Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 5., vasárnap 20:30

Hát ez a Gilbert Grape nem jött be :/ DiCaprio és Depp is jó volt benne, de rém unalmas volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. január 5., vasárnap 16:07

P. Krisz írta:nekem bejött , végig volt benne feszültség és pár váratlan esemény Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor a bírónőt fejbe lőtte a mobil ,bár a végét egy kicsit logikusabban is megoldhatták volna Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az az ember aki az események szinte minden végkimenetelét eltervezi nem hagy magának egy menekülő utat
10/7.5
Ugyanezt gondolom én is most, hogy aludtam rá egyet.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kajak felugrottam, amikor agyonlőtte a mobil.
A nyolcast tartom IMDb-n, de inkább 7,5.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 5., vasárnap 13:52

Carrie

Kimberly Peirce horrorja, egy Stephen King regény nevét viseli, de inkább hasonlít egy X-Men spin-offra, amiben a fiatal Carrie White annyira egyedül van, hogy egy másodperces jelenet erejéig sem látjuk X-Professzort feltűnni a kerekes székében, így egyedül kell kiismernie az erejét, és megtanulnia azt kezelni.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Carrie White egy visszahúzódó, félénk lány, aki senkivel nem barátkozik a suliban. A legtöbben utálják, és amikor csak tudnak, akkor belekötnek. Egyszer az egyik tesióra után a fürdőben menstruálni kezd, és ezt egyből ki is használják a többiek. Gúnyt űznek belőle és kinevetik. Carrie nem tudja, hogy mi történik, hiszen a „kissé” beteg anyja nem világosította fel, hogy mi fog történni vele ebben a korban, így Ő azt hiszi, hogy meg fog halni. A helyzete egyre rosszabb, de amint megjelenik az első dühkitörése, akkor rájön, hogy valami természetfeletti erő lakozik a testében…

A 70-es években Brian De Palma megalkotta az első sikeres SK-adaptációt. Azóta eltelt 37 év, és el is érkezett a remake, amin már meg sem lepődünk. De vajon szükség volt erre? Én úgy gondolom, hogy valamilyen szinten igen. Az eredetivel az a baj, hogy nagyon gagyi hatást kelt, és látszik rajta, hogy gyorsan forgatták le a filmet. Néhol ugyan nagyon erős hangulatot áraszt, és Sissy Spacek is remekül játszott a szerepében, de az összkép nem túl fényes. (Ennek ellenére érdemes megnézni) Az új filmmel szintén vannak problémák, de ezt már lassan betudhatjuk annak is, hogy képtelenek jó horrort forgatni a rendezők.

Az új Carrie-nek az a legnagyobb problémája, hogy nem horror, hanem egy karakterdráma, bár annak is gyenge. Ugyanakkor szerethető, és nézhető film, de sajnos nem hatásos. A karakterek kidolgozása nulla, (és ebbe Carrie is beletartozik), és a forgatókönyv megírásához sem sok erőfeszítés kellett, ennek ellenére lett Kimberly Peirce filmje élvezhető. A hibákat talán a színészi játék tudta valamelyest elfedtetni, mivel Julianne Moore remekül hozta a betegesen vallásos anyukát, míg Chloë Grace Moretz-re sem lehetett panasz (de azért Sissy Spacek jobb volt). A papírmasé karakterek legalább jól mutattak a képernyőn, hála nekik.

A Carrie remake tehát nem lett jobb, mint az eredeti, de legalább könnyedebb tálalást kapott, ami ugyan nem dicséret, de legalább többen meg fogják nézni. A film adaptációnak kevés, remake-nek jó (mivel az első sem volt nagy szám), de a film igazán úgy „ütős”, ha önálló filmként kezeljük. 6/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. január 5., vasárnap 11:59

Más: nektek, hogy tetszett a Törvénytisztelő polgár (Law Abiding Citizen, 2009)? Rövid vélemény, esetleg pontszám?
nekem bejött , végig volt benne feszültség és pár váratlan esemény Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor a bírónőt fejbe lőtte a mobil ,bár a végét egy kicsit logikusabban is megoldhatták volna Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az az ember aki az események szinte minden végkimenetelét eltervezi nem hagy magának egy menekülő utat
10/7.5
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 5., vasárnap 11:29

lordgabi írta:
Remy: beírtam a blogodon a keresőbe, hogy Családi üzelmek, egyből ki is dobta a kritikádat, de nem lehet megnyitni...2014.01.16. 00:01 a dátum mellette. Mi ez a bitangság?! :Đ
Mert majd akkor jelenik meg :D Időzítve van. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. január 5., vasárnap 3:50

Köszi. :) Kíváncsi vagyok még pár ember véleményére.

Az utolsó kb. 30 perc során nálam eléggé lesüllyedt a film, tehát a befejezés sem volt az igazi.
A Hetedik jutott eszembe többször is, amikor még teljesen a hatása alatt voltam, ha hasonlóan kemény a finálé, akkor lassan megüthette volna az említett remekművet (9/10) is, de így sajna 7-8 közé fog kerülni, elsőre megadtam rá a nyolcast, de valahogy el nem múló hiányérzetem van.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sajnáltam Clyde Sheltont, nagyon erős volt a karakter/történet, Nick Rice pedig csak úgy megúszta egy karcolás nélkül... Tudom, beteg vagyok, mindig a jónak illik szurkolni. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. január 5., vasárnap 3:10

lordgabi írta:Más: nektek, hogy tetszett a Törvénytisztelő polgár (Law Abiding Citizen, 2009)? Rövid vélemény, esetleg pontszám? :)
Olykor kicsit logikátlan, bugyuta, vagy mondhatnám "amerikainak". Nézőpont kérdése, mert van akit egyáltalán nem zavarnak ezek a dolgok, nem foglalkozik vele, nos én nem ilyen vagyok.
Ezeket leszámítva egyszer megéri megnézni, esti mozizásnak teljesen megfelelő.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. január 5., vasárnap 2:57

Általában kihagyom mindig a vígjátékokat, legyen az pár éves, ősrégi, ismeretlen kincsnek számító, vagy túlhájpolt újdonság, de ma kénytelen voltam megnézni a Családi üzelmek (We're The Millers, 2013) c. tavalyi darabot, amelyet a legtöbbször játszották a magyar mozikban. A hossza egyből megrémített, de az első fél óra után igazán jól éreztem magamat tőle, röhögtem, szórakoztatott végig, ezt kell, hogy tegye velem egy vígjáték kategóriába sorolandó film.
Másodszor sikerült rövid időn belül ilyesmiben pozitívan csalódni, ha a Filmklubos A Riviéra vadorzói c. filmre megadtam jó szívvel a 7,5 pontot, ami így utólag belegondolva sima 7, mint IMDb-n, akkor erre mehet is a 8/10, ahogyan itt is megadtátok neki Barcás kollégák.

Remy: beírtam a blogodon a keresőbe, hogy Családi üzelmek, egyből ki is dobta a kritikádat, de nem lehet megnyitni...2014.01.16. 00:01 a dátum mellette. Mi ez a bitangság?! :Đ



Más: nektek, hogy tetszett a Törvénytisztelő polgár (Law Abiding Citizen, 2009)? Rövid vélemény, esetleg pontszám? :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 5., vasárnap 1:41

Kerlon írta:Tényleg jó a Wall Street Farkasa, bár az utolsó 30 perce kicsit lehangoló volt... Nem olyan, mint a Gatsbys. Hihetetlen, hogy Leo még nem kapott Oscart. Amúgy meg:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Donnie poénjain összefostam magam, "Éljetek szabadon" :lol: :lol: :lol:
Jonah Hill nagyot játszott :lol: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor meglátta Naomit és előkapta... :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 5., vasárnap 1:30

Tényleg jó a Wall Street Farkasa, bár az utolsó 30 perce kicsit lehangoló volt... Nem olyan, mint a Gatsbys. Hihetetlen, hogy Leo még nem kapott Oscart. Amúgy meg:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Donnie poénjain összefostam magam, "Éljetek szabadon" :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 5., vasárnap 0:08

A túlélő /Lone Survivor/

Peter Berg nem tartozik a legnagyobb rendezők közé, de azért néha elkapta a fonalat és leforgatott egy Amazonas kincse és egy Péntek esti fények című filmet. 2012-ben elérkezett számára a mélypont, hiszen a Csatahajó nevezetű katasztrófát is megrendezte, de hamar fordult nála a kocka, mivel egy évvel később leforgatta a karrierjének legjobb filmjét a Túlélőt.

A filmje az azonos című, megtörtént esetet feldolgozó Marcus Luttrell könyve alapján készült. 2005-ben négy Seal kommandós az afganisztáni Hindu Kush hegyei között próbált meg elfogni egy hírhedt Al-Kaida vezért. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A bevetésük során egy nem számolt problémával találkoztak, ugyanis néhány afganisztáni kecskepásztor felfedezte őket. Ekkor még nem is lett volna baj, de miután a katonák élve elengedték őket, az egyikőjük riasztotta az ellenséges katonákat…

Berg filmje se rest tiszteletet állítani az amerikai katonáknak, épp ezért érezni lehet a filmjén, hogy ezt azért forgatta le, hogy ismételten megmutassa, hogy az amerikai katonák milyen nagy hősök, és mennyire nagy hazafiak. Ezt már sokszor láttuk, és sok rendező készített erről filmet. A történet nyilván itt más, de a cél itt is ugyanaz volt. No, de akkor a Túlélőt mégis hova lehet sorolni? A Túlélő egy olyan akció-thriller melyet érdemes volt megrendezni. Nem tocsog a nyálban, és a giccs is távol áll tőle, bár nem minden esetben, de messze nem ez jellemzi a filmet.

A Túlélő egyik nagy erőssége a forgatókönyv, amit a Forgatókönyvírók Szakszervezete (WGA) is észrevett, és nem is érdemtelenül. A 2 órás játékidő alatt nincsenek üresjáratok, ezáltal nem ül le a film, hanem szép tempót diktál, így kijelenthető, hogy Peter Berg remek munkát végzett a forgatókönyv terén is. Emellett az akciók kivitelezése is szót érdemel, mert hál’ Istennek Berg operatőrét nem kapta el az a „betegség”, hogy a harci jelenet közben eszeveszettül rángassa a kamerát. Ezt mindenképpen érdemes megemlíteni pozitívumként, mert manapság ez egyre ritkább… valamint a sminkelésre se lehet panasz, de ezt már csak így mellékesen jegyzem meg.

Ami még mindenképpen dicsérendő az a szereplőválogatás. Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Emile Hirsch, Ben Foster megállták a helyüket, mi több, egészen jól viselték a harcot a tálibokkal. Emellett még Eric Bana is tiszteletét tette a filmben, bár az ő szerepe nem volt olyan nagy.

A Túlélő tehát egy pofás akciófilm, neves színészekkel, és egy virágzó rendezővel. Ugyanakkor fontos megjegyezni, hogy a film nem lesz világmegváltó, nem lesz sokak kedvence, de mindenképpen korrekt a maga nemében, és aki egy tökös, és jól megrendezett akciófilmre vágyik, annak erősen ajánlom. 7/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. január 4., szombat 23:34

Sierra írta:
nmate írta:American Hustle
A bemutató alapján engem is érdekel a film, de moziban biztos nem nézem meg. Majd tavasszal... :)
Már egyes oldalakon fent van, csak felirat nincs :coffee:
Ez az új Carrie meglepően jó volt, sokkal rosszabbat vártam.
Kép

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. január 4., szombat 23:27

The Wolf of Wall Street

Fasza film tényleg, bár nem lesz a kedvenc Scorsese filmjeim között. Hosszú, szerintem fölöslegesen hosszú, és néhol nagyon erőltetett, de ettől függetlenül fasza cucc. Di Caprio tényleg jó, de ebben a gazdag-elegáns-kurva laza szerepben nem tetszett annyira, a Gatsby-nél is pont ezt éreztem. Szerintem nem a legjobb alakítása. Jó, de nem a legjobb. Nekem pl. Gangs of New York-ban sokkal jobban tetszett a suttyó, csóró karaktere vagy a Shutter Islandben, de az Aviatorban is jobb volt a kicsit zakkant szerepe. Hogy a Tégláról ne is beszéljünk... :) Nem vitatom tényleg király volt, de engem nem ez a szerepe győzne meg az Oscarról.
Viszont az a rengeteg pina ami a filmben volt.. anyád. :mrgreen: Az jó féle volt.

Szó mi szó, fasza film, de volt már jobb filmje -jóval jobb- is Scorsese-nek. Ettől függetlenül Zemeckis-szel továbbra is a kedvenceim. :)

7,5-8/10
nmate írta:American Hustle
Sztárparádé, cool zenék, remek jelenetek, két gyönyörű nő...kell ennél több egy ilyen típusú filmnél? :happy: 9/10
A bemutató alapján engem is érdekel a film, de moziban biztos nem nézem meg. Majd tavasszal... :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 4., szombat 20:18

American Hustle
Sztárparádé, cool zenék, remek jelenetek, két gyönyörű nő...kell ennél több egy ilyen típusú filmnél? :happy: 9/10

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 4., szombat 16:48

http://www.imdb.com/title/tt1966505/?ref_=fn_al_tt_1
Ez a film nem a Faust álltal említett Soedenbergh-film... Áldom a magyar forgalmazók címfordítását... :vivo:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 4., szombat 16:03

Minden odavan /All Is Lost/

Mindig nagy örömmel ülök le olyan film elé, amiben a 60-as, 70-es évek nagyágyúi kapnak főszerepet, és mutathatják meg 70 vagy akár 80 év felett is, hogy ők a filmezésre születtek. Robert Redford 77 évesen vette fel a harcot a természet hatalmas erejével, és a tengeren hánykolódva mutatta meg, hogy az utolsó másodpercig küzdeni kell, ha az életünkről van szó.

Robert Redford (Hiszen nincs neve a filmben) a vitorlás hajójával vágtat az Indiai-óceán kellős közepén. Egy szerencsétlen baleset miatt a hajója megsérül, és folyamatosan telítődik vízzel. Megpróbál minden tőle telhetőt megtenni, de a természet nem engedi neki, hogy nyugta legyen. A folyamatos esőzések és viharok keresztülhúzzák Redford számításait, és nehezebb helyzetbe kerül, mint valaha…

J.C. Chandor filmje, már az első előzetes után a szívembe lopta magát, hiszen odavagyok az egy helyszínes, kevés szereplőt felmutató filmekért. Ilyenkor az már csak hab a tortán, ha egy sztár kapja meg a főszerepet. Robert Redford nagyszerű játékával színesíti az amúgy kissé vontatott, és a történethez képest hosszú filmet. (igen, egy bő 15-20 percet simán le lehetett volna vágni belőle). A szótlan főhős (Alig beszél benne. Hozzá képest még Goslingnak is szófosása van a Csak Isten bocsáthat meg című filmben) remekül adja át azt, amit percről-percre láthatunk a képernyőn, azaz a kilátástalan helyzetet. Olyan érzésünk lehet néha, mintha a Gravitáció néznénk, csak ez nem az űrben, hanem az óceánon játszódik. Tény, hogy nem annyira hatásos, mint Cuarón filmje, de a zene használatával J.C. Chandor is tudott egészen elképesztő jeleneteket forgatni, ami miatt érdemes meglesni a Minden odavan-t.

A színészi játék, és a zene mellett a fényképezést lehet még kiemelni, mert sok esetben olyan képet tárt elénk az operatőr, hogy a saját bőrünkön éreztük Redford kilátástalan helyzetét, illetve a sötét óceán nagyságát. Ide pont illik egy Jurassic Park-os idézet is, hogy „A természet mindig utat tör magának”, hiszen Mi emberek tehetünk akármit, ha a természet úgy dönt, hogy pusztít vagy erőt fitogtat. Ebben az esetben Mi mindig a rossz oldalon leszünk. Redford az utolsó pillanatig próbál küzdeni, de a karaktere percről-percre kezd rájönni, hogy a küzdelme mit sem ér, ha nem tűnik fel egy hajó a közelben. Redford csak veszíthet, de nem mindegy, hogy a helyszínt, élve vagy holtan hagyja el.

A Minden odavan egy remek film, ami bár nem egy széles rétegnek készült, de aki vevő a kissé elvont monodrámákra, azoknak erősen ajánlom. Robert Redford nagyszerűen játszik, és Chandor a Krízispontja után egy újabb dicséretre méltó filmet készített. Kissé vontatott, kissé hosszú, de összességében remek. 7/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 4., szombat 14:37

Hable Con Ella (Talk To Her) - Alberto Iglesias - Hable Con Ella
Az egyik kedvenc filmzeném, imádom. És persze maga a film is fantasztikus. :salute:
torjack írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Legalább halt volna meg a végén. Az egy odaszabós végkifejlet lett volna.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sajnos nem merték meglépni, pedig tényleg hatalmas lett volna. (Igaz, ez esetben valószínűleg szétvertem volna valakit vagy valamit a moziban. :lol: )

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 4., szombat 11:23

Waar trailer.

Pakisztáni film az Indiával való kakaskodásról. Elvileg kifejezetten nagy költségvetésű, még a hadsereg is támogatta. IMDb-n egyelőre 9.1-en áll 18.000 szavazat után (csak pakik meg arabok látták eddig), bár meglepődnék ha tényleg ilyen jó film lenne. De azért kinéz belőle egy nagyon jó háborús akcióthriller. A közeljövőben az angoloknál is kiadják, kíváncsian várom a fejleményeket, remélem valamilyen formában itt is elérhető lesz.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 3., péntek 22:45

De őszintén, a film már ott elvágta magát, hogy Clooney és Bullock a két főszereplő. Véleményem szerint jelenleg ők a két legtúlértékeltebb színészek a palettán. Ehhez jött még az, hogy Bullocknak egyedül kellett volna megmentenie a filmet, ami szerintem még sok más színésznek sem sikerült volna, és az alakítása még elfogadható is volt.
Bullock még hagyján, de Clooney...a kamera másik végén jobb helyen van. Színésznek nálam elég középszerű. Mint Affleck.


Maga a film a látványon kívül egy kliséhalom. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bullock karaktere is az elhunyt lányával...a kevesebb néha több.Legalább halt volna meg a végén. Az egy odaszabós végkifejlet lett volna.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 3., péntek 22:40

torjack írta: Jackass? Lehet csak én vagyok finnyás, de ha Jackass, a hányinger hamarabb rám jön, mint a röhögőgörcs...
nmate írta:Jackassből pont egy ilyen 10-15 percnyi videó esetleg ami vicces. De másfél órán át ennyi ön/közpusztítást végző embert nézni? No way man.
Tavalyi csak most lett elérhető. Amúgy ez nem a tipikus Jackass. Itt csak Knoxville van Irving Zisman-nek öltözve, és az "unokájával" bohóckodik. :D

amúgy tavalyi csak most lett elérhető.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég