Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 17., csütörtök 22:28

Sci-fi? Jön majd a Jupiter Ascending. Remélem jó lesz! B-)
Directors: Andy Wachowski, Lana Wachowski.
Mila Kunis, Sean Bean, Channing Tatum, stb.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2014. április 17., csütörtök 22:03

Remy írta:Amúgy Nolan ismét zseniálisat fog alkotni
Akkor neked már nem is feltétlenül szükséges kiadnod pénzt a mozijegyre...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 17., csütörtök 21:56

nmate írta:
Amúgy azért lesz egy Interstellar idén, de valamiért abba sem érzem így előre az átütőerőt. Persze, bármi lehet, de mondjuk Inception szintet nem várom el.
Fószt és Nolan? pfff :mrgreen:

Amúgy Nolan ismét zseniálisat fog alkotni, úgyhogy király lesz ez az év! MM-el a főszerepben, pfúúúú :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 17., csütörtök 21:55

nmate írta: Amúgy azért lesz egy Interstellar idén, de valamiért abba sem érzem így előre az átütőerőt. Persze, bármi lehet, de mondjuk Inception szintet nem várom el.
Kip Thorne neve azért nem rossz, plusz Mekkanafi..de Nolan nálam a Sötét Lovaggal elérte a csúcsot, előtte és utána is jó volt de az nálam a top

Az új Paul Thomas ANderson filmet várom idén, illetve Fincher mozi is lesz, az mindig jó
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 17., csütörtök 21:49

Hát nem is egy világmegváltó dologra vártam, de a rotten 12% az...az kemény bazeg. Na majd Tom Cruise, az Edge of Tomorrowval :lol: Hányadszor játssza el ezt a szerepet, össze kéne számolni.


Amúgy azért lesz egy Interstellar idén, de valamiért abba sem érzem így előre az átütőerőt. Persze, bármi lehet, de mondjuk Inception szintet nem várom el.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. április 17., csütörtök 21:25

Trailer alapján is egy baromság, egy pillanatig nem érdekelt, pedig egy jó scifi már nagyon kéne.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 17., csütörtök 14:12

Úgy néz ki a Transzcendenst eléggé elkefélték :lol: Ezek után a kritikák után gondolom jó nagy bukó lesz a mozikban.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. április 16., szerda 19:34

Remy írta: Roli... attól, hogy nem volt benne Phoenix, még lehet jó egy film :) :mrgreen:
Amúgy miért nem volt nagy szám, érdekelne. jöhet spoilerben :)
Pedig éreztem hogy valaki hiányzik :mrgreen: Amúgy pont a történet nem tetszett, ennyi. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem értettem a gonosz célját, vagy nemtom, semmi feszültség nem volt bennem. Viszont winter soldier az tetszett :D Stáblista után mi lett volna? Arra már nem nagyon figyeltem
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 16., szerda 19:17

soadroli írta:Hát ez a Kapitány nem volt valami nagy szám, jobbat vártam a sok pozitív vélemény után.
:lol: Egyszer van története a filmnek, egyszer van végre igazi dráma, egyszer van végre igazi főellenség, egyszer lehet azt érezni, hogy egy komplett egész a film, de nem volt nagy szám :lol: :banplz: :mrgreen:

Roli... attól, hogy nem volt benne Phoenix, még lehet jó egy film :) :mrgreen:

Amúgy miért nem volt nagy szám, érdekelne. jöhet spoilerben :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. április 16., szerda 19:02

Hát ez a Kapitány nem volt valami nagy szám, jobbat vártam a sok pozitív vélemény után.
Kép

beneraul
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 14:46
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. április 16., szerda 12:41

Atyaég, ezt kár volt látnom, már most tűkön ülök. Azon gondolkoztam, hogy melyik nagymenő jöhet még nála számításba, hát persze, hogy Iñárritu skalpja eddig hiányzik a gyűjteményéből (nyilván van még több is). Én külön-külön nagyon bírom mindkettőjük munkásságát, de eddig nem igazán láttam magam előtt, hogy hogyan tudna találkozni kettő. De végül is jól csinálja DiCaprio, mert így biztos vagyok benne, hogy megmutathatja egy másik (sokadik) oldalát is, tök más stílus, mint pl. Scorsese vagy bármelyik nagy név, aki eddig rendezte. Talán Mendes áll hozzá a legközelebb.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 16., szerda 12:08

Itt néztem, eszerint nem.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. április 16., szerda 12:03

Nem vagyok szerelmes :mrgreen: Amúgy miről beszélsz, alig írtam róla,és sajnos poszterem sincs :D DiCaprio tuti nem csinál addig?
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 16., szerda 11:41

soadroli írta:Dehogynem, hamarabb fog mint Caprio
Ez esélyes, mert Leo 2016-ig nem fog szerepelni egy filmben sem. Amúgy meg kell kérdezzem, te szerelmes vagy bele? Mármint Phoenixbe. Nekem is kedvencem, de te minden nap ódákat zengesz róla :lol: Képzelem, ahogy a szobád tele van poszterrel és egy oltár előtt imádod minden reggel meg este.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. április 16., szerda 10:06

Kapitányhoz:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A képregényekben voltak mutánsok, de mivel a filmes jogok félig a Foxnál vannak, ezért a Disneymarvel nem mondhatja ki,hogy mutánsok és hogy Magneto gyerekei. A pálca meg Loki lándzsája, a Bosszúállók végén maradt a Shieldnél, de valahogy Struckerhez került.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 16., szerda 8:58

BLaZE írta:Amerika Kapitányhoz:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mivel a képregénybe annyira nem ástam el magam, ezért Remy kollégát megkérdezném, hogy a végén akiket mutattak az a két "mutáns" azok pontosan kik? mert nem nagyon találtam róluk semmit a neten. Meg az hogy Loki "varázspálcája" :D hogy került a Hidra kezébe? Lehet, hogy valamelyik részben elkerülte a figyelmemet, nem tudom. Meg amikor a Winter Soldier-ről lejött a maszk és kiderül, hogy Bucky az, akkor egy hangos bazdmeg elhagyta a számat, mert bár nem vágtam a képregényből, hogy Ő lesz az, de végig éreztem, hogy "visszatér".
jah és simán mehet rá a 8/10. Jobb volt,mint az első.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az a két mutáns Magneto gyerekei. Skarlát boszorkány, Quicksilver (utóbbit az új X-Menben is látni fogod) és az a jelenet a Bosszúállók 2-t vezette fel. Loki pálcája meg valszeg az egyik ereklye, amit Thanos összeakar gyűjteni, hogy a Végtelen Kesztyűt isteni hatalommal tudja felruházni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. április 16., szerda 8:54

Remy írta: Hagyd már a Főnixedet, úgysem nyer Oscart :mrgreen: Inkább nézzed ezt, na ez ütni fog X-Men: Days of Future Past
Dehogynem, hamarabb fog mint Caprio :D Ez annyira nem izgat, Phoenix filmjeit jobban várom :coffee: Amúgy én csak ma megyek a kapitányra, aztán majd valamikor a Johnny Depp filmre, aminek meg se próbálom leírni a nevét.
Kép

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. április 16., szerda 8:51

Amerika Kapitányhoz:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mivel a képregénybe annyira nem ástam el magam, ezért Remy kollégát megkérdezném, hogy a végén akiket mutattak az a két "mutáns" azok pontosan kik? mert nem nagyon találtam róluk semmit a neten. Meg az hogy Loki "varázspálcája" :D hogy került a Hidra kezébe? Lehet, hogy valamelyik részben elkerülte a figyelmemet, nem tudom. Meg amikor a Winter Soldier-ről lejött a maszk és kiderül, hogy Bucky az, akkor egy hangos bazdmeg elhagyta a számat, mert bár nem vágtam a képregényből, hogy Ő lesz az, de végig éreztem, hogy "visszatér".
jah és simán mehet rá a 8/10. Jobb volt,mint az első.
halálomig madridista leszek

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 16., szerda 8:47

soadroli írta:Phoenix komám valami harcművészetet próbál elsajátítani, gyakorol a forgatásra. :D Olvastam, hogy ő lesz a kövi Oscar egyik legnagyobb esélyese B-) Amúgy erről a filmről van szó, elég komoly a stáblista.
Hagyd már a Főnixedet, úgysem nyer Oscart :mrgreen: Inkább nézzed ezt, na ez ütni fog X-Men: Days of Future Past
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. április 16., szerda 8:39

Phoenix komám valami harcművészetet próbál elsajátítani, gyakorol a forgatásra. :D Olvastam, hogy ő lesz a kövi Oscar egyik legnagyobb esélyese B-) Amúgy erről a filmről van szó, elég komoly a stáblista.
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég