Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. augusztus 10., szerda 19:39

Valóban nem váltja meg a világot, de röhej hogy a sablon akciofilm Amerika kapitány 2-nek tapsolnak, míg ez egy rakás szar.

En azt kaptam amit vártam, bizonyos szinten tetszett is.

Fuck me.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2016. augusztus 9., kedd 21:46

Megnéztem végre a Suicide Squad-ot...hát gyerekek, ez sem váltja meg a világot...hátha ebből is kitolnak egy hosszabb verziót, mert így elég kevés. De gyanítom, hogy egy bővített sem tenne nagy csodát.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Különösen Leto szétvagdosott Jokerét sajnálom, mert ennyi alapján nagyon nem jött be. Nyomorult Warner saját maga alatt vágja a fát, pedig már csak a karakterjogok miatt is fórban lehetnének a Marvellel szemben...de egyszerűen nem megy. Talán majd Geoff Johns rendet tesz.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2016. augusztus 7., vasárnap 6:19

Roli, rég linkeltél ismeretlen gyöngyszemeket. Ha van a tarsolyodban, akkor ne habozz, oszd meg velünk :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. augusztus 7., vasárnap 3:08

Suicide Squad. Megneztem a filmet ma, hat nekem nagyon bejott, nem mondom hogy top film, meg mindenkinek latnia kell mert alapmu, de remekul szorakoztam rajta es sokat nevetgeltem, kikapcsolt teljesen 2,5 orara. Jo volt nagyon!:)
:goat:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2016. augusztus 7., vasárnap 1:22

P. Krisz írta:Hétköznapi vámpírokat látta valaki ?
+1
Valamelyik filmklubban volt bedobva, zseniális alkotás :)
"And my heart will leave you never."

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. augusztus 6., szombat 22:11

pheco írta:
nmate írta:Máté out.
Ezt a zene topikban hogyan lehetne elérni? :mrgreen:
a muse egy szar. :mrgreen:
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. augusztus 6., szombat 20:50

pheco írta:
nmate írta:Máté out.
Ezt a zene topikban hogyan lehetne elérni? :mrgreen:
Abbahagyod a szar zenek linkelgeteset. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. augusztus 6., szombat 20:40

nmate írta:Máté out.
Ezt a zene topikban hogyan lehetne elérni? :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. augusztus 6., szombat 17:11

Wow. Mennyi öngól. :lol:

Azzal kezdesz, hogy kiröhögsz a véleményem miatt, de ha érveket sorakoztatok fel, akkor már nem kellenek érvek, mert ez szubjektív műfaj. :lol: :fpalm:
Másodjára pedig, nem írta senki, hogy jó film, csak azt hogy semmivel nem rosszabb összességében. Olvasni tudnak sokan ezen fórumon, értelmezni már kevesen.
De hát megszoktam, ezért is lett leginkább elegem a focis topikokból, értelmesen érvelni vitázni nem lehet, mert egy rakás faszsággal támadják be az embert, amit le sem írt. Te is remekül látod el ezt a feladatot, így tovább. :agree:

Jöhet a "személyeskedsz" duma, de én pont leszarom. Értetlenséget, meg a következetlenséget sosem szerettem. :)

Ennél több időm nincs is erre.
Máté out.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. augusztus 6., szombat 16:47

nmate írta:
Anthony írta:Komolyan, a Warner csinált 3 bűnrossz filmet egymás után, miről beszélünk, elég nagy konszenzus van erről, szóval én nem fogok megpróbálni meggyőzni senkit sem..
Ja, hasonlót vártam tőled. Kész érveket tuti nem :lol:
Milyen érveket? Hogy szerintem miért gyengék a Warner filmek? Aztán te elmondjad, hogy nem értesz egyet? Egy film szubjektív élmény, de azért ha megnézed világszerte a kritikusi visszahngot nagyon nem kell magyarázni semmit. Vagy most olyan magas labdákat üssek le, mint a Martha? Suicide Squadot láttad? Én sajnos igen..
Én nem vagyok fanboy, ha jó filmet csinálnak a Batmannak annak csak örülök, izé akarom mondani örülnék, de jelenleg a Marvel filmek messze jobbak, lásd Guardians of the Galaxy, Hangya, a Civil War a nyár egyik legjobb popcorn filmje, nekem pont nem volt semmi bajom azzal, hogy nem kellett megint egy tök logikátlan és ismeretlen motivációkkal rendező gonoszt nézni, aki el akarja pusztítani a világot, lásd Suicide Squad.
Nade én részemről befejeztem, akinek a BVS egy kiváló film, annak szíve joga.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. augusztus 6., szombat 13:19

Fasza , köszi , akkor lecsekkolom majd . :D
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. augusztus 6., szombat 13:10

P. Krisz írta:Hétköznapi vámpírokat látta valaki ?
Jelen, szerintem hatalmas film, már ha vevő vagy az ilyen fajta humorra. Nyilván nem egy világmegváltó film, ha a trailer nem tetszett, akkor szerintem ne nézd meg. Én alapból szeretem ezt az dokumentumfilm stílust vígjátékoknál, ebbe meg ráadásul olyan abszurd hülyeségek is vannak, hogy nálam nagyon betalált.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. augusztus 6., szombat 13:00

Anthony írta:Komolyan, a Warner csinált 3 bűnrossz filmet egymás után, miről beszélünk, elég nagy konszenzus van erről, szóval én nem fogok megpróbálni meggyőzni senkit sem..
Ja, hasonlót vártam tőled. Kész érveket tuti nem :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 6., szombat 12:55

Anthony írta:Komolyan, a Warner csinált 3 bűnrossz filmet egymás után, miről beszélünk, elég nagy konszenzus van erről, szóval én nem fogok megpróbálni meggyőzni senkit sem..
1-1 film összehasonlításáról beszélünk és megfutamodsz. Pedig a CW tényleg semmi, épp olyan gyerekes, mint Batman és SUperman közti ellentét feloldása. Arról nem is beszélve, hogy semmi újat nem kaptunk már egy jó ideje a Marveltől. Standard történet pár poénnal felhúzva. Szerintem még az a csoda, hogy valaki még Marvelért moziba megy.
wZoLee7 írta:Hát nem tudom, nem láttam a CW-t, messze nem vagyok nagy szuperhős film rajongó. Nekem eddig talán a marvel jobban bejön, de sokat nem láttunk még a dc termékeiből. Supermanért nagy kár, az a karakter számomra teljes kudarc, lehet ha majd egyszer megnézem a CW-t, teljesen megváltozik a véleményem nekem is.
Szupi tényleg nagy kár, de elég nehéz megvalósítani. A földi kínlódását valahogy nem találták el, pedig a nem találom a helyem a világban jó lehetne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. augusztus 6., szombat 12:54

én teljesen elvesztettem az érdeklődésem a képregényfilmek iránt, az uccsó a galaxis orzoi volt. szóval nrkem nincs ilyen gondom :D
Kép

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. augusztus 6., szombat 12:49

Hétköznapi vámpírokat látta valaki ?
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. augusztus 6., szombat 12:42

Komolyan, a Warner csinált 3 bűnrossz filmet egymás után, miről beszélünk, elég nagy konszenzus van erről, szóval én nem fogok megpróbálni meggyőzni senkit sem..

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 6., szombat 12:28

Hát nem tudom, nem láttam a CW-t, messze nem vagyok nagy szuperhős film rajongó. Nekem eddig talán a marvel jobban bejön, de sokat nem láttunk még a dc termékeiből. Supermanért nagy kár, az a karakter számomra teljes kudarc, lehet ha majd egyszer megnézem a CW-t, teljesen megváltozik a véleményem nekem is.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. augusztus 6., szombat 12:10

Máté érveit adom, még úgy is, hogy nem láttam a Civil Wart :mrgreen:
Nekem már az első Bosszúállók is izzadságszagú erőlködés volt. Vasember első részében jó volt Tony karaktere, ültek a poénok, de én azt érzem, hogy azóta is abból próbálnak megélni. Legalábbis a BvS előtt moziban leadták a CW trailerét és már abból is ez jött le nekem.
De engem a Deadpoollal is átbasztak :-( Mindenhol azt olvastam meg hallottam, hogy milyen jó film. Aztán nekem egy átlagos 2 poénos vígjátékkal ért fel kb. Szóval nem tudom melyik Marvel film lesz, amit legközelebb moziban nézek. De a BvS nem tántorított el attól, hogy moziban nézzem további DC filmeket, már ez is nagy teljesítmény. Pár haverom ugyanígy van ezekkel a filmekkel. Szóval merem remélni, hogy még sokan így vannak a világon és nem fog megrekedni a DC. De azért nem bánom, ha a BvS-nél jobb filmeket is csinálnak a közel jövőben.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 6., szombat 10:59

Remy írta:Mondok jobbat. A Civil War egy bohockodas volt a BvShez kepest. Komolytan, sulytalan, am de szorakoztato film, de ennyi.
Az amúgy. Két pozitívum volt az egész filmben, Fekete Párduc meg Póki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég