Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 30., hétfő 12:11

A This is the Endből bírtam nézni 30 órát, akkor egy trágya szerintem
Ahhoz képest 30 órát nézni ezt a szart, szép teljesítmény :mrgreen: :mrgreen:

amúgy kaszáltam 20 perc után. Örök igazság, ami mocsoknak 10/10, az nekem... :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. december 30., hétfő 12:03

h3x0r írta: Hogy szigoru vagyok-e? Amelyik film tetszik, annak jo osztalyzatot adok, amelyik kevesbe, annak kisebbet.
Pontozasnal 7-est adok a jo filmekre, amik tetszettek, 8-ast pedig azokra, amiket az elso perctol az utolsoig elveztem.

Ponyvaregeny: tetszeni tetszett, mert jo film, de egyaltalan nem ertem miert van ennyire istenitve. Voltak benne hatalmas jelenetek, de olyanok is, amiknel legszivesebben kikapcsoltam volna, mert mar annyira untam az egeszet.
Miert nem 10es amit az elejetol a vegeig elvezel?

A Ponyvaregennyel meg en is igy voltam, hogy elveztem is meg nem is, szerintem a nagy hype amit evekig kaptam, hogy nezzem mar meg, rontott az elmenyen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 30., hétfő 11:54

h3x0r írta:En is osszeszamoltam es iden 82 filmet neztem meg, ebbol 50-et az utobbi 2 honapban. (eleg sokat voltam beteg, ugyhogy volt idom)

A 82-bol 27 film 2013-as, kozuluk is a legalabb 8-as pontszamuak:
Oblivion 9/10
Despicable Me 8/10
World War Z 8/10
Now You See Mee 8/10
Furious 6 8/10
This is the end 8/10

Es a 2013-ason kivuli lista:
10/10: Toy Story 3, Gettomilliomos, Fight Club, Inception
9/10: Toy Story, Django
8/10: Lecso, Reszeges Karatemester, Rise of the guardians, end of watch, death race, due date, hotel transylvania, the hunger games, madagascar 3

Legnagyobb csalodasok: Paranorman 1/10, Seven Psychopaths 3/10, Empire state 4/10, Cloud Atlas 4/10, Treasure Planet 5/10, Grown Ups 2 6/10, Lawless 6/10, Ponyvaregeny 7/10.

Legnagyobb meglepetesek: Toy Story 1-3, Now you see me (2013), Fight Club(1999)

Tervek a kovetkezo evre: egy kicsit nezegettem a listam es eleg sok a tucat film, ezek szamat jovore jo lenne egy kicsit leredukalni.
Hát érdekes ízlésed van. A This is the Endből bírtam nézni 30 órát, akkor egy trágya szerintem. Semmi értékelhető humor nincs benne csak egy sztárokkal telepakolt maszlag valami idióta sztorival. Az Oblivion megint nem egy nagy szám. Nálam max 6-ost kapna. A szemfényvesztők sem rossz, de messze nem egy 8-as film szerintem, ami abszolút meglepő, hogy a Cloud Atlas 4/10. Úgy látom, hogy elég eltérő az ízlésünk. :D A Lawless miért csalódás 6/10zel? :D



Torjack: a Tűgyűrű típikus mozis film. Szép meg látványos, de semmi extra. A fiatalabb korosztályt tuti jobban megfogja. Egyszer meg lehet nézni. Van nála vallatósabb film is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 30., hétfő 11:46

tubatibi írta:Jobbat kapott nálad a halálos iramban 6 meg a this is the end a ponyvaregénynél? sőt az előbb említettek 8-at kaptak a 10 pontból?

te se vagy egy szigorú néző. :mrgreen:
Hogy szigoru vagyok-e? Amelyik film tetszik, annak jo osztalyzatot adok, amelyik kevesbe, annak kisebbet.
Pontozasnal 7-est adok a jo filmekre, amik tetszettek, 8-ast pedig azokra, amiket az elso perctol az utolsoig elveztem.

A This is the end-et sirva rohogtem vegig. Lakotarsam haromszor is bejott, hogy jol vagyok-e. Lehet hogy ha maskor nezem meg, akkor a poenok nagy reszet fapofaval ulom vegig, de most nagyon atjott az egesz.

A Fast 6-al mi a gond? Nem kell minden film hatalmas vilagmegvalto uzenetet hordozzon. En szeretem a halalos iramban filmeket, ez a resz pedig nagyon jo volt. Azt kaptam tole amit vartam, egy hosszu nap utani laza kikapcsolodas.

Ponyvaregeny: tetszeni tetszett, mert jo film, de egyaltalan nem ertem miert van ennyire istenitve. Voltak benne hatalmas jelenetek, de olyanok is, amiknel legszivesebben kikapcsoltam volna, mert mar annyira untam az egeszet.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 30., hétfő 10:26

Én sem a rossz filmeket kerestem, de néhányba belefutottam a blog miatt. 83 idei film közül azért össze tud jönni egy ilyen lista.

A legjobb 10-et majd januárban csinálom meg, mert én nem a magyar bemutató szerint szoktam elkészíteni az ilyen listákat. Tehát még megvárom a 12 év rabszolgaságot, az Amerikai botrányt, a Nebraskát (csak kijön már addig), az All is Lost-ot (+ ez is...), + Out of the Furnace, Jégvarázs, Mocsok, Dom Hemingway.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. december 30., hétfő 10:15

Nekem a legnagyobb csalódás a Szemfényvesztők volt, akkora hájpot kapott az a film, és még sincs semmi különleges benne.
A Halálos iramban 6-ot 30 perc után kinyomtam a fenébe, aztán volt két szar vígjáték, amit hálivúdot ismerve meg sem kellett lepődnöm, Családi üzelmek, és a Női szervek.
Szerencsére én is nagy ívben kerülöm a trash filmeket, pár embernek itt viszont elég erős gyomra van. :lol:
Love football, hate antifa.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. december 30., hétfő 9:51

Van, úgy, hogy a ponyvaregény első blikkre nem jön át, és nem tetszik az embernek.

Sajnos nekem a nagy adattáram elveszett, így egyelőre decembert értékelném (szvsz több film már nem fog lepörögni).

Újabban nem osztok a filmekre számokat, szerintem értelmetlen, MB. A filmklub ugyan megköveteli, de valahogy szerintem nem lehet értékek közé tenni.

Valahogy úgy esett, hogy nagyon jó filmeket tudtam nézni, ebben a hónapban, kiemelkedik: Aglaja, Blue Valentine, Álom luxuskivitelben, A bal lábam, HP 7 2/2.

A legjobb a tegnap megnézett Rush című mozi volt. Egyelőre dvdrip minőségben néztem meg, de majd HD-ben, és magyarul HD-ben és mindenféleképp megnézem. Minden percét imádtam.
"And my heart will leave you never."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 30., hétfő 9:49

Nektek mi volt a 2013-as felhozatalból a legrosszabb?
Túl sok mindent nem láttam, így 10-es listám nincs. Az Elysium nem igazán adta, a Die Hard a sorozat meggyalázása volt.
A Tűzgyűrűt meg ajánlom vallatótisztek figyelmébe. Lehet van olyan hatásos módszer a rab megtörésére, mint az elektrosokk. :mrgreen:
Az ilyen Horrorra akadva, meg Nagyfiúk típusú retteneteket meg alapból kerülöm messziről. No meg a sok idióta tinifantasyt.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. december 30., hétfő 8:36

Jobbat kapott nálad a halálos iramban 6 meg a this is the end a ponyvaregénynél? sőt az előbb említettek 8-at kaptak a 10 pontból?

te se vagy egy szigorú néző. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 30., hétfő 3:48

En is osszeszamoltam es iden 82 filmet neztem meg, ebbol 50-et az utobbi 2 honapban. (eleg sokat voltam beteg, ugyhogy volt idom)

A 82-bol 27 film 2013-as, kozuluk is a legalabb 8-as pontszamuak:
Oblivion 9/10
Despicable Me 8/10
World War Z 8/10
Now You See Mee 8/10
Furious 6 8/10
This is the end 8/10

Es a 2013-ason kivuli lista:
10/10: Toy Story 3, Gettomilliomos, Fight Club, Inception
9/10: Toy Story, Django
8/10: Lecso, Reszeges Karatemester, Rise of the guardians, end of watch, death race, due date, hotel transylvania, the hunger games, madagascar 3

Legnagyobb csalodasok: Paranorman 1/10, Seven Psychopaths 3/10, Empire state 4/10, Cloud Atlas 4/10, Treasure Planet 5/10, Grown Ups 2 6/10, Lawless 6/10, Ponyvaregeny 7/10.

Legnagyobb meglepetesek: Toy Story 1-3, Now you see me (2013), Fight Club(1999)

Tervek a kovetkezo evre: egy kicsit nezegettem a listam es eleg sok a tucat film, ezek szamat jovore jo lenne egy kicsit leredukalni.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. december 30., hétfő 2:49

Remy írta:
Az idei év 10 legrosszabb filmje!...Illetve a legnagyobb csalódások

Nektek mi volt a 2013-as felhozatalból a legrosszabb?
Nem tudom tiszteljelek vagy hülyének nézzelek, hogy ilyen retek filmeket megnézel. Minden előjel arra mutat, hogy egy rakás shit az egész. De Te tudod, Te időd, te idegrendszered. :mrgreen:

Nálam a The Great Gatsby a "nyerő". Elkövettem azt a hibát, hogy nem néztem meg a trailert sem (nem akartam, hogy spoilerezzen valamit is). De ilyen környezettől idegen zenét, plusz azt a giccset amit a filmet uralja ( selymet hánytam a filmet nézve.. ), + Tobey.... ki kellett nyomnom, vér gyenge film szerintem. Kevés filmet láttam idén sajnos, volt agyradír is közte, de ez mindent überelt...nem tudtam végignézni a filmet. Ez nálam nagyon ritka.
Faust írta:Te. :mrgreen:
:lol: :mrgreen:
Remy írta:
primrose írta:A Wall Street farkasa
10/10
Na, most már nem tudnak azzal vádolni, hogy csak nekem jött be a film :D
Nyugi, lehet ráverem én is a 10-et, de azt nagyon ritkán adok.
Bár szerintem februárra mikor ráérek, már lehet nem is játsszák a mozikban. Szóval marad a könyvespó'c (április környékén). De jobban is szeretek egyedül filmet nézni HD-ban, mint popkornt csámcsogó, röhögő gyökerek mellet. (túl sok a rossz mozis emlék :mrgreen: )

(2012) Life of Pi dráma 8|10
(1999) Fight Club dráma 8|10
Szimplán érdekel, hogy hogyan jött ki e két film azonos pontszámra. Tényleg. Érdekel a véleményed.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. december 30., hétfő 2:45

Nálam idén eddig ezek végeztek az élen a vezetett lista szerint:


(2012) Argo akció 8|10
(2012) Life of Pi dráma 8|10
(2012) Django western 8|10

(2013) Rush dráma 8|10
(2013) Prisoners krimi 8|10

(2004) Inside I'm Dancing dráma 8|10
(1999) Fight Club dráma 8|10
(1983) Scarface dráma 8|10 (a 30 éves évforduló tiszteletére újraismételtem. :) )
(1998) Macska-jaj vígjáték 8|10


Ebből csak kettő idei, a többi ismétlés, az a kettő meg jó eséllyel díjat kap. :)
Három pedig tavalyi Oscar díjas.

Ezalatt a 7,5-esek vannak: Jagten, Hobbit, 42...

Ez alapján nem mondanám túl jó évnek, mert általában 4-5 elszokott szakadni a többitől, itt meg csak kettő áll a szint felett. Esetleg pótlással majd 3, mert van még egy várt hiányzó.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. december 30., hétfő 2:10

Filmrajongó vagyok, de ebben az évben kevesebb időt tudtam a filmekre szánni, amit néztem is inkább tuti(bb) darabnak ígérkező film volt, szóval igazán sz*r filmbe szerintem nem botlottam. Erről a Remy által belinkelt listáról pl. csak a Percy Jackson - Szörnyek tengerét láttam. Talán ha kellene gyengébb alkotást mondanom, akkor én is azt mondanám, de szerintem az sem volt olyan rossz. Mondjuk én elolvastam az összes Percys könyvet, szóval kicsit elfogult is vagyok, mert imádom a könyveket, szóval lehet, hogy a belőlük készült filmeket sem vagyok képes objektívan megítélni, de néha untam magam a második résznél, szóval talán ez volt az idei legkevésbé tetszetős alkotás. Csalódás volt még a Végjáték is, amit nagyon vártam, elsősorban szintén a nagyszerű könyv miatt, de helyette elég gyengécske filmet kaptam. Én inkább a pozitívumokra tudok gondolni ebben az évben a filmek terén, mert akadt bőven. Most nyilván vannak a halálra tárgyalt filmek, amiket mindenki ismer ebből az évből és mindenki (?) szeret is. Pl: Prisoners, Gatsby, Gravitáció, vagy akár most már ide is beírhatom a Wall Street farkasát. De voltak pozitív meglepetések is. Én pl. vígjáték kategóriában mindenképpen kiemelném a The Heat c. filmet, ami szerintem zseniális volt. Vagy ott van az Éhezők Viadala 2, ami túltudta szárnyalni az első részét. Tetszett még Jim Carrey A fantasztikus Burt Wonderstone c. filmje is, vagy a Kick Ass 2. :) Jó volt a Djatlov rejtélyről készült film is, csak az a hülye vége ne lett volna. De voltak még állítólag jobb alkotások is, amiket azonban időhiány miatt még nem tudtam megnézni. Pl: Elysium, A szemfényvesztők, Hobbit, Thor 2, Pain and gain stb... szerintem jó évünk volt! :)

update: jah a Gengszterosztagot ki nem hagynám. Egyik legjobb volt! :)
But he is a good boy...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 30., hétfő 1:38

Faust írta:Te. :mrgreen:
Ezt a filmet nem vágom :/ :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. december 30., hétfő 1:36

Te. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 30., hétfő 1:32

primrose írta:A Wall Street farkasa
10/10
Na, most már nem tudnak azzal vádolni, hogy csak nekem jött be a film :D

Az idei év 10 legrosszabb filmje!...Illetve a legnagyobb csalódások

Nektek mi volt a 2013-as felhozatalból a legrosszabb?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. december 29., vasárnap 23:49

A Wall Street farkasa

Elmebeteg ez a film. Meg Dicaprio is. És Scorsese is.

10/10
But he is a good boy...

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. december 29., vasárnap 21:48

Zsombor írta:A látvány valóban lenyűgöző, de amúgy akkora tragédia a film, hogy az hihetetlen.
Sandra Bullock teljesítménye már csak övön alul lehetne értékelhető. :-*

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 29., vasárnap 21:47

A látvány valóban lenyűgöző, de amúgy akkora tragédia a film, hogy az hihetetlen.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 29., vasárnap 21:33

Anyaka írta:
messideco írta:A Gravity is jöhetne lassan :coffee:

A kint lévő dvdscr változata tökéletes dvd minőség. Persze nem hd, meg 3d. :)
Csak gratulálni tudok annak, aki úgy nézi meg :D ezért a filmért találták ki a mozit, a HD minőséget, vagy a 3D-t. dvdscr meg dvdrip... OMG :D Csak ennél a filmnél ne így nézzétek :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég