Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. február 14., hétfő 10:29

kiserik írta: De minek meggyőzni? Miért nem lehetnek az emberek különbözőek. Van aki szereti mert tetszik neki, jól szórakozik rajta, van aki meg nem. Miért különb egyik a másiktól?
Szóval csak azok beszélgethetnek egy filmről (vagy annak környezetéről), akik egy véleményen vannak, akiknek egy világnézetük van? Én szeretek vitázni, beszélgetni, ezért van 12504 hozzászólásom egy fórumon, nem azért, mert szeretnék social media stílusban visszhangkamrát alakítani ki, ahol upvoteok meg likeok által a pozitív visszacsatolás keresése a cél.

Persze, a filmről is lehet beszélgetni, de még ki sem jött. A jelenség folytonos és idekapcsolódik.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2022. február 14., hétfő 10:26

nmate írta:
tubatibi írta: De amúgy ez Titeket miért zavar, ha valaki kedveli a Marvel filmeket és ne adj isten(reméljük ettől nem lesz egy 5 éves gyerek szintjén) rajong is érte? :hmmm:

Mert nem elég mély és intellektuális? :roll:
Én kérdeztem, hogyan nincs csömöre ettől az embereknek? Megérveltem mi a bajom, érveljen most az aki szerint ez még élvezhető, győzzön meg.

Fel sem hoztam, hogy az a baj, hogy nem intellektuális. Tanuljatok már meg olvasni. :roll:
Nincs. Láttam az elsőtől az utolsóig mindet. A sorozatok közül egyelőre nem mindent. Nálam még a képregény imádat se jön be, mert soha nem olvastam egyet sem. Ettől függetlenül tetszik. Az Infinity War-t 6x láttam, ebből 2x moziban. Ettől még nem tartom magam ostobának.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. február 14., hétfő 10:23

nmate írta:
tubatibi írta: De amúgy ez Titeket miért zavar, ha valaki kedveli a Marvel filmeket és ne adj isten(reméljük ettől nem lesz egy 5 éves gyerek szintjén) rajong is érte? :hmmm:

Mert nem elég mély és intellektuális? :roll:
Én kérdeztem, hogyan nincs csömöre ettől az embereknek? Megérveltem mi a bajom, érveljen most az aki szerint ez még élvezhető, győzzön meg.

Fel sem hoztam, hogy az a baj, hogy nem intellektuális. Tanuljatok már meg olvasni. :roll:
De minek meggyőzni? Miért nem lehetnek az emberek különbözőek. Van aki szereti mert tetszik neki, jól szórakozik rajta, van aki meg nem. Miért különb egyik a másiktól? Én nem szeretem a finomfőzeléket. A világon senki nem fog tudni meggyőzni arról, hogy márpedig az jó, de el sem ítélem, mert van olyan ember, aki viszont szereti. Elfogadás emberek, elfogadás :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. február 14., hétfő 10:19

tubatibi írta: De amúgy ez Titeket miért zavar, ha valaki kedveli a Marvel filmeket és ne adj isten(reméljük ettől nem lesz egy 5 éves gyerek szintjén) rajong is érte? :hmmm:

Mert nem elég mély és intellektuális? :roll:
Én kérdeztem, hogyan nincs csömöre ettől az embereknek? Megérveltem mi a bajom, érveljen most az aki szerint ez még élvezhető, győzzön meg.

Fel sem hoztam, hogy az a baj, hogy nem intellektuális. Tanuljatok már meg olvasni. :roll:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. február 14., hétfő 10:02

De amúgy ez Titeket miért zavar, ha valaki kedveli a Marvel filmeket és ne adj isten(reméljük ettől nem lesz egy 5 éves gyerek szintjén) rajong is érte? :hmmm:

Mert nem elég mély és intellektuális? :roll:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. február 14., hétfő 9:04

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: Sok ostobaval, akiknek ez kell szellemi szint es szellemi ehseg kielegitesre, leultetnem es egyhuzamban megnezetnem az egeszosszes filmet, enyhe mekanikuss narancs style :lol:
Az a baj, hogy élvezné Remy.
Nem hiszem, hogy kellemes lehet napokig folyamatosan allo fasszal ulni egy kivetito elott, elobb utobb megreccsen a legkemenyebb ferfi is szerintem :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. február 14., hétfő 9:04

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: Sok ostobaval, akiknek ez kell szellemi szint es szellemi ehseg kielegitesre, leultetnem es egyhuzamban megnezetnem az egeszosszes filmet, enyhe mekanikuss narancs style :lol:
Az a baj, hogy élvezné Remy.
*gonosz röhögés. :mrgreen:

Sima, de inkább a Fast saga. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 14., hétfő 9:01

hehetheoriginal írta: Sok ostobaval, akiknek ez kell szellemi szint es szellemi ehseg kielegitesre, leultetnem es egyhuzamban megnezetnem az egeszosszes filmet, enyhe mekanikuss narancs style :lol:
Az a baj, hogy élvezné Remy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. február 14., hétfő 9:00

Sok ostobaval, akiknek ez kell szellemi szint es szellemi ehseg kielegitesre, leultetnem es egyhuzamban megnezetnem az egeszosszes filmet, enyhe mekanikuss narancs style :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. február 14., hétfő 8:12

A 21. század CGI-jal fűszerezett virtual-reality marketinggépezete, hölgyeim és uraim.

Engem teljesen kizökkentett a Disney belőle úgy a 3. Iron Man után. Sajnálom, mert amúgy bírtam ezeket, gyerekkoromban képregényeket is olvastam, amik miatt külön vártam 10 éve pl. az első Avengers filmet. De ettől nem értem, hogyan nincs csömöre embereknek. Fél évente az arcunkba tolnak (szó szerint) valami mém és klikkgyárat.
Olyan, mintha az elején kaptunk volna valami kis lekváros fánkot, amiről tudod, hogy nem túl egészséges, de jó néha enni. Most meg karamelles, csokis, m&mses, vattacukros, mogyóróvajas egyszerre.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. február 14., hétfő 6:18

halamadrid írta:
soadroli írta: új Dr. Strange trailer
Úgy tűnik Raimi kitett magáért. Nagyon jó lenne ismét egy bitang filmet látni a Marveltől és meg is van rá az esély. Egyedül azt nem értem, hogy mit keres ott egy fordított kentaur :lol: :lol:. Szerk: közben az internett megadta rá a választ. Már a hozzá tartozó színészt is írja.

Madness :coffee:
Ujabb gagyi szar, egyétek :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 14., hétfő 2:01

https://youtu.be/CN2kdSVEDzY
Ebben egy zombi Skarlát boszi ( :lol:) meg a lenyalt/hátrafogott hajú Strange is látható, előbbi ugye a "What If?" sorozatban jelent meg, ráadásul az ajánló sem is tűnik kamunak, sőt.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. február 14., hétfő 1:58

Elvileg X Professzor gurult be 1:18nál. :shifty:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 14., hétfő 1:55

soadroli írta: új Dr. Strange trailer
Úgy tűnik Raimi kitett magáért. Nagyon jó lenne ismét egy bitang filmet látni a Marveltől és meg is van rá az esély. Egyedül azt nem értem, hogy mit keres ott egy fordított kentaur :lol: :lol:. Szerk: közben az internett megadta rá a választ. Már a hozzá tartozó színészt is írja.

Madness :coffee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára halamadrid 2022. február 14., hétfő 1:58-kor.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2022. február 14., hétfő 0:33

új Dr. Strange trailer
Kép

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2022. február 13., vasárnap 20:06

Aki szeretne egy borzalmasan jó doku filmet nézni függőkről és megérteni mi az, hogy trauma annak ajánlom az alábbit megnézésre: https://videa.hu/videok/tudomany-techni ... HZmXGNY0Uj
Nagyon erős anyag.

A főszereplője dr Máté Gábor, kanadai orvos aki itthon is az egyik legnépszerűbb és neki IS köszönhetjük, hogy új nézőpontot kaphatott az addiktológiai kezelés és az ADD/ADHD.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. február 13., vasárnap 1:06

AZ UTOLSÓ PÁRBAJ: Egy bő fél órával hosszabb a kelleténél, de így is egy jobb Scott-film az utóbbi időkből. Nézhető darab, de azért maradandó élmény nem lesz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. február 13., vasárnap 0:07

The Darjeeling limited

Hu, regen lattam ennyire rossz filmet.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. február 12., szombat 16:07

House of Gucci

A szaloncukor testű lady gaga ripacskodik sokkal jobb de unottabb színészek között, unalmas és közepes volt.
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. február 10., csütörtök 13:16

Egyebkent meglepoen jol nyomta, bar a vege fele mar legszivesebben agyontapostam volna, de az csak a karakter miatt volt. :mrgreen:

Pacino de oreg mar basszus. :-(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég