Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. március 19., szombat 19:25

P. Krisz írta:
Nekem nem hiányozna folytatás most egy darabig. Nem akarok univerzum építést látni a DC-től, úgyis elkúrják
Már a film bemutatója előtt elkezdték építeni a Battinson-verzumot. :mrgreen:
Pingvin sorozat, Gordon sorozat.
A Gordon sorozat kukázva lett, de lesz helyette Arkham Asylum sorozat.
Cicanéni sorozat pletykákat is hallottam, de az még nagyon kezdetleges.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. március 19., szombat 19:01

Nekem nem hiányozna folytatás most egy darabig. Nem akarok univerzum építést látni a DC-től, úgyis elkúrják
Már a film bemutatója előtt elkezdték építeni a Battinson-verzumot. :mrgreen:
Pingvin sorozat, Gordon sorozat.
A Gordon sorozat kukázva lett, de lesz helyette Arkham Asylum sorozat.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. március 19., szombat 11:11

Berti írta:
hehetheoriginal írta: Leszarom en de legalabb csinos lenne :mrgreen:
És meg is lenne egy tucatsorozat receptje :mrgreen:

Az Euphoria nagyon összeszedett sorozat, ami kurva jól van fényképezve.
Zendaya pedig Emmy szinten játszik benne.
Valahol érzed, hogy baj van egy sorozattal, amikor a fényképezést kell kiemelni. Persze, van egy érdekes hangulata a zenékkel, a fényképezéssel ennek az egész drogos témának. Viszont se történetileg, se érzelmi szinten nem történik benne semmi, amire felkapnám a fejem. Sőt, részről részre gyengébb volt az első évad. (Eddig az új évad se győzött meg) Persze a témája miatt fel van kapva.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. március 19., szombat 9:40

hehetheoriginal írta: Leszarom en de legalabb csinos lenne :mrgreen:
És meg is lenne egy tucatsorozat receptje :mrgreen:

Az Euphoria nagyon összeszedett sorozat, ami kurva jól van fényképezve.
Zendaya pedig Emmy szinten játszik benne.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. március 19., szombat 9:20

Leszarom en de legalabb csinos lenne :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. március 19., szombat 9:03

hehetheoriginal írta: Ez a zendaja az euphoriaban konstans drogmamorban fetreng, barki eljatssza, mindenki jatszott el fullbebaszott alkoholistat gyerekkent, nem nagy kunszt.

Jolvan akkor :lol:
Nalad minden olyan kibaszott egyszeru azt szeretem.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. március 19., szombat 8:14

Ez a zendaja az euphoriaban konstans drogmamorban fetreng, barki eljatssza, mindenki jatszott el fullbebaszott alkoholistat gyerekkent, nem nagy kunszt.
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. március 19., szombat 7:39

Zendaya: Euphoria előtt nagyon sok film és sorozat van amit megnéznék, 1 részt néztem belőle, de másra is alig van időm ami ténylegesen érdekel. Nem rántott be.

Batman:Nekem nem hiányozna folytatás most egy darabig. Nem akarok univerzum építést látni a DC-től, úgyis elkúrják.

Értelek ziro, de mégsem. :mrgreen: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valószínűleg azért mert gyermekkoromban is utaltam a Toby felé Pókot, annyira szar volt. De amúgy ez a nosztalgia szint inkább ilyen gagyi reunion szerű dolog nálam. Friendset sem néztem meg, Harry Pottert sem. Ezek ilyen legalja dolgok, ha már nincs új ötlet rántsuk össze a régi embereket :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. március 18., péntek 22:29

nmate írta: Denevért is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Joker a végén nagyon Marveles húzás és béna. Remélem nem lesz folytatás. Nem kell. Önálló filmként ez is elég korrekt volt a maga nemében, csakúgy mint a Joker. Hasonlóan már bejáratott, korábbi nagy filmekben sikeres elemeket húzott fel ügyesen egymás mellett a film, úgy látszik a DC-nél ez a bejövős recept, nem az univerzum építés. Személy szerint inkább 5 évente 1 ilyen minőségű darab, mint évente 5 közepes.
Amúgy zene is fasza, tetszett a Dark City/Holló hangulat meg a karakterek is nagyon jól el lettek találva - mondjuk bárki játszhatta volna Pingvint ennyiből.
Jó volt, nekem a hosszával sem volt bajom. Világot ez sem váltja persze meg.
Mi baj lehet ennek a folytatásával? SZerintem pont egy jó indító film ez, aztán a kövi részt kéne oda pakolni.
ziro4vr írta: Paukembör 3

Értem amiről beszéltek és valóban egy, a gusztusosság-gusztustalanság határán mozgó fan service, de amikor Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tobey besétált utcai cumóban lúzer öregecske fejjel ott nagyon erősen feljött ifjú korom (hehe vén fasz volt már akkor is) és elkapott egy kellemesen nosztalgikus érzés.
Igazából semmi más nem viszi a filmet, mint a nosztalgia, mert amúgy egy matiné.
Aki nem látta a korábbi filmeket, annak tök semmilyen lesz, de amúgy meg bőven egy szórakoztató film lett, de sima blockbuster amúgy.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. március 18., péntek 22:22

Paukembör 3

Értem amiről beszéltek és valóban egy, a gusztusosság-gusztustalanság határán mozgó fan service, de amikor Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tobey besétált utcai cumóban lúzer öregecske fejjel ott nagyon erősen feljött ifjú korom (hehe vén fasz volt már akkor is) és elkapott egy kellemesen nosztalgikus érzés.
Nem illik.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. március 18., péntek 19:56

nmate írta:

Póki3:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én azt hittem rossz verziót töltöttem le és elkezdik egymás Peter-tinglejét szopni 3 másodpercen belül :lol:
Ha már erről van szó. Épp szembejött velem egy ilyen cikkcím: (talán spoiler) Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!https://hu.ign.com/spider-man-3-mcu/754 ... ban-egymas
:lol: :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. március 18., péntek 17:52

nmate írta: Zendaya? Eladható. Pc témákban felszólal (lmbtq, nők jogai, rasszizmus), insta sztár, twitter queen és mindenre rádob az etnikuma. Egy termék igazából.
Igen igen igazad van. Most ő a legnagyobb ikon. Bármit eladhatsz vele. De azért ne állitsuk már be mint aki csak ugy megkapta ezt a státuszt vgy csak azért érdekes mert felszólal témákban.

Ha mint szinésznő akarja valaki értékelni ne a pókemberrel kezdje amit egy 12 éves is megírt volna.
Euphoriaban pl látszódott ha kap egy rendes storyt és egy érdekes karaktert akkor aztán tud szinészkedni. Che'f kiss tényleg.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. március 18., péntek 9:53

Zendaya? Eladható. Pc témákban felszólal (lmbtq, nők jogai, rasszizmus), insta sztár, twitter queen és mindenre rádob az etnikuma. Egy termék igazából.

Póki3:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én azt hittem rossz verziót töltöttem le és elkezdik egymás Peter-tinglejét szopni 3 másodpercen belül :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. március 18., péntek 9:40

ikarus93 írta: Megnéztem a Pókembert.

Nem volt rossz, de én úgy gondolom az Endgamenél a Marvelnak be kellett volna fejeznie a projektet, de ugye pénz beszél.

Az új Doctor Strangere kiváncsi leszek, talán ott látok esélyt egy Endgame szintű filmre.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mikor a három pókemberből ömlik a meleg vibe es nyalják egymást a big fight előtt, akkor majdnem nyomtam egy hardresetet. ez a zendaya meg azert szamit jo szinesznek, mert van 4-nél több arckifejezése? mert amugy eleg csunyacska szegeny, de gondolom kell az ujabb felkapott ujonc.
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. március 18., péntek 9:13

ikarus93 írta: Nem volt rossz, de én úgy gondolom az Endgamenél a Marvelnak be kellett volna fejeznie a projektet, de ugye pénz beszél.
Ott is az elsőnél :D Az a legjobb Marvel film, a hármas Thorral összekapcsolva főleg, képesek voltak normális ívű karakterfejlődést belerakni. Aztán a másodikban nagyon túlzóan lerombolni az egészet. Onnan lejtmenet, Póki filmek már 100%-ban csak kanstruáló hülyegyerek problémáival karöltött mémgyárak.


Batmanhez még: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ami még béna volt picit, az a szárnyas patkányos találgatás. Mindegyik - belértve a megoldást is - annyira erőltetett volt :lol:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2022. március 17., csütörtök 9:53

Megnéztem a Pókembert.

Nem volt rossz, de én úgy gondolom az Endgamenél a Marvelnak be kellett volna fejeznie a projektet, de ugye pénz beszél.

Az új Doctor Strangere kiváncsi leszek, talán ott látok esélyt egy Endgame szintű filmre.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. március 16., szerda 23:28

Denevért is.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Joker a végén nagyon Marveles húzás és béna. Remélem nem lesz folytatás. Nem kell. Önálló filmként ez is elég korrekt volt a maga nemében, csakúgy mint a Joker. Hasonlóan már bejáratott, korábbi nagy filmekben sikeres elemeket húzott fel ügyesen egymás mellett a film, úgy látszik a DC-nél ez a bejövős recept, nem az univerzum építés. Személy szerint inkább 5 évente 1 ilyen minőségű darab, mint évente 5 közepes.
Amúgy zene is fasza, tetszett a Dark City/Holló hangulat meg a karakterek is nagyon jól el lettek találva - mondjuk bárki játszhatta volna Pingvint ennyiből.
Jó volt, nekem a hosszával sem volt bajom. Világot ez sem váltja persze meg.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. március 15., kedd 22:40

Megnéztem Spidermant is. A véleményem nem változott :D amit vártam. Mintha egy AI készítette volna, mindenféle user adatok alapján redditről, 9gagről meg instáról. Nem rossz vagy ilyesmi, amúgy arról szó sincs. Csak too much.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2022. március 15., kedd 19:57

A Guccit nagyon vártam én is, elsősorban a szereplőgárda miatt. Azonban nekem is nagy csalódás volt, fél óráig néztem, szenvedés volt. :(
"And my heart will leave you never."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. március 15., kedd 16:52

Last duel: nem ítélkeznék mennyire realisztikus, szerintem fingunk nincs milyen lehetett a középkor, pláne hogy hogyan élték meg ezt az embereket.
De maga a film egészen unalmas - bár látványos. Inkább a Gucciba kellett volna több kakaót feccölnie Scottnak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég