Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2821
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » Ma, 3:10

Joker: Folie á Deux - Official Teaser Trailer
:sziv:
Kép

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » Tegnap, 0:24

Anatomy of a fall

Tyu, na ez jo volt nagyon. Nem hosszu a lista, de siman a legjobb targyalotermes drama, amit valaha lattam, meg az sem rontotta el hogy franciaul beszelnek. Ritkan latni ilyen jo filmet.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2821
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. április 8., hétfő 17:28

MaXXXine | Official Trailer
jó lesz ez is.
Kép

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. április 6., szombat 19:56

Snijeg

Egesz jo film, egy falunyi muszlim bosnyak no eleterol a delszlav haboru utani idoszakban, amikor egyetlen ferfi sem tert haza a harcokbol, es a mindennapos szenvedesek kozepette betoppan a kulfoldi tokes, aki fel akarja vasarolni az egesz falut mindenestul. Jo helyre szulettunk azert, szolganep ide vagy oda.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5098
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lestat » 2024. április 6., szombat 15:34

Na vègre megnèztem a Spiderman No way Home-t.

Nekem a kedvenc szuperhősöm a Póki és imádtam a Tobey féle filmeket. De még Andrew is jó póki volt, de Holland gyerek eddig nem nyert meg szoval nem siettem a moziba erre a filmre mar.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! Az eleje a filmnek ugyanolyan gagyi mint az elozoek. Az egyetlen pozitivum az Daredevil volt. Nagyon tetszett hogy beletettek nagyon megerdemli a szinesz. Kurvajo jelenet volt.
Igazabol ugyanazt a gyokeret tolja Póki egészen Aunt May haláláig. Az egy szivszorito resz es Tom-ot vegre latom szineszkedni erzelmeket eloadni. Ott van egy forudulopont az egesz filmben és Tom játékában is.
Tetszettek a szuperhosok kicsit sok volt mondjuk de jo kis nosztalgia film lett ez.
Nyilvan Defoe viszi a primet. En angolul neztem. Hat jezusom az a jatek, ahogy arcot hangot vallt es a Mano lesz belole. Kurvajo.
Zendaya meg akkor tud igazan szineszkedni ha erzelmekrol van szo. A film végén mikor bucsuznak ott elojon az a Zendaya aki volt az Euphoriaban. Drámát kell neki adni és kész.
Persze megint jott egy kis gagyisag ott a harom pokemberrel. Nekem kicsit cringe volt de jo volt latni a sracokat.
Jo a film vege is. Vegre az igazi Peter Parker jon. Akit senki nem ismer igazan. Semmi high tech szar jellmez. Nemtudom lesz e kovetkezo film de ahogy lezartak most fix moziban neznem meg az elsok kozott.
Ja es a legjobb jelenet. https://youtu.be/Ur4Yxo167IQ?si=K1jcoVc309-AQTsY
Tiszta Balde Runner/Tears in the Rain vibes.
Ha tudnak ilyen jeleneteket produkalni miert nem lehet sz egesz filmet igy csinalni?
Nem 10/10 de hatarotottan jobb mint az elozo Poki filmek Tommal.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2024. április 5., péntek 6:32

Nagyon jó film, kedvet is adtál az újr anézéséhez. Ha jól tudom, sok film merített belőle ihletet.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. április 5., péntek 0:43

A lé meg a Lola

:lol:

Hát bénácska néhol, de nagyon élveztem valamiért, jólesett. Ami azért érdekes, mert minden megvan benne, amiért utálni szoktam egy filmet. :lol:

94-es filmhez képest olyan tempója van, hogy beszarás.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27308
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. április 4., csütörtök 10:15

hehetheoriginal írta:
Na mindegy... talán egyszer, egy rajzfilmben kapunk egy igazi 18+os Postal mozgóképes anyagot.
kicsit mas tema, de elmebeteg: ebola syndrome :kalapos:
EBOLA SZINDRÓMA: Mintha fognád Torrentét és a Postal 2-t, összegyúrnád, majd egy jó tömény hong kongi fűszerrel megszórnád, de végül nem sütnéd ki, csak simán otthagynád nyersen. Na, ez a film pont olyan.

:kalapos:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11281
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. április 4., csütörtök 9:59

Na mindegy... talán egyszer, egy rajzfilmben kapunk egy igazi 18+os Postal mozgóképes anyagot.
kicsit mas tema, de elmebeteg: ebola syndrome :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27308
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. április 4., csütörtök 9:33

POSTAL: A Postal az a film, ami alapvetően szar, de igazából nem az a baj vele, hogy szar, hanem, hogy másként kéne szarnak lennie. Egy totál randomság, társadalomkritikával, poénokkal, WTF-szitukkal, macskás hangtompítóval, ostoba terroristákkal és rendőrökkel, Uwe Bollal a rendezői székben és a kamerák előtt, J. K. Simmonsszal, Osama és Bush barátsággal, Krotchy babával és a játék producerável, Vince Desivel.

A filmnek megvannak a pillanatai, néhol azért eléggé jól hozza a játék hangulatát, de sokkal nagyobb fókuszt kellett volna kapnia Postal Dude-nak, mert így Zack Ward hiába 10/10-es casting a szerepre, nagyon kevés olyan pillanata volt, ahol hozhatta magát.

Kicsit túl lett gondolva (kellett volna egy jó író ide), pedig csak egy tejért kellett volna elugrani a boltba... Pont úgy, mint anno a játékban.

Én az egészet úgy képzeltem volna inkább el, hogy végigkísérjük Dude egy teljes napját, ahogy folyamatosan "falba" ütközik, amikor emberek közé kerül. Mindezt úgy, hogy végig átjárná az egész filmet egy "na bazdmeg, megint egy kurva szar napra ébredtünk" érzés. Nyugodtan hugyozza le a szomszéd tujáját, verje be ásóval a szomszéd kocsiját, mert folyamat az útban áll, gyújtson fel valamit, tépjen be és nézze, ahogy az emberek faszságokért tüntetnek, stb.

Na mindegy... talán egyszer, egy rajzfilmben kapunk egy igazi 18+os Postal mozgóképes anyagot.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27308
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. április 3., szerda 19:58

Bejelentették, hogy jön az 5. Mátrix film...

Felejtsük el Neót, Morpheust, Trinityt és az összes ott létező karaktert. Új időben, új karakterekkel nyomassák. És akkor még működhet is.

Ne legyen se utalás, se cameo, se semmi. Egy Mátrix világában játszódó filmet megnéznék, de olyan sztorival, amiből kb semmit nem ismerünk.

A 4. rész után még minimális elvárásaim sincsenek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3780
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. március 31., vasárnap 12:56

Faust írta: Jo kis film lett a Bastarden. Lehet igy is tortenelmi filmet csinalni Europaban…
Jó lett ,moziban klassz volt..írtam is róla pár hete.

Mindeközben:
https://nemzetiszinhaz.hu/hirek/2024/03 ... tordy-geza
Nyugodj Békében Tordy Géza :salute:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. március 30., szombat 0:25

Jo kis film lett a Bastarden. Lehet igy is tortenelmi filmet csinalni Europaban…

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2024. március 27., szerda 20:05

sebydani írta:
soadroli írta: Kinds of Kindness
Lanthimos új filmje, Emmával, Dafoeval, Plemonsszal.
Pipita már kivette a Corvint az első vetítésre :coffee: :mrgreen:
Ismersz. :mrgreen: Annyi, hogy nem a Corvint, legyen inkább a Puskin, vagy a Művész. :mrgreen:

kisujjeltartva írt komment vége.

Kíváncsi vagyok milyen ötletet tud kisajtolni magából így fél évvel a Poor things után, de a Lanthimos-Stone-Defoe triótól nem tartok, jó lesz, tali a művészben :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27308
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 27., szerda 18:38

lestat írta:
Remy írta: SZEPLŐTLEN: Teljesen indokolatlan castingnak tartottam Sydney Sweeney-t egy ilyen apácás horrorhoz, de végül ugyanannyira meglepett, mint maga a film. Kellemesen!

Tipikus, sablonos horrornak indul, pont olyannak, amit már ezerszer láttunk. És egy fokkal mégis jobbá tud válni, mert jóval bátrabb, jóval megbotránkoztatóbb az, ami történik a sztoriban, mint a limonádé társaiban. Sydney tök jó a szerepben, a végjáték meg WTF.

Tetszett.
Szegèny ha mar annyit kuzdott a filmert meg foglalkozott a forgatokonyvel hagyj jatsza mar el a foszerepet.
:D
Na ja. Mondjuk jól is tolta, szóval megérte küzdeni érte.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5098
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lestat » 2024. március 27., szerda 18:37

Remy írta: SZEPLŐTLEN: Teljesen indokolatlan castingnak tartottam Sydney Sweeney-t egy ilyen apácás horrorhoz, de végül ugyanannyira meglepett, mint maga a film. Kellemesen!

Tipikus, sablonos horrornak indul, pont olyannak, amit már ezerszer láttunk. És egy fokkal mégis jobbá tud válni, mert jóval bátrabb, jóval megbotránkoztatóbb az, ami történik a sztoriban, mint a limonádé társaiban. Sydney tök jó a szerepben, a végjáték meg WTF.

Tetszett.
Szegèny ha mar annyit kuzdott a filmert meg foglalkozott a forgatokonyvel hagyj jatsza mar el a foszerepet.
:D
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9838
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2024. március 27., szerda 18:22

soadroli írta: Kinds of Kindness
Lanthimos új filmje, Emmával, Dafoeval, Plemonsszal.
Pipita már kivette a Corvint az első vetítésre :coffee: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2821
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. március 27., szerda 14:07

Kinds of Kindness
Lanthimos új filmje, Emmával, Dafoeval, Plemonsszal.
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27308
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 27., szerda 7:39

SZEPLŐTLEN: Teljesen indokolatlan castingnak tartottam Sydney Sweeney-t egy ilyen apácás horrorhoz, de végül ugyanannyira meglepett, mint maga a film. Kellemesen!

Tipikus, sablonos horrornak indul, pont olyannak, amit már ezerszer láttunk. És egy fokkal mégis jobbá tud válni, mert jóval bátrabb, jóval megbotránkoztatóbb az, ami történik a sztoriban, mint a limonádé társaiban. Sydney tök jó a szerepben, a végjáték meg WTF.

Tetszett.

TESTVÉRBOSSZÚ: Elborult egy isteni igazságszolgáltatás ez, egyedi hangvétellel, menő és cool MacManus tesókkal, jó akciókkal és egy veszettül zseni Willem Dafoe-val!
Mégse tudom az mondani, hogy az én filmem. Egyszerűen túl hullámzó. Egyszerre tud zseni és dögunalom lenni. Mintha mindig egy adott pillanatra lenne felhúzva minden, az legyen csúcs, aztán újratöltés.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8243
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. március 26., kedd 15:30

Le se forgathatnak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég