Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: halamadrid » Tegnap, 23:25

hehetheoriginal írta:
Remy írta: Poor Things nagy film, Emma Stone meg olyat játszik, amit nőtől eddig nagyon keveset láttam. Kegyetlenül erős alakítás. :agree: Toljátok.
hát ezek után emma stonet akarmiben meglatom, lehanyok valakit.
erős valóban, de alpári retardált, nem az én gyermeki lelkemnek való.
Én még a 2012-es Pókemberben szerettem bele (minden hibája ellenére imádom azt a két filmet), mára zseniális színésznővé érett.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Tegnap, 20:02

Remy írta: Poor Things nagy film, Emma Stone meg olyat játszik, amit nőtől eddig nagyon keveset láttam. Kegyetlenül erős alakítás. :agree: Toljátok.
hát ezek után emma stonet akarmiben meglatom, lehanyok valakit.
erős valóban, de alpári retardált, nem az én gyermeki lelkemnek való.
thereisonly1ronaldo

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2024. március 17., vasárnap 21:05

Nálam pedig az ebédhez a Poor Things lett bekapcsolva.
Láttam néhány elborult dolgot az utóbbi 1-2 évben, de azokban semmi nem tudott megérinteni, ment is rájuk a 2-3 pont, na de ezen látszott a minőség, és valamilyen szinten hatott is. Egy nyolcast nyomtam rá. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 17., vasárnap 20:33

Én ma a Men in Black első részét néztem, még mindig kiba jó :D

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. március 17., vasárnap 20:19

Szerintem ilyet mindenki szokott csinálni, mint remy :sziv: . Annyi, hogy nem irja ki magából. Minap a gyerekekkel nosztalgiáztunk egy kis trasht mi is. Csúcsfejek, meg Óriásláb esete Hendersonékkal...zseni. Néha kell ilyen.

Viszont úgy gondolom, hogy maga a Remy jelenség 20 éve lassan megerdemelne egy saját topicot. Egyfajta eletműdíj gyanánt. Mehetne oda az utazó vlog, a "kritikái" meg a fekete mágia, amivel rankhozza a 10 csapást állandóan.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: rashidm » 2024. március 17., vasárnap 20:09

Faust írta: Ember nincs ezen a forumon aki koagy ornagyot nezne onszantabol.
Jelen! :mrgreen: :mrgreen: En jókat röhögök rajta mindig. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 17., vasárnap 19:47

RemyGPT újra.

ELEMI ÖSZTÖN: Megvannak az erős pillanatai, Stone és Douglas is remek munkát végeztek, de úgy istenigazából az Elemi ösztön az a film, aminek a kultusza erősebb és nagyobb, mint maga a film.

Pofás és működő erotikus-thriller, de hiányzik belőle az extra. Verhoeven itt "csak" jó munkát végzett, nem pedig kiválót.

TRUE LIES: Cameron ide, Arnold oda... ezt a filmet sose tudtam igazán szeretni. Jó, össze van rakva, működik is, a poénok is ülnek, az akciók is szépek, Arnold és Jamie Lee Curtis között is működik a kémia, jó volt látni Bill Paxton-t, Tom Arnold-ot, Charlton Heston-t, de mégis... hiányzik belőle valami, legalábbis számomra...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 16., szombat 16:54

De olyan jó nosztalgiázni. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. március 16., szombat 16:52

Ember nincs ezen a forumon aki koagy ornagyot nezne onszantabol.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 16., szombat 16:48

Halfkey írta: A Starship Trooperses résznél győződtem meg róla, hogy te csináltál egy RemyGPT-t és azzal generálod ezeket :D
Persze. Igazából én alkotom meg a Skynetet majd, csak még nincs itt az idő. De már vannak jelek. :shifty:

De látom megint sokan nem értenek egyet velem. :kalapos: :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. március 16., szombat 15:46

A Starship Trooperses résznél győződtem meg róla, hogy te csináltál egy RemyGPT-t és azzal generálod ezeket :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 16., szombat 14:04

TOTAL RECALL: Sose tudtam igazán szeretni...

Ettől függetlenül Verhoeven itt is lerakta a névjegyét, mert vizuálisan és hangulatban egészen pazar film, igazi autentikus 80-as, 90-es évekbeli akciómozi. Schwarzi jó, Ironside és Cox szintén, de kegyetlenül túl van húzva a sztori. (pedig az alap nagyon jó) Egyszerűen hosszúnak hat a film, elnyújtott ide-oda rohangálással.

STARSHIP TROOPERS: Ezzel a filmmel Paul Verhoeven olyan mixelt menüt dobott össze, amiben egyszerre találod meg az olajban tocsogó KFC csirkeszárnyat és a gondosan elkészített bélszín steaket.
Egy olyan zseniális művet alkotott, ami egyszerre tud hibátlan B-mozi és jól működő szatírikus hangvétellel megáldott inváziós akciófilm lenni (Valahol a Függetlenség napja és a Támad a Mars! között lavírozik). Mindezt pedig egy olyan névsorral sikerült véghez vinnie, mint Casper Van Dien, Denise Richards, Dina Meyer, Clancy Brown, Neil Patrick Harris, Michael Ironside vagy éppen Dean Norris.

Basil Poledouris zenéje szuper, a praktikus effektek pedig egészen elképesztőek, a látvány még 2024-ben is simán megállja a helyét!

Egyből kedvem is támadt valami darálós FPS játékhoz, amiben ordítva kell szétszedni az ellenséges lényeket. (Végül csak az új Postal játék lett belőle, ami a Serious Sam játékokra hajaz)

"Csak egy jó rovar van: a döglött!"

MADAME WEB: Őszintén? Én aztán tényleg sok szart megnézek, de ez messze nincs azon a szinten, hogy szarnak tituláljam. Jó film? Nem. Rossz film? Nem. Megérdemli azt a fikát, amit hetek óta kap? Kurvára nem.

Egy random szuperhősfilm, középszerű, 2000-es évek elejét idéző megvalósítással. Faék egyszerűen, rém felejthető főgonosszal, de cserébe egy tök érdekes eredettörténettel tálalva, aminek a kibontását igazából egész korrekt módon meg is oldották. És még a főszereplő 4-es sem idegesítő...

KŐAGY ŐRNAGY: Rettentő jópofa móka, egy óriásit alakító Damon Wayans-szal. Az extrém túlzások a karakterében, pedig kifejezetten jól működtek, biztosítva egy jókora humorforrást a sztorinak. Elvégre, ő egy jól képzett megsemmisítő gépezet...

"Drágám, én 6 éves koromban teljes műszakban dolgoztam."

Valahogy mindig is az Ovizsaru testvérfilmjeként tekintettem rá.

WATERWORLD: Avagy a vízi Mad Max. Látszik, hogy brutál melót raktak ebbe a filmbe látványügyileg, lényegében érezhető a sós víz és a rozsda. Poénos, ahogy ábrázolva lettek a jók és a rosszak egy olyan világban, ahol a Földet víz fedi. A jók tiszták, a rosszak mocskosak, olajosak és cigiznek.

Szinte minden adott volt ahhoz, hogy ez egy tripla A-s blockbuster legyen, de a B-forgatókönyv pont ezt lehetetlenítette el. Kár érte, mert ez a film sokkal többre volt hivatott.

Zeneileg rendben van, Dennis Hooper jó, viszont Kevin Costner karakterével a film feléig nem tudtam mit kezdeni. Nem lehetett kedvelni. Utána meg egy varázsütésre megváltozott.

LÁNGOLÓ JÉG: Seagal az első rendezésével egyből díjat is nyert... mondjuk Arany Málnát, de az mindegy.

A film nem jó, tele unalmas spirituális részekkel, hogy mélységet adjon az eszkimóknak, akiket a hatalommániás, olajmágnás, MICHAEL CAINE kizsákmányol. Seagalnak persze ez nem tetszik, ebből pedig baj lesz...

Feltűnik még R. Lee Ermey, John C. McGinley és Billy Bob Thornton is.

HALÁLRA JELÖLVE: Egy nagy hibája van ennek a filmnek, mégpedig az, hogy nincs egy értelmes főgonosza. Basil Wallace-t már a film nézése közben elfelejted. Kár, pedig egy jó castinggal ez is nagyot mehetett volna.

Seagal jó, az akciók is működnek, de a sztori a 90 perchez képest is lassú.

A zenéjét amúgy James Newton Howard szerezte.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 15., péntek 11:15

the alpinist
pár éve volt az alex honnold cucc, na ez a gyerek rátett még egy lapáttal, free soloban nyomja a jégfalakat is :lol: :hmmm: :( :lol:
disclaimer: tériszonyosoknak nem ajánlott
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 12., kedd 21:05

Poor Things nagy film, Emma Stone meg olyat játszik, amit nőtől eddig nagyon keveset láttam. Kegyetlenül erős alakítás. :agree: Toljátok.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lestat » 2024. március 12., kedd 20:52

soadroli írta: Joaquin Phoenix, Emma Stone, Pedro Pascal, and Austin Butler will star in Ari Aster's next film #Eddington.
The contemporary western will center on a small-town New Mexico sheriff with lofty aspirations. :smile:
Uhh de jol hangzik.
Mondjuk barmi ami Ari Aster utos eddig :D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. március 12., kedd 20:45

Joaquin Phoenix, Emma Stone, Pedro Pascal, and Austin Butler will star in Ari Aster's next film #Eddington.
The contemporary western will center on a small-town New Mexico sheriff with lofty aspirations. :smile:
Kép

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 12., kedd 12:15

buzi zsidók.
de ezek meg megint tények :lol:
off: gondolom ezt delutan mondhatta, mert este megint orizetbe vettek oket :kalapos:
ebből is látszik, hogy kinek van igaza és ki a veszélyes a hatalomra, amelyik nem akarja, hogy jó irányba induljon a gondolkodás...
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. március 12., kedd 12:14

Realista24 írta:
Realista24 írta:

Ezt miert csinalta?
Andrew Tate says John Cena was doing his humiliation ritual to satisfy his “gay paymasters” at The Oscars.

Hehe pajtasa :kalapos:
off: gondolom ezt delutan mondhatta, mert este megint orizetbe vettek oket :kalapos:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. március 12., kedd 12:11

Most akkor az oscarosok zsidok vagy buzik? Vagy mindegy, csak vmi legyen?

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 12., kedd 12:02

aztán megint igaza van :coffee:

cena mint egy bohóc, kb mint a béna a ponyvaregényből, ez jutott eszembe, mikor láttam a videót. :lol:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég