudom miről van szó :mrgreen:
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Nem láttam, de biztos az a vége!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. március 5., hétfő 13:38

Ez a film sok szituációban pont annyira random, mint az élet, ha valamit, az életszerűség hiányát szerintem nem lehet rajta számonkérni.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. március 5., hétfő 13:34

Realista24 írta: Azt sem tudom miről van szó :mrgreen:
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 5., hétfő 13:30

Anthony írta:
Realista24 írta:Óhogykabbe :lol:
:lol:
Azt sem tudom miről van szó :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. március 5., hétfő 13:05

kelemen.istvan írta:Biztos igazad van (nincs)
Akkor gondolom ebből logikusan az a következtetés vonható le, hogy neked van igazad! :lol: :lol: :lol:

Egyébként nem írtam sehol, hogy az amerikai nép buta, hanem egyes emberek, csoportok, és a filmben, ahogy a Coen tesók filmjeiben is (vagy ott van a szintén jelölt I, Tonya) ilyen embereket vannak. Gondolom a Coen tesók filmjeiben sem keresik a nézők az életszerűséget.

Neked nem jöttek be a karakterek, meg a film, semmi baj, de attól még nem kell elcsodálkozni azon, hogy díjakat nyert...

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. március 5., hétfő 12:53

Anthony írta:Basszus, nektek fogalmatok sincsen mennyire buta az amerikai redneck népség, egyáltalán nem életszerűtlen a cselekmény, de nem is ez a lényeg. Nem kell minden filmben azt nézni, hogy "mi a mondanivalója", jézusom mi ez, ötödik osztály?? Annyi mindenről szól ez a film...a szeretetről, gyűlöletről, megbocsájtásról, a halál feldolgozásáról, ráadásul egy jó adag fekete humorral megfűszerezve, és végre egy olyan forgatókönyv, ami kiszámíthatatlan, (csak R24 tudja előre mi lesz a vége :mrgreen: ). Van magyarul 2-3 egész jó kritika a filmről, érdemes elolvasni.
Biztos igazad van (nincs), és fogalmam sincs, hogy mennyire buta az amerikai nép, (ezzel is tudnék vitatkozni) de hadd zavarjon már az, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!valaki egy kisvárosban utálja a rendőrséget, kijelenti a főnöknek, hogy JELENEG nincs miért letartóztatnia, vagy ellenségnek tekinteni erre pár nap múlva, valaki megkínálja a rendőrséget pár Moltov-koktéllal, és az a nő, akire minden jel mutatna, ott sétál desszantos ruhában, és a rendőr simán benyeli, hogy randizni volt. Aha, oké. Én elhiszem, hogy jó dolog a hype, az index is megírta, hogy mennyire jó ez a film, csak én nem hittem neki.
A színészek tényleg nagyon jók, csak a karakterek borzasztóak. Így azért nehéz rajonganom a színészekért. Egyik karakter sem volt szimpatikus.

Nem tudom, ötödikben simán jó volt nekem a Suzy és Tekergő, nem a mondanivalóját néztem. Felnőtt fejjel, engedd meg kérlek, hogy azt keressem egy filmben, ami engem érdekel.
A szuperhősős képregényfilmekben hidd el, nem keresnék mondanivalót, igaz, nem is láttam kettőnél többet.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. március 5., hétfő 12:48

hányok ezeken a buzi holivoodi gyökereken, már a nyitóbeszédből az jött le, hogy minden egészséges, normális fehér férfi kussoljon, sőt inkább mélyen szégyellje el magát.
aztán nyilván az összes díj meg beszéd ennek volt szentelve.
mert minden fehér férfi rasszista, szexista, nőgyülölő és erőszakos állat.

hát még mit nem, bazmeg, ezek után még jobban érzem magam a bőrömben, pláne az ilyen gyökér majmok közt.
ha ezt akarjátok, megkapjátok hatványozottan :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. március 5., hétfő 12:43

Realista24 írta:Óhogykabbe :lol:
:lol:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. március 5., hétfő 12:24

https://www.youtube.com/watch?v=-86vgvZGMs4

Elképesztő ez a nő :D

A plakátok pedig nekem nem a sztori, vagy a hitelessége, vagy a megtörténésének a realitása miatt marad emlékezetes, hanem a színészi játékok színvonala miatt, a párbeszédek, a szövegek miatt, nekem ezek lassan-lassan többet érnek mint egy jó forgatókönyv.

Ezért is imádtam Oldmant a mostani szerepében, jó volt nézni, ahogy "kijátssza" magát, a beszéde egyébként neki is frankó volt, ahogy megköszönte a 99 éves anyunak otthon. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 5., hétfő 12:09

Anthony írta:Basszus, nektek fogalmatok sincsen mennyire buta az amerikai redneck népség, egyáltalán nem életszerűtlen a cselekmény, de nem is ez a lényeg. Nem kell minden filmben azt nézni, hogy "mi a mondanivalója", jézusom mi ez, ötödik osztály?? Annyi mindenről szól ez a film...a szeretetről, gyűlöletről, megbocsájtásról, a halál feldolgozásáról, ráadásul egy jó adag fekete humorral megfűszerezve, és végre egy olyan forgatókönyv, ami kiszámíthatatlan, (csak R24 tudja előre mi lesz a vége :mrgreen: ). Van magyarul 2-3 egész jó kritika a filmről, érdemes elolvasni.

Az Oscar eredmények: 100%-os papírforma, ez így elég unalmas lett.
Óhogykabbe :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kyller » 2018. március 5., hétfő 11:09

Anthony írta:Basszus, nektek fogalmatok sincsen mennyire buta az amerikai redneck népség, egyáltalán nem életszerűtlen a cselekmény, de nem is ez a lényeg. Nem kell minden filmben azt nézni, hogy "mi a mondanivalója", jézusom mi ez, ötödik osztály?? Annyi mindenről szól ez a film...a szeretetről, gyűlöletről, megbocsájtásról, a halál feldolgozásáról, ráadásul egy jó adag fekete humorral megfűszerezve, és végre egy olyan forgatókönyv, ami kiszámíthatatlan, (csak R24 tudja előre mi lesz a vége :mrgreen: ). Van magyarul 2-3 egész jó kritika a filmről, érdemes elolvasni.

Az Oscar eredmények: 100%-os papírforma, ez így elég unalmas lett.
Én elhiszem, hogy buta a rednek, meg hogy szeretet/gyűlölet/blabla, lejött nekem is. A humor része tetszett például. De tökre oda nem illő cselekményekre fűzte fel a film a mondanivalót, legalább is a film végén nekem ez az érzésem volt. Lehet ha még 1x megnézem, akkor kirajzolódik valami, de nekem így visszagondolva egy katyvasz volt. :(

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. március 5., hétfő 10:04

Basszus, nektek fogalmatok sincsen mennyire buta az amerikai redneck népség, egyáltalán nem életszerűtlen a cselekmény, de nem is ez a lényeg. Nem kell minden filmben azt nézni, hogy "mi a mondanivalója", jézusom mi ez, ötödik osztály?? Annyi mindenről szól ez a film...a szeretetről, gyűlöletről, megbocsájtásról, a halál feldolgozásáról, ráadásul egy jó adag fekete humorral megfűszerezve, és végre egy olyan forgatókönyv, ami kiszámíthatatlan, (csak R24 tudja előre mi lesz a vége :mrgreen: ). Van magyarul 2-3 egész jó kritika a filmről, érdemes elolvasni.

Az Oscar eredmények: 100%-os papírforma, ez így elég unalmas lett.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 5., hétfő 10:01

Kobe hamar alkotott itt is. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég