Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. november 30., szerda 13:16

Engedd el.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 30., szerda 12:48

leszedtem megnéztem en is a fekete ádámot, remy bazmeg istenem, sose foglak megérteni, téged es a hasonszőrűeket, akik premier előtt már literes popcornnal meg üveg kólával marveles pólóban tipegnek az izgatottsagtol a plaza mozija elott :lol: :lol: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 24., csütörtök 12:23

Mi van, a Mekis kajában nem holland prémium sajt és argentin bélszín volt? :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. november 24., csütörtök 11:56

Black Adam, első 20 perce után....mi ez a rakás trágya? :D Valameddig még nézem majd de szól ez valamiről vagy csak Rock közeli lasított nézéséről és a még butább lassított jelenetekről? Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kitudja hány évig senkinek nem jutott eszébe bemenni abba a hegybe? :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. november 22., kedd 12:21

h3x0r írta:Már ez önmagában 2 hét ban.
Há most mé, magyar fórum ez, nem???

















:mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. november 22., kedd 12:06

Remy írta: Fekete Ádám elérhető, szinkronosan is. :mrgreen: Kautzky Armand miatt amúgy még jobb is szinkronosan. Brosnan még jobb. :D
Már ez önmagában 2 hét ban. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 22., kedd 8:34

Fekete Ádám elérhető, szinkronosan is. :mrgreen: Kautzky Armand miatt amúgy még jobb is szinkronosan. Brosnan még jobb. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2022. november 22., kedd 6:54

pheco írta: Ajanljatok legyszi filmeket, amiben Mazda 6 van, hogy adhassak rajuk 10 pontot, mert azon kivul, hogy 9 litert eszik, semmi gondom nincs vele :kalapos:
Sokat fogyaszt es az a gondod csak a mazdaval ?
Nezted már az alját? :lol:
Az lesz a legkisebb gond h sokat fogyaszt. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2022. november 22., kedd 6:30

Ajanljatok legyszi filmeket, amiben Mazda 6 van, hogy adhassak rajuk 10 pontot, mert azon kivul, hogy 9 litert eszik, semmi gondom nincs vele :kalapos:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. november 22., kedd 2:22

Sok időm jut az utóbbi időben a háború miatt a filmekre, néztem mindenfélét mostanában, kedvenceim ugye a horrorfilmek, amerikai darabok nem nagyon jöttek szembe értelmesek, amiket komolyan lehetne venni, így szétnéztem kicsit Spanyolország felé, miután szembejött velem A krétavonal c. film nCore-on (tetszett, minőségi), és volt az egyik felhasználó olyan kedves, hogy ajánlott kommentben mindenfélét, amit szeret, egyszer majd írok néhány sort róluk lehet, vagy csak pontokat, mert volt közte olyan, ami kimondottan idegesítő volt már, azt hittem csak próbált nagyot mondani, vagy csak gyenge az ingerküszöbe, hogyha lenyűgözték ezek, de valamiért hittem benne, hogy lesz közte olyan darab, amiért megérte (nem csak horror volt a felsorolásban), ekkor jött szembe kb. a hatodik fullátlag után a Mirage (Durante la tormenta, 2018).
Szerepel benne többek között a Professzor, de minden színész nagyon ott van a szeren. Sci-fi, olyan fajta mint ami gyerekkoromban a legnagyobb hatással volt rám (Pillangóhatás), de ez valami hatalmasat ütött most. Sok dolog végigpörög az emberben, mert ha beszippant, akarva-akaratlanul bekerül a néző élete is a filmbe, hogyha igazán élt már meg dolgokat, bravó! :salute:
Nagyon minőségi munka minden tekintetben, nem voltam már évek óta Filmklubban, pedig ott voltam az alapító(indító) állandó tagok között ( :'( ), biztos vagyok benne, hogy bedobnám szeretettel (hogyha nem volt még, rég nem néztem át a listákat), szóval ha így folytatódik az életem, akkor lehet visszatérek, és addig stipi-stopi.

Nagyon sok filmet újranéztem, amit anno kevésbé éretten megnéztem kötelezőképp, mert benne volt az IMDb TOP-ban, vagy itteni szavazások alapján kötelező darabnak számítottak, volt ami feljebb kúszott, és olyan is volt ami nem tudott egyáltalán megérinteni, pedig alig volt róla emlékem (pl. 9 volt és 6-7 pont lett belőle), szóval ez is bekerült most a nálam elitbe. Megnézve milyen pontokat adtam mostanában, 9 pont lenne a megérdemelt ennek a spanyol remekműnek, de amikor a végefelé megjelenik egy Audi A6C5, ami a másik nagy szerelmem, 5. éve lesz már, hogy megvan, és elektronikus hibakódokon kívül semmi problémám nem volt vele hála Istennek, akkor tudatosult bennem, hogy szinte kerestük egymást ezzel a filmmel, ez kellett most nekem igazán a sok sablon, kacat, és mindent belemagyarázni akaró, közben közepes film után, és a környezetemben zajló reménytelen helyzetben, azt hiszem köszönetképp megadom neki a 10 pontot! :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 16., szerda 17:21

alexoxladjackoxi írta: Tudtok nekem elsősorban kocsmában/bárban játszódó beszélgetős filmeket ajánlani? Lehet chilles vagy akár dráma is, fő, hogy ne valami idétlenség legyen. :D Hátha tud még valaki olyat, amit még nem láttam. :mrgreen: Előny, ha iszogatós, kocsmázós, de jöhet olyasmi is, mint pl. a Harvey Keitel féle Füst. Thanks!
https://www.imdb.com/title/tt8836988/?ref_=nv_sr_srsg_0

végülis kocsmaban jatszodik :mrgreen:
es beszelgetős :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. november 16., szerda 17:02

Tudtok nekem elsősorban kocsmában/bárban játszódó beszélgetős filmeket ajánlani? Lehet chilles vagy akár dráma is, fő, hogy ne valami idétlenség legyen. :D Hátha tud még valaki olyat, amit még nem láttam. :mrgreen: Előny, ha iszogatós, kocsmázós, de jöhet olyasmi is, mint pl. a Harvey Keitel féle Füst. Thanks!

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 15., kedd 17:44

csak hogy tudjuk kik lépdelnek köztünk, kiket kell eltartani az adónkból:
the good nurse
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!figura 29 gyilkossagot vallott be, de elvileg kb 400 köthető hozzá, sosem mondta meg miért csinálta, jelenleg a 18-szoros életfogytit tölti, 2403-ban szabadul :mrgreen: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 13., vasárnap 8:07

hehetheoriginal írta:
Azok amúgy is azok, temerdek gecijo, kokemeny, kurvajo hangulatu, zeneju, eredeti es szinkronos cucc van, nagysagrendekkel jobb, mint a mai hopihe, tulerzekeny felfogasban készült cgi formedvenyek
Épp újrázom a Halálos fegyver szériát. Hát milyen szövegek vannak az eredeti szinkronban. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De hiányzik ez a szókimondó szinkron.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

zsuninnyo
Hozzászólások: 1280
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. november 11., péntek 22:41

Anthony írta: De most itt van nekünk a John Wick.

Elkezdtem nézni random a Parabellumot, hát ekkora szart életemben keveset láttam, nem értem mit esznek a népek rajta. Esküszöm a 80-as évek B filmjei ehhez képest filmtörténeti remekművek..
En imadom a John Wick-et tobb dolog miatt is, de mondjuk a 3 szerintem a leggyengebb resz eddig.
Azt szeretem benne, hogy visszahozta az akciofilmes mufajt egy nem zs kategorias mederbe. Nagyon szorakoztato, igenyes kivitelezes. Rettento jo zenevel, megkoreografalt bunyokkal, vicces tulzasokkal es persze epic reakciokkal. Keanu lubickol a szerepeben, imadja a karaktert es az egeszet, latszik is rajta. Egyszeruen baromi szorakoztato.
En a regi akciofilmeket is szeretem, 80-as esetleg 90-es eveket. Bud Spencer filmjeit is. Kikapcsol, megnevettet, egyszeruen szorakoztat. Es nagyon sokan igy vannak ezzel, ezert tudom monidani, hogy ezt eszi rajta a nep.
Ugyanigy tetszik az Equalizer ( a 2 nem sajnos) es a Nodobdy is amugy. Es most a telapos John Wick is biztos jo lesz :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 11., péntek 19:30

Elhunyt Kevin Conroy, az igazi Batman! :'(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 11., péntek 10:54

Anthony írta: De most itt van nekünk a John Wick.

Elkezdtem nézni random a Parabellumot, hát ekkora szart életemben keveset láttam, nem értem mit esznek a népek rajta. Esküszöm a 80-as évek B filmjei ehhez képest filmtörténeti remekművek..
Azok amúgy is azok, temerdek gecijo, kokemeny, kurvajo hangulatu, zeneju, eredeti es szinkronos cucc van, nagysagrendekkel jobb, mint a mai hopihe, tulerzekeny felfogasban készült cgi formedvenyek
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. november 11., péntek 10:32

De most itt van nekünk a John Wick.

Elkezdtem nézni random a Parabellumot, hát ekkora szart életemben keveset láttam, nem értem mit esznek a népek rajta. Esküszöm a 80-as évek B filmjei ehhez képest filmtörténeti remekművek..

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. november 8., kedd 13:54

Amúgy rákerestem arra a hónapra és majdnem
elsírtam magam, hogy régen egyetlen hónap alatt mennyi jó cucc jött, vs ma mennyi.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: istimester » 2022. november 8., kedd 12:03

RealAsensio írta:
istimester írta: Na mit mutattak be ma kereken 25 éve? :mrgreen:
Mr. Bean :D
https://youtu.be/RtE3ue3hBhE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég