Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. október 26., szerda 12:37

Remy írta:SHAZAM!
Az egy geciszar film (bocs, legszebb jelző amit találtam), messze a DC legalja.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 26., szerda 9:35

James Gunn és Peter Safran vette át a DC irányítását a Warnernél!
Ebből azért jó dolgok sülhetnek ki. :agree:

BULLET TRAIN: Hátast azért nem dobtam tőle, de jól esett! Guy Ritchie vibeja van, jól is áll neki. Pitt és a többiek is hozták a szintet. Jó cucc, pörgős, akciódús, néhol vicces, kellően látványos és olykor brutális. Egy nagy káosz, de jó értelemben.

SHAZAM! Még mindig van bajom ezzel a filmmel. Nem az, hogy rossz lenne, mert egy remekül levezényelt cucc, lényegében alig lehet belekötni, DE! Végig egy bizonyos szintet hoz. Nincs kiemelkedő része. Nincs epikus pillanata. És ez az, ami miatt van egy kis keserű szájíz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 24., hétfő 22:19

soadroli írta:
Terrifier 2-t megnézte már valaki? :mrgreen:
TERRIFIER 2: Kreativitás, gore, FÉNYKÉPEZÉS (!) terén valami kicseszett jó a film. Egyszerre idézte meg a TROMA és a 80-as évekbeli B-slashert. A bohóc lassan klasszikus figura lesz, DE! Kurva hosszú... és ez sokat ront az összképen. Próbáltak egy sztorit is összetákolni hozzá, de nagyon túlhúzták. Indokolatlan módon. Komolyan... 130 perces slasher.

250 ezer dollárból készült!
halamadrid írta:
Bmeg Remy, ha egyszer feltalálod a rák ellenszerét, arra is downvoteokat fogsz kapni :lol:
Valaki erre izgul. De nyugi. 2022 van. Ma már mindent el kell fogadni. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. október 24., hétfő 21:51

Remy írta:
Kit érdekel a láma hangya, mikor Henry Cavill hivatalosan is visszatér Supermanként!!!! :sziv: :iszunk: :lilasalas:
Bmeg Remy, ha egyszer feltalálod a rák ellenszerét, arra is downvoteokat fogsz kapni :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 24., hétfő 19:32

Kit érdekel a láma hangya, mikor Henry Cavill hivatalosan is visszatér Supermanként!!!! :sziv: :iszunk: :lilasalas:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. október 24., hétfő 18:19

Ant-Man and the Wasp: Quantumania | Official Trailer


Terrifier 2-t megnézte már valaki? :mrgreen:
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 23., vasárnap 16:12

Halfkey írta:
Cavillt is konkrétan kicsinálták.
Kifejtenèd mire gondolsz?
Például
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 23., vasárnap 15:10

Cavillt is konkrétan kicsinálták.
Kifejtenèd mire gondolsz?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 23., vasárnap 14:10

Remy írta: - A 18-as karika nagyon hiányzik a mozis felhozatalból. Logan, Deadpool megkapták, működik. Sorozatokban is működik. Érthetetlen, hogy a stúdiók miért hiszik azt, hogy ha egy film, aminél indokolt lenne a magasabb korhatárbesorolás, megkapja a PG-13-at, akkor az több pénzt fog hozni, mintha 18-ast kapna. Kurva rossz felfogás. Jó filmeket kéne csinálni, bevállalósakat.

- Amazonas kincse, nem kincsei. :mrgreen:
Ez a része az ami érthetetlen, nem látják, hogy a 18-as filmekre is simán mennek gyerekek stb, nagyon is megoldható, megoldják és a néző számok is jók a magas korhatáros filmeknél. Nem tudom amerikában hogy oldják ezt meg a jegy eladásnál, mennyire van ez ellenőrizve, itt kelet euban simán elég ha egy felnőtt megveszi a jegyet és utána mehet is be. Kína, ázsia mondjuk biztos húzósabb, gondolom, hogy van magyarázat, de hogy be sem vállalják az a hihetetlen.

Köszi, öregszem és már nincsenek meg a címek sem teljesen :D :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 23., vasárnap 12:37

wZoLee7 írta: Ezek szuperhős filmek is lehetnek jók, volt már rá pár példa. Viszont látva a the boys sikerét, totál egyértelmű a recept. Kell a +18, ez a 16-os kategória semmire sem elég már, csak arra, hogy a tucatból legyen egy újabb film. Nem árt ha valaki tud színészkedni, na mert bármennyire szeretjük a sziklát, 1 max 2 karakternél többet nem tud hozni hitelesen. Én egyébként szeretem a mai napig az amazonasz kincseit (agyatlan mindenki szétütök) meg a ballers sorozatot is (sok pénzem van menő csávó vagyok és amerikai foci).
A DC semmiből sem fog tanulni ez fix, eddig talán a legjobb teljesítményük a WW első része volt, azon kívül mind iszonyatosan buta szar :lol:

Épp ma olvastam, hogy az új Tsalád filmben Toretto elektromos autóval fog hasítani és jaj mennyi rajongót fog ez felháborítani? Mennyit? Akinak van igényessége az kb a tokio hajszával lépett be és ki a szériából :mrgreen:
- A 18-as karika nagyon hiányzik a mozis felhozatalból. Logan, Deadpool megkapták, működik. Sorozatokban is működik. Érthetetlen, hogy a stúdiók miért hiszik azt, hogy ha egy film, aminél indokolt lenne a magasabb korhatárbesorolás, megkapja a PG-13-at, akkor az több pénzt fog hozni, mintha 18-ast kapna. Kurva rossz felfogás. Jó filmeket kéne csinálni, bevállalósakat.

Black Adam is ugye többnyire a bevált receptet követi. Brosnan és a Szikla adnak bele többet, ők növelik az élvezeti értéket.

- Amazonas kincse, nem kincsei. :mrgreen:

- Rocknak mindig az a szerep ált jól a legjobban, ahol ő a keménylegény és minimalizálni kell a színészi játékot. Szúrós szemmel kell nézni, itt ott 1-2 mosoly és kész. Emelt fővel, Amazonas kincse, Halálos iramban széria, Black Adam.

Olyan, mint Arnold. Azért, ha az öregnek is megnézzük a filmográfiáját 1-2 kivételtől eltekintve kínos tud lenni, ahol próbál játszani. De hát őt sem amiatt szeretjük. :D Na meg ugye nála az eredeti angol hang is vicces tud lenni. :mrgreen:

DC-nél most kibasztak pár embert. Teljes fejetlenség van náluk hosszú ideje. Majmolni akarják a Disneyt, holott totál fölösleges. Snydernek volt egy víziója, olyan amilyen, de ott legalább volt egy bizonyos koncepció. Azt kellett volna végigvinni, nem pedig össze vissza bohóckodni marveles, kínos poénokkal. Érezhető a különbség a rendezői és a moziba beküldött verziók között. Óriási. És ebben a stúdió a hibás.

Cavillt is konkrétan kicsinálták.



- Engem nem háborít fel, engem az háborít fel, hogy nem lesz a Szikla benne. :mrgreen: A tokiói hajszás rész pedig nem állja meg a helyét. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 22., szombat 23:54

RealAsensio írta:
Faust írta: A lenyeget: hogy egy rakas szar.
Ilyen filmekre nem ulok be moziba, hogy elkoltsek 10+ ezer magyar forintot, talan meg tobbet is, nem tudom mennyi most a belepojegy meg a nagy popcorn nagy kola kombo :mrgreen: pedig egyre kevesebb olyan film jon ki, amire jegyet valtanek, na de majd az Oppenheimer!
Én nem is tudom mi volt az utolsó film amit moziban láttam. 5 évig dolgoztam moziban...de a mostani felhozatal nagy részét úgy sem bírom megnézni egyben, hogy otthon kényelmesen amikor akarom...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 22., szombat 23:47

Faust írta: A lenyeget: hogy egy rakas szar.
Ilyen filmekre nem ulok be moziba, hogy elkoltsek 10+ ezer magyar forintot, talan meg tobbet is, nem tudom mennyi most a belepojegy meg a nagy popcorn nagy kola kombo :mrgreen: pedig egyre kevesebb olyan film jon ki, amire jegyet valtanek, na de majd az Oppenheimer!
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 22., szombat 23:42

Ezek szuperhős filmek is lehetnek jók, volt már rá pár példa. Viszont látva a the boys sikerét, totál egyértelmű a recept. Kell a +18, ez a 16-os kategória semmire sem elég már, csak arra, hogy a tucatból legyen egy újabb film. Nem árt ha valaki tud színészkedni, na mert bármennyire szeretjük a sziklát, 1 max 2 karakternél többet nem tud hozni hitelesen. Én egyébként szeretem a mai napig az amazonasz kincseit (agyatlan mindenki szétütök) meg a ballers sorozatot is (sok pénzem van menő csávó vagyok és amerikai foci).
A DC semmiből sem fog tanulni ez fix, eddig talán a legjobb teljesítményük a WW első része volt, azon kívül mind iszonyatosan buta szar :lol:

Épp ma olvastam, hogy az új Tsalád filmben Toretto elektromos autóval fog hasítani és jaj mennyi rajongót fog ez felháborítani? Mennyit? Akinak van igényessége az kb a tokio hajszával lépett be és ki a szériából :mrgreen:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. október 21., péntek 11:53

h3x0r írta:
Remy írta: Real mezzel pózol az öreg Dwayne! :sziv: :mrgreen:

Aki erre is downol, az barcás. :mrgreen:
DIVATKECI!!!! https://twitter.com/TheRock/status/1553867352453746688
Egy győztes Clásico után... Biztos román vér csörgedezik az ereiben.

Cserecsatárnak jöhet. Mindenkit megbaszna, mint az öreg Akinfenwa :mrgreen:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2022. október 21., péntek 11:05

Kicsit off a mozi topikban, de nálam Balázsék helyett a BBC Radio 1 szokott menni reggelente, és ma pont DJ volt a vendég, ha valaki mást is érdekel rajtam kívül :mrgreen:

Radio 1's All Day Breakfast with Greg James | Dwayne "The Rock" Johnson In Full

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. október 21., péntek 10:37

h3x0r írta:
Remy írta: Real mezzel pózol az öreg Dwayne! :sziv: :mrgreen:

Aki erre is downol, az barcás. :mrgreen:
DIVATKECI!!!! https://twitter.com/TheRock/status/1553867352453746688
Gondoltam, szerintem azt se tudja, hogy játsszak a soccert :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. október 21., péntek 10:15

Remy írta: Real mezzel pózol az öreg Dwayne! :sziv: :mrgreen:

Aki erre is downol, az barcás. :mrgreen:
DIVATKECI!!!! https://twitter.com/TheRock/status/1553867352453746688

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. október 21., péntek 10:03

Cali írta:
Remy írta: BLACK ADAM ⚡: Maga a film nem váltja meg a világot, de nem is akarja. Nyílegyenes. Nem beszél mellé, nem okoskodik. Zúzni készült, azt pedig hozza. Nincs kegyelem, egy cseppet sem. Rock pusztító, a zene óriási, a látvány helyenként brutális.

Tuti feltetted már a kérdést, hogy mi lenne, ha Superman elszabadulna. EZ!

Én alapvetően elégedett vagyok. Brosnan jobb, mint vártam, Hawkman szintén, a helyi lakosok sem idegesítőek. A másik kettő hős viszont gyér.

Projekt indítónak tökéletes darab a DCEUban. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!extra jelenet pedig... Superman. Rock csak összehozta basszameg. Hamadát ki is rakták a Warnertől, szóval tiszta a terep. Superman vs Black Adam. :sziv:

The Rock/10 :mrgreen:
Szóval mit is tudtunk meg ebből az elemzésedből/ajánlodból?
Ertem en, hogy szeretunk mindenbe belekotni, amit Remy ir (en is ott minuszolom, ahol tudom :mrgreen: ), huszon-harminc eves fejjel a kis rajongoi stilusan is lehet mosolyogni, de azert annyira nem bonyolult, amit irt.

En annyit tudtam meg, hogy aki eddig is szerette ezt a stilust vagy Rockot annak ez a film is be fog jonni. Ebbol kovetkezik, hogy aki nem szereti, az a filmet se fogja szeretni, de legalabb lehet utana szarozni, szoval felig ez is siker. :kalapos:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 21., péntek 8:16

Remy írta:
Faust írta: A lenyeget: hogy egy rakas szar.
Pedig neked tetszene. :) :mrgreen:
Cali írta:Szóval mit is tudtunk meg ebből az elemzésedből/ajánlodból?
???? Leírtam pár gondolatot egy premier előtti filmről. Mégis mit szeretnél tudni? Nézd meg, írj róla, és lehet beszélgetni. :)
Pl nem lenne rossz, ha ez a tehetsegtelen "szinesz" es a zs+++ filmjei ennyi figyelmet se kapna. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 20., csütörtök 23:22

Real mezzel pózol az öreg Dwayne! :sziv: :mrgreen:

Aki erre is downol, az barcás. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég