Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ferni
Hozzászólások: 8378
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. február 2., csütörtök 18:20

Megnéztem a Morbiust, ahhoz képest mennyire le volt húzva, az ég világon semmivel nem volt rosszabb, mint a Black Adam.

Megkérdeznék melyiket kellene újranéznem, sztem a Morbius lenne a befutó.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 31., kedd 1:02

Remy írta: Halálos iramban 10-et várom, minden más kit érdekel szint. :mrgreen: :sziv: B-)

Na, de...

A MENÜ: Pfú, ez most eléggé odabaszott! Hangulatban és történetvezetésben kiváló, Fiennes és Anya 10/10. Rettentően érdekes szatíra egy mixelt műfaji gourmet tálalásban. Nagyon jólesett.

Ez elfért volna akár a Filmklubban is.
Egesz jo de az utolso 20 perc egy kurva nagy faszsag, kar erte.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 26., csütörtök 11:25

azt te butthead :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 26., csütörtök 11:08

A Djangot? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 26., csütörtök 11:06

Faust írta:
hehetheoriginal írta: pedig a jo mocskos olasz-amerikai spagettiwesternek mennyire jok, tobbek kozt clint papaval, a dollar trilogia mellett van meg egy par. nalam az unforgiven nem is western, az barmilyen kornyezetben jatszodhatna kis tulzassal.

amugy kar hogy ez a stilus ma mar nem megy, rengeteg agresszio, gyilkolaszas, nagymellu gyonyoru nok, kibaszott durcas ferfiak, ma mar csak az lgbtq meg noi egyenjogusag :lol:
Hell or high watert is mondjak nagyon, hogy jo, visszacsatolva a No countryhoz. En azt nem lattam.

Az eredeti Djangot akarom mar nagyon megnezni. :mrgreen:


Amugy meg hehe, mit tagadod, hogy a Brokeback mountain a kedvenc filmed. :mrgreen: :mrgreen:
sohasem lattam, vannak elveim :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. január 26., csütörtök 10:11

Persze, hogy jo a Hell or High Water.

Anno irtam is rola, le se szartatok. :mrgreen: :x
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 26., csütörtök 9:59

hehetheoriginal írta: pedig a jo mocskos olasz-amerikai spagettiwesternek mennyire jok, tobbek kozt clint papaval, a dollar trilogia mellett van meg egy par. nalam az unforgiven nem is western, az barmilyen kornyezetben jatszodhatna kis tulzassal.

amugy kar hogy ez a stilus ma mar nem megy, rengeteg agresszio, gyilkolaszas, nagymellu gyonyoru nok, kibaszott durcas ferfiak, ma mar csak az lgbtq meg noi egyenjogusag :lol:
Hell or high watert is mondjak nagyon, hogy jo, visszacsatolva a No countryhoz. En azt nem lattam.

Az eredeti Djangot akarom mar nagyon megnezni. :mrgreen:


Amugy meg hehe, mit tagadod, hogy a Brokeback mountain a kedvenc filmed. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. január 26., csütörtök 9:25

Faust írta:
alexoxladjackoxi írta: Akár történetében, akár hangulatában hasonló filmeket keresek, mint a Nem vénnek való vidék. Valaki ötlet? :hmmm:
Ha neo-western erdekel, a Jesse James igen hasonlo temaiban is (plusz Deakins, uristen :sziv: ), vagy ott a The Rover. Hasonloan remenytelen es kurva nyomaszto a szinten McCarthy regenybol adaptalt The Road. Ha a film erdekel, ami orokre kinyirta a klasszikus westernt, ott az Unforgiven.
A Nincs bocsánat megvolt anno, a többit majd megskubizom. :agree: A Woodi Harrelson féle Útonállókra érdemes időt szánni? Az sem tűnik rossznak.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 26., csütörtök 9:07

pedig a jo mocskos olasz-amerikai spagettiwesternek mennyire jok, tobbek kozt clint papaval, a dollar trilogia mellett van meg egy par. nalam az unforgiven nem is western, az barmilyen kornyezetben jatszodhatna kis tulzassal.

amugy kar hogy ez a stilus ma mar nem megy, rengeteg agresszio, gyilkolaszas, nagymellu gyonyoru nok, kibaszott durcas ferfiak, ma mar csak az lgbtq meg noi egyenjogusag :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 26., csütörtök 8:54

lestat írta:
Faust írta: Ha a film erdekel, ami orokre kinyirta a klasszikus westernt, ott az Unforgiven.
Ezt kifejted nekem bőveben? Mármint őszintén érdekel a véleményed semmi kötekedés :D
A film annyira szembemegy minden klasszikus western toposszal (tehat a vadnyugatot idealizalo, hoskornak beallito dzsonvejnes cukormazas ocska szarokkal, nem a spagettikkel), raadasul egy western legendaval a foszerepben es a rendezoi szekben, hogy egesz egyszeruen ervenytelen mar a klasszikus szarokat eroltetni, nem is probalkoznak azota szinte egyaltalan. Egy no-es gyerekgyilkos ven bergyilkost kurvak berelnek fel hogy igazsagot szolgaltasson :lol: teszi mindezt egy volt rabszolga segitsegevel :lol: . John Wayne forog a sirjaban. Az Unforgiven ota a legtobb film ami a mufajban szuletett, es amit minimalis szinten is jegyeznek, a neowesternekhek tartozik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 26., csütörtök 7:46

Google :kalapos:
Ezekre keress ra:
Poliziotteschi, also known as poliziottesco, Italo-crime, Euro-crime and poliziesco is a sub genre of 70s Italian Crime movies. They focused on violence, sleaze, exploitation and misogyny. So, naturally we would love them even if they were all terrible.
:mrgreen:

Torrentportalokrol le lehet szedni, de gyakran nincs seeder, nehez, idobe telik rajukakadni
thereisonly1ronaldo

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. január 26., csütörtök 7:43

hehetheoriginal írta: En pl igy akadtam ra a 60-as, 70-es evek fullbrutal agressziv ponyvaregeny (nem a film, hanem a mufaj) olasz maffiozos bűnözősös filmjeire, nem egyet tiltottak be pl, gyilkossag, brutalitas, szex, meztelen olasz nők, tok jo szorakozas :kalapos: , rendesen erzelmeket valt ki az emberbol egy ilyen bosszuallo tipusu film, amikor pl emberunknek kegyetlenul megolik a csaladjat, neked is okolbe szorul a kezed, hogy milyen elmebeteg modon szamol majd le a gecikkel. Ma ilyet nem latsz moziban vagy netflixen
Szeretnék kérni pár darabot, köszi előre is. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 26., csütörtök 7:21

lestat írta:
hehetheoriginal írta:
google tud neked ajanlani hasonlokat.

nem gecisegbol irtam, en is igy szoktam rakeresni, ha vmihez hasonlo stilusu, tipusu filmet keresek :D
de legtobb esetben vannak olyan kevesbe ismert darabok amiket nem dobal fel a google. Ezert jo megkerdezni masokat.

Nem gecisegbol irtam.
Sztem azt fauston kivul senki sem tudja, itt ilyen remyk ne ajanlgassanak inkabb sztem :lol:
De azert ha belemaszik az ember, akkor az internet haver is lehet.
Forumokon is kicsit beleolvasol, segithet.
En pl igy akadtam ra a 60-as, 70-es evek fullbrutal agressziv ponyvaregeny (nem a film, hanem a mufaj) olasz maffiozos bűnözősös filmjeire, nem egyet tiltottak be pl, gyilkossag, brutalitas, szex, meztelen olasz nők, tok jo szorakozas :kalapos: , rendesen erzelmeket valt ki az emberbol egy ilyen bosszuallo tipusu film, amikor pl emberunknek kegyetlenul megolik a csaladjat, neked is okolbe szorul a kezed, hogy milyen elmebeteg modon szamol majd le a gecikkel. Ma ilyet nem latsz moziban vagy netflixen
thereisonly1ronaldo

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. január 26., csütörtök 5:22

Faust írta: Ha a film erdekel, ami orokre kinyirta a klasszikus westernt, ott az Unforgiven.
Ezt kifejted nekem bőveben? Mármint őszintén érdekel a véleményed semmi kötekedés :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 26., csütörtök 2:31

alexoxladjackoxi írta: Akár történetében, akár hangulatában hasonló filmeket keresek, mint a Nem vénnek való vidék. Valaki ötlet? :hmmm:
Ha neo-western erdekel, a Jesse James igen hasonlo temaiban is (plusz Deakins, uristen :sziv: ), vagy ott a The Rover. Hasonloan remenytelen es kurva nyomaszto a szinten McCarthy regenybol adaptalt The Road. Ha a film erdekel, ami orokre kinyirta a klasszikus westernt, ott az Unforgiven.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8378
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. január 26., csütörtök 2:13

Ez a Black Adam :lol:

Kajak jól nézett ki az első felében, jók voltak az akciójelenetek.

Aztán CGILucifer után esett a színvonal nem kicsit :lol: Hogy nézett ki az is. :lol:

Kajak mintha elfogyott volna a pénz a CGIra :lol:

A kedvencem azok a zombik voltak, akiket egy civil ember is egy ütésből szétcsapott :lol: Full gagyik voltak.


Fú de lesüllyedt a színvonal látványban a végére.

Másról nem is írok, mert ennyi volt az egyetlen pozitívuma, az is sajnos csak egy darabig :lol:


Sok lett a lol :mrgreen:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. január 26., csütörtök 0:49

hehetheoriginal írta:
alexoxladjackoxi írta: Akár történetében, akár hangulatában hasonló filmeket keresek, mint a Nem vénnek való vidék. Valaki ötlet? :hmmm:
google tud neked ajanlani hasonlokat.

nem gecisegbol irtam, en is igy szoktam rakeresni, ha vmihez hasonlo stilusu, tipusu filmet keresek :D
de legtobb esetben vannak olyan kevesbe ismert darabok amiket nem dobal fel a google. Ezert jo megkerdezni masokat.

Nem gecisegbol irtam.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 25., szerda 10:30

alexoxladjackoxi írta: Akár történetében, akár hangulatában hasonló filmeket keresek, mint a Nem vénnek való vidék. Valaki ötlet? :hmmm:
google tud neked ajanlani hasonlokat.

nem gecisegbol irtam, en is igy szoktam rakeresni, ha vmihez hasonlo stilusu, tipusu filmet keresek :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. január 25., szerda 10:17

Akár történetében, akár hangulatában hasonló filmeket keresek, mint a Nem vénnek való vidék. Valaki ötlet? :hmmm:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 25., szerda 7:16

megtalaltam remyt ahogy gyakorol az uj marvelre
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég